Startovní listina:
Běhej lesy Lednice 13 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Holanová, Marcela 1963 Dr.Max Ne
Holan, Lukáš 1991 Ne
12476 Hambalčík, Petr 1975 Kamechy FUNRUN Ano
12663 Košnářová, Nikola 1995 Ano
12664 Szabó, Anna 1975 Báječné ženy v běhu Ano
11219 Danešová, Martina 1987 Sázava Ano
12665 Šustová, Marie 1964 Šneci v běhu Ano
11425 Vaněčková, Nina 1989 Ano
12666 Kulhánek, Tomáš 1991 Buřtíci v běhu Ano
12667 Brix, Radek 1977 Ano
12467 Raisová, Eva 1980 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
11196 Sucháň, Samuel 2002 Ano
12668 Gajdoštínová, Jitka 1978 Ano
11193 Kuna, Alois 1988 PK vytrvalci RB Ano
11217 Holeček, Lukáš 2001 Ano
12459 Kalvodová, Eva 1976 Ano
12460 Pýchová, Alena 1980 Ano
11216 Hudcová, Andrea 1977 Ano
12669 Čech, David 1969 chevers team Ano
11213 Knápek, Daniel 1976 TJ Bynina Ano
12650 Knápková, Martina 1971 Ano
12462 Nepomucká, Macina 1977 Ano
11223 Štukavec, Alois 1972 Ano
11240 Mitríková, Pavla 1982 Ano
12466 Štukavcová, Lenka 1977 Ano
11604 Nevěděl, Jan 1981 ELOS Ano
12671 Hájková, Kristýna 1993 Ano
12672 Hájková, Karolína 2000 Ano
12598 Hájková, Simona 1972 Ano
12649 Pašek, Qítko 1976 Šneci v běhu Ano
11236 Štika, František 1981 Ano
12413 Ptáčková, Vladimíra 1971 Ano
12424 Čermáková, Barbora 1972 Ano
12659 Vorlová, Kamila 1971 Ano
12660 Králová, Jana 1975 Ano
11234 Ptáček, Vladimír 1970 @zdrave_s_kaci Ano
12401 Kabourková, Ladislava 1973 Šneci v běhu Ano
12678 Reichová, Jana 1974 Flamingos Ano
12679 Bendová, Jana 1979 BENDOVKY TEAM, FLAMINGOS Ano
11472 Tichá, Gabriela 1976 Flamingos team Ano
12748 Gieslová, Veronika 1978 Flamingos Ano
11001 Šťastná, Pavlína 1980 Flamingos Ano
12761 Hrabíková, Zdena 1986 šneci v běhu Ano
12762 Kanda, Štefan 1983 Borci z Borku Ano
11175 Školařová, Zita 1985 Ano
11129 Mikova, Marie 1987 Ano
12763 Wohlrabová, Alexandra 1983 Ano
11245 Beneš, Martin 1976 Bašta team Ano
11144 Benešová, Martina 1979 Bašta team Ano
11535 Horáčková, Hana 1994 Ano
11551 Šimek, Jaroslav 1993 Ano
11257 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Smetana, Marek 1978 Ano
11149 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
11239 Vaňek, Vlastimil 1984 Buba banda Ano
12764 Tesař, Tomáš 1984 Ano
11413 Vaněk, Roman 1991 Bratři Ano
12765 Šabová, Lenka 1987 Ano
12446 Šabo, Martin 1986 Ano
12447 Haitl, Martin 1983 Ano
12696 Jasovska, Denisa 1989 Ano
11150 Doležalová, Radka 1990 Ano
11130 Žůrková, Renáta 1974 Ano
12682 Stech, Filip 1981 Xtuning Ano
11574 Ličková, Hana 1962 Fitnessguru Ano
11132 Gureňová, Hana 1980 Ano
12454 Kittová, Júlia 1971 Ano
12441 Kitta, Jozef 1967 Ano
12685 Červená, Vladimíra 1978 Vienna House Ano
12427 Folcová, Monika 1977 Ano
12430 Střechová, Hana 1983 Ano
11412 Adamčík, Jozef 1965 Ano
12431 Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
11273 Chládek, Jaroslav 1973 Ano
12400 Martyčák, Martin 1973 Ano
11133 Pršala, Pavel 1977 RUN magazín team Ano
11267 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Tůma, David 1971 Ano
12434 Kůs, Jan 1986 Ano
11261 Zak, Al 1985 Ano
12691 Morská, Mirka 1966 Ano
11266 Kavanová, Vlasta 1977 Ano
12435 Z, Katty 1991 Ano
11486 Reček, Lukáš 1978 Ano
11247 Kundelius, Pavel 1965 Ano
12436 Plachá, Monika 1993 Ano
11209 Slušná, Zuzana 1980 RunSport Team Ano
12693 Malinovská, Barbora 1992 Ano
11197 Michalovic, Vitezslav 1979 Run magazine team Ano
11211 Procházka, František 1954 Ano
11171 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
11173 Prouzová, Jana 1969 Ano
12437 Hamplová, Lenka 1990 Ano
11222 Hynek, Miloš 1991 Ano
12766 Lysy, Zbynek 1987 Ano
11473 Výstup, Vladimír 1979 Ano
12438 Plávala, Milan 1969 Ano
11552 Geryková, Vanda 1979 Ano
12439 Kalvasová, Monika 1970 Ano
12455 Semotán, Martin 1973 Ano
12449 Trmal, Josef 1986 Ano
11164 Tomaštík, Petr 1969 Bohumín Ano
12612 Mezerová, Andrea 1980 Ano
12599 Rajdlová, Monika 1992 Ano
11550 Korimová, Kamila 1990 Ano
11157 Haša, Pavel 1989 Ano
11471 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Kučerová, Jana 1959 Ano
11227 Sladký, Ivo 1962 Ano
12453 Heralecká, Ivana 1980 Ano
11411 Chromcová, Jarmila 1968 Ano
11410 Tomášková, Soňa 1966 Ano
11459 Linhartová, Jitka 1966 Ano
12627 Blažek, Ján 1970 Ano
12644 Blažková, Marcela 1973 Ano
12405 Rádlová, Lenka 1983 Rozběháme Česko Ano
12403 Pňovská, Jitka 1958 Ano
11160 Fiala, Jiří 1956 Ano
12402 Čejková, Olga 1976 Ano
12622 Režňáková, Eva 1972 Ano
12411 Kramlová, Kristýna 1993 Ano
12416 Kučera, Jakub 1993 Ano
12415 Čejková, Martina 1989 Ano
12452 Kučera, Pavel 1979 Ano
12621 Vejvoda Mášová, Jana 1976 Ano
11409 Páníková, Lucie 1986 Ano
11474 Novosadová, Kateřina 1985 Ano
12491 Vích, Pavel 1991 Ano
12490 Víchová, Laura 1994 Ano
12632 Jandova, Helena 1975 Ano
12489 Kovaříková, Kateřina 1983 Ano
12596 Kubátová, Jana 1975 Ano
12614 Műllerová, Jitka 1974 Ano
12767 Műller, Zdeněk 1973 Ano
12477 Kubátová, Michaela 1997 Ano
12814 Kršková, Jitka 1987 Ano
12896 Jebavý, Jindřich 1989 Ano
12816 Buresova, Lenka 1994 Ano
12817 Ajdini, Drita 1989 Ano
11506 Kuzmenka, Valerie 1992 Minsk-Brno Ano
11585 Sedlák, Petr 1973 Kyšice Ano
11346 Smažil, Ondřej 2001 SK Kuklenská Brno Ano
11525 Žídková, Martina 1986 Ano
11159 Zezulová, Lucie 1981 lyzarna bruslarna Ano
11158 Hráček, Jan 1976 lyzarna bruslarna Ano
12882 Úředníček, Adam 1990 TJ Sokol Velehrad Ano
11347 Kuda, Lubomír 1977 Hrušovany nad Jevišovkou Ano
11156 Rodáková, Mária 1965 Ano
12824 Fadrná, Jana 1980 Ano
12825 Orlová, Miroslava 1973 Ano
12813 Dordová, Marcela 1971 Ano
12484 Vašíčková, Markéta 1978 Ano
12485 Konečná, Radka 1971 Ano
11155 Miskovic, David 1995 Ano
12396 Kernerová, Martina 1994 Ano
12412 Linart, Petr 1970 Ano
12768 Brychtová, Alena 1980 SRTG Jihlava Ano
12769 Brychta, Radek 1979 SRTG Jihlava Ano
12770 Marek, Jiří 1983 Ano
11154 Zvonek, Jan 1992 Ano
11513 Jelínková, Adéla 1990 Běžecký klub České spořitelny Ano
12423 Nováková, Michaela 1971 Ano
12399 Milner, Jaromír 1987 Ano
12799 Vavřinová, Radka 1981 Ano
12800 Farníková, Petra 1974 Ano
11153 Husár, Pavol 1969 Bubo Ano
12801 Lavičková, Martina 1974 Ano
12404 Drchal, Mirek 1975 Ano
12802 Štaiglová, Kateřina 1968 Šneci v běhu Ano
11212 Miranová, Petra 1972 Ano
12803 Zeizinger, Lukáš 1991 Ano
12805 Poláková, Ivana 1963 Ano
12810 Brucknerová, Dana 1963 Ano
11407 Kreml, Michal 1992 Financial Turtles Ano
11406 Potůček, Tomáš 1993 Ano
12831 Pávová, Gabriela 1975 Čápici Ano
12832 Hradská, Eva 1977 Ano
11163 Stránská, Lenka 1976 Zbýšov Ano
11458 Kopečková, Jana 1988 Ano
12833 Hartmanová, Marcela 1970 AC GoMango Högner Ano
12855 Jeřábková, Jana 1975 Ano
12450 Šindelářová, Kateřina 1975 Ano
12451 Šindelářová, Tereza 1996 Ano
12858 Slunečková, Zuzana 1982 Ano
12868 Schotliová, Kateřina 1972 Ano
11351 Lukovská, Blanka 1978 SRTG Podluží Ano
12429 Kloudová, Marcela 1980 Ano
12428 Fílová, Regína 1985 Ano
12440 Packan, Tomáš 1980 Ano
12760 Jeřábková, Irena 1982 Ano
11341 Volánek, Pavel 1968 Lesní Hluboké Ano
11331 Dlouhý, Jiří 1983 Dobrá Voda Ano
11457 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
12448 Kostelecká, Kateřina 1981 Ano
12445 Kostelecký, Martin 1974 Ano
11405 Stanko, Honza 1976 Ano
11172 Balíčková, Petra 1980 Ano
11170 Chlumová, Lada 1993 Ano
11169 Kvardová, Iva 1992 Ano
11168 Doležal, Petr 1981 Ano
12444 Brázda, Tomáš 1966 Ano
12443 Zikmund, Jan 1986 Ano
11167 Novotný, Rostislav 1974 TJ Sokol Rebešovice Ano
11166 Hrůza, Jan 1973 Ano
11367 Klima, Petr 1982 Ano
12759 Strouhalová, Marta 1964 BŽB Ano
11369 Stehlík, Martin 1973 Únanov Ano
10001 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Tesař, Milan 1971 Běhám :-) Ano
11165 Štipčák, Petr 1982 Ano
11518 Jordán, Václav 1992 Ano
12442 Košťálová, Jana 1982 Ano
11152 Chládková, Barbara 1976 Ano
11151 Chládek, Martin 1973 Ano
11373 Chládek, Tomáš 2002 Ano
12749 Škrlová, Eva 1979 Ano
11138 Zrubecká, Denisa 1997 Ano
11137 Těšínská, Pavlína 1996 Ano
11374 Chromec, David 1976 Ano
12750 Formánková, Dana 1972 Ano
11136 Formankova, Johanka 2002 Ano
12409 Senohrabkova, Adela 2002 Ano
11135 Senohrabkova, Petra 1972 Ano
11134 Kantor, Jan 1986 Pizza La Vita Ano
12751 Zelenková, Lucie 1981 Ano
12408 Nourse, Štěpánka 1973 Ano
11528 Blaha, Hynek 1990 Ano
11547 Pospíšilová, Veronika 1989 Ano
11360 Hejl, Stanislav 1986 Ano
11456 Kočišová, Tereza 1991 Ano
11131 Kyselová, Karolina 1987 Ano
11364 Křikava, Jan 1985 Ano
11377 Křikava Rystonovská, Martina 1982 Ano
12752 Náprstek, Michal 1988 Ano
11414 Miklošová, Barbora 1990 Ano
11328 Čepán, Pavel 1974 Ano
12407 Zajícová, Blanka 1974 Ano
12406 Sáček, Josef 1984 Ano
12753 Kutálek, Jan 1983 NEBUĎTE UBREČENÍ!!! Ano
12754 Kramná, Kateřina 1988 Ano
12755 Stejskalová, Jana 1984 Abess Ano
11415 Čadová, Pavla 1982 Ano
12756 Čada, Zdeněk 1981 Ano
12398 Šlauerová, Tereza 1990 Ano
12397 Brachaczek, Jakub 1989 Ano
12410 Šlauer, Jiří 1963 Ano
11140 Pernica, Pavel 1965 TJ Gumarny Zubří Ano
11141 Randus, Josef 1972 AC Sportguides Rožnov p.R Ano
12757 Ševčíková, Jana 1977 Ano
12758 Ševčíková, Tereza 2000 Ano
12771 Pluskalová, Michaela 1976 Ano
12422 Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
11514 Prokeš, Bronislav 1979 Ano
11424 Šamořilová, Dana 1981 VK Žďár nad Sázavou Ano
12421 Šlauerová, Leona 1968 Ano
12420 Navrátil, Lukáš 1986 Ano
12419 Balíková, Eva 1990 Ano
11293 Bundil, Petr 1981 Ano
12417 Bundilova, Veronika 1986 Ano
12772 Nagy, Andrej 1983 Ano
11454 Ptáčková, Klára 1998 @zdrave_s_kaci Ano
12414 Čápková, Pavlína 1987 Ano
12773 Šolcová, Michaela 1990 Ano
12786 Cichra, Radek 1974 Ano
12595 Cichrová, Martina 1973 Ano
12594 Pavlík, Ondřej 1997 Ano
12487 Spěšná, Gabriela 1995 Ano
12488 Polešovský, Michal 1997 Ano
12461 Murárik, Radim 1992 Ano
12493 Grégrová, Lucie 1980 Ano
12486 Bařinová, Marie 1997 Ano
12492 Nováková, Tereza 1995 Ano
11294 Polách, Vlastimil 1988 Ano
12456 Bohmová, Lenka 1976 Bellis Ano
11296 Březina, Petr 1982 Bublina Ano
12787 Březinová, Klára 1979 Bublina Ano
11297 Steinocher, David 1972 Ano
12788 Steinocherová, Dagmar 1976 Ano
11148 Blovský, Viktor 1988 Running Lions Ano
12597 Němcová, Markéta 1978 Ano
11298 Potoček, Tomáš 1982 Ano
11147 Vorobok, Lukáš 1990 Predators Ano
11300 Dolíhal, Luděk 1988 Ano
11146 Hrachový, Ondřej 1984 Ano
12483 Kroutil, Roman 1992 Ano
11453 Štěpánková, Lenka 1964 Ano
11145 Čivrný, Miroslav 1978 BP STAVBY Morava Ano
12789 Vršecká, Michala 1983 Rungo pro ženy Ano
12790 Horálková, Lenka 1985 Ano
12791 Ubry, Zdeněk 1977 hardcore treninky Ano
11291 Čejka, Zdeněk 1983 Ano
10003 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Tall, Pavel 1969 SK ČNB Ano
11283 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Synek, Jiří 1974 Uranové doly Hamr 1972 Ano
12465 Marousková, Kateřina 1977 Ano
12464 Šedová, Lenka 1986 Ano
12463 Šeda, Vítězslav 1984 Ano
11515 Havránek, Tomáš 1983 Ano
11284 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
12495 Budinová, Leona 1974 Ano
12511 Mizušinová, Štěpánka 1976 Ano
11143 Volbrechtová, Tereza 1984 Ano
12512 Kubínková, Lucie 1995 Ano
11452 Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
12792 Mickalik, Martin 1985 Ano
11142 Lenemayer, Jakub 1979 Ano
11288 Valuš, Peter 1989 Ano
12515 Marešová, Helena 1990 Ano
12503 Kaufmanová, Tereza 1989 Ano
11289 Kocian, Ivo 1976 Ano
12516 Szőkol, Juraj 1983 Ano
12793 Fialová, Petra 1976 Ano
11302 Šandera, Viktor 1977 Ano
11191 Dostálová, Štěpánka 1996 Ano
11189 Slavík, Stanislav 1996 Ano
12519 Zahradník, Václav 1986 Ano
12520 Dubová, Zuzana 1983 Ano
11451 Vlček, Zdenda 1981 Ano
11460 Vlčková, Olča 1981 Ano
12510 Riedlová, Eliška 1996 Ano
12509 Hájková, Lenka 1984 Ano
12508 Kusá, Jana 1982 Ano
12497 Podsedník, Jiří 1977 Ano
12499 Kusý, David 1978 Ano
12501 Husák, Václav 1991 SDH Moutnice Ano
12794 Biedermannová, Zlata 1980 Ano
11176 Brychtová, Lenka 1978 Ano
11461 Poláková, Ladislava 1970 Ano
11303 Valeš, Jaroslav 1974 Ano
12504 Černá, Martina 1978 Ano
11317 Kakrda, David 1972 Ano
12505 Laššo, Miloš 1961 Ano
12507 Minks, Petr 1989 Ano
11181 Kubiasová, Kateřina 1978 Tyčka a kulička Ano
12523 Laššo, Filip 1994 Ano
11599 Veselý, Vadim 1978 RUN magazine team Ano
11570 Novotná, Eva 1987 Ano
11557 Míčová, Lenka 1984 Ano
11554 Farbula, Matej 1979 MP FitLife Ano
12531 Máčalíková, Tereza 1994 Ano
12526 Smetanová, Michala 1981 Ano
11180 Kusniarik, Anita 1987 Ano
12527 Klíma, Vladislav 1988 Ano
11470 Zemanová, Kristýna 1996 Ano
11580 Havrankova, Petra 1979 Ano
11586 Kafka, Milan 1973 Ano
12457 Kubecová, Veronika 1984 Ano
12795 Kudláčková, Gabriela 1987 Ano
12468 Končalová, Pavla 1981 Ano
11423 Křupka, Luděk 1978 Dr.Max Ano
12469 Vondrová, Olga 1962 Ano
12524 Horák, David 1991 Ano
11529 Pichova, Monika 1987 Ano
11322 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
12470 Hanousková, Kateřina 1974 Ano
12785 Toman, Jaroslav 1974 Rozběháme Česko Ano
11469 Rolníková, Štěpánka 1974 Ano
12481 Kobertová, Vendula 1988 Ano
11323 Plajner, Ivo 1961 Ano
12480 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
12479 Hrazdírová, Markéta 1993 Ano
11516 Springerová, Aneta 1988 Ano
12478 Matějková, Lenka 1983 Ano
12774 Zezulka, Petr 1957 Ano
11184 Zdráhal, Lubomír 1983 Sparťan Training Group Holešovský Region Ano
12475 Černá, Steffi 1990 Ano
12474 Vyležíková, Iva 1992 Ano
11183 Vrožina, Tomáš 1991 Ano
12473 Kodad, Jiří 1970 Ano
11483 Tomčová, Denisa 1993 Ano
11520 Šamšulová, Lucie 1988 Ano
12471 Kyselicová, Ema 1998 Ano
12148 Krejčířová, Michaela 1992 Ano
12161 Klasterkova, Michala 1979 Ano
11188 Chumlenová, Bohuslava 1973 Ano
12162 Caletková, Iva 1982 Ano
12776 Opolková, Dagmar 1964 Ano
12164 Spaček, Pavel 1971 Ano
11186 Fialová, Kateřina 1977 Ano
12165 Matisková, Simona 1994 Ano
11324 Kelemen, Jiří 1976 Ano
12167 Uhrinová, Zuzana 1991 Ano
11325 Plešková, Lenka 1978 Ano
11501 Lukes, Zdeněk 1978 Ano
12168 Blažková, Michaela 1997 Ano
12169 Blažková, Pavla 1973 Ano
12170 Kopřiva, Jan 1982 Ano
12160 Vondrová, Lenka 1986 Šneci v běhu Ano
12159 Kubánková, Katarína 1982 Ano
12778 Klimeš, Jan 1994 Ano
11187 Šretr, Ondřej 1986 Ano
12779 Mondeková, Anna 1992 Ano
12149 Kubíčková, Hana 1982 Ano
12150 Kovář, Ondřej 1976 Ano
12780 Šrumová, Ilona 1976 Ano
10004 Fiala, Andrej 1998 #FIALARUNNERs Ano
10005 Fiala, Dan 1997 #Fialarunners Ano
12151 Hadravová, Katarína 1983 Ano
11307 Navrátil, David 1980 Ano
12152 Sobotka, Tomáš 1989 Ano
11195 Melč, Petr 1965 Ano
11178 Pácha, Jan 1976 Ano
11177 Pácha, Jaroslav 1950 Ano
11185 Juráček, Michal 1978 Ano
11190 Filipovič, Ondřej 1984 Ano
12153 Bernard, Michal 1982 Ano
11500 Kucharíková, Jarmila 1977 Ano
11313 Burdová, Marika 1989 Ano
11499 Jebavá, Lucie 1991 Ano
11192 Šlejmar, Petr 1984 Ano
12781 Pavlínková, Marie 1974 Ano
11194 Štemberová, Natálie 1998 Ano
11549 Podmanická, Ivana 1983 Ano
12154 Hegrová, Jitka 1977 Ano
11422 Bejr, Stanislav 1977 Ano
11128 Sekaninová, Kamila 1978 Ano
12783 Žiaková, Tereza 2000 Ano
12155 Neubauerová, Lenka 1976 Ano
12156 Neubauer, Karel 1974 Ano
12157 Kovářová, Ludmila 1968 Ano
12158 Smetanová, Lenka 1982 Ano
12171 Štelzig, Jan 1978 Ano
12172 Zetocha, Zdeněk 1986 Ano
12173 Petr, Pěnička 1959 Ano
12186 Keblusek, Jan 1985 Ano
12187 Krůtová, Caroline 1992 Ano
11468 Svitok, Stanislava 1977 Ano
12188 Svitok, Radoslav 1972 Ano
11064 Brychta, Aleš 1974 Ano
12189 Benka, Maroš 1989 Ano
11421 Pravenec, Milan 1964 Ano
12796 Toralová, Lenka 1968 Ž3 Sport Ano
12699 Toral, Vojta 1966 Ž3 Sport Ano
11047 Stavjaník, David 1984 Ano
11327 Šrámek, Jiří 1986 Ano
12190 Říha, Tomáš 1980 Ano
11046 Benka, Lukas 1992 Ano
12525 Tlaskal, Filip 1984 Ano
11045 Náprstková, Eva 1980 Ano
12529 Sklenářová, Adriana 1997 Ano
11312 Šimůnková, Renáta 1974 Sokol Hrabůvka Ano
11467 Olšanský, Antonín 1946 Sokol Hrabůvka Ano
11044 Bartal, Blanka 1979 Ano
12712 Vršecká, Šárka 1981 Ano
12713 Balák, Petra 1982 Ano
11311 Dvořáková, Kateřina 1987 VLS Ano
11310 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Slováček, Jakub 1985 Ano
11043 Potůček, David 1987 Ano
11558 Šuldesová, Lucie 1985 Ano
11546 Cabalová, Lucie 1980 Ano
11042 Palacký, Zdeněk 1976 Ano
12518 Mullerová, Lenka 1986 Ano
11041 Tichý, Marcel 1976 Ano
12714 Tichý, Adam 2004 Ano
11309 Brachtlová, Iveta 1987 Ano
11545 Kostřica, Martin 1991 Ano
12715 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
11308 Drapáková, Monika 1971 Ano
11040 Drapák, Imrich 1971 Ano
11039 Nováková, Barbora 1988 Ano
11038 Vorobok, Tomáš 1990 Ano
11306 Fialová, Barbora 1994 Ano
12077 Krčík, Petr 1972 Ano
12097 Krčíková, Věra 1970 Ano
12716 Langerová, Ilona 1977 Ano
11305 Blumenschein, Petr 1977 Ano
11582 Tkadlecová, Jana 1983 Ano
12717 Hrdinková, Monika 1992 Pondělní dietáři Ano
11315 Krpálek, Jiří 1978 Ano
12191 Lyeskova, Oksana 1994 Ano
12192 Šelleiová, Lenka 1994 Ano
12718 Šálek, Vladimír 1978 Ano
12719 Brožek, Jan 1982 Ano
11466 Režný, Zdeněk 1953 Ano
11465 Honzejková, Sára 1990 Ano
12193 Kommová, Petra 1990 Ano
11037 Novák, Tomáš 1985 Ano
12294 Urbánková, Jana 1978 Ano
12720 Wilczek, Zuzana 1989 Ano
11326 Tišťanová, Blanka 1976 Ano
11036 Šnajdrová, Ladislava 1974 Ano
12295 Vízdalová, Lenka 1980 TJ Sokol Holíč Ano
11035 Gregor, Lukáš 1994 Ano
11048 Třísková, Katarína 1971 Ano
12185 Reichova, Šárka 1977 Ano
11420 Prokešová, Renata 1971 Běžci Chomutov Ano
12721 Stierandova, Monika 1980 Šneci v běhu Ano
12184 Duhonská, Milena 1972 Ano
11419 Babackova, Michaela 1982 Ano
12174 Ratajský, Martin 1979 Ano
11049 Kneifelová, Kateřina 1974 Mattoni Freerun Zlín Ano
12175 Bořánková, Ilona 1970 Ano
12711 Horáčková, Hana 1975 Mattoni FreeRun Zlín Ano
12176 Kliková, Jana 1978 Mattoni Freerun Zlín Ano
11482 Pospíšil, Jakub 1989 Ano
11050 Kodr, Karel 1970 Ano
12095 Nechvátalová, Radka 1971 Ano
11463 Hrochová, Jolana 1992 Ano
11462 Valkova, Blanka 1979 Ano
11418 Horniakova, Lubica 1978 Ano
11450 Kucerka, Ales 1977 Ano
12078 Doležalová, Lenka 1975 MATTONI FREERUN ZLÍN Ano
12079 Zálešáková, Erika 1986 Ano
12080 Bosák, Martin 1984 Billigence Ano
11063 Bartoník, René 1974 Ano
12081 Doubravová, Monika 1974 Billigence Ano
12884 Gregor, Filip 1986 Billigence Ano
12083 Křepelková, Lucie 1983 Billigence Ano
12883 Bond, Nick 1971 Billigence Ano
12085 Josífková, Jitka 1974 Billigence Ano
12087 Stepanova, Anastasia 1989 Billigence Ano
12088 Marvanová, Zuzana 1987 Billigence Ano
11062 Polák, Štěpán 1974 Billigence Ano
11061 Gregor, Martin 1990 Ano
12089 Tamaši, Gabriela 1975 Ano
11060 Kostihová, Aneta 1975 Ano
12700 Dohnálková, Markéta 1984 Ano
12090 Šťastná, Tereza 1991 Ano
11321 Martinek, Jan 1977 Velká Lhota Ano
11449 Rexová, Eva 1974 Ano
11320 Ott, Michal 1981 Ano
11319 Hubeňáková, Hana 1992 RUN MAGAZINE TEAM Ano
12092 Plevko, Tomáš 1989 Ano
11059 Štetina, Ondrej 1987 Ano
11318 Klinkovská, Jana 1985 Ano
12093 Janoušková, Martina 1990 Ano
11527 Havlíček, Štěpán 1983 Ano
11057 Odnechtová, Lenka 1977 Ano
12177 Vostal, Tomáš 1985 Rozběháme Česko Ano
11492 Kapinus, Tomáš 1978 --- Ano
11517 Matyášová, Tereza 1984 Ano
12701 Kolovecká, Irena 1974 Arena Kolín Ano
11056 Helešic, Adam 1988 Ano
11304 kratochvil, karel 1983 Ano
12180 Blaštíková, Jana 1980 Ano
11055 Dufková, Martina 1985 Ano
11498 Jurník, Lukáš 1997 Ano
11053 Smerigová, Gabriela 1981 Ano
11448 Votočková, Pavlína 1985 Ano
11052 Řezáč, Vojtěch 1989 TJ Amatér Milevsko Ano
11436 Janková, Zuzana 1987 Ano
11051 Benčík, Robert 1982 RUN magazine team Ano
12181 Tomandl, Petr 1980 Ano
12182 Pončíková, Irena 1992 Ano
12183 Faltusová, Helena 1992 Ano
11561 Škandera, Jakub 1984 Ano
12113 Matulová, Kateřina 1992 Ano
12114 Vaculíková, Šárka 1980 Ano
12115 Richterová, Petra 1978 Ano
11034 Richter, Ondřej 1978 Ano
12116 Ťoukálková, Pavlína 1983 Ano
12117 Bajerová, Lenka 1982 Ano
11033 Procházková, Monika 1986 Ano
11287 Bulánek, Lukáš 1982 Ano
12118 Peřinová, Barbora 1992 Ano
12703 Urbancová, Kateřina 1990 Ano
12119 Salzman, Richard 1977 Ano
11567 Blažek, Jindřich 1974 Ano
11562 Kolářová, Jitka 1991 Ano
12704 Balikova, Andrea 1970 Ano
11032 Škaroupka, Bohumil 1976 Ano
11286 Dočkalová, Markéta 1987 Ano
11285 Kursa, Lukáš 1981 Ano
12705 Uhlířová, Daniela 1986 Ano
12706 Jemelková, Dana 1975 Ano
12707 Vorlíčková, Katěřina 1995 Ano
12681 Grenová, Tereza 1984 Ano
12708 Gren, Milan 1985 Ano
11015 Husák, Michael 1979 Ano
11014 Tomanec, Josef 1973 Ano
12709 Černá, Sylva 1965 Ano
12722 Šmíd, Jiří 1969 Ano
12112 Ferrari, Nicole 1975 Ano
12111 Horká, Kateŕina 1977 Ano
12110 Brlejová, Hana 1972 NapaBaby Ano
12102 Plesníková, Kristýna 1980 NapaBaby Ano
12103 Wachtlová, Jana 1980 NapaBaby Ano
12104 Kovářová, Jana 1993 Ano
12723 Hříchová, Vendula 1990 Ano
12105 Suro, Alejandro 1986 Ano
12106 Drábková, Martina 1993 Ano
11013 Letalova, Tereza 1986 LiveActive Ano
12724 Brumovský, Jiří 1987 Ano
11282 Brzobohatý, Jan 1987 Ano
11281 Hanzlík, David 1978 Ano
11280 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Cink, Petr 1979 Ano
11290 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Petrová, Magdalena 1982 Ano
11502 Mrkvicová, Daniela 1987 Ano
12107 Urbanová, Monika 1984 Ano
11434 Girlová, Kristýna 1991 Ano
12108 Koudar, Tomáš 1989 Ano
11433 Korecká, Blanka 1974 Ano
12109 Weiner, Štěpán 1977 Šneci v běhu Ano
12123 Vaculová, Iveta 1963 Ano
12737 Bartošová, Iveta 1971 Ano
12738 Bartošová, markéta 1988 Ano
11012 Křikava, Vojtěch 1985 Ano
11011 Polašek, Adam 1989 Ano
12739 Poláková, Miroslava 1992 Ano
12740 Gabrielová, Monika 1994 Ano
12076 Votavová, Aneta 1997 Ano
12124 Borovková, Adéla 1984 Ano
12741 Paskova, Alena 1990 Ano
12022 Kúkolová, Hana 1989 Ano
12023 Pláteník, Petr 1981 Ano
11010 Peniáková, Radka 1983 Ano
12024 Létalová, Pavla 1991 Ano
11432 Rozsypalová, Pavla 1970 Ano
12025 Hykrdová, Monika 1971 Jachtklub Brno Ano
11009 Buryánek, Pavel 1984 Ano
12742 Vykydalová, Eva 1962 RUN MAGAZINE TEAM Ano
12743 Mešťánková, Kateřina 1985 RUN MAGAZINE TEAM Ano
12744 Vykydal, Jiří 1964 RUN MAGAZINE TEAM Ano
12745 Kumiová, Jana 1979 RUN MAGAZINE TEAM Ano
12746 Hopjanová, Jana 1975 RUN MAGAZINE TEAM Ano
12030 Čermák, Milan 1984 Ano
12031 Džačovský, Jan 1986 Ano
12736 Pokorný, Roman 1972 FF-Michle Ano
12032 Freudenreich, Andrea 1992 Ano
12033 Olivová, Lenka 1976 Ano
12886 Šťastný, Milan 1993 Ano
12035 Štěpán, Martin 1989 Ano
12887 Tieber, Michael 1981 Ano
11299 Gistr, František 1971 Ano
11431 Ivičičová, Petra 1974 Ano
11008 Polách, Lukáš 1995 Ano
11007 Šálková, Táňa 1967 Ano
12019 Žaludová, Petra 1982 Ano
12735 Kirjakovská, Lucie 1969 Ano
12725 Šmídová, Alena 1985 Ano
12125 Rozsafna, Lucie 1982 Ano
10006 Teska, Ondřej 1986 Lesy ČR Ano
12138 Jánská, Vlasta 1981 Ano
12004 Stejskalová, Lucie 1985 Ano
12005 Lekavá, Michaela 1980 Ano
12006 Lekavý, František 1973 Ano
12007 Zbořilová, Martina 1988 Ano
12008 Durcova, Lenka 1991 Ano
12009 Marko, Michal 1985 Ano
12726 Kovačičová, Lubomíra 1971 Ano
11006 Kolář, Petr 1968 Ano
12011 Holcova, Kamila 1976 Ano
12012 Múková, Katarína 1991 Ano
11417 Pospíšil, Vladimír 1977 Pospíci Ano
11005 Falešník, Martin 1975 Lesy ČR Ano
12014 Hříbek, Josef 1974 Lesy ČR Ano
12727 Pětová, Eliška 1989 Running Lions Ano
12016 Anettová, Jana 1985 Ano
12728 Tomek, Eduard 1974 Ano
12037 Janoušková, Kristýna 1999 Ano
11497 Nevrtal, Tomáš 1968 Ano
11295 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Hanousková, Veronika 1990 SVVAT Ano
12038 Gábriš, Michal 1989 Ano
12039 Kovařík, David 1993 Ano
11003 Katerinjuk, Michal 1975 Vlčková Ano
12059 Cibulka, Zdeněk 1968 SK Klatovy Ano
12797 Bednář, Jiří 1962 Ano
12061 Navrátilová, Karin 1976 Ano
11016 Cihlář, Milan 1984 Ano
12099 Zvolenska, Kristina 1986 Ano
11017 Malacky, Andrej 1976 Ano
11018 Paulovicova, Janka 1978 Ano
12100 Martinková, Eva 1971 Ano
12063 Sedláčková, Blanka 1980 Ano
10007 Barcik, Peter 1966 BK Sliač Ano
11292 Barcikova, Renata 1967 BK Sliač Ano
11481 Kypta, Peter 1951 BK Sliač Ano
11279 Vrbický, Stanislav 1957 BK Sliač Ano
11031 Polidar, Petr 1987 Ano
12850 Š. Burešová, Eva 1981 Ice Olives Ano
12066 Drabantová, Lucia 1988 Ano
11030 Vavříková, Klára Franc 1978 Lesy ČR Ano
11565 Ráčková, Martina 1977 Ano
11029 Telecký, Josef 1982 Lesy ČR Ano
11416 Nekuža, Pavel 1985 Ano
12069 Kroutil, Miroslav 1979 Ano
12003 Nekuža, Artur 1999 Ano
12848 Havlíčková, Ludmila 1994 Ano
12847 Jung, Jindřich 1982 Ano
12846 Stratilová, Michaela 1983 Ano
12072 Smetana, Jaroslav 1957 Ano
12073 Hozáková, Hana 1962 Ano
12845 Janouchová, Eliška 1988 Ano
12844 Zemanová, Alena 1983 Ano
12843 Dvořáková, Edita 1990 oofem.org Ano
12056 Čejchan, Jakub 1987 Ano
11028 Pechman, Václav 1993 Ano
12842 Procházková, Iva 1974 Velké Pavlovice Ano
11363 Procházka, Petr 1974 Velké Pavlovice Ano
12841 Rejlová, Jiřina 1976 Ano
12840 Šindelářová, Michaela 1974 Ano
12839 Mojžitová, Lucia 1976 Trian ŠK UMB Ano
12044 Havlová, Jana 1991 Ano
12045 Havlová, Kristýna 1989 Ano
11362 Daneš, Martin 1985 Rozběháme Břeclav Ano
12046 Hrčková, Magdaléna 1991 Ano
12837 Vozobule, Petr 1979 Ano
12048 Saxunová, Kristína 1987 Ano
12836 Camacho, Veronika 1972 Ano
12835 Juchelkova, Iveta 1970 Růženky team Ano
12834 Partyková, Markéta 1981 Růženky team Ano
12851 Vacková, Lenka 1980 Ano
12852 Vašutová, Katka 1975 Ano
12052 Čovbanova, Martina 1994 Ano
12053 Utíkalová, Kateřina 1999 Ano
12054 Utíkalová, Karolína 2003 Ano
11426 Sawyer, Zdeňka 1983 Ano
11361 Sawyer, Martin 1985 Ano
12853 Jírek, Jan 1975 Amatér Polnička Ano
12894 Danihel, Jan 1970 AMATÉR POLNIČKA Ano
12798 Vršová, Barbora 2002 Amatér Polnička Ano
12869 Jírková, Blanka 1974 Amatér Polnička Ano
12075 Rosova, Jana 1975 Ano
11027 Strejček, Jakub 1995 Ano
12139 Kolářová, Šárka 1976 Ano
11026 Snovák, Tomáš 1989 Ano
11358 Peterka, Michal 1979 Ano
11357 Malý, Martin 1985 Ano
12867 Malá, Simona 1986 Ano
11025 Krčálová, Blanka 1986 Ano
12866 Chadimová, Jana 1986 Ano
12865 Chadim, Ondřej 1981 Ano
12864 Nevrtalová, Michaela 1988 Ano
12863 Požárová, Lenka 1987 Ano
12250 Chyská, Gabriela 1994 Ano
11430 Zlámalová, Alena 1990 Ano
12252 Pavlík, Ludvík 1982 Ano
12862 Rychtecká, Lenka 1981 Ano
11024 Ručka, Zdeněk 1982 Ano
12253 Barošová, Martina 1987 Ano
11380 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
11023 Bartesová, Veronika 1997 Tj sokol Plaveč Ano
12255 Chochrun, Michal 1988 Ano
12256 Chochrun, Romana 1986 Ano
11381 Bialko, Matúš 1992 Ano
11429 Bialko, Jaroslav 1965 Ano
11379 Kotyza, Petr 1984 Ano
12259 Kučerová, Kateřina 1989 Ano
11355 Šílová, Vendula 1987 Ano
11404 Homola, Prokop 1988 Ano
11365 Hnízdil, Jan 1991 SOFTIM.CZ Runners Ano
12261 Hnízdilová, Anna 1992 SOFTIM.CZ Runners Ano
12262 Brožová, Kristýna 1986 Ano
11366 Staroň, Richard 1986 Ano
12263 Albrechtová, Veronika 1988 Ano
12264 Kezniklová, Andrea 1985 Ano
11428 Fišer, Vojtěch 1981 Ano
11437 Sabová, Šárka 1976 Ano
11403 Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
12246 Václavek, Petr 1967 Ano
12230 Uhlířová, Jana 1988 Ano
12231 Hadravová, Lucie 1977 Ano
12232 Bulanová, Zuzana 1975 Ice Olives Ano
11022 Zorková, Jana 1981 Ano
12861 Svojanovska, Michaela 1985 Ano
11376 Havrdová, Tereza 1987 Rajec Ano
11375 Havrda, Zdeňek 1985 Rajec Ano
11021 Kovář, Jiří 1991 SK Nohanohumine Ano
11020 Očadlíková, Andrea 1992 SK Nohanohumine Ano
11438 Vítek, Pavel 1986 Ano
12235 Vítková, Žaneta 1987 Ano
12236 Kubicová, Ilona 1992 Ano
11019 Richter, Luděk 1981 Ano
12237 Fornadeľová, Zuzana 1975 SHEruns Slovakia Ano
11002 Procházka, Michal 1985 Ano
11372 Cihlář, Viktor 1979 Skripkov run Ano
12238 Sobolová, Gabriela 1988 Generali Investments CEE Ano
12860 Eichinger, Jaroslav 1988 Ano
12240 Blahová, Alžběta 1992 Jduběhat.cz Ano
11127 Vít, Martin 1976 Generali Investments CEE Ano
12241 Zapletal, Milan 1978 Ano
12242 Plaček Otcovská, Tereza 1989 Ano
12243 Plaček, Viktor 1979 Ano
12244 Mertová, Magda 1984 Ano
11110 Pařilová, Zdeňka 1976 Ano
11531 Hvězda, Petr 1987 GYM Boys Ano
12245 Tančiboková, Dáša 1966 Ano
12265 Režňáková, Barbora 1991 Ano
12266 Hanková, Kristýna 1986 Ano
12267 Richtrová, Sabina 1988 Ano
12859 Sněhotová, Petra 1991 Ano
11447 Unruh, Miroslav 1972 Ano
11590 Kurcová, Jana 1995 Ano
12289 Gaura, Luboš 1980 Ano
12290 Valentková, Klára 1990 Ano
11371 Savaryová, Kristýna 1987 Ano
11370 Ambros, Jiří 1980 Diversity Beast Ano
11564 Carda, Vojtěch 1992 Ano
12292 Oberhel, Martin 1991 Ano
12293 Oberhelová, Jitka 1969 Ano
11109 Pláteníková, Markéta 1983 Baštecká běhna Ano
12140 Salas, Eduardo 1976 Ano
12857 Mehesová, Petra 1979 Ano
11391 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
11368 Nemček, Tomáš 1987 Ano
12856 Kalinová, Barbora 1990 SRTG Česká Ano
12141 ŠKROBÁNKOVÁ, Katarína 1983 Ano
11107 Dvořák, Kamil 1972 Ano
11354 Sedláček, Pavel 1978 Heršpice Ano
11353 Bartoš, Václav 1973 Ano
11352 Skácelová, Alena 1979 Ano
11106 Bartoník, Pavel 1967 Ano
11566 Zámečník, Pavel 1968 Husovický coury Ano
11544 Suchomel, Michal 1988 Ano
12143 Chocholoušová, Nela 2000 Ano
11339 Šup, Radek 1977 Ano
11378 Pavlík, Roman 1994 Ano
11338 Krejčí, Lukáš 1995 Ano
12854 Hypl, Jakub 1986 Ano
12144 Hyplová, Vendula 1991 Ano
12145 Vysloužilová, Lucie 1988 Ano
12146 Tomcová, Kateřina 1972 Ano
12137 Siska, Petr 1968 Ano
11337 Kaštánek, Pavel 1982 RAPA team Brno Ano
12286 Wagnerová, Monika 1983 Ano
12809 Žochová, Dominika 1991 Ano
11105 Gorfolová, Zuzana 1987 Ano
12284 Konvalinka, Vojtěch 1988 Ano
12808 Šorfová, Martina 1988 Ano
11336 Bjaček, Kamil 1976 Ano
12268 Tvaroh, Vítězslav 1987 Ano
12269 Panušková, Martina 1977 Ano
11104 Panuška, Přemysl 1975 Ano
12807 Zelená, Barbora 1990 Pteam Ano
12806 Nekužová, Kristýna 1985 Running Lions Ano
12271 Partila, Stanislav 1970 Ano
11103 Partila, Filip 1993 Ano
12272 Pavlíček, Radek 1981 Ano
12273 Bartoš, Tomáš 1990 Ano
12274 Uher, Radek 1977 Ano
12275 Rajci, Robert 1966 Ano
12276 Frýdek, Tomáš 1975 Ano
11102 Rebmann, Daniela 1974 Vlachovice Ano
12277 Mrskočová, Klára 1978 Ano
11390 Zigl, Michal 1982 Sport LaV Ano
11333 Mészáros, Jan 1984 Ano
12278 Nováková, Kateřina 1986 Ano
12279 Lotric, Janza 1987 Ano
12280 Vybíralová, Lenka 1981 Ano
12281 Dibliková, Šárka 1968 Báječné ženy v běhu Ano
12282 Helisová, Katka 1989 Ano
12283 Marosz, Ondřej 1989 Ano
12136 Prchal, Martin 1993 Ano
12228 Prochazka, Ondřej 1984 Ano
11332 Polách, Viktor 1983 Ano
11553 Fussová, Markéta 1988 Mattoni FreeRun Zlín Ano
12135 Navrátilová, Alena 1978 Mattoni Freerun Zlín Ano
12126 Hartlová, Leona 1975 Ano
12128 Svoboda, Stanislav 1952 Ano
12129 Krčíková, Barbora 1998 Ano
12130 Formánek, Roman 1992 Ano
11101 Šebestík, Ondřej 1991 Ano
12131 Chmela, Lukáš 2004 STG Litovel Ano
12729 dorňáková, kateřina 1967 Ano
12132 Mlynkova, Mirka 1982 Ano
11100 Kolibová, Marie 1984 Ano
12133 Tomášková, Veronika 1991 Ano
12134 Fadrná, Kateřina 1991 Ano
12147 Votava, Matěj 2001 Ano
12297 Adamová, Adéla 1995 Ano
11389 Chrástek, Stanislav 1982 Ano
12347 Machala, Filip 1989 RAPA Brno Ano
11330 Cihlář, Pavel 1984 Skripkov Run Ano
11340 Otava, Viktor 1977 Ano
12730 Chytilová, Hana 1994 Ano
11099 Chytil, Marek 2000 Ano
11098 Holý, Milan 1983 Ano
11350 Kunc, Martin 1988 Ano
12360 Kopáčová, Míša 1990 Ano
12361 Širůčková, Miluše 1967 Ano
12811 Mádrová, Marie 1993 Ano
12812 Kulatý, Tomáš 1992 Ano
11349 Stolička, Petr 1972 Liga 100 Olomouc Ano
11111 Stoličková, Kateřina 2001 Ano
12002 Stolička, Ondřej 2005 Ano
11112 Harris, Lucas Michael 2003 Lokomotiva Břeclav Ano
12830 Kvasničková, Klára 1986 Ano
12829 Turiaková, Barbora 1984 Ano
12828 Turiak, Lukáš 1985 Ano
12827 Juřenčák, Josef 1983 Ano
11348 Chvěja, Jan 1975 Ano
12826 Chvějová, Bronislava 1975 Ano
12363 Rašková, Vendula 1990 Cykloklub Nový Jičín Ano
12364 Bednářová, Lucie 1994 Ano
11113 Eliášová, Julie 1995 Ano
11126 Dvořáková, Jitka 1986 Ano
12823 Jedličková, Pavlína 1991 Ano
12821 Gloserová, Lucie 1982 Ano
12820 Bačovská, Veronika 1980 Ano
12365 Bačovská, Leona 2001 Ano
11563 Macháňová, Zuzana 1978 Ano
11125 Soška, Martin 1993 Ano
12367 Huterová, Alžběta 1996 Ano
12368 Suchánková, Vladislava 1987 Ano
12369 Suchánková, Alexandra 1988 Ano
12359 Pohořelská, Denisa 1987 Ano
12358 Točín, Jakub 1985 Ano
12348 Sirotek, Martin 1987 Ano
12606 Prušanská, Lucie 1983 Ano
12349 Šůstková, Markéta 1992 Ano
11124 Krkoška, Jiří 1982 Ano
12211 Semecká, Jana 1985 Ano
11123 Rychtera, Petr 1983 Ano
11446 Tillner, Jiří 1976 Ano
11445 Tillnerová, Jiřina 1973 Ano
12214 Pelánek, Lubomír 1973 Ano
12602 Štybnerová, Marcela 1974 Báječné ženy v běhu Ano
12615 Pospíšilová, Alena 1974 Báječné ženy v běhu Ano
11122 Sedlařík, David 2003 TITAN TRILIFE Ano
11121 Solnař, Radim 1981 Ano
12616 Krejčí, Barbora 1990 Ano
12637 Krejčíková, Jana 1969 Je to v hlavě ! Ano
12642 Plicova, Lucie 1974 Je to v hlavě ! Ano
12218 Chmelíček, Bernard 1978 Ano
12219 Dubová, Jarka 1973 Ano
12220 Chovanec, Jan 1981 Ano
12221 Londovská, Lucie 1992 Ano
11120 Szoma, Michal 1983 Ano
12222 Valašková, Veronika 1989 Ano
12223 Valašek, Martin 1985 Ano
11344 Urbánek, Pavel 1965 Ano
12225 Urbánek ml., Pavel 1989 Ano
11444 Nováková, Romana 1978 Ano
11443 Novák, Rostislav 1971 Ano
11343 Novák, Jan 1979 Ano
12634 Frommel, Tomáš 1992 Ano
12208 Čapková, Zlata 1976 Ano
11555 Půlpánova, Kamila 1974 Ano
12626 Bradová, Michala 1989 Ano
12624 Bradová, Jaroslava 1959 Ano
12619 Nováková, Mária 1961 Ano
11342 Novák, Jan 1961 Ano
12618 Měsíčková, Jitka 1968 Ano
12194 Brezinová, Zdenka 1986 Ano
12195 Walter, Jaroslav 1983 Ano
12196 Šťastný, Petr 1984 Lesy ČR Ano
12643 Molda, Milan 1989 #milanbezi Ano
11329 Vošmerova, Petra 1982 Ano
11559 Sáviová, Tereza 1995 Ano
12638 Vereščáková, Hana 1988 Ano
11278 Kalášek, Petr 1994 Ano
12645 Krutilová, Lenka 1973 Spartan Otrokovice Ano
12635 Dočkal, Jiří 1973 Spartan Otrokovice Ano
11388 Potomský, Michal 1974 Účastníci zájezdu Ano
10008 Klíma, Lukáš 1984 Ano
12200 Tan, Gabriela 1989 Ano
12201 Krajíčková, Jana 1962 Ano
11231 Vrátný, Ondřej 1985 Ano
11387 Librová, Iva 1974 PERUN TEAM BLANSKO Ano
11119 Ilovar, Neza 1991 Ano
12203 Pospíchal, Robert 1977 KaBrňáci Ano
12204 Jánek, Ladislav 1961 Ano
12205 Swata, Katka 1992 Ano
12206 Reichman, Libor 1971 Ano
12207 Krejčí, Petr 1978 Ano
12227 Krejčí, Lenka 1983 Ano
12202 Přichystalová, Jana 1987 Orel Vísky Ano
12199 Smutná, Kateřina 1975 TO DONDEM TEAM Ano
11510 Kadlec, Rudolf 1997 Ano
11530 Bigos, Pavol 1980 Ano
11598 Koukola, Antonín 1985 Běžecký klub České spořitelny Ano
12571 Stránský, Ladislav 1969 Běžecký klub České spořitelny Ano
12560 Bernardová, Magda 1964 Běžecký klub České spořitelny Ano
12197 Smejkal, Luboš 1990 Běžecký klub České spořitelny Ano
12570 Martuška, Jan 1991 STG Břeclav Ano
12352 Kusák, Petr 1964 UH Ano
11220 Nikmon, Martin 1981 Ano
11117 Svoboda, Jiří 1974 BK Tigers České Budějovice Ano
11116 Sýkora, Michal 1974 Ano
11115 Menkynová, Jana 1982 Ano
11214 Čermák, Petr 1973 Tebo Ano
12541 Hřebačka, Antonín 1964 Ano
12537 Machů, Dita 1978 Ano
11114 Macharáček, Roman 1973 Ano
11221 Pleslova, Michaela 1978 Ano
12539 Kučerová, Renata 1979 Ano
12209 Hýžová, Helena 1977 Ano
12210 Gromešová, Radomíra 1971 PERUN TEAM BLANSKO Ano
12226 Lantorová, Petra 1992 Ano
11097 Stetkarova, Sarka 1973 Ano
11543 Mrkvica, Martin 1991 Ano
12558 Seiferová, Irena 1964 Ano
11475 Hradil, Stanislav 1958 Běžecký klub Hodonín Ano
11579 Beznosková, Michaela 1987 Ano
12573 Tloušť, Robert 1982 Ano
12216 Šimková, Kateřina 1991 Kanoistika Poděbrady Ano
11096 Crhák, Luděk 1959 MSD Brno Ano
12215 Požár, David 1982 Ano
12213 Kmošková, Tereza 1992 Billigence Ano
11496 Marek, Jaroslav 1988 Billigence Ano
11509 Sroka, Robert 1972 Gold run Zlaté hory Ano
12212 Stejskalová, Dana 1987 Ano
12353 Stejskal, Martin 1984 Ano
12354 Jurygáčková, Tereza 1980 Walking Topolná Ano
12355 Němečková, Zuzana 1980 Walking Topolná Ano
12356 Valešová, Jana 1965 Walking Topolná Ano
12357 Rolníková, Dana Zlatka 1989 Ano
11230 Paulisová, Petra 1986 Ano
12370 Zgažar, Antonín 1982 Ano
12371 Skřečková, Monika 1994 Ano
11495 Mikulica, Vladimír 1986 Ano
11229 Kuťková, Katarína 1986 adidas Runners Prague Ano
12372 Štursová, Jitka 1975 Ano
12385 Bodeckova, Tereza 1986 Ano
12578 Bubová, Kristýna 1987 Ano
12577 Koukal, Petr 1986 Žekoffky Ano
12386 Špačková, Gabriela 1974 Ano
11095 Kolmanová, Lenka 1981 ATOMY Sport-club Kroměříž Ano
12574 Ciarkowska, Agnieszka 1994 Ano
11542 Souček, Tomáš 1989 Rabbits Znojmo Ano
12387 Bystroňová, Sabina 1992 Ano
11215 Michalcová, Jana 1992 Ano
12533 Luner, Jiří 1978 Ano
12388 Němcová, Barbora 1983 Ano
11078 Němcová, Adéla 1992 Ano
11541 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
12629 Koloničná, Petra 1987 Ano
12270 Tichý, Zdeněk 1975 Ano
12628 Urselmann, Jos 1955 Ano
11386 Fialová, Eva 1972 Ano
12285 Matušková, Kateřina 1982 Ano
11385 Machala, Tomáš 1986 Rapa Brno Ano
12389 Santos, Denisa 1972 Ano
11384 Dyntarova, Darina 1978 Ano
12625 Beníková, Dagmar 1969 Ano
11224 Čermáková, Adéla 1976 Tebo Ano
11442 Kepertova, Klára 1982 Ano
11077 Zela, Dalibor 1976 pajzly.cz Ano
12288 Bulička, Pavel 1971 Ano
12287 Buličková, Jitka 1997 Ano
12239 Lávička, Michal 1978 Ano
11199 Hrubý, Jan 2004 BIATLON BOBRKY VSETÍN Ano
12234 Růčka, Lukáš 1983 Ano
12551 Koňařová, Magdaléna 1992 Ano
11076 Olajoš, Dušan 1975 KPNP Rybí Ano
11204 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Blaženka, Aleš 1976 Dr.Max Ano
12247 Kubínová, Marta 1986 Ano
12248 Sojková, Pavla 1987 Ano
11206 Huječková, Pavlína 1984 Ano
11207 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Grec, Pavel 1980 Orel Vyškov Ano
11075 Grec, Radka 1984 Ano
11210 Toman, Igor 1972 Ano
12587 Hanousková, Lucie 1981 DR.MAX Ano
12260 Janík, Karel 1993 Running Zone Brno Ano
11198 Králová, Vendula 1992 Ano
12878 Pogáč, Michal 1982 Ano
12623 Menšíková, Karolína 1992 Dr. Max Ano
12257 Semecká, Lenka 1982 Dr.Max Ano
11208 Štukavec, Adrian 1976 Ano
12254 Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
12620 Morcinková, Tereza 1993 Milujeme hory.eu Ano
12251 Viková, Naděžda 1986 Ano
11202 Brzobohatý, Michal 1972 Ano
11200 Brzobohatý, Tomáš 2002 FBC Štíři Č. Budějovice Ano
11602 Plachý, Ondřej 1988 GYM Boys Ano
11263 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Dorn, Michal 1990 Ano
12630 Nakládal, Pavel 1966 Ano
12249 Bardoňová, Lucie 1990 Ano
11262 Hrabinová, Markéta 1972 Ano
11260 Hrabina, Pavel 1967 Ano
12229 Tesařová, Jaroslava 1988 Ano
12589 Cieslarová, Markéta 1988 Dr.Max Ano
12590 Cieslar, Lukáš 1987 Ano
11259 Fuksová, Irena 1987 Ano
12593 Obadal, Tomáš 1984 Ano
12631 Samiecová, Tereza 1992 Ano
12640 Vobořilová, Veronika 1989 Ano
12055 Mikulec, Rostislav 1978 Draculino Ano
12051 Polehlová, Michaela 1978 Draculino Ano
11258 Kallehauge, Jesper 1966 Ano
11606 Coufalová, Tereza 1982 Ano
11392 Vala, Jiří 1999 Ano
12050 Adamcová, Lenka 1987 Dr.Max Ano
12049 Bočinec, Josef 1994 Ano
11441 Čápová, Lada 1970 SRTG Ostrava Ano
12043 Hampl, Edita 1968 Šneci v běhu Ano
12042 Lacmanova, Eva 1977 Ano
12040 Doležal, Martin 1976 Šneci v běhu Ano
12639 Jonáš, Ivo 1983 HRRR Team Ano
12057 Tomanová, Kristýna 1994 HRRR Team Ano
12058 Stránská, Pavla 1992 HRRR Team Ano
12074 Belisová, Eva 1988 HRRR Team Ano
12071 Blažková, Pavla 1975 HRRR Team Ano
12070 Nováková, Marie 1987 HRRR Team Ano
12613 Rozprýmová, Zuzana 1986 Ano
11393 Muller, Dana 1974 Ano
12068 Lžičařová, Adéla 1994 Dr.Max Ano
12067 Lipnická, Albína 1990 Ano
12065 Bedřichová, Hana 1981 Ano
12062 Hasáková, Lenka 1981 Ano
11074 Laguna, Eduardo 1983 Dr.Max Ano
12636 Rujbrová, Kateřina 1985 Dr. Max Ano
11256 Ohlídal, René 1988 Ano
12060 Skalická, Lenka 1990 Ano
12017 Říhová, Marta 1985 Ano
12633 Maxová, Veronika 1986 Ano
11265 Najman, Nikola 1983 Ano
12015 Kudláčková, Simona 1980 Dr. Max Ano
12013 Lorik, Jan 1988 Ano
12010 Šenkýř, David 1983 Ano
12609 Sítařová, Jana 1992 Ano
12018 Korvasová, Veronika 1993 Ano
12020 Korvasová, Kateřina 1965 Ano
12390 Fasurová, Tereza 1990 Ano
12029 Bimka, Petr 1991 Dr. Max Ano
12617 Václavíková, Magdaléna 1965 Ano
12028 Budiš, Miroslav 1991 Dr.Max Ano
12027 Klimovičová, Zita 1974 Dr. Max Ano
12026 Valenta, Jiří 1992 Ano
11383 Zemanová, Radka 1978 Ano
12021 Šrom, Leopold 1972 Ano
12601 Galko, Tomáš 1983 Dr.Max Ano
12592 Svejkovský, Vladimír 1989 DBS_RUN_4FUN Ano
11402 Moc, Jiří 1976 Ano
12600 Mocová, Lucie 1977 Ano
12391 Pšeničková, Jana 1977 Ano
12603 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
12604 Žalkovič, Jan 1989 DBS_RUN_4FUN Ano
12392 Valehrachová, Martina 1986 DBS_RUN_4FUN Ano
12611 Tyrnov, Vladimír 1988 Ano
12610 Tyrnova, Tatjana 1987 Ano
12608 Aiupova, Madina 1994 Ano
12607 Plotnikova, Anastasia 1996 Ano
12605 Šmídová, Kateřina 1996 Ano
12393 Venc, Tomáš 1991 Dr.Max Ano
12394 Pavlík, Jakub 1985 Ano
11440 Víša, Bohuslav 1951 Ano
12384 Jaskulová, Petra 1988 Ano
12383 Červinka, Karel 1977 Ano
12373 Červinková, Kateřina 1977 Ano
11073 Nikolaeva, Ekaterina 1993 Ano
11401 Ševela, Petr 1970 Ano
12374 Kotasová, Linda 1980 Dr.Max Ano
12375 Žilková, Martina 1980 DBS_RUN_4FUN Ano
12091 Olexik, Lucia 1985 Ano
12535 Worbisová, Barbora 1991 Ano
12094 Burešová, Monika 1992 Dr.Max Ano
11072 Brzek, David 1989 Dr.MAX Ano
12566 Žeková, Pavlína 1985 Žekoffky Ano
12554 Machálek, Radim 1974 Ano
12568 Schejbal, Robert 1981 Ano
12096 Janotová, Andrea 1975 Ano
11071 Hlaváčková Hartmanová, Pavlína 1971 Ano
12572 Doudova, Zuzana 1978 Cvíčo Vestec Ano
12576 Žákovská, Vlasta 1987 Ano
12550 Nesnídalová, Klára 1990 Ano
12536 Hořínková, Gabriela 1973 Ano
11070 Cingrošová, Alice 1975 Run magazine team Ano
11275 Vaněk, Jiří 1988 KOBALT Ano
12544 Salajková, Petra 1989 Ano
12582 Hartmanova, Katarina 1984 Dr. Max Ano
12377 Bříza, Jiří 1968 Fyzio &Wellnes Ano
12378 Fila, Radek 1979 PSK Znojmo Ano
12379 Řehánek, Martin 1984 Ano
12532 Dupalová, Klára 1978 Ano
12098 Dupal, Bohumil 1978 Ano
11274 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Linhart, Jan 1986 Ano
11069 Baše, Vladimír 1995 Ano
12380 Vrbova, Lucie 1982 Ano
12543 Bandík, Pavel 1959 SK Černé plíce Ano
12500 Řezníček, Michal 1983 Ano
11524 Šabatová, Denisa 1998 Ano
11068 Mahdal, Petr 1985 Ano
12584 Lazorová, Alena 1991 Ano
12381 Tovarkova, Michaela 1987 Ano
11270 Pešta, Lukáš 1984 Ano
12502 Peštová, Beáta 1987 Ano
12382 Kudrnová, Lenka 1974 Ano
12585 Haviarová, Jitka 1983 KLUDI JELITA Ano
12583 Toral, Ondřej 1982 Ano
11269 Brumlich, Marek 1990 Profitko Liberec Ano
12580 Engelová, Petra 1995 Ano
11067 Štalcer, Kamil 1996 Ano
11556 Ščurková, Radka 1989 ŠK Iglovia SNV Ano
12395 Knotek, Tomáš 1983 Ano
11255 Maturová, Hana 1993 Ano
11162 Smrž, Michal 1977 Ano
12575 Žilková, Ludmila 1976 Ano
11596 Fiam, Michal 1984 Ano
12298 Szabó, Lada 1978 Ano
10010 Králík, Petr 1985 Z.L.O. Ano
11540 Kyprá, Alena 1975 Ano
11539 Kyprý, Jan 1974 Winners Nový Šaldorf Ano
12689 Čápová, Dana 1971 Ano
12688 Špetová, Aneta 1989 Ano
12687 Jindrák, Jiří 1978 Ano
12686 Vobrubová Mikšátková, Martina 1972 Ano
12313 Bradová, Adéla 1995 Ano
12314 Kodl, Ondřej 1989 Ano
12315 Janíčková, Vilma 1971 BehejBrno.com Ano
11066 Zezulka, Petr 1981 Ano
11079 Řezníček, Vít 1988 Ano
11575 Šubrtová, Renata 1969 Triatlon Team Měchenice Ano
12316 Juthner, Libor 1978 Ano
12684 Olšák, Dalibor 1967 Ano
11080 Řepová, Ladislava 1973 Ano
12506 Řepa, Miloš 1975 Ano
12546 Olšáková, Eliška 1968 Ano
11581 Maňáková, Marie 1989 Ano
12522 Vaculová, Kamila 1970 Ano
12521 Babinská, Petra 1992 Ano
12517 Coufal, Lukáš 1988 Ano
10009 Kopřivová, Barbora 1993 VSK Univerzita Brno/TJ Sokol Přísnotice Ano
11560 Bláhová, Venda 1978 Ano
11237 Přikrylová, Lenka 1998 Dr.Max Ano
12513 Korčáková, Zuzana 1973 Ano
11235 Bumbala, Pavel 1982 ROYAL BAY Ano
12317 Mrózek, Ondřej 1990 Ano
12122 Adamova, Martina 1984 Ano
11233 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Kalčík, Petr 1983 Ano
11242 Rozsíval, Marek 1989 Ano
11439 Bajuszova, Zita 1981 Ano
12680 Fukas, Andrej 1979 Ano
11427 Klegová, Kristina 1980 Ano
12695 Kočková, Jiřina 1974 Ano
12318 Roudenská, Lucie 1987 Ano
12731 Jašková, Lenka 1973 Rungo pro ženy Ano
12319 Rejhons, Filip 1987 Ano
11244 Domanský, Martin 1980 Ano
12320 Koníčková, Soňa 1965 Ano
12732 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2018 Zemanová, Michaela 1999 Ano
11252 Zukal, Štěpán 1974 Ano
12310 Divišová, Efi 1988 Ano
12733 Čajčíková, Jolana 1990 Lodni sporty Brno Ano
12309 Kingová, Jana 1995 Ano
12299 Bartošková, Petra 1986 Ano
11251 Kopecká, Petra 1972 Ano
12734 Selingerová, Romana 1989 Ano
11081 Sterbova, Petra 1986 Ano
12300 Novák, Ondřej 1992 Ano
12301 Šafařík, Jakub 1993 Ano
12747 Macháčková, Jana 1976 Ano
11250 Valeš, Lukáš 1979 Ano
12302 Rakúsová, Adriána 1992 Dr.Max Ano
11249 Brouček, Ondřej 1984 Raul Ano
12591 Šťastná, Romana 1989 Ano
12588 Hrušovská, Monika 1984 Ano
12303 Klvačová, Hana 1977 Ano
12304 Zelený, Michael 1991 Ano
12305 Vojkůvka, Adam 1991 FBS Bohemians Ano
12306 Michalová, Eva 1980 Dr.Max Ano
11400 Zemčíková, Petra 1987 #GLADIATORRACETEAM Ano
11248 Procházka, Roman 1989 #GLADIATORRACETEAM Ano
11399 Mikeš, Michal 1993 Ano
12698 Grocholová, Simona 1987 Dr.Max Ano
12697 Michal, Robin 1979 Dr.Max Ano
11480 Mahdal, Radek 1979 Ano
11094 Mezera, David 1988 Ano
12307 Doseděl, Patrik 1994 Dr.Max Ano
12308 Peňázová, Vendula 1995 Dr.Max Ano
12321 Martinec, Jiří 1992 Dr. Max Ano
11246 Jasenský, Jan 1987 Ano
11093 Pere, Eric 1970 Ano
11092 Afonina Pere, Tamara 1979 Ano
12690 Tržická, Romana 1991 Dr.Max Ano
12322 Podlipný, Jan 1993 Ano
11091 Pátková, Veronika 1987 Ano
12323 Mísař, Jakub 1992 Dr.Max Ano
12336 Mísařová, Petra 1972 Dr.Max Ano
11253 Horák, Daniel 1972 Ano
12658 Gorbunovová, Eva 1991 Dr.Max Ano
12337 Ťupa, Ondřej 1992 Dr.Max Ano
12895 Bělařová, Anna 1987 Ano
11232 Tesař, Marek 1976 RAUL Ano
11243 Eliášová, Tereza 1988 Ano
12657 Réger, Jaroslav 2006 Opři se Ano
12656 Valoušková, Monika 1992 Dr.Max Ano
12338 Mikeš, Vítězslav 1989 Ano
12655 Prucková, Adéla 1993 Dr.Max Ano
12654 Lefnerová, Tereza 1994 Dr. Max Ano
12653 Kubínová, Klára 1990 Ano
11090 Sailer, Radek 1975 Ano
11398 Štarhová, Iveta 1989 Dr.Max Ano
11397 Kuba, Pavel 1990 HC Kometa Brno Ano
12652 Caha, Lukáš 1991 Ano
12651 Kuba, Michal 1995 Ano
12339 Zorek, Pavel 1980 Ano
12648 Dominová, Alina 1979 Dr.Max Ano
12647 Domin, Lukáš 1975 Dr.Max Ano
12646 Lakomá, Markéta 1994 Dr.Max Ano
12340 Peřestá, Štěpánka 1995 Ano
11089 Pergler, Jan 1981 Ano
11241 Pešlová, Zdeňka 1983 Dr Max Ano
12662 Hanáková, Petra 1990 Ano
12677 Portová, Hana 1974 Dr.Max Ano
11254 Port, Jan 1972 Dr.Max Ano
12676 Otradovec, Jan 1957 Ano
11396 Melichar, Jan 1974 Ano
11268 Krchňavá Košíková, Lenka 1983 Ano
12675 Sekula, Marek 1985 Dr.Max Ano
12674 Špandel, Jan 1988 Dr.Max Ano
12673 Pavlištík, Tomáš 1988 Ano
12341 Ulč, Vratislav 1964 Ano
12342 Klimasova, Katerina 1978 Ano
12343 Hurda, Jiří 1987 Ano
11395 Poživilová, Olga 1971 TJ Zentiva Ano
12670 Matyášová, Jaroslava 1967 Ano
11394 Vondrák, Adam 1990 Ano
12586 Žažová, Pavlína 1993 Dr.Max Ano
12344 Horáčková, Petra 1976 Ano
11271 Kotěrová, Lucie 1990 Kočičky Ano
12545 Kratochvilová, Michaela 1989 Ano
12549 Čurdová, Kristýna 1997 Ano
12553 Hlavňovský, Ondřej 2005 Ano
11272 Lešková, Zuzana 1986 RAUL Ano
11276 Julinkova, Andrea 1983 Ano
12538 Bergman, Luboš 1982 Ano
12345 Křenková, Lucie 1978 DB Schenker Running Team Ano
12557 Prantlová, Veronika 1976 Ano
11264 Bretšnajdr, Jiří 1974 Ano
12335 Vašková, Lucie 1978 Ano
12334 Jindrová Paluchová, Hana 1977 Ano
12559 Procházková, Jana 1967 Ano
11277 Hruška, Tomáš 1969 DRFG Brno Ano
12562 Placek, Martin 1991 Dr.Max Ano
12564 Kazik, Lukáš 1984 Dr.Max Ano
12565 Gajdošík, Radek 1991 Ano
11203 Novotný, David 1980 VLS Ano
11205 Novotná, Kateřina 1980 Ano
12567 Valešová, Petra 1983 Ano
12324 Malá, Linda 1987 Ano
11201 Hnilica, Ondřej 1994 Rave & Run Ano
11088 Lodrová, Kateřina 1996 Ano
11087 Horvath, Josef 1950 Ano
12325 Veselská, Lenka 1973 Dr.Max Ano
12326 Štrobach, Zbyněk 1989 Ano
12327 Princlík, Jan 1988 Ano
12328 Hypešová, Kristýna 1997 ÚVN Praha Ano
12581 Štěpán, Petr 1978 Ano
11226 Šefčík, Kryštof 2002 Ano
11228 Šefčík, Michal 1973 Ano
11086 Jordánová, Pavlína 1992 Ano
11085 Zuska, David 1989 Ano
12329 Pail, Martin 1983 Ano
12540 Mullerová, Michaela 1969 Mattoní Free run Jablonec nad Nisou Ano
12330 Holcová, Eva 1986 Ano
12534 Deáková, Vlasta 1973 Ano
12548 Mrkvicova, Maria 1972 Ano
12547 Mrkvica, Miroslav 1971 Ano
12331 Jelínková, Lenka 1980 Ano
11084 Švancarová, Kateřina 2002 Vltava Fund Ski Team Ano
12332 Bezoušková, Tereza 1980 Ano
11569 Lukáč, Martin 1979 Ano
12542 Kuncová, Blanka Tereza 1991 Ano
12561 Jiroudková, Věra 1984 Dr.Max Ano
12569 Škoda, Vojtěch 1984 Ano
12579 Mikošková, Lucie 1997 Dr.Max Ano
11083 Judova, Aneta 1991 Ano
11218 Frano, Martin 1984 Ano
11491 Fantomas, David 1973 Ano
12893 Štěrbová, Marcela 1976 Ano
12333 Bonczar, Diana 1981 Ano
11082 Němeček, Tomáš 1975 Ano
11485 Naďová, Petra 1988 Goofy Team Ano
12346 Kaláb, Radek 1978 SRTG Česká Ano
11065 Pakandl, Zbyněk 1991 Ano
12351 Kysela, Michal 1980 Ano
12555 Neděla, Vlastislav 1986 DBS_RUN_4FUN Ano
12888 Kuhnová, Nina 1989 Ano
12552 Pokorná, Renáta 1976 Ano
12233 Majerová, Tereza 1991 Ano
11382 Novotný, Vojtěch 1980 Ano
11490 Šlampová, Hana 1984 Ano
12892 Kotková, Eva 1959 Báječné ženy v běhu Ano
11476 Sobolik, Igor 1961 Ano
12889 Gistr, Vojtěch 2004 Atletika Zlín Ano
12897 Vitoul, Martin 2004 Ano
12898 Nagyová, Iveta 1969 Ano
11479 Široký, Jiří 1986 Ano
11522 Cetkovský, Jiří 1984 Ano
11489 Večeřová, Petra 1992 VLS Ano
11478 Reischigová, Petra 1977 Ano
11488 Šlemr, Jakub 1989 Ano
11487 Gal, David 1978 Ano
12879 Kočišová, Denisa 1975 Ano
11494 Klečková, Adela 1992 Ano
11477 Veverka, Tomáš 1971 Ano
11484 Ondra, Jan 1987 Ano
12875 Smatlakova, Anna 1978 Ano
11526 Janíčková, Jana 1977 Ano
11508 Knesl, Ivo 1972 Dr.Max Ano
11507 Potockova, Blanka 1983 Ano
11493 Titizov, Toško 1984 Ano
11505 Pokorná, Zdeňka 1959 Ano
11512 Miklová, Jana 1977 Ano
11521 Zídka, Aleš 1981 ČEPS team Ano
11504 Foretová, Aneta 1992 Foreti Ano
11519 Mačíková, Magdalena 1982 Ano
11503 Planková, Lucie 1991 RAUL! Ano
11511 Chrást, Josef 1988 Ano
11523 Dvořáčková, Dagmar 1950 Ano
11532 Humplík, Patrik 1975 Ano
11533 Humplíková, Lenka 1976 Ano
11534 kubinkova, veronika 1986 TV Nova Ano
11536 Housková, Jitka 1986 Ano
11537 Vtípil, Ondřej 1976 Jindrichuv Hradec Ano
12872 Kraus, Lukáš 1984 Ano
12873 Černíková, Eva 1982 Ano
11538 Kysela, Jan 1982 Ano
11548 Procházka, Martin 1968 Ano
11568 Křikavová, Leona 1978 Ano
11571 Mojžitová, Erika 1996 Ano
11572 Cisárik, Matěj 1994 Ano
11573 Trávníčková, Alena 1974 Ano
Mlčkovský, Jiří 1981 Trailpoint Ano
11577 Mendová, Jitka 1992 Ano
11578 Hummoudeh, Karam 1989 Ano
11583 Martyčáková, Lenka 1980 Ano
11584 Minaříková, Petra 1977 Ano
11587 Řičánek, Jiří 1996 Ano
11588 Novotný, Josef 1992 Orel Ano
11589 Henebergová, Lenka 1970 Ano
11591 Šajtarová, Pavla 1990 Burger Club Lednice Ano
11592 Václavíková, Aneta 1991 Ano
11594 Blaha, Martin 1965 Ano
11593 Smital, Marek 1990 Ano
11595 Tesařová, Karolína 2004 Běhám :-) Ano
11597 Stloukal, Karel 1991 Ano
11600 Kočková, Nikola 2000 Ano
11601 Šupa, Pavel 1969 Ano
11605 Kosová, Gabriela 1993 Ano
11607 Bendová, Ivana 1990 Ano
11608 Kočíb, Jan 1979 Štefko Running Team Ano
11610 Myslivcová, Klára 1983 Ano
11612 Gašparík, MIchal 1987 Ano
11611 Brada, Jiří 1991 Ano
11613 Pirk, Jan 1948 Lékařský Triatlon Klub Praha Ano
11614 Jirman, Jakub 1977 Ano
11615 Novotný, Radek 1984 Ano
12661 Navrátilová, Andrea 1989 Ano
11334 Navrátilová, Andrea 1980 Ano
12362 Třetina, Martin 1993 Ano

Poslední aktualizace:23/07/2019 09:00:59

Závod v Brdech byl nejlepší, který jsem kdy běžel. Hlavně konečně měkký povrch uprostřed krásné přírody. Nádherné prostředí, atmosféra a perfektní organizace. Tomáš Materna herec

Krásná trasa Lednicko-valtického areálu, ideální servis, hned po doběhnutí nám přišla sms s časem a v cíli za potlesku hlásili naše jména. Skvělá atmosféra. Byla radost tam běžet. Markéta Zvolská blogerka Eat Run Love

Běželo se mi nádherně, trasa byla úžasná. Jizerky znám skvěle na běžkách, v létě jsem tady nikdy moc nebyl a stálo to za to. Vít Přindiš vodní slalomář účastník 12km závodu Běhej lesy ČEZ

Byla to příjemná padesátka. Měl jsem obavy, že to bude horší, i když jsem samozřejmě od třicátého kilometru cítil těžší nohy. Jsem rád, že jsme byl u toho a že mám po zimní Jizerské 50 za sebou i tu letní běžeckou. Lukáš Konečný boxer a účastník 50km závodu Běhej lesy ČEZ Jizerská 50 RUN 2015

Je to moc pěkný závod, skvělá atmosféra. Na všech bylo vidět, že si to tu užili. Šárka Strachová mistryně světa ve slalomu

Tušila jsem, že Běhej lesy Karlštejn bude pěkný závod, ale že až tak? To mi úplně vyrazilo dech. Kopce moc nemusím, ale tyto výhledy a přírodní scenérie mi doslova osvěžily nohy. A ten osvětlený tunel? To bylo něco magického, fakt nádhera. Daniela Havránková vítězka Běhej lesy Karlštejn 13 km 2016

Moc děkuji za skvělou organizaci, značení trasy, občerstvení na trati i po závodě, dokonale naplánované počasí a v neposlední řadě atmosféru. Běhej lesy to mají prostě zmáknuté. Zbyšek Lhota vítěz krátkých tras ČEZ Jizerská 50 RUN 2015, Běhej lesy Lednice 2016 a Běhej lesy Karlštejn 2016

Běhej lesy Brdy byl můj první 11km závod životě. Možná nebudu nikdy super rychlá nebo vytrvalá, ale běh v přírodě a ještě za účasti vždy usměvavých lidí si vždycky ráda vychutnám. Líbilo se mi. jak byli všichni organizátoři i běžci pozitivní. Ilona Burgrová česká vicemistryně v basketbalu z roku 2010

Nebylo to tak, že by chtěl každý vyhrát. Atmosféra byla moc příjemná a děti byly nadšené! David Lafata fotbalistka

Běhání v přírodě dávám přednost, protože zde může člověk doslova a do písmene čerpat energii z okolní přírody. Na rozdíl od měst tady vládne klid a člověk se pak může úplně uvolnit a jen běžet a běžet... Miloš Škorpil ultramaratonec

Závodem v lomu Velká Amerika se mi splnil klukovský sen. Díky profesionálnímu přístupu organizátorů a dobrovolníků panovala mezi běžci skvělá nálada. Marek Malík moderátor

Na závodech panuje tak krásná a pohodová atmosféra, že si připadám jako doma. Karel Kašák moderátor

Celé to byla bomba! Líbila se mi organizace závodu, nic odfláknutého, prostě paráda. Jsem ráda, že i jako absolutní začátečník jsem se přihlásila a mohla se závodu zúčastnit. Eliška Kučerová závodnice 12 km Běhej lesy Karlštejn

Asi nejhezčí terén, jakým jsem kdy běžela. Lom Velká Amerika naprosto úžasný. Jsem moc ráda,že jsem se tam dostala. Děkuji všem organizátorům. Šárka Hýsková Báječné ženy v běhu

Po měkkém se mi běhá mnohem lépe. Přeci jen je lesní cesta něco jiného než asfalt. Na Karlštejně to bylo moc pěkné. Skvělá trasa, moc se mi tu líbilo. Petr Pechek elitní český maratonec

Příjemný závod v krásné přírodě, během kterého se všichni běžci usmívají. Já jsem si to moc užíval a pokukoval kde podél tratě rostou houby. Honza Kuf moderní pětibojař

Rád bych objel celý seriál. Všechny závody jsou v pěkných lokalitách. A díky nim se dostanu i na místa, kde jsem ještě nikdy nebyl. David Gerych mistr České republiky v krosu

GENERÁLNÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Endorphin Republic
    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    ČEPS

PARTNEŘI

    DB Schenker
    Jelen
    Enervit
    Birell
    Česká pošta
    Agrola
    Scott
    Royal Bay
    ČHMÚ

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova
    Deník

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Trenujeme.sk
    RUN Magazine
    Svět outdooru
    Kam s dětmi
    Kudy z nudy
    Běhej

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    CAT CUT
    TKF
    Onlinesystem
    Žaket

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Ministerstvo pro místní rozvoj
    Středočeský kraj
    Živý kraj
    Liberecký kraj
    Jihočeský kraj
    Karlovarský kraj
    Moravskoslezský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    Sportuj lépe
    isportuj
    ZFP Group
    Top Běžecký Seriál
    Outfanatic
    ŠumavaNet
    Nadace Nova
    Innsbruck Alpine
Výživové okénko