Startovní listina:
Běhej lesy Lednice Nova 13 km

# Jméno rok Klub Zapl.
10203 Nárok na kelímek SpeedCup Tomeček, Petr 1976 Nový Jičín Ano
10170 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkora, Jiří 1959 Šneci v běhu Ano
10084 Nárok na kelímek SpeedCup Sova, Robert 1971 Ano
10434 Vaněček, Michal 1982 WAN RUN Ano
10180 Nárok na kelímek SpeedCup Sedláčková, Pavla 1966 Ano
10166 Nárok na kelímek SpeedCup Břešťálová, Iveta 1989 Ano
10962 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Peterka, Michal 1979 Ano
10412 Nárok na kelímek SpeedCup Biedermannová, Zlata 1980 Ano
10207 Nárok na kelímek SpeedCup Urbánek, Jaroslav 1973 Ano
10879 Nárok na kelímek SpeedCup Menšová, Petra 1967 Ano
10880 Nárok na kelímek SpeedCup Menšová, Laura 1993 Ano
10544 Dlouhý, Lukáš 1979 Ano
10124 Michalovic, Vitezslav 1979 Run magazine team Ano
10348 Nárok na kelímek SpeedCup Škrobáková, Jana 1980 Ano
11052 Nárok na kelímek SpeedCup Kovář, Jan 1987 Ano
10881 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Dominika 1998 šneci v běhu Ano
10882 Nárok na kelímek SpeedCup Grůza, Filip 1992 Ano
10883 Nárok na kelímek SpeedCup Kacianova, Danica 1962 Fonet Trencin Ano
10884 Nárok na kelímek SpeedCup Kacian, Lubor 1958 Fonet Trencin Ano
10341 Nárok na kelímek SpeedCup Urbanová, Monika 1984 Šneci v běhu Ano
10643 Nárok na kelímek SpeedCup Valkovič, David 1980 Ano
10598 Ryšavá, Petra 1997 Ano
10298 Nárok na kelímek SpeedCup Peterka, Pavel 1961 Ano
10500 Nárok na kelímek SpeedCup Lacinová, Monika 1971 Ano
10342 Buresova, Lucie 1990 Ano
10672 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
10885 Nárok na kelímek SpeedCup Vránová, Nikola 1991 Ano
10253 Nárok na kelímek SpeedCup Mikulíková, Kateřina 1987 Ano
10506 Michálek, Martin 1978 SK Alpaka Vyškov Ano
10602 Nárok na kelímek SpeedCup Ambrožová, Lenka 1967 Ano
10099 Nárok na kelímek SpeedCup Remeňová, Katka 1979 Ano
10310 Nárok na kelímek SpeedCup Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
10384 Nárok na kelímek SpeedCup Tichý, Adam 2004 Ano
10222 Nárok na kelímek SpeedCup Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu, Rozběhame Prahu Ano
10062 Nárok na kelímek SpeedCup Pilát, David 1986 Ano
10037 Nárok na kelímek SpeedCup Benčík, Robert 1982 SK Trops Brno Ano
10047 Spalenkova, Nikola 1992 Ano
10455 Hanáková, Radka 1986 Ano
11055 Tichá, Gabriela 1976 Flamingos team Ano
11054 Nárok na kelímek SpeedCup Houdková, Kateřina 1982 Ano
11053 Nárok na kelímek SpeedCup Houdek, Adam 2010 Ano
10892 Nárok na kelímek SpeedCup Burešová, Jana 1978 Prostě běž Ano
10939 Nárok na kelímek SpeedCup Hulejová-Pešáková, Lucie 1981 Ano
10886 Nárok na kelímek SpeedCup Breskova, Danica 1986 Fonet Trencin Ano
10408 Stránská, Vanda 1986 Dr.Max Ano
10504 Kovačičová, Lubomíra 1971 Ano
10388 Zderadička, Ondřej 1987 Ano
10233 Nárok na kelímek SpeedCup Tomanová Trusková, Miriam 1975 Ano
10296 Nárok na kelímek SpeedCup Kašpárková, Ilona 1988 Ano
10360 Boukal, Jiří 1980 Ano
10734 Nárok na kelímek SpeedCup Dostálová, Iva 1977 Ano
10175 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Jana 1960 Šneci v běhu Ano
10640 Nárok na kelímek SpeedCup Čech, David 1969 chevers team Ano
10163 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Petra 1983 Šneci v běhu Ano
10109 Nárok na kelímek SpeedCup Školařová, Zita 1985 Ano
10264 Nárok na kelímek SpeedCup Simota, Jan 1978 Ano
10113 Nárok na kelímek SpeedCup Apostolova, Nikol 2005 Ano
10184 Nárok na kelímek SpeedCup Šlehůbr, Iveta 1974 Šneci v běhu Ano
10396 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tůma, David 1971 Ano
10669 Nárok na kelímek SpeedCup Laník, Radim 1975 Ano
10397 Nárok na kelímek SpeedCup Čejková, Olga 1976 Ano
10762 Nárok na kelímek SpeedCup Kozelková, Marta 1972 Ano
10760 Nárok na kelímek SpeedCup Kozelek, Jiří 1970 Ano
10120 Nárok na kelímek SpeedCup Procházka, Roman 1972 Ano
10887 Nárok na kelímek SpeedCup Schimmer, Jiří 1990 Ano
10654 Nárok na kelímek SpeedCup Kvapilova, Vendula 1993 Ano
10617 Nárok na kelímek SpeedCup Smejkalová, Irena 1980 Ano
10608 Nárok na kelímek SpeedCup Filová, Lucie 1979 Ano
10942 Nárok na kelímek SpeedCup Skribucká, Renata 1977 Ano
10564 Nárok na kelímek SpeedCup Blumova, Lucie 1981 Ano
10239 Nárok na kelímek SpeedCup Procházková, Lenka 1971 Ano
10250 Nárok na kelímek SpeedCup Kolomazníková, Lucie 2000 Ano
10046 Nárok na kelímek SpeedCup Pernica, Pavel 1965 TJ Gumárny Zubří Ano
10182 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáková, Zuzana 1981 Šneci v běhu Ano
10515 Nárok na kelímek SpeedCup Rusňák, Jan 1960 Ano
10516 Nárok na kelímek SpeedCup Rusňáková, Ludmila 1962 Ano
10888 Nárok na kelímek SpeedCup Nevěděl, Jan 1981 ELOS Ano
10889 Nárok na kelímek SpeedCup Nevědělová, Zuzana 1989 Ano
10890 Nárok na kelímek SpeedCup Mohwaldová, Kristýna 1993 Ano
10108 Nárok na kelímek SpeedCup Opolková, Dagmar 1964 Ano
10316 Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
10539 Valeš, Lukáš 1979 Ano
10486 Nárok na kelímek SpeedCup Brabec, Přemysl 1980 Ano
10487 Nárok na kelímek SpeedCup Nastoupilová, Barbora 1980 Ano
10162 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskal, Dominik 1995 Ano
10167 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskalová, Michaela 1976 Ano
10173 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
10270 Nárok na kelímek SpeedCup Píšková, Tereza 1994 Ano
10271 Nárok na kelímek SpeedCup Vorlová, Kamila 1971 Ano
10123 Nárok na kelímek SpeedCup Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
10322 Solařová, Eva 1970 Solario Team Ano
10383 Nárok na kelímek SpeedCup Simajchlová, Jana 1979 Ano
10142 Nárok na kelímek SpeedCup Smolková, Pavla 1987 Ano
10891 Nárok na kelímek SpeedCup Prokš, Luboš 1962 Ano
10893 Nárok na kelímek SpeedCup Prokšová, Zdeňka 1962 Ano
10313 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Slunečková, Zuzana 1982 Severky Ano
10176 Nárok na kelímek SpeedCup Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
10154 Nárok na kelímek SpeedCup Prouzová, Jana 1969 Ano
10044 Nárok na kelímek SpeedCup Kubišová, Veronika 1985 Ano
10894 Nárok na kelímek SpeedCup Vaník, Pavel 1970 BT Severní Ledovec 2000 Ano
10713 Nárok na kelímek SpeedCup Suchá, Věra 1979 Ano
10754 Nárok na kelímek SpeedCup Letochova, Sona 1977 Ano
10450 Nárok na kelímek SpeedCup Srna, Jakub 1988 Ano
10125 Nárok na kelímek SpeedCup Sigmund, Milan 1977 Běžci Břeclav Ano
10249 Nárok na kelímek SpeedCup Myška, Martin 1971 BT Severní Ledovec 2000 Ano
10185 Nárok na kelímek SpeedCup Myšková, Renáta 1972 Ano
10168 Nárok na kelímek SpeedCup Joštová, Alena 1976 SDH Lom Ano
10178 Nárok na kelímek SpeedCup Jošt, Jiří 1977 SDH Lom Ano
10191 Hrabinová, Markéta 1972 Ano
10160 Nárok na kelímek SpeedCup Hrabina, Pavel 1967 Ano
10033 Nárok na kelímek SpeedCup Pirklová, Kateřina 1976 Šneci v běhu Ano
10345 Struhárová, Soňa 1993 Ano
11073 Nárok na kelímek SpeedCup Dostálová, Alena 1987 Ano
10613 Nárok na kelímek SpeedCup Chromcová, Jarmila 1968 Ano
10039 Nárok na kelímek SpeedCup Pospíšilová, Hana 1976 Ano
10014 Nárok na kelímek SpeedCup Pospíšil, Martin 1976 Ano
10268 Metelková, Magdalena 1992 Ano
10305 Nárok na kelímek SpeedCup Jagoš, Ladislav 1969 Ano
10428 Nárok na kelímek SpeedCup Zoula, Jakub 1984 Ano
10288 Nárok na kelímek SpeedCup Hůsková, Petra 1974 Ano
10920 Nárok na kelímek SpeedCup Kocian, Ivo 1976 Ano
10122 Nárok na kelímek SpeedCup Bank, Patrik 1976 Ano
10650 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
10103 Nárok na kelímek SpeedCup Ritterová, Milada 1975 Ano
10452 Nárok na kelímek SpeedCup Linhart, Jan 1986 Ano
10311 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Jeřábková, Irena 1982 Ano
10056 Nárok na kelímek SpeedCup Kadlecová, Jitka 1974 Ano
10029 Nárok na kelímek SpeedCup Exnarová, Monika 1976 Ano
10030 Nárok na kelímek SpeedCup Šrůtková, Gabriela 1974 Ano
10287 Nárok na kelímek SpeedCup Pojezná, Michaela 1987 Ano
10945 Nárok na kelímek SpeedCup Pašek, Qítko 1976 Šneci v běhu Ano
10761 Nárok na kelímek SpeedCup Lukešová, Renata 1978 Ano
10537 Šplíchal, Martin 1982 Ano
10318 Nárok na kelímek SpeedCup Novotný, Petr 1972 Náš Vyškov Ano
10317 Nárok na kelímek SpeedCup Novotná, Anna 1971 Ano
10647 Nárok na kelímek SpeedCup Zíma, Martin 1977 Ano
10076 Nárok na kelímek SpeedCup Hendrychová, Pavlína 1968 Ano
10748 Nárok na kelímek SpeedCup Krahulcová, Vlasta 1962 Ano
10064 Nárok na kelímek SpeedCup Opolka, Tomáš 1986 Ano
10077 Nárok na kelímek SpeedCup Gajdaczová, Eva 1991 Ano
10552 Nárok na kelímek SpeedCup Veselý, René 1971 Ano
10277 Nárok na kelímek SpeedCup Němcová, Soňa 1978 Šneci v běhu Ano
10049 Karásková, Alexandra 1984 Ano
10052 Havlová, Jitka 1984 STG Břeclav Ano
10370 Nárok na kelímek SpeedCup Růžičková, Eva 1985 Ano
10895 Nárok na kelímek SpeedCup Růžička, Adam 1979 Ano
10970 Nárok na kelímek SpeedCup Petřek, Zdenek 1958 Sokol Bohuňovoce Ano
10635 Nárok na kelímek SpeedCup Kolouchová, Ivana 1967 Brno Ano
10878 Nárok na kelímek SpeedCup Zapletalová, Radka 1972 Ano
10877 Nárok na kelímek SpeedCup Antálková, Martina 1974 Ano
10675 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Milan 1977 Megalomani Ano
10373 Nárok na kelímek SpeedCup Slezáková, Lucia 1986 Ano
10294 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Sladký, Ivo 1962 Ano
10259 Nárok na kelímek SpeedCup Duhonská, Milena 1972 Ano
10145 Nárok na kelímek SpeedCup Keresztes, Radovan 1973 Ano
10146 Nárok na kelímek SpeedCup Keresztesova, Martina 1973 Ano
10147 Nárok na kelímek SpeedCup Groplova, marcela 1971 Ano
10190 Nárok na kelímek SpeedCup Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
10193 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
10054 Nárok na kelímek SpeedCup Drapáková, Monika 1971 Ano
10067 Nárok na kelímek SpeedCup Drapák, Imrich 1971 Ano
10667 Nárok na kelímek SpeedCup Holeček, Lukáš 2001 Run RS Holeček Ano
10666 Nárok na kelímek SpeedCup Holeček, František 1970 Run RS Holeček Ano
10871 Nárok na kelímek SpeedCup Jakes, Vojta 1977 Ano
10596 Nárok na kelímek SpeedCup Šumpichová, Lucie 1982 Ano
10201 Nárok na kelímek SpeedCup Tamaši, Gabriela 1975 Šneci v běhu Ano
10525 Nárok na kelímek SpeedCup Kynčlová, Lenka 1978 Ano
10876 Nárok na kelímek SpeedCup Hammerle, Tomáš 1977 Ano
10414 Nárok na kelímek SpeedCup Vlasatá, Pavla 1987 Ano
10974 Nárok na kelímek SpeedCup Liberský, Martin 1988 Ano
10597 Nárok na kelímek SpeedCup Chadraba, David 1985 Ano
10483 Šimková, Nela 1985 SK Alpaka Vyškov, RPŽ Ano
10975 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tesař, Milan 1971 Běhám :-) Ano
10627 Nárok na kelímek SpeedCup Strnadová, Michaela 1984 AC Strnad Ano
10626 Nárok na kelímek SpeedCup Strnad, Zdeněk 1976 AC Strnad Ano
10859 Nárok na kelímek SpeedCup Polívka, Marek 1974 Ano
10364 Nárok na kelímek SpeedCup Foksová, Veronika 1983 Ano
10609 Nárok na kelímek SpeedCup Foks, Miroslav 1983 Ano
10376 Nárok na kelímek SpeedCup Klíma, Vladislav 1988 Ano
10377 Nárok na kelímek SpeedCup Klíma, Tomáš 1991 Ano
10594 Nárok na kelímek SpeedCup Němcová, Markéta 1978 Ano
10257 Nárok na kelímek SpeedCup Bachurková, Jitka 1971 Running Zone Ano
10561 Nárok na kelímek SpeedCup Rolníková, Štěpánka 1974 Ano
10398 Vystrčil, Dalibor 1987 Ano
10183 Nárok na kelímek SpeedCup Nakládal, Pavel 1966 Ano
10860 Nárok na kelímek SpeedCup Šuteríková, Michaela 1990 Ano
10724 Korimová, Kamila 1990 Ano
10861 Nárok na kelímek SpeedCup Kacovský, Josef 1985 Ano
10862 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlíková, Kateřina 1991 Ano
10739 Nárok na kelímek SpeedCup Hlávka, Petr 1992 Ano
10863 Nárok na kelímek SpeedCup Románková, Kristina 1987 Ano
10100 Nárok na kelímek SpeedCup Boudná, Petra 1982 Ano
10051 Nárok na kelímek SpeedCup Voňka, Petr 1971 Kurdějov běhá pro radost Ano
10670 Nárok na kelímek SpeedCup Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
10474 Večeř, Michal 1984 Ano
10864 Nárok na kelímek SpeedCup Kudlová, Barbora 1992 Ano
10865 Nárok na kelímek SpeedCup Doubková, Dominika 1995 Ano
10556 Kovář, Martin 1996 Ano
10507 Nárok na kelímek SpeedCup Mezerová, Andrea 1980 Ano
10368 Nárok na kelímek SpeedCup Horňák, Juraj 1992 Ano
10981 Nárok na kelímek SpeedCup Francanová, Denisa 1973 Ano
10692 Nárok na kelímek SpeedCup Velcer, Igor 1973 Ano
10018 Nárok na kelímek SpeedCup Mlčochová, Kateřina 1973 Ano
10251 Nárok na kelímek SpeedCup Šedivá, Romana 1978 Weidmuller KlipponConnect Ano
10346 Šedivý, Luděk 1973 Rabbit Running Club Písečná Ano
10010 Nárok na kelímek SpeedCup Babackova, Michaela 1982 Ano
10513 Doležel, Tomáš 1983 ToP Ano
10514 Nárok na kelímek SpeedCup Dohnalova, Petra 1989 ToP Ano
10073 Nárok na kelímek SpeedCup Stransky, Jiří 1963 Rungo pro ženy Ano
10081 Nárok na kelímek SpeedCup Stránská, Petra 1965 Rungo pro ženy Ano
10707 Nárok na kelímek SpeedCup Geryková, Vanda 1979 Ano
10266 Nárok na kelímek SpeedCup Nauš, Jaroslav 1993 Ano
10152 Nárok na kelímek SpeedCup Kindl, Tomáš 1985 Myokardu klub Stašov Ano
10155 Nárok na kelímek SpeedCup Kindlová, Monika 1976 Ano
10866 Nárok na kelímek SpeedCup Lisová, Dana 1979 Ano
11072 Nárok na kelímek SpeedCup Slejška, Jakub 1995 Ano
11071 Nárok na kelímek SpeedCup Slejšková, Veronika 1970 Ano
10600 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Třísková, Katarína 1971 Ano
10987 Nárok na kelímek SpeedCup Soukupová, Kamila 1983 Ano
10988 Nárok na kelímek SpeedCup Hakl, Radek 1984 Running free Ano
10867 Nárok na kelímek SpeedCup Pírková, Alena 1963 Ano
10472 Nárok na kelímek SpeedCup Hlaváč, František 2001 Ano
10693 Nárok na kelímek SpeedCup Indra, Marek 1972 Ano
10733 Nárok na kelímek SpeedCup Indra, Daniel 2004 AC Prostějov Ano
10172 Nárok na kelímek SpeedCup Fialová, Eva 1972 Ano
10406 Solarová, Danuše 1985 Šneci v běhu Ano
10868 Nárok na kelímek SpeedCup Růžičková, Veronika 1988 Výukové vymalovánky Ano
10990 Nárok na kelímek SpeedCup Lukášová, Eliška 1994 Ano
10991 Nárok na kelímek SpeedCup Lukáš, Jiří 1960 Ano
10400 Nárok na kelímek SpeedCup Jančová, Marika 1972 Ano
10869 Nárok na kelímek SpeedCup Lapšanská, Ivana 1993 Ano
10953 Nárok na kelímek SpeedCup Gros, David 1979 Vodácké centrum Znojmo Ano
10954 Nárok na kelímek SpeedCup Anderlová, Petra 1996 Vodácké centrum Znojmo Ano
10252 Malčicová, Michaela 1989 Ano
10410 Nárok na kelímek SpeedCup Sedláčková, Lucie 1980 Heršpice Ano
10870 Nárok na kelímek SpeedCup Osičková, Martina 1987 Velké Bílovice Ano
10571 Nárok na kelímek SpeedCup Povolný, Martin 1977 Ano
11058 Marková, Karolína 1991 SK Meteor Brno Ano
10354 Nejezchlebová, Aneta 2004 Ano
10272 Nárok na kelímek SpeedCup Nejezchlebová, Martina 1978 Ano
10972 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejšová, Adéla 1990 Ano
10959 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejš, Milan 1964 Ano
10462 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Morávková, Petra 1985 Ano
10219 Nárok na kelímek SpeedCup Olšák, Dalibor 1967 Ano
10195 Nárok na kelímek SpeedCup Olšáková, Eliška 1968 Ano
10229 Nárok na kelímek SpeedCup Řepová, Ladislava 1975 Ano
10230 Nárok na kelímek SpeedCup Řepa, Miloš 1973 Ano
10622 Nárok na kelímek SpeedCup Staňková, Hana 1983 Ano
10623 Nárok na kelímek SpeedCup Staněk, Jan 1979 Ano
10872 Nárok na kelímek SpeedCup Janalík, Jiří 1977 Ano
10610 Nárok na kelímek SpeedCup Vorlová, Pavla 1980 Ano
10607 Nárok na kelímek SpeedCup Fiedler, Adam 1977 Ano
10593 Nárok na kelímek SpeedCup Lajpold, Lukáš 1990 Ano
10530 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrůša, Lukáš 1987 Ano
10678 Nárok na kelímek SpeedCup Horáková, Veronika 1988 Ano
10374 Nárok na kelímek SpeedCup Prochazka, Martin 1973 Ano
10143 Nárok na kelímek SpeedCup Beran, Luboš 1975 Ano
10088 Nárok na kelímek SpeedCup Šálek, Vladimír 1978 Ano
10091 Nárok na kelímek SpeedCup Šálková, Hana 1980 Ano
10415 Nárok na kelímek SpeedCup Kvita, Josef 1951 a.k.emila zatopka Ano
10186 Nárok na kelímek SpeedCup Lizec, Jiří 1967 Ano
11115 Nárok na kelímek SpeedCup Lizcová, Renata 1970 Ano
10445 Nárok na kelímek SpeedCup Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty Ano
10362 Nárok na kelímek SpeedCup Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
10873 Nárok na kelímek SpeedCup Hala, Miroslav 1978 Varadero Ano
10874 Nárok na kelímek SpeedCup Halová, Eva 1982 Varadero Ano
10512 Nárok na kelímek SpeedCup Galandáková, Adéla 1979 Ano
10625 Bundil, Petr 1981 Ano
10624 Bundilova, Veronika 1986 Ano
10619 Nárok na kelímek SpeedCup Sokolova, Martina 1987 Ano
10603 Nárok na kelímek SpeedCup Tesařová Nováková, Zdenka 1991 Ano
10751 Svozilik, Josef 1959 Ano
10752 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Kučerová, Jana 1959 Ano
10004 Nárok na kelímek SpeedCup Grulich, Martin 1992 Ano
10347 Hlaváčková, Dagmar 1980 STG Česká Ano
10324 Nárok na kelímek SpeedCup Kaláb, Radek 1978 SRTG Česká Ano
10875 Nárok na kelímek SpeedCup Janíčková, Jana 1977 Ano
10063 Nárok na kelímek SpeedCup Zatloukalová, Radka 1993 Ano
10592 Nárok na kelímek SpeedCup Bielak, Michal 1978 Ano
10858 Nárok na kelímek SpeedCup Bielakova, Katarina 1977 Ano
10072 Nárok na kelímek SpeedCup Hovorka, Martin 1980 Ano
10028 Nárok na kelímek SpeedCup Morongová, Michaela 1995 Ano
10228 Vondrová, Olga 1962 Ano
11066 Nárok na kelímek SpeedCup Vašíčková, Markéta 1978 Ano
10896 Nárok na kelímek SpeedCup Piškulová, Jana 1984 Ano
11067 Nárok na kelímek SpeedCup Orlová, Miroslava 1973 Ano
11069 Nárok na kelímek SpeedCup Konečná, Radka 1971 Ano
10722 Nárok na kelímek SpeedCup Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
10192 Nárok na kelímek SpeedCup Balíčková, Petra 1980 Ano
10206 Nárok na kelímek SpeedCup Hýžová, Helena 1977 Ano
10547 Nárok na kelímek SpeedCup Sadílková, Renáta 1991 Ano
10764 Tomášek, Jiří 1968 Ano
10763 Tomášková, Soňa 1966 Ano
10565 Kollnerova, Denisa 1988 Ano
10090 Nárok na kelímek SpeedCup Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
10580 Nárok na kelímek SpeedCup Moravec, Pavel 1980 Ano
10440 Nárok na kelímek SpeedCup Špale, Martin 1981 Ano
10644 Nárok na kelímek SpeedCup Helešic, Adam 1988 Ano
10134 Nárok na kelímek SpeedCup Kirjakovská, Lucie 1969 Ano
11065 Nárok na kelímek SpeedCup Marešová, Helena 1990 Ano
10912 Nárok na kelímek SpeedCup Tichý, Daniel 1977 Ano
10913 Nárok na kelímek SpeedCup Grznárová, Daniela 1988 Ano
10663 Nárok na kelímek SpeedCup Králová, Simona 1990 Ano
10503 Nárok na kelímek SpeedCup Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
10911 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořanová, Světlana 1971 Ano
10992 Nárok na kelímek SpeedCup Klcova, Monika 1976 Ano
10578 Nárok na kelímek SpeedCup Felcman, Jan 1989 Fe-No-Men Ano
10577 Nárok na kelímek SpeedCup Felcmanová, Andrea 1989 Fe-No-Men Ano
11057 Nárok na kelímek SpeedCup Gieslová, Veronika 1978 Flamingos Ano
10273 Nárok na kelímek SpeedCup Bednář, Zbyněk 1973 AK Tišnov Ano
10993 Nárok na kelímek SpeedCup Litsterová, Eva 1976 Ano
10898 Nárok na kelímek SpeedCup Augustín, Peter 1953 Ano
10906 Nárok na kelímek SpeedCup Bílek, Tomáš 1988 Ano
10907 Nárok na kelímek SpeedCup Zálešáková, Klára 1991 Ano
10744 Nárok na kelímek SpeedCup Zavřelová, Věra 1978 Ano
10738 Nárok na kelímek SpeedCup Bizová, Kristýna 1982 Ano
10899 Nárok na kelímek SpeedCup Zelenková, Kateřina 1993 Ano
10904 Nárok na kelímek SpeedCup Nováková, Andrea 1993 Ano
10909 Nárok na kelímek SpeedCup Koudelková, Lucie 1988 #gladiatorraceteam Ano
10902 Nárok na kelímek SpeedCup Holubová, Pavla 1982 Třista60 Ano
10215 Nárok na kelímek SpeedCup Krpenská, Radka 1979 Ano
10216 Nárok na kelímek SpeedCup Krpenský, Jaroslav 1975 Ano
10019 Nárok na kelímek SpeedCup Šefraný, Martin 1982 Ano
10903 Nárok na kelímek SpeedCup Šlachtová, Kateřina 1980 Ano
10690 Nárok na kelímek SpeedCup Caletková, Romana 1994 Ano
10668 Nárok na kelímek SpeedCup Maňásek, Zdeněk 1973 Ano
10576 Nárok na kelímek SpeedCup Pech, David 1988 Ano
10914 Nárok na kelímek SpeedCup Janderová, Eva 1994 Ano
10141 Nárok na kelímek SpeedCup Poprovská, Aneta 1986 Ano
10648 Nárok na kelímek SpeedCup Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
10538 Nárok na kelímek SpeedCup Klíma, Jan 1990 Ano
10089 Nárok na kelímek SpeedCup Šimoniová, Anna 1987 Ano
10451 Došková, Lenka 1991 Ano
10035 Nárok na kelímek SpeedCup Ředinová, Tereza 1991 Ano
10533 Benka, Lukas 1992 Ano
10535 Nárok na kelímek SpeedCup Benka, Maroš 1989 Ano
10007 Nárok na kelímek SpeedCup Hovorková, Jana 1981 Ano
10187 Nárok na kelímek SpeedCup Mičková, Kateřina 1992 #runatlantic Ano
10926 Nárok na kelímek SpeedCup Mrkvicová, Daniela 1987 Ano
10919 Nárok na kelímek SpeedCup Novotný, Karel 1971 Ano
10136 Nárok na kelímek SpeedCup Šlauerová, Leona 1968 Ano
10905 Nárok na kelímek SpeedCup Juřicova, Kateřina 1980 Ano
11074 Nárok na kelímek SpeedCup Pospíšil, Jakub 1992 Ano
10575 Nárok na kelímek SpeedCup Chudá, Eva 1976 Crossgym Piešťany Ano
10202 Nárok na kelímek SpeedCup Plesník, Karel 1965 Ano
10209 Nárok na kelímek SpeedCup Plesníková, Erika 1971 Ano
10293 Nárok na kelímek SpeedCup Vrbová, Kamila 1984 Ano
10908 Nárok na kelímek SpeedCup Muchová, Jana 1989 Ano
10658 Nárok na kelímek SpeedCup Worbisová, Barbora 1991 Ano
10574 Dvořáček, Luboš 1994 Sportisimo hvězdy Ano
10032 Nárok na kelímek SpeedCup Neulingerová, Aneta 1993 Ano
10023 Nárok na kelímek SpeedCup Krška, Pavel 1956 Ano
10066 Nárok na kelímek SpeedCup Langová, Blanka 1983 Ano
10060 Nárok na kelímek SpeedCup Lang, Radomír 1979 Ano
10139 Nárok na kelímek SpeedCup Beckertová, Blanka 1973 Ano
10232 Nárok na kelímek SpeedCup Krumlová, Andrea 1966 Ano
10328 Nárok na kelímek SpeedCup Grégrová, Lucie 1980 Ano
10329 Nárok na kelímek SpeedCup Zálešák, Ladislav 1962 Ano
10279 Nárok na kelímek SpeedCup Vlach, Jan 1985 Jelínci Ano
10094 Nárok na kelímek SpeedCup Moravcová, Jana 1982 Ano
10901 Nárok na kelímek SpeedCup Řídká, Alena 1976 Ano
10776 Nárok na kelímek SpeedCup Urbanová, Jana 1973 Šneci v běhu Ano
10777 Nárok na kelímek SpeedCup Urban, Petr 1975 Šneci v běhu Ano
10456 Nárok na kelímek SpeedCup Čada, Martin 1975 Ano
10457 Nárok na kelímek SpeedCup Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
10065 Nárok na kelímek SpeedCup Barthova, Zuzana 1965 AK ZvP Lučatín Ano
10698 Nárok na kelímek SpeedCup Moťková, Sandra 1988 Ano
10699 Nárok na kelímek SpeedCup Moťka, Pavel 1987 Ano
10278 Nárok na kelímek SpeedCup Hronková, Lucie 1983 Ano
10071 Nárok na kelímek SpeedCup Walter, Jaroslav 1983 Ano
10079 Nárok na kelímek SpeedCup Balihar, Jiří 1973 Balini Ano
10074 Nárok na kelímek SpeedCup Baliharová, Hana 1969 Balini Ano
10247 Nárok na kelímek SpeedCup Pernica, Michal 1979 Ano
10579 Nárok na kelímek SpeedCup Čechová, Silvie 1979 Ano
10900 Nárok na kelímek SpeedCup Ouřada, Vlastimil 1970 Atlet Šestajovice Ano
10935 Nárok na kelímek SpeedCup Ouřadová, Kateřina 1975 Ano
10632 Nárok na kelímek SpeedCup Janečka, Pavel 1977 Ano
10633 Nárok na kelímek SpeedCup Šmahlíková, Radka 1984 Ano
10934 Nárok na kelímek SpeedCup Bouzek, Tomáš 1988 Ano
10910 Nárok na kelímek SpeedCup Báťková, Julie 1991 Ano
10897 Nárok na kelímek SpeedCup Bouzková, Romana 1991 Ano
10857 Nárok na kelímek SpeedCup Bakrlík, Marek 1991 Ano
10020 Nárok na kelímek SpeedCup Vostal, Tomáš 1985 Rozběháme Břeclav Ano
10955 Nárok na kelímek SpeedCup Blažek, Ján 1970 Ano
10932 Nárok na kelímek SpeedCup Blažková, Marcela 1973 Ano
10024 Nárok na kelímek SpeedCup Horáková, Veronika 1984 Ano
10543 Nárok na kelímek SpeedCup Vlček, Milan 1964 Ano
10662 Nárok na kelímek SpeedCup Čermáková, Radka 1979 Ano
10115 Nárok na kelímek SpeedCup Krayzel, Jiří 1978 Ano
10129 Nárok na kelímek SpeedCup Hanakova, Marta 1977 Ano
10157 Nárok na kelímek SpeedCup Jánek, Ladislav 1961 Ano
10026 Nárok na kelímek SpeedCup Gabriel, Jan 1970 Dycky běh Ano
10040 Nárok na kelímek SpeedCup Lenkvik, Petr 1983 Louny Ano
10031 Nárok na kelímek SpeedCup Šusová, Helena 1985 Ano
10127 Nárok na kelímek SpeedCup Čtvrtníčková, Natálie 1991 Ano
10128 Nárok na kelímek SpeedCup Čtvrtníček, Michal 1994 Ano
10444 Nárok na kelímek SpeedCup Rybnikář, Martin 1975 Ano
10803 Rudolfová, Pavla 1974 Ano
10205 Nárok na kelímek SpeedCup Cibulka, Zdeněk 1968 SK Klatovy 1898 Ano
10198 Nárok na kelímek SpeedCup Jinova, Petra 1975 Ano
10804 Nárok na kelímek SpeedCup Pálek, Petr 1975 Ano
10805 Nárok na kelímek SpeedCup Pálková, Antonie 1977 Ano
10382 Tichý, Marcel 1976 Ano
10994 Nárok na kelímek SpeedCup Sečkařová, Hana 1975 Ano
10995 Nárok na kelímek SpeedCup Pálková, Marta 1974 Ano
10181 Nárok na kelímek SpeedCup Winklerová, Jana 1976 Ano
10582 Nárok na kelímek SpeedCup Havlova, Adela 1976 Ano
10017 Nárok na kelímek SpeedCup Chrobáková, Veronička 1980 Ano
10937 Nárok na kelímek SpeedCup Malý, Jan 1987 Klokajda Ano
10218 Nárok na kelímek SpeedCup Poláková, Ladislava 1970 Ano
10220 Nárok na kelímek SpeedCup Valeš, Jaroslav 1974 Ano
10618 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Zdeněk 1987 Ano
10806 Nárok na kelímek SpeedCup Klusáková, Petra 1989 Ano
10723 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Pátková, Veronika 1987 Ano
10082 Nárok na kelímek SpeedCup Kaštylová, Martina 1991 Ano
10461 Nárok na kelímek SpeedCup Staroň, Richard 1986 Ano
10604 Nárok na kelímek SpeedCup Teclová, Jana 1976 Ano
10638 Nárok na kelímek SpeedCup Brachtlová, Iveta 1987 Ano
10132 Nárok na kelímek SpeedCup Konrád, Martin 1978 Rozběháme Břeclav Ano
10674 Hollý, Vladimír 1993 Ano
10312 Nárok na kelímek SpeedCup Veselý, Michal 1976 Ano
10653 Nárok na kelímek SpeedCup Kudrnová, Lenka 1978 Ano
10591 Nárok na kelímek SpeedCup Blaha, Petr 1966 Ano
10807 Nárok na kelímek SpeedCup Maška, Milan 1976 Ano
10221 Nárok na kelímek SpeedCup Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
10996 Nárok na kelímek SpeedCup Robková, Jana 1975 Ano
10940 Nárok na kelímek SpeedCup Krejčí, Lukáš 1995 Ano
10941 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlík, Roman 1994 Ano
10429 Skořepová, Aneta 2004 Ano
10430 Nárok na kelímek SpeedCup Skořepová, Pavla 1982 Ano
10447 Nárok na kelímek SpeedCup Uhliar, Vladimír 1976 Ano
10808 Nárok na kelímek SpeedCup Komůrková, Lenka 1981 Šneci v běhu Ano
10809 Nárok na kelímek SpeedCup Dolníček, Jiří 1975 Ano
10810 Nárok na kelímek SpeedCup Dolníček, Tomáš 2005 Ano
10642 Nárok na kelímek SpeedCup Ryšavý, Viktor 1988 Ano
10416 Nárok na kelímek SpeedCup Hrabák, Petr 1983 Slowrunners Skvrnany Ano
10924 Nárok na kelímek SpeedCup Brix, Radek 1977 Ano
10682 Nárok na kelímek SpeedCup Kindlová, Petra 1982 Šneci v běhu Ano
10131 Nárok na kelímek SpeedCup Šrom, David 1979 Ano
11114 Nárok na kelímek SpeedCup Panáčková, Karla 1970 Ano
10676 Nárok na kelímek SpeedCup Daňková, Lucie 1990 Ano
10677 Nárok na kelímek SpeedCup Zerzán, Miloš 1993 Ano
10138 Nárok na kelímek SpeedCup Urbanová, Veronika 1979 Ano
10714 Nárok na kelímek SpeedCup Jiříková, Pavlína 1973 Ano
10715 Nárok na kelímek SpeedCup Jiřík, Miroslav 1973 Ano
10086 Nárok na kelímek SpeedCup Zugar, Vojtech 1983 Ano
10394 Řehánek, Martin 1984 Ano
10590 Nárok na kelímek SpeedCup Prochazka, Ondřej 1984 Ano
10551 Nárok na kelímek SpeedCup Brzobohatý, Michal 1972 Ano
10550 Nárok na kelímek SpeedCup Brzobohatý, Tomáš 2002 FBC Štíři Č. Budějovice Ano
10008 Nárok na kelímek SpeedCup Menšík, Ivo 1970 BC U Křížku Ano
10768 Nárok na kelímek SpeedCup Teplík, Jan 1988 Ano
10254 Nárok na kelímek SpeedCup Kučera, Jaromír 1981 Ano
10811 Nárok na kelímek SpeedCup Šťastný, Petr 1984 Lesy ČR Ano
10025 Nárok na kelímek SpeedCup Konigsmarková, Iveta 1965 Ano
10282 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejš, Vilém 1979 Ano
10283 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejšová, Veronika 1989 Ano
10334 Svobodová, Soňa 1968 SKP Kometa Brno Ano
10563 Richter, Luděk 1981 Ano
10812 Nárok na kelímek SpeedCup Vaculíková, Petra 1987 Ano
10813 Nárok na kelímek SpeedCup Kolářová, Karolína 1985 Ano
10814 Nárok na kelímek SpeedCup Kosinová, Barbora 1982 Ano
10325 Nárok na kelímek SpeedCup Kubátová, Jana 1975 Ano
10326 Nárok na kelímek SpeedCup Műller, Zdeněk 1973 Ano
10034 Nárok na kelímek SpeedCup Královič, Jakub 1987 AC Rokytnice n/Jiz Ano
10096 Nárok na kelímek SpeedCup Semotán, Martin 1973 Ano
10815 Nárok na kelímek SpeedCup Cvíčelová, Veronika 1986 Ano
10002 Nárok na kelímek SpeedCup Novak, Pavel 1978 Ano
10481 Nárok na kelímek SpeedCup Richter, David 1980 Ano
10971 Nárok na kelímek SpeedCup Bialko, Jaroslav 1965 Ano
10319 Nárok na kelímek SpeedCup Danešová, Martina 1987 Sázava Ano
10495 Parma, Štěpán 1979 Ano
10309 Vykydalová, Eva 1962 RUN MAGAZINE TEAM Ano
10634 Nárok na kelímek SpeedCup Jelinkova, Jana 1989 Ano
10611 Nárok na kelímek SpeedCup Tůma, Ivan 1978 Ano
10606 Nárok na kelímek SpeedCup Těšínská, Pavlína 1996 Ano
10652 Nárok na kelímek SpeedCup Kudrna, Ivan 1961 Ano
10728 Nárok na kelímek SpeedCup Gabrhelová, Jana 1985 Ano
10041 Nárok na kelímek SpeedCup Beránková, Eva 1981 Ano
10012 Nárok na kelímek SpeedCup Kubásková, Jana 1984 Ano
10165 Nárok na kelímek SpeedCup Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
10006 Nárok na kelímek SpeedCup Husáková, Eliška 1996 Ano
10005 Nárok na kelímek SpeedCup Husák, Václav 1991 SDH Moutnice Ano
10973 Nárok na kelímek SpeedCup Bjaček, Kamil 1976 Lesy ČR Ano
10112 Nárok na kelímek SpeedCup Andréová, Dáša 1995 Ano
10114 Nárok na kelímek SpeedCup Krchňavý, Jan 1990 Ano
10061 Nárok na kelímek SpeedCup Alblová, Romana 1978 Ano
10069 Nárok na kelímek SpeedCup Albl, Václav 1973 Ano
10258 Nárok na kelímek SpeedCup Kucerka, Ales 1977 Ano
10976 Nárok na kelímek SpeedCup Chvěja, Jan 1975 Ano
10925 Nárok na kelímek SpeedCup Chvějová, Bronislava 1975 Ano
10093 Nárok na kelímek SpeedCup Lukovská, Blanka 1978 SRTG Podluží Ano
10234 Nárok na kelímek SpeedCup Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
10042 Nárok na kelímek SpeedCup Vítek, František 1968 Ano
10130 Nárok na kelímek SpeedCup Balounová, Martina 1985 Ano
10321 Karbus, Jakub 1989 Ano
10997 Nárok na kelímek SpeedCup Musilová, Tereza 1985 Ano
10816 Nárok na kelímek SpeedCup Žaliová, Jitka 1973 Ano
10817 Nárok na kelímek SpeedCup Havlíková, Petra 1994 Ano
10196 Nárok na kelímek SpeedCup Kadlec, Jakub 1985 Ano
10265 Nárok na kelímek SpeedCup Ondráčková, Lucie 1990 Ano
10685 Nárok na kelímek SpeedCup Hotovec, Jan 1983 DMCB - Ducati Motorcycle Club Brno Ano
10075 Nárok na kelímek SpeedCup Wogurková, Daniela 1972 Ano
10284 Nárok na kelímek SpeedCup Hriagyel, Jiří 1976 Ano
10401 Nárok na kelímek SpeedCup Geršlová, Hana 1968 Ano
10402 Nárok na kelímek SpeedCup Gersl, Tomas 1968 Ano
10135 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Toral, Ondřej 1982 Ano
10818 Nárok na kelímek SpeedCup Mattová, Zdeňka 1972 Ano
10802 Janoš, Michal 1985 Ano
10315 Nárok na kelímek SpeedCup Feču, Radim 1991 Ano
10509 Nárok na kelímek SpeedCup Bojko, Jan 1979 Ano
10314 Nárok na kelímek SpeedCup Gajdošík, Radek 1991 Ano
10616 Nárok na kelímek SpeedCup Zitek, Michal 1984 Vinoř Notors Team Ano
10393 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
10980 Nárok na kelímek SpeedCup Fojtánik, Tomáš 1979 Ano
10223 Nárok na kelímek SpeedCup Čálek, Ondřej 1979 Šneci v běhu Ano
10371 Janikova, Barbara 1986 SK Meteor Brno Ano
10965 Nárok na kelímek SpeedCup Bulánek, Lukáš 1982 Ano
10655 Nárok na kelímek SpeedCup Brumlová, Miroslava 1980 Ano
10998 Nárok na kelímek SpeedCup Josífková, Iveta 1987 Ano
10281 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlíková, Petra 1981 Ano
10189 Nárok na kelímek SpeedCup Semerák, Karel 1988 Ano
10297 Nárok na kelímek SpeedCup Prokeš, Dušan 1970 Chomutov Ano
10300 Nárok na kelímek SpeedCup Prokešová, Renata 1971 Běžci Chomutov Ano
10286 Nárok na kelímek SpeedCup Farníková, Petra 1974 Ano
10285 Nárok na kelímek SpeedCup Miranová, Petra 1972 Ano
10950 Nárok na kelímek SpeedCup Balikova, Andrea 1970 Ano
10102 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Fílová, Regína 1985 Ano
10068 Nárok na kelímek SpeedCup Rozsypalová, Pavla 1970 Ano
10104 Nárok na kelímek SpeedCup Fíla, Jan 1981 Ano
10095 Nárok na kelímek SpeedCup Nováková, Kateřina 1989 Ano
10702 Nárok na kelímek SpeedCup Kramolišová, Hana 1982 Ano
10952 Nárok na kelímek SpeedCup Dřevěný, Radek 1989 Ano
10801 Nárok na kelímek SpeedCup Kuchťák, Bernard 1995 Ano
10725 Pohlídal, Svatomír 1983 Ano
10956 Nárok na kelímek SpeedCup Hruboňová, Patricie 1987 Ano
10366 Nárok na kelímek SpeedCup Milička, Radek 2000 Slawex runners Ano
10231 Nárok na kelímek SpeedCup Bartošová, Iveta 1971 Ano
10357 Nárok na kelímek SpeedCup Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
10800 Nárok na kelímek SpeedCup Svoboda, Stanislav 1952 Ano
10586 Nárok na kelímek SpeedCup Rosinec, Samuel 2002 Ano
10301 Nárok na kelímek SpeedCup Salzman, Richard 1977 Ano
10660 Nárok na kelímek SpeedCup Korčáková, Zuzana 1973 Ano
10659 Nárok na kelímek SpeedCup Gloserová, Lucie 1982 Ano
10386 Nárok na kelímek SpeedCup Tamáš, Ladislav 1979 LazyFish Ano
10466 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Tereza 1999 Spartak Praha 4 Ano
10686 Nárok na kelímek SpeedCup Kaňa, Marek 1983 Zebra Sports Team Ano
10524 Nárok na kelímek SpeedCup Klimošová, Barbora 1982 Ano
10585 Nárok na kelímek SpeedCup Prokopová, Šárka 1986 Šneci v běhu Ano
10137 Nárok na kelímek SpeedCup Slunská, Šárka 1992 Ano
10784 Nárok na kelímek SpeedCup Prokop, Martin 1981 Ano
10217 Nárok na kelímek SpeedCup Lekavá, Michaela 1980 Ano
10208 Nárok na kelímek SpeedCup Lekavý, František 1973 Ano
10058 Nárok na kelímek SpeedCup Kubiasová, Kateřina 1978 Tyčka a kulička Ano
10144 Nárok na kelímek SpeedCup Plávala, Milan 1969 Ano
10681 Nárok na kelímek SpeedCup Kříž, Pavel 1974 Ano
10680 Nárok na kelímek SpeedCup Šimanová, Petra 1979 Ano
10785 Nárok na kelímek SpeedCup Uher, Radek 1977 Ano
10746 Nárok na kelímek SpeedCup Zavřel, Tomáš 1975 Ano
10140 Nárok na kelímek SpeedCup Čapková, Pavlina 1966 Ano
10960 Nárok na kelímek SpeedCup Procházková, Jana 1967 Ano
10365 Nárok na kelímek SpeedCup Hrstkova, Iva 1976 AC Moravská Slavia Brno Ano
11064 Nárok na kelímek SpeedCup Unruh, Miroslav 1972 Ano
11063 Nárok na kelímek SpeedCup Gaura, Luboš 1980 Ano
10553 Švorcová, Irena 1989 Šneci v běhu Ano
10395 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
10697 Mrázek, Tomáš 1987 Orel Nové Město na Moravě Ano
10369 Vašík, Miloš 1971 Running Zone Brno Ano
10508 Nárok na kelímek SpeedCup Burianová, Martina 1987 Runningzone Brno Ano
10691 Nárok na kelímek SpeedCup Urbánek, Pavel 1965 Ano
10011 Nárok na kelímek SpeedCup Sedláček, Jiří 1985 Ano
10381 Nárok na kelímek SpeedCup Porubová, Ludmila 1976 Ano
10351 Nárok na kelímek SpeedCup Vašíková, Šárka 1976 Running Zone Brno Ano
10085 Nárok na kelímek SpeedCup Matušinová, Zuzana 1978 Ano
10169 Nárok na kelímek SpeedCup Saxunová, Kristína 1987 Ano
10961 Nárok na kelímek SpeedCup Kyprý, Jan 1974 Winners Nový Šaldorf Ano
10502 Nárok na kelímek SpeedCup Veverka, Jan 1978 Ano
10584 Nárok na kelímek SpeedCup Jung, Milan 1967 Ano
10179 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
10151 Nárok na kelímek SpeedCup Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
10651 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrochová, Jolana 1992 Ano
10199 Nárok na kelímek SpeedCup Rozšafná, Lucie 1982 Ano
10197 Nárok na kelímek SpeedCup Vašková, Lucie 1978 Ano
10320 Nárok na kelímek SpeedCup Mrkvica, Martin 1991 Ano
10148 Kanta, Sabina 1990 Ano
10673 Nárok na kelímek SpeedCup Bartoška, Václav 1948 TJ Dvůr Králové nad Labem Ano
10983 Nárok na kelímek SpeedCup Jonáš, Ivo 1983 HRRR Team Ano
10038 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Grec, Pavel 1980 Dr. Max Ano
10013 Nárok na kelímek SpeedCup Grec, Radka 1984 Dr. Max Ano
10211 Nárok na kelímek SpeedCup Gabrielova, Radka 1979 Ano
10212 Nárok na kelímek SpeedCup Skřičková, Karolína 1975 Ano
10786 Nárok na kelímek SpeedCup vil, nicolas 1967 Ano
10275 Nárok na kelímek SpeedCup Mazanec, Petr 1981 Ano
10787 Nárok na kelímek SpeedCup Trpák, Aleš 1983 Ano
10432 Nárok na kelímek SpeedCup Kudrnová, Lenka 1974 Ano
10433 Nárok na kelímek SpeedCup Vaculová, Kamila 1975 Ano
10788 Nárok na kelímek SpeedCup Dlouhý, Martin 1983 Ano
10164 Nárok na kelímek SpeedCup Vlasáková, Petra 1983 Dr.Max Ano
10789 Nárok na kelímek SpeedCup Velanová, Denisa 1990 Ano
10790 Nárok na kelímek SpeedCup Štěpnička, Michal 1985 Ano
10791 Nárok na kelímek SpeedCup Pospíšil, Jan 1995 Ano
10792 Nárok na kelímek SpeedCup Prušová, Hana 1997 Ano
10958 Nárok na kelímek SpeedCup Hanák, Pavel 1979 Ano
10793 Nárok na kelímek SpeedCup Chňapková, Alena 1988 Ano
10957 Nárok na kelímek SpeedCup Kolaříková, Kristýna 1991 Ano
10765 Nárok na kelímek SpeedCup Vinárková, Lucie 1983 Dr. Max Ano
10661 Nárok na kelímek SpeedCup Tikalová, Lucie 1982 Šneci v běhu Ano
10200 Nárok na kelímek SpeedCup Němcová, Barbora 1983 Ano
10204 Novotný, Lukáš 1984 Ano
10375 Nárok na kelímek SpeedCup Němcová, Adéla 1992 Dr.Max Ano
10794 Nárok na kelímek SpeedCup Jančíková, Andrea 1998 Ano
10336 Nárok na kelímek SpeedCup Haboňová, Marie 1989 Dr.Max Ano
10427 Gabrhelíková, Jarmila 1989 Ano
10335 Nárok na kelímek SpeedCup Fryštáková, Alexandra 1992 D.Max Ano
10982 Nárok na kelímek SpeedCup Naď, Jaroslav 1999 Ano
10363 Skoumalová, Barbora 1977 Ano
10043 Nárok na kelímek SpeedCup Krhovjak, Jan 1981 Ano
10795 Nárok na kelímek SpeedCup Pilková, Lucie 1988 Dr.Max Ano
10796 Nárok na kelímek SpeedCup Sklářová, Patricie 1977 Dr.Max Ano
10352 Nárok na kelímek SpeedCup Konečný, Jakub 1994 Ano
10361 Nárok na kelímek SpeedCup Burda, Radek 1990 Ano
10070 Nárok na kelímek SpeedCup Formáčková, Jana 1978 Ano
10350 Dušková, Monika 1979 Ano
10323 Sojáková, Martina 1980 Ano
11059 Nárok na kelímek SpeedCup Andrysíková, Simona 1997 Ano
10583 Nárok na kelímek SpeedCup Malachová, Ľubica 1979 Zlatno stars Ano
10442 Nárok na kelímek SpeedCup Spáčilová, Zuzana 1961 Ano
10016 Nárok na kelímek SpeedCup Cekulová, Adéla 1995 NightRun Team Ano
10769 Nárok na kelímek SpeedCup Kryslova, Eliska 1989 Ano
10333 Nárok na kelímek SpeedCup Skřivánková, Jana 1978 Ano
10339 Nárok na kelímek SpeedCup Peřestá, Štěpánka 1995 Dr. Max Ano
10244 Nárok na kelímek SpeedCup Kučera, Zdeněk 1978 Ano
10245 Nárok na kelímek SpeedCup Tkadlecova, Dagmar 1975 Ano
10246 Nárok na kelímek SpeedCup Koňarová, Lenka 1979 Ano
10775 Nárok na kelímek SpeedCup Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
10628 Nárok na kelímek SpeedCup Klimovičová, Jitka 1982 Ano
10331 Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
10478 Prucková, Adéla 1993 Dr.Max Ano
10797 Nárok na kelímek SpeedCup Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
10546 Kusendová, Monika 1994 Atletika Nové Mesto nad Váhom Ano
10798 Nárok na kelímek SpeedCup Pilková, Renáta 1968 Dr.Max Ano
10307 Nárok na kelímek SpeedCup Štecherová, Hana 1978 Ano
10573 Nárok na kelímek SpeedCup Herman, Petr 1974 Zbraslavanka Ano
10078 Nárok na kelímek SpeedCup Kolovecká, Irena 1974 Arena Kolín Ano
10238 Nárok na kelímek SpeedCup Bauerova, Jana 1985 Ano
10237 Nárok na kelímek SpeedCup Brok, Evžen 1977 Ano
10549 Nárok na kelímek SpeedCup Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
10308 Nárok na kelímek SpeedCup Vykydal, Jiří 1964 RUN MAGAZINE TEAM Ano
10951 Nárok na kelímek SpeedCup Galko, Tomáš 1983 Dr.Max Ano
10110 Nárok na kelímek SpeedCup Dubická, Věra 1973 Dr. Max Ano
10799 Nárok na kelímek SpeedCup Filipiová, Lucie 1989 Ano
10949 Nárok na kelímek SpeedCup Redlichová, Jana 1987 Dr. Max Ano
10948 Nárok na kelímek SpeedCup Huláková, Veronika 1989 Ano
10947 Nárok na kelímek SpeedCup Huláková, Leona 1966 Ano
10963 Nárok na kelímek SpeedCup Hulák, Robert 1966 Ano
10665 Nárok na kelímek SpeedCup Horák, Vlastimil 1978 Ano
10964 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tržická, Romana 1991 Dr.Max Ano
10819 Nárok na kelímek SpeedCup Podlipný, Jan 1993 Ano
10480 Nárok na kelímek SpeedCup Valoušková, Monika 1992 Dr.Max Ano
10240 Nárok na kelímek SpeedCup Michalová, Eva 1980 Dr.Max Ano
10359 Nárok na kelímek SpeedCup Tobolík, Jiří 1988 Ano
10528 Nárok na kelímek SpeedCup Minarčík, Tomáš 1979 Ano
10274 Nárok na kelímek SpeedCup Bělousek, Jiří 1981 Ano
10820 Nárok na kelímek SpeedCup Krasulová, Jana 1959 Ano
10840 Nárok na kelímek SpeedCup Krasula, Josef 1958 Ano
10404 Nárok na kelímek SpeedCup Dekař, Miroslav 1976 Ano
10841 Nárok na kelímek SpeedCup Samorilová, Dana 1981 Ano
10842 Nárok na kelímek SpeedCup Špačková, Mia 2009 Ano
10587 Nárok na kelímek SpeedCup Lukeš, Zdenek 1978 Ano
10979 Nárok na kelímek SpeedCup Šindelková, Eliška 1983 Dr. Max Ano
10548 Nárok na kelímek SpeedCup Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
10843 Nárok na kelímek SpeedCup Amruz, David 1993 Ano
10492 Nárok na kelímek SpeedCup Hora, Ondrej 1984 TJ Kunďáci Ano
10978 Nárok na kelímek SpeedCup Kroupová, Michaela 1987 Ano
10977 Nárok na kelímek SpeedCup Adamová, Klára 1988 Dr.Max Ano
10092 Nárok na kelímek SpeedCup Kratochvílová, Nikola 1997 Ano
10844 Vančuříková, Marie 1993 Ano
10476 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Josef 2006 Rhea Holding Ano
10845 Nárok na kelímek SpeedCup Doseděl, Patrik 1994 Dr.Max Ano
10846 Nárok na kelímek SpeedCup Juptnerova, Lenka 1987 Dr.Max Ano
10706 Nárok na kelímek SpeedCup Křižka, Radim 1988 Ano
10290 Nárok na kelímek SpeedCup Rychtaříková, Lívia 1981 Báječné ženy v běhu Ano
10847 Nárok na kelímek SpeedCup Lžičař, Petr 1970 Dr. Max Ano
10848 Nárok na kelímek SpeedCup Holan, Jiří 1967 Dr.Max Ano
10849 Kohut, Martin 1980 Ano
10694 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Rostislav 1971 Ano
10695 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Jan 1979 Ano
10700 Nárok na kelímek SpeedCup Vecka, Michal 1981 Báječné ženy v běhu Ano
10391 Nárok na kelímek SpeedCup Strýčková, Martina 1992 Dr.Max Ano
10423 Nárok na kelímek SpeedCup Strýčková, Petra 1999 Dr.Max Ano
10850 Nárok na kelímek SpeedCup Stloukal, Karel 1991 Ano
10778 Nárok na kelímek SpeedCup Toral, Vojtěch 1966 Limasport Ano
10999 Nárok na kelímek SpeedCup Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
10260 Bálka, Stanislav 1970 SVVAT Ano
10557 Nárok na kelímek SpeedCup Pláteníková, Markéta 1983 Baštecká běhna Ano
11000 Nárok na kelímek SpeedCup Stojanová, Kateřina 1999 Dr Max Ano
11001 Nárok na kelímek SpeedCup Stojan, Matyáš 2002 Dr.Max Ano
10015 Nárok na kelímek SpeedCup Kroupová, Magda 1999 DrMax Ano
11002 Nárok na kelímek SpeedCup Duša, Martin 1996 DrMax Ano
10241 Nárok na kelímek SpeedCup Ondrová, Lenka 1977 Ano
10242 Nárok na kelímek SpeedCup Galetková, Hana 2003 Ano
10243 Nárok na kelímek SpeedCup Gajdošíková, Pavlína 1987 Multisport 361 Ano
10119 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
10443 Nárok na kelímek SpeedCup Holeksa, Martin 1997 Dr.Max Ano
10779 Nárok na kelímek SpeedCup Toralová, Lenka 1968 Ano
10439 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
10438 Poddaná, Helena 1982 Dr.Max Ano
11056 Bendová, Jana 1979 FLAMINGOS Ano
11068 Buštíková, Blažena 1983 Ano
10367 Tužičková, Lenka 1977 RZ Brno Ano
10851 Műller, Michael 1993 Th liga 100 Olomouc Ano
10852 Műllerová, Michaela 1969 T liga j100 Olomouc Ano
10158 Šimeček, Petr 1984 Ano
10399 Nesnídalová, Klára 1990 Ano
10256 Žídková, Martina 1986 Ano
10758 Posoldová, Simona 1979 Ano
10757 Hanuš, Jan 1985 Ano
10426 Kudláček, Lukáš 1991 Ano
11003 Balkova, Martina 1973 Ano
10853 Doležal, Miloslav 1971 Ano
10255 Smutek, Jan 1982 Ano
10969 Knesl, Ivo 1972 Dr.Max Ano
10001 Macháčková, Jana 1976 Ano
10276 Peroutková, Hana 1980 Ano
10261 Kantorová, Gabriela 1988 Generali Investments CEE Ano
10588 Chaloupková, Monika 1989 Ano
10262 Luskačová, Denisa 1992 Generali Investments CEE Ano
10435 Vyklický, Petr 1990 Ano
10083 Jurčíková, Hana 1984 Ano
10657 Pitliaková Jindřichovská, Martina 1982 Ano
10708 Pitliak, Petr 1983 Ano
10194 Jindrová Paluchová, Hana 1977 Ano
10968 Stehlík, Martin 1973 Únanov Ano
10967 Ševčík, David 1973 Ano
10966 Štěrbová, Marcela 1976 Ano
10153 Čermáková, Dominika 1995 Ano
10210 Jelínek, Tomáš 1990 Ano
10289 Rychtařík, Martin 1973 Ano
10946 Braunerová, Jana 1969 Ano
10121 Doubravova, Lenka 1980 Ano
10854 Brýl, Jan 1992 Dr.Max Ano
10855 Skleničková, Petra 1993 Dr.Max Ano
11005 Nováková, Dita 1990 Ano
11004 Hrušková, Michaela 1990 Ano
10117 Horáčková, Hana 1994 Ano
10118 Klvačová, Olga 1978 Prostě běž Ano
10299 Moudrá, Erika 1988 Ano
11081 Kindl, Karel 1974 Ano
10917 Daňková, Lucie 1989 Ano
10918 Hradecká, Gabriela 1978 Ano
10116 Šimek, Jaroslav 1993 Ano
10236 Josefík, Jiří 1969 Ano
10235 Krýsová, Eliška 1981 Ano
10710 Dočekal, Marek 1995 Ano
10709 Kašíková, Kateřina 1994 Ano
10303 Slabší, Roman 1976 Ano
10302 Slabší, Vendula 1981 Ano
11006 Mynářová, Gabriela 1996 Ano
10392 Vošmerova, Petra 1982 Ano
10649 Kopáčová, Míša 1990 Ano
10053 Rolník, Zdeněk 1979 Ano
10403 Klusová, Markéta 1982 Ano
10405 Klus, Alan 1976 Ano
10330 Cieslarová, Markéta 1988 Dr.Max Ano
10732 Loziáš, Radim 1990 Ano
10629 Havelková, Lucie 1984 Dr. Max Ano
10839 Smičková, Kateřina 1975 Ano
11051 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Zindulka, Robert 2000 Ano
10641 Solničková, Michaela 1986 Mattoni FreeRun Ano
10639 Dub, Aleš 1989 Ano
10781 Marek, Jan 1987 Ano
10531 Špárníková, Kateřina 2001 Ano
11060 Holba, Radek 1985 Ano
10923 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Fiala, Andrej 1998 VSK Univerzita Brno Ano
10780 Pánek, Jakub 1984 Ano
10620 Kotasová, Linda 1980 Dr.Max Ano
10621 Kotas, Martin 1979 Dr.Max Ano
10838 Jiříček, Jakub 1987 Ano
10036 Vičánková, Petra 1976 Splašená tkanička Zlín Ano
10280 Jandorová, Anna 1985 Dr.Max Ano
10059 Luňáková, Eva 1986 Ano
10338 Prantlová, Veronika 1976 Ano
10337 Prantl, Tomáš 2005 Ano
10837 Platenikova, Hana 1989 Ano
10938 Mlčáková, Michaela 1987 Ano
10821 Pustková, Lucie 1994 Ano
10922 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Kysela, Jan 1982 Ano
10581 Antoš, Michal 1990 Ano
10636 Steiger, Marek 1985 Ano
10637 Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
10267 Hloušek, Tomáš 1990 Ano
10656 Lolek, Martin 1994 Ano
10188 Kazda, Jan 1988 #fotrivbehu Ano
10921 Kepertova, Klára 1982 Ano
10226 Kosík, Radek 1989 Ano
10225 Baumgartner, Tomáš 1988 Ano
10161 Pilař, Vlastimil 1984 M.A.C. team Ano
10227 Švihel, Miroslav 1986 Ano
10156 Slovák, Vojtěch 1984 M. A. C. Ano
10159 Kaňok, Tom 1967 AZUMA Dragons Ano
10055 Mareček, Ondřej 1987 Ano
10358 Ismailova, Viktoriya 1996 Ano
10497 Jankovičová, Iveta 1993 Ano
10498 Přívratský, Jan 1988 Ano
10630 Helekal, Tomáš 1987 Ano
10631 Bláha, Tomáš 1982 Ano
10601 Kubecová, Veronika 1984 Ano
10916 Moc, Jiří 1976 Ano
10989 Mocová, Lucie 1977 Ano
11076 Poláková, Marie 1984 Ano
10704 Utíkalová, Karolína 2003 Ano
10499 Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
10344 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
10213 Valehrachová, Martina 1986 DBS_RUN_4FUN Ano
10224 Svejkovský, Vladimír 1989 DBS_RUN_4FUN Ano
10822 Oherová, Kristýna 1993 Ano
10823 Brázdová, Kateřina 1974 Ano
10214 Žalkovič, Jan 1989 DBS_RUN_4FUN Ano
10927 Králová, Vendula 1992 Dr.Max Ano
10465 Melichar, Jan 1974 Ano
10824 Škutík, Jiří 1971 Ano
10730 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Frano, Martin 1984 Dr.Max Ano
10009 Hajný, Tomáš 1988 Dr.Max Ano
10087 Kafka, Michal 1985 Dr.Max Ano
10928 Tesař, Marek 1976 RAUL Ano
10943 Eliášová, Tereza 1988 Ano
10825 Domin, Lukáš 1975 Dr.Max Ano
10826 Dominová, Alina 1979 Ano
10731 Mráz, Eduard 1985 Ano
10827 Vavroušek, Michal 2006 Ano
10171 Moravcová, Martina 1985 AC Vrbno Ano
10828 Řeháková, Hana 1986 Dr.Max Ano
10829 Kostková, Martina 1979 Ano
10749 Hajkova, Andrea 1989 Ano
10750 Holeksova, Marie 1996 Ano
10098 Navrátil, Zdeněk 1981 WakeIT Ano
10097 Navrátilová, Iwona 1985 Ano
10491 Kubínová, Marta 1986 Ano
10133 Žákovská, Vlasta 1987 Ano
10353 Daněček, Marek 1984 Ano
10489 Sojková, Pavla 1987 Ano
10050 Kotula, Jaroslav 1975 Adaptic Runners Ano
10080 Lysenko, Vladyslava 1990 Adaptic Runners Ano
10614 Sobčáková, Darina 1995 Ano
11062 Šenkýř, David 1983 Ano
10174 Librová, Iva 1974 PERUN TEAM BLANSKO Ano
10645 Faukalova, Magdalena 1993 Ano
10269 Kolářová, Šárka 1976 Predator workout Brno Ano
10355 Bezkočka, Marek 1975 Ferencvárosz Vinoř Ano
11061 Jelínková, Petra 1978 Ano
10045 Tomanková, Martina 1975 KVS ŠUMPERK Ano
10106 Bořánková, Ilona 1970 Ano
10107 Nechvátalová, Radka 1971 Ano
10687 Kaňová, Magda 1985 Ano
10664 Králík, Petr 1985 Z.L.O. Ano
10295 Furmánek, Zdenek 1974 Ano
10306 Opravilová, Ivana 1957 Ano
10105 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Hruška, Tomáš 1969 DRFG Brno Ano
10048 Pernicová, Markéta 1972 Tj Gumárny Zubří Ano
10304 Macháčková, Štěpánka 1975 Ano
10111 Zubíček, Petr 1977 Ano
10332 Duchoslav, Josef 1984 Běhám sám za sebe Ano
10830 Pšeničková, Jana 1977 Ano
10380 Humplík, Patrik 1975 Ano
10379 Humplíková, Lenka 1976 Ano
10378 Humplík, Patrik 2006 Ano
10021 Randus, Josef 1972 AC Sportguides Rožnov p.R Ano
10646 Ženíšková, Dana 1964 Ano
10615 Neužilová, Barbora 1993 Ano
10605 Vágnerová, Magdaléna 1995 Ano
10022 Jozífek, Miroslav 1981 Ano
10101 Jozífková, Zuzana 1980 Ano
10003 Lenkviková, Hana 1984 Ano
10126 Kyselka, Jan 1976 Ano
11070 Szekeresová, Petra 1993 Ano
10349 Procházka, Lubomír 1964 HPH Pokojovice Ano
10831 Mihalíková, Helena 1969 Voltaren Ano
10343 Glombová, Katarína 1987 Ano
10488 Mosler, David 1986 Dr.Max Ano
10340 Hurda, Jiří 1987 Ano
10372 Žáková, Monika 1987 Ano
10671 Kosinová, Gabriela 1990 Třista60 Ano
10356 Skotáková, Kateřina 1994 Ano
10448 Chrástek, Stanislav 1982 Ano
10705 Kowolowski, Hana 1975 Jeden měsíc běžce Ano
10679 Lubovská, Štěpánka 1991 Třista60 Ano
10566 Butorová, Lenka 1980 Ano
10689 Spurná, Martina 1995 Ano
10688 Kejíková, Ivona 1992 Ano
10385 Žižlavský, Zdeněk 1973 Ano
10936 Antošová, Irena 1976 Ano
10390 Feller, Jan 1991 Ano
10684 Jadavan, Rostislav 1983 Ano
10413 Klasterkova, Michala 1979 Ano
10470 Charvát, Lukáš 1976 Ano
10467 Holšánová, Barbara 1973 Hladnovské gazely Ano
10755 Štýbnar, martin 1972 Ano
10756 Václavík, Peter 1972 Ano
10411 Svoboda, Martin 1973 Ano
10417 Zodlová, Katarína 1975 SHEruns Ano
10418 Zodl, Ján 1971 Ano
10419 Formánková, Dana 1972 Ano
10420 Senohrábková, Petra 1972 Ano
10421 Senohrábková, Eliška 2004 Ano
10422 Hill, Michal 1979 Ano
10425 Gargulák, Aleš 1969 Ano
10522 Zukal, Štěpán 1974 Ano
10436 Běhůnek, Petr 1999 Ano
10536 Ferenczová, Kateřina 1997 Ano
10437 Filípková, Šárka 1999 SRTG Podluží Ano
10833 Černá, Monika 1987 Ano
10766 Tvrdý, Jakub 1978 Ano
10441 Bartoň, Jakub 2000 REBUT Ano
10834 Zgažar, Antonín 1982 Ano
10431 Vránová, Zuzana 1959 Ano
10446 Navrátil, Ivo 1973 Svitavy Ano
10485 Navrátilová, Petra 1975 Svitavy Ano
10449 Křikavová, Leona 1978 Ano
10454 Tillner, Jiří 1976 Ano
10453 Tillnerová, Jiřina 1973 Ano
10696 Balcar, Aleš 2003 Ano
10475 Štěpán, Jakub 1986 Ano
10933 Kavanová, Vlasta 1977 Ano
10458 Mlčoch, David 1996 Ano
10701 Příhoda, Roman 1971 Mattoni Freerun Jihlava Ano
10460 Plachý, Ondřej 1988 GYM Boys Ano
10459 Plachá, Adriana 1991 Ano
10703 Dulovcová, Kateřina 1992 Ano
10463 Matula, Robert 1975 Ano
10464 Matula, Patrik 2005 Ano
10559 Šefčík, Kryštof 2002 Ano
10558 Šefčík, Michal 1973 Ano
10248 Boudna, Marta 1988 Ano
10835 Stehlík, Radek 1987 Ano
10836 Kapar, Jan 1983 Ano
10057 Svoboda, Michal 1992 Ano
10468 Floriánová, Monika 1973 SK FIT Tábor Ano
10469 Floriánová, Barbora 2001 SK FIT Ano
10471 Žárská, Silvana 1966 Ano
10737 Barysenka, Krystsina 1990 Ano
10473 Král, Jiří 1977 KLUB: Dr.Max Ano
11075 Šaroch, Jan 1989 Ano
10387 Harris, Lucas Michael 2003 Lokomotiva Břeclav Ano
10477 Nárok na kelímek SpeedCup Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
10931 Vašíček, Martin 1989 Běžecký klub České spořitelny Ano
10479 Němečková, Veronika 1992 Ano
10482 Dumek, Aleš 1973 Šachy Zastávka Ano
10856 Bastlová, Klára 1999 Ano
10496 Douša, David 1977 Raul Ano
10484 Navarová, Petra 1984 Rozběháme Neratovice Ano
10568 Navara, Ladislav 1979 Rozběháme Neratovice Ano
10542 Martincová, Eva 1972 Therapy Centre pomáhá z.s. Ano
10745 Pravdová, Jana 1972 Dr.Max Ano
10150 Fogada, Libor 1988 Ano
10501 Fogadová, Kateřina 1985 Ano
10490 Závodný, Michal 1984 TJ Kundaci Ano
10740 Port, Jan 1972 Dr.Max Ano
10741 Portová, Hana 1974 Dr.Max Ano
10729 Kuzmiak, Michal 1988 Adidas Runners Ano
10493 Černá, Tereza 1989 Ano
10494 Veselý, Adam 1990 Ano
10712 Martinec, Radomil 1989 Ano
10389 Kolínková, Mária 1993 Bežecké strely Skalica Ano
10511 Mázsárová, Monika 1991 Bežecké strely Skalica Ano
10716 Pokorný, Radek 1977 Ano
10510 Složil, Karel 1989 Ano
11079 Nekolný, Karel 1976 Ano
10327 Mandát, Jakub 1987 Ano
10726 Rousek, Jiří 1985 Run for Lupus Ano
10717 Vorlickova, Jitka 1980 Ano
10517 Hozák, Pavel 1958 Bochov Ano
10518 Hozák, Michal 1981 AC Moravská Slavia Brno Ano
10519 Bachurek, Jaroslav 1955 Ano
10545 Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
10521 Zejda, David 1979 Ano
10523 Kubátová, Radka 1989 Ano
10720 Jurgová, Martina 1979 Běžíme si pro pivo Ano
10719 Jurga, Pavel 1980 Běžíme si pro pivo Ano
10711 Navrátilová, Kateřina 1979 Běžíme si pro pivo Ano
10718 Motyka, Josef 1981 Běžíme si pro pivo Ano
10783 Petrů, Adam 2002 Ano
10721 Jermanová, Jitka 1985 Ano
10526 Miksová, Romana 1978 Ano
10527 Prchal, Josef 1978 Ano
10529 Vlčková Tomšicová, Eva 1980 Ano
10612 Kuchár, Ľubomír 1966 Trencin Inline Ano
10532 Hykešová, Petra 1981 Ano
10727 Hubík, Martin 1985 Ano
10534 Hůlová, Irena 1992 Shelton Striders Ano
11082 Chalupová, Ivana 1992 Ano
10595 Ziberi, Senad 1975 Ano
10930 Sládek, Roman 1972 Ano
10569 Petr, Jiří 1980 Ano
10570 Barta, Martin 1973 Ano
10540 Rožeň, Aleš 1980 Ano
10541 Rožňová, Eva 1983 Ano
11077 Fliedr, Tomáš 1976 F-BIKE KLUB SÁDEK Ano
11078 Šutera, Josef 1979 Ano
10554 Franzová, Tereza 1997 Ano
10555 Dinghová, Denisa 1995 Ano
10520 Povolná, Eliška 2004 MKJCC Ano
10560 Fornadeľová, Zuzana 1975 SHEruns Slovakia Ano
10735 Jakeš, Martin 1988 Ano
10736 Vítovcová, Barbora 1993 Ano
10562 Šperlich, Adam 1999 OCR Runners Šumperk Ano
10984 Mašek, Daniel 2002 Ano
10929 Lešková, Zuzana 1986 RAUL Ano
10944 Hlavňovský, Ondřej 2005 Ano
10985 Veiglova, Martina 1975 Ano
10263 Trvalcova, Lenka 1988 Ano
10742 Hrstka, Pavel 1971 (R)UNISáci Ano
10743 Klusáček, Patrik 1974 Ano
10753 Pokorná, Renáta 1976 Ano
10986 Černá, Zuzana 2002 Ano
10915 Weisshautel, Jan 1986 ON Running Ano
11080 Včeliš, Michal 1987 RUN magazine team Ano
10683 Prokeš, Martin 1979 Orel Velké Pavlovice Ano
10767 Prokešová, Veronika 1978 Orel Velké Pavlovice Ano
10589 Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
10770 Fadrný, Vojtěch 1984 Ano
10771 Fadrný, Jiří 1951 Svitavy-Lačnov Ano
10572 Novotný, Martin 1972 Ano
10772 Le Bechennec, Eloi 1994 Ano
10149 Olejková, Gabriela 1973 HRÁME ĎALEJ !!! :-) Ano
10782 Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
10027 Malík, Marek 1978 HARD ROCK RUNNERS Ano
11007 Farkasová, Darina 1977 Farkasova & Partners Ano
11103 Paulíčková, Veronika 1986 Ano
11101 Szabó, Lada 1978 Ano
11102 Fila, Radek 1979 PSK Znojmo Ano
11105 Vykoukalová, Alena 1990 Ano
11106 Fajfrová, Elena 1973 Ano
11107 Žůrek, Jan 1990 Šneci v Běhu Ano
11108 Hrabálková, Denisa 1993 Ano
11109 Parizkova, Marcela 1991 Ano
11110 Šenkypl, Marek 1978 Ano
11112 Fries, Martin 1989 Ano
11111 Beníčková, Lucie 1992 Herr Špičáci Ano
11113 Ying, Yulong 1989 Ano
11104 Winkler, Sabrina 2004 Ano
11116 Somogyi, Dániel András 1979 Jihocesky Bezecky Pohár Ano
11117 Medek, Ivo 1963 Ano
10832 Matlochová, Lucie 1973 Ano
11083 Papaj, Martin 1983 Ano
10409 Kondasová, Iva 1978 MK Seitl Ostrava Ano

Poslední aktualizace: 31/10/2020 18:15:50

Závod v Brdech byl nejlepší, který jsem kdy běžel. Hlavně konečně měkký povrch uprostřed krásné přírody. Nádherné prostředí, atmosféra a perfektní organizace. Tomáš Materna herec

Krásná trasa Lednicko-valtického areálu, ideální servis, hned po doběhnutí nám přišla sms s časem a v cíli za potlesku hlásili naše jména. Skvělá atmosféra. Byla radost tam běžet. Markéta Zvolská blogerka Eat Run Love

Běželo se mi nádherně, trasa byla úžasná. Jizerky znám skvěle na běžkách, v létě jsem tady nikdy moc nebyl a stálo to za to. Vít Přindiš vodní slalomář účastník 12km závodu Běhej lesy

Byla to příjemná padesátka. Měl jsem obavy, že to bude horší, i když jsem samozřejmě od třicátého kilometru cítil těžší nohy. Jsem rád, že jsme byl u toho a že mám po zimní Jizerské 50 za sebou i tu letní běžeckou. Lukáš Konečný boxer a účastník 50km závodu Běhej lesy ČEZ Jizerská 50 RUN 2015

Je to moc pěkný závod, skvělá atmosféra. Na všech bylo vidět, že si to tu užili. Šárka Strachová mistryně světa ve slalomu

Tušila jsem, že Běhej lesy Karlštejn bude pěkný závod, ale že až tak? To mi úplně vyrazilo dech. Kopce moc nemusím, ale tyto výhledy a přírodní scenérie mi doslova osvěžily nohy. A ten osvětlený tunel? To bylo něco magického, fakt nádhera. Daniela Havránková vítězka Běhej lesy Karlštejn 13 km 2016

Moc děkuji za skvělou organizaci, značení trasy, občerstvení na trati i po závodě, dokonale naplánované počasí a v neposlední řadě atmosféru. Běhej lesy to mají prostě zmáknuté. Zbyšek Lhota vítěz krátkých tras ČEZ Jizerská 50 RUN 2015, Běhej lesy Lednice 2016 a Běhej lesy Karlštejn 2016

Běhej lesy Brdy byl můj první 11km závod životě. Možná nebudu nikdy super rychlá nebo vytrvalá, ale běh v přírodě a ještě za účasti vždy usměvavých lidí si vždycky ráda vychutnám. Líbilo se mi. jak byli všichni organizátoři i běžci pozitivní. Ilona Burgrová česká vicemistryně v basketbalu z roku 2010

Nebylo to tak, že by chtěl každý vyhrát. Atmosféra byla moc příjemná a děti byly nadšené! David Lafata fotbalista

Běhání v přírodě dávám přednost, protože zde může člověk doslova a do písmene čerpat energii z okolní přírody. Na rozdíl od měst tady vládne klid a člověk se pak může úplně uvolnit a jen běžet a běžet... Miloš Škorpil ultramaratonec

Závodem v lomu Velká Amerika se mi splnil klukovský sen. Díky profesionálnímu přístupu organizátorů a dobrovolníků panovala mezi běžci skvělá nálada. Marek Malík moderátor

Na závodech panuje tak krásná a pohodová atmosféra, že si připadám jako doma. Karel Kašák moderátor

Nejdůležitější je uvědomit si, proč člověk běží. Já běhám pro radost, abych viděla něco hezkého. Spojila jsem tak příjemné s užitečným a díky Běhej lesy jsem měla možnost prohlédnout si krásnou přírodu Brd. Lucie Výborná moderátorka

Na Vysočině jsem vyrostl a zdejší terénní podmínky mám strašně rád. Běžet okolo Drátníku je pro mě takový návrat ke kořenům. Martin Koukal mistr světa v běhu na lyžích

Běhej lesy je unikátní příležitost, jak si zaběhnout v hezké přírodě, a navíc ve společnosti všech ostatních motivovaných běžců. Ten běh je potom mnohem lehčí. Jitka Bartoníčková finalistka OH a MS se štafetou 4x400m

Celé to byla bomba! Líbila se mi organizace závodu, nic odfláknutého, prostě paráda. Jsem ráda, že i jako absolutní začátečník jsem se přihlásila a mohla se závodu zúčastnit. Eliška Kučerová závodnice 12 km Běhej lesy Karlštejn

Asi nejhezčí terén, jakým jsem kdy běžela. Lom Velká Amerika naprosto úžasný. Jsem moc ráda,že jsem se tam dostala. Děkuji všem organizátorům. Šárka Hýsková Báječné ženy v běhu

Po měkkém se mi běhá mnohem lépe. Přeci jen je lesní cesta něco jiného než asfalt. Na Karlštejně to bylo moc pěkné. Skvělá trasa, moc se mi tu líbilo. Petr Pechek elitní český maratonec

Příjemný závod v krásné přírodě, během kterého se všichni běžci usmívají. Já jsem si to moc užíval a pokukoval kde podél tratě rostou houby. Honza Kuf moderní pětibojař

Rád bych objel celý seriál. Všechny závody jsou v pěkných lokalitách. A díky nim se dostanu i na místa, kde jsem ještě nikdy nebyl. David Gerych mistr České republiky v krosu

Voltaren

GENERÁLNÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    OFF!
    Herbadent

PARTNEŘI

    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    YES! Snacks
    Royal Bay
    Peblo

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
Výživové okénko