S PENNY na snídani, oběd i svačinu

V letošní sezoně si pro Vás náš hlavní partner PENNY připravil bohaté občerstvení. Snídaně jsou připraveny vždy po otevření areálu přibližně do 11:00. PENNY stan, kde si svou ranní dávku energie můžete v klidu vychutnat, můžete však využít i kdykoliv během dne. Zajít si tak můžete na oběd či odpolední svačinu. Vše je připraveno z kvalitních surovin z PENNY produkce za nízké ceny. Žízeň po závodě můžete zažehnout například ledovým čajem či vodou. Pokud si chcete vychutnat některé z výrobků za ještě výhodnější ceny, nezapomeňte si s sebou na závod vzít svou PENNY kartu.

 

SNÍDANĚ 

Ať už Vás čeká kratší PENNY běh nebo nějaká z delších tras závodu Běhej lesy, bez pořádné snídaně se to neobejde. Ve stanu PENNY si můžete vybrat mezi různými druhy müsli. Vylepšit si je dle libosti můžete sušeným ovocem a ořechy. Pokud preferujete spíše teplé snídaně připravite si některou z ovesných kaší, například s kousky ovoce, čokolodovou nebo proteinovou.

PENNY snídaně probíhá od 8:00 do 11:30 a je pro všechny zcela zdarma.

  

OBĚD

Za příznivé PENNY ceny je pro Vás od 11:30 připraven oběd. Na každém závodě je k dispozici polévka dle denní nabídky s čerstvým pečivem. Dále máte na výběr mezi teplým a studeným bufetem. Vychutnat si tak můžete například guláš, krkovičku či přírodní plátek. Jako přílohu si můžete vybrat pečené brambory nebo grilovanou zeleninu.

Máte chuť na něco lehčího? Ve studeném bufetu najdete spoustu zeleninových pokrmů jako třeba kuskus se zeleninou nebo šopský salát.

    

SVAČINA 

Rádi si dáte po obědě sladkou tečku? V PENNY stanu si můžete dát mramorovou bábovku. Chcete-li jen něco menšího do ruky a užívat si bohatého programu Běhej lesy, zajděte si pro párek v rohlíku a vydejte se do zázemí či cílové rovinky podporovat dobíhající běžce. Nezapomeňte si s sebou svou PENNY kartu, se kterou si dáte tuto pochoutku za pouhých 9,95 Kč.

 

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko