Přeregistrace a změny startovného

Potřebuješ přepsat startovné na jiného běžce? Změnit závod v rámci seriálu nebo jen délku trasy na stejném závodě? Nebo snad všechno najednou? Není problém. Nyní si můžeš veškeré změny provádět samostatně po přihlášení do svého profilu ve SportID. Pozor: vždy je nutné dokončit jednu přeregistraci/změnu než začnete další (dokud operaci nedokončíte, bude tlačítko na změnu neaktivní).

Jak na to?

V sekci moje přihlášky si zvolíš startovné, u kterého budeš chtít provádět změny. Stačí kliknout na tlačítko: Změnit objednávku.

Přihlaš se do svého účtu SportID

Buď vybereš ze seznamu závodníka, kterého máš u účtu vedeného jako příbuzného nebo můžeš závod přehlásit i na úplně jiného běžce. Stačí závodníka dohledat pomocí jeho uživatelského jména:

Vyber závodníka

V rámci přeregistrace můžeš také novému závodníkovi rovnou změnit i trasu/závod. Trasu i závod můžeš také změnit u původního běžce. 

Pokud máš ke svému startovnému objednanou také nějakou doplňku službu, můžeš i ji převést na jiný závod či závodníka.

Zvol trasu nebo závod

V posledním kroku si v rekapitulaci můžeš vybrat, zda uhradíš manipulační poplatek za změnu převodem či kartou. (V případě platby kartou se změny projeví ihned po úspěšném dokončení platby. U platby převodem až poté, co nám dorazí peníze na účet, což může trvat několik dní.) 

Uhraď manipulační poplatek

Změna se u účtu projeví, jakmile dorazí peníze do systému. Poté uvidíš změnu jak v samotných přeregistracích, tak se změní i původní startovné v sekci "moje přihlášky" a zde je pak možné dokoupit např. doplňkové služby případně se přihlásit do týmové soutěže

Ověř si změnu v profilu

 

* Můžeš provádět změny pouze u svého startovného, případně u startovného pro tvé příbuzné účty. Pokud jsi v rámci objednávky přihlašoval i kamarády pomocí jejich uživatelských jmen, musí si změnu provést oni sami ve svém účtu ve SportID. Nový závodník musí mít založen účet ve SportID, není možné převést startovné na závodníka, který nemá účet ve SportID.

Do pátku dva týdny před závodem je převedení startovného na jiného závodníka či převedení startovného na jiný závod zpoplatněno částkou 100 Kč, změna trasy je zdarma. Změny registrací po tomto pátku jsou zpoplatněny částkou 200 Kč, změna trasy částkou 100 Kč.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay
  Nilfisk

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Středočeský kraj
  Ústecký kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  Jihomoravský kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko