Servis pro závodníky

Chystáte se na závody seriálu Běhej lesy? Tak to se kromě skvělých závodních zážitků můžete těšit i na špičkový servis. Chcete se v klidu a v suchu převléci? Máte po závodech hlad? Nevíte si rady, jak jste na tom s běžeckou technikou? Nemusíte se ničeho bát, o vše se postaráme!

Zahoďte předstartovní nervozitu, kde se převlečete a kam si dáte věci. Na všech závodech seriálu Běhej lesy se o vás skvěle postaráme. V zázemí naleznete stan, uvnitř kterého se můžete v suchu a pohodlí převléci. Šatna je rozdělená pro muže a ženy zvlášť. Doporučujeme si vzít s sebou na závody věci na převlečení. V případě, že bude pršet, se můžete převléci do sucha.

Šatna

Nevíte, kam s věcmi v době, kdy budete na trase? Nechte si věci u nás po dobu závodu pohlídat. Stačí dát na váš batoh nebo tašku pásku označenou vaším startovním číslem, kterou najdete ve svém startovním balíčku.

Úschovna věcí

Lesní pedagogové z LESY ČR budou čekat na děti s výtvarnými dílnami, vědomostními soutěžemi i zábavou. Děti se budou moci nenásilnou formou dozvědět plno zajímavých informací o lese.

Lesní pedagogika

O hladu vás nenecháme, proto se můžete těšit na bohatě zásobené občerstvovací stanice. Občerstvit se můžete vodou, iontovým nápojem a energetickými tabletami od Enervitu a ovocem a tyčinkami, které dodává PENNY. Občerstvovací stanice se nachází zhruba na každém 5. kilometru a poté také v cíli.  

Občerstvovací stanice

Bojíte se, že by vám na trati mohly dojít síly? Postaráme se o vás na občerstvovacích stanicích, ale rozhodně se vyplatí důkladná příprava. Na stánku odborníků na výživu Enervit si můžete zakoupit vše, co se vám může na trati hodit navíc a s čím bude váš výkon lepší a také příjemnější: energetické tyčinky, gely, tablety, k dispozici jsou rovněž balíčky šité přímo na míru podle vašeho výkonu. A doporučujeme myslet i na regeneraci – u Enervitu vám rádi poradí, co si dát hned po závodě, ať svaly tolik nebolí…

Energie od ENERVITU

Ve startovním balíčku, který si vyzvednete v den závodu, najdete spoustu zajímavých věcí. Samozřejmostí je startovní číslo, na kterém už bude upevněn měřící čip, který nebudete muset po skončení závodu vracet. Když se navíc přihlásíte včas, budete mít na startovním čísle i své jméno. Kromě toho najdete ve startovním balíčku dárky od našich partnerů. 

Startovní balíček

V zázemí jsou pro vás připraveno několik mobilních toalet. Využít můžete i umývací žlaby, abyste se mohli po závodě opláchnout. Na Týmovce je pro účastníky připraveno vylepšené sociální zázemí v podobě keramických toalet a sprch.

Toalety a hygiena

Pokud jste při registraci zadali své mobilní číslo, přijde vám výsledek formou SMS. Výsledky jsou zároveň vždy vyvěšeny v zázemí závodu, své umístění i čas si můžete najít přímo u stánku časomíry na infotabulích a kompletní výsledky máte k dispozici na webu www.behejlesy.cz, jakmile doběhne poslední závodník.​

Výsledkový servis

V rámci každého závodu myslíme i na doprovodný program, a to nejen pro vaše blízké, kteří vás přišli podpořit. Nejvíce si užijí hlavně děti. Po každém závodě probíhá tombola o hodnotné ceny. Doprovodný program nabízí u svých stánků také partneři seriálu Běhej lesy. 

Doprovodný program

Abyste během dne doplnili síly i pořádným jídlem, zajišťujeme pro vás stan s občerstvením v zázemí závodu. Nově bude občerstvení zajišťovat náš nový hlavní partner PENNY, který si pro vás připravil snídaně, obědy i svačiny. Samozřejmostí je skvělá káva a jiné nápoje od Cafíčka.

Občerstvení v zázemí závodu

Na každém závodě vyhlašujeme u dětských závodů holky i kluky na 1. - 3. místě dle věkových kategorií. U dospělých závodů pak absolutní vítěze na jednotlivých trasách (ženy i muži 1. - 3. místo), vítěze jednotlivých kategorií na obou trasách (ženy i muži 1. místo), vítěze týmové soutěže Tandem (1. - 3. místo) a Slow Motion (losování). Na posledním závodě, tedy Běhej lesy Boletice, oceníme i vítěze celkového hodnocení Lesů pán a Lesů paní a absolventy všech závodů Běhej lesy - Osmeráky.

Ceny a trofeje pro vítěze

Chcete mít na závod krásnou památku? Stáhněte si zdarma po závodě své osobní fotografie a diplom s umístěním. Vše najdete do dvou dnů po skončení závodu u svého jména ve výsledkové listině.

Fotogalerie a diplomy ke stažení zdarma

Neváhejte v případě zdravotních komplikací požádat o pomoc zdravotníky nebo naše dobrovolníky na trase. V cíli i na trase (zvláště u nebezpečných úseků s rizikem pádu či zranění) je vám v případě potíží horská či zdravotní služba k dispozici. V nouzi můžete volat pomoc na číslo, které máte na svém startovním čísle.

Horská a zdravotní služba

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko