Startovní listina:
Běhej lesy Jizerská Nova 11 km

# Jméno rok Klub Zapl.
11004 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkora, Jiří 1959 Šneci v běhu Ano
10116 Nárok na kelímek SpeedCup Sova, Robert 1971 Ano
10003 Nárok na kelímek SpeedCup Vaněček, Michal 1982 WAN RUN Ano
10553 Nárok na kelímek SpeedCup Prokop, Václav 1959 Sokol Doubravka Ano
10565 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Peterka, Michal 1979 Ano
10409 Maxa, Milan 1992 Ano
10578 Nárok na kelímek SpeedCup Biedermannová, Zlata 1980 Ano
10217 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
10301 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Šustová, Marie 1964 Šneci v běhu Ano
10340 Nárok na kelímek SpeedCup Remeňová, Katka 1979 Ano
10239 Nárok na kelímek SpeedCup Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
10342 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrabíková, Zdena 1986 šneci v běhu Ano
10028 Nárok na kelímek SpeedCup Kliková, Eva 1966 Šneci v běhu Ano
10343 Nárok na kelímek SpeedCup Hutař, Tomáš 1977 Šneci v běhu Ano
11021 Nárok na kelímek SpeedCup Kuchyňka, Ondřej 1985 Ano
11279 Nárok na kelímek SpeedCup Vlková, Markéta 1977 Ano
10010 Nárok na kelímek SpeedCup Malá, Simona 1986 Ano
10058 Nárok na kelímek SpeedCup Malý, Martin 1985 Ano
10314 Nárok na kelímek SpeedCup Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
10315 Nárok na kelímek SpeedCup Ekartová, Tereza 2005 Ano
11288 Nárok na kelímek SpeedCup Burešová, Jana 1978 Prostě běž Ano
10117 Nárok na kelímek SpeedCup Boukal, Jiří 1980 Ano
10114 Nárok na kelímek SpeedCup Dostálová, Iva 1977 Ano
11006 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Jana 1960 Šneci v běhu Ano
10267 Nárok na kelímek SpeedCup Simota, Jan 1978 Ano
10264 Nárok na kelímek SpeedCup Žůrková, Renáta 1974 Ano
10037 Nárok na kelímek SpeedCup Šlehůbr, Iveta 1974 Šneci v běhu Ano
10072 Nárok na kelímek SpeedCup Chládek, Jaroslav 1973 Ano
10024 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tůma, David 1971 Ano
10570 Nárok na kelímek SpeedCup Zapletal, Milan 1978 Ano
10008 Nárok na kelímek SpeedCup Čejková, Olga 1976 Ano
10324 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Antonín 1967 Ano
10323 Nárok na kelímek SpeedCup Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
10554 Nárok na kelímek SpeedCup Petráková, Radka 1982 Ano
11290 Nárok na kelímek SpeedCup Szilágyiová, Stanislava 1971 Ano
10126 Říčka, Jaroslav 1968 Ano
10041 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáková, Zuzana 1981 Šneci v běhu Ano
10160 Nárok na kelímek SpeedCup Kočí, Sylva 1972 Ano
10552 Nárok na kelímek SpeedCup Chladilová, Magdaléna 1976 Ano
10285 Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
11071 Valeš, Lukáš 1979 Ano
10550 Nárok na kelímek SpeedCup Brabec, Přemysl 1980 Ano
11292 Nárok na kelímek SpeedCup Nastoupilová, Barbora 1980 Ano
10333 Nárok na kelímek SpeedCup Smítková, Jana 1966 Ano
10229 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskal, Dominik 1995 Ano
11018 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskalová, Michaela 1976 Ano
11019 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
11035 Růžička, Pavel 1990 Běžec Team Ano
10375 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Slunečková, Zuzana 1982 Severky Ano
10147 Nárok na kelímek SpeedCup Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
10192 Nárok na kelímek SpeedCup Němec, Ladislav 1982 Ano
11293 Nárok na kelímek SpeedCup Srna, Jakub 1988 Ano
11042 Nárok na kelímek SpeedCup Mikuláš, Adam 2010 No stress runners Ano
10354 Nárok na kelímek SpeedCup Mikuláš, Miroslav 1978 No stress runners Ano
10353 Nárok na kelímek SpeedCup Franěk, Vladimír 1959 No stress runners Ano
11041 Nárok na kelímek SpeedCup Mikulášová, Adéla 1986 No stress runners Ano
10241 Nárok na kelímek SpeedCup Kadlecová, Veronika 1989 Ano
10572 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Dupalová, Klára 1978 Ano
10573 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Dupal, Bohumil 1978 Ano
11175 Nárok na kelímek SpeedCup Zoula, Jakub 1984 Ano
10141 Urbanová, Veronika 1979 Ano
11315 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
10298 Nárok na kelímek SpeedCup Ritterová, Milada 1975 Ano
10574 Nárok na kelímek SpeedCup Linhart, Jan 1986 Ano
10384 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Jeřábková, Irena 1982 Ano
10575 Nárok na kelímek SpeedCup Potoček, Tomáš 1982 Ano
11177 Nárok na kelímek SpeedCup Krahulcová, Vlasta 1962 Ano
10479 Nárok na kelímek SpeedCup Š. Burešová, Eva 1981 Ice Olives Ano
10480 Nárok na kelímek SpeedCup Šikl, Martin 1981 Ice Olives #88 Ano
11072 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Milan 1977 Megalomani Ano
11117 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Sladký, Ivo 1962 Ano
10046 Nárok na kelímek SpeedCup Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
10017 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
10577 Ledecký, Ondřej 1989 Ano
10579 Ledecký, Lukáš 1989 Ano
10255 Nárok na kelímek SpeedCup Drapáková, Monika 1971 Ano
10257 Nárok na kelímek SpeedCup Drapák, Imrich 1971 Ano
10571 Nárok na kelímek SpeedCup Holeček, Lukáš 2001 Run RS Holeček Ano
11298 Nárok na kelímek SpeedCup Holeček, František 1970 Run RS Holeček Ano
11283 Nárok na kelímek SpeedCup Jakes, Vojta 1977 Ano
11027 Nárok na kelímek SpeedCup Konarovský, Miroslav 1984 Ano
10588 Nárok na kelímek SpeedCup Minařík, Petr 1975 RunBo Team Liberec Ano
10556 Nárok na kelímek SpeedCup Vlasatá, Pavla 1987 Ano
11026 Nárok na kelímek SpeedCup Konarovská, Martina 1985 Ano
10214 Nárok na kelímek SpeedCup Slabihoudková, Tereza 1985 Mrtvola ProTeam Ano
10216 Nárok na kelímek SpeedCup Hendrych, Tomáš 1988 Mrtvola ProTeam Ano
10032 Nárok na kelímek SpeedCup Frank, Prinke 1981 Bertsdorfer SV Ano
10438 Nárok na kelímek SpeedCup Latislavova, Eva 1973 Ano
10559 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tesař, Milan 1971 Běhám :-) Ano
11162 Nárok na kelímek SpeedCup Vargová, Michaela 1990 Strážci vesmíru Ano
10236 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrdinková, Monika 1992 Pondělní dietáři Ano
11322 Nárok na kelímek SpeedCup Mlčkovská, Lucie 1982 Ano
10283 Nárok na kelímek SpeedCup Bodečková, Karolina 1980 Ano
10560 Nárok na kelímek SpeedCup Kacovský, Josef 1985 Ano
11269 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlíková, Kateřina 1991 Ano
10321 Nárok na kelímek SpeedCup Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
10171 Nárok na kelímek SpeedCup Procházka, Jakub 1992 Ano
10415 Nárok na kelímek SpeedCup Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
10563 Nárok na kelímek SpeedCup Glos, Martin 1997 Ano
10370 Nárok na kelímek SpeedCup Pantůčková, Tereza 1988 Ano
10371 Nárok na kelímek SpeedCup Klanicová, Klára 1991 Ano
10372 Nárok na kelímek SpeedCup Klanica, Radek 1990 Ano
11323 Nárok na kelímek SpeedCup Kopečková, Jana 1988 Ano
11118 Nárok na kelímek SpeedCup Lenc, Lukáš 1981 Ano
10050 Nárok na kelímek SpeedCup Krejčí, Kateřina 1998 Ano
10180 Nárok na kelímek SpeedCup Horňák, Juraj 1992 Ano
10101 Morávková, Karolína 1988 Ano
10095 Nárok na kelímek SpeedCup Ptáčková, Klára 1998 @zdrave_s_kaci Ano
10547 Nárok na kelímek SpeedCup Petrák, Klára 1988 Ano
10548 Maly, Michal 1974 Jablonecke Mattonky Ano
11311 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
11106 Nárok na kelímek SpeedCup Geryková, Vanda 1979 Ano
11332 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Třísková, Katarína 1971 Ano
11331 Nárok na kelímek SpeedCup Studený, Jaromír 1970 Ano
10468 Nárok na kelímek SpeedCup Indra, Marek 1972 Ano
10469 Nárok na kelímek SpeedCup Indra, Daniel 2004 AC Prostějov Ano
11155 Nárok na kelímek SpeedCup Veselá, Markéta 1991 Ano
10092 Nárok na kelímek SpeedCup Straussová, Jaroslava 1979 Avanti tým Most Ano
10065 Nárok na kelímek SpeedCup Peterka, Pavel 1961 Ano
10013 Nárok na kelímek SpeedCup Lacinová, Monika 1971 Ano
11329 Nárok na kelímek SpeedCup Čejková, Eva 1979 Ano
11327 Nárok na kelímek SpeedCup Koppová, Ingrid 1979 Ano
11326 Nárok na kelímek SpeedCup Čejka, Zdeněk 1983 Ano
11280 Nárok na kelímek SpeedCup Myšková, Miroslava 1980 Ano
10083 Nárok na kelímek SpeedCup Punt, Jaroslav 1984 Avanti tým Ano
11325 Nárok na kelímek SpeedCup Feriancová, Monika 1971 Avanti tým Ano
11333 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáková, Martina 1969 Avanti tým Ano
10073 Nárok na kelímek SpeedCup Rebej, Martin 1970 Avanti tým Ano
10062 Nárok na kelímek SpeedCup Rebejová, Lenka 1975 Avanti tým Ano
11025 Nárok na kelímek SpeedCup Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
11160 Nárok na kelímek SpeedCup Verner, Milan 1975 Ano
11159 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Zdeněk 1971 Ano
10383 Štěchová, Kateřina 1993 Ano
10151 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrůša, Lukáš 1987 Ano
10337 Nárok na kelímek SpeedCup Beran, Luboš 1975 Ano
10023 Nárok na kelímek SpeedCup Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty Ano
10402 Nárok na kelímek SpeedCup Mordová, Markéta 1997 Ano
10401 Nárok na kelímek SpeedCup Morda, Pavel 1992 Ano
11029 Nárok na kelímek SpeedCup Klímová, Kateřina 2002 Ano
11030 Nárok na kelímek SpeedCup Klíma, Jan 2004 Ano
10076 Nárok na kelímek SpeedCup Tichý, Tadeáš 2005 Ano
10349 Nárok na kelímek SpeedCup Brázda, Tomáš 1966 Ano
11324 Nárok na kelímek SpeedCup Machová, Jana 1974 šneci v běhu Ano
10435 Nárok na kelímek SpeedCup Galandáková, Adéla 1979 Ano
10135 Nárok na kelímek SpeedCup Svozilik, Josef 1959 Ano
10139 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Kučerová, Jana 1959 Ano
10109 Nárok na kelímek SpeedCup Hampacherová, Jitka 1985 Ano
11276 Nárok na kelímek SpeedCup Kučerová, Maya 1988 Ano
10020 Nárok na kelímek SpeedCup Hampacher, Petr 1984 Ano
10208 Nárok na kelímek SpeedCup Hovorka, Martin 1980 Ano
10322 Nárok na kelímek SpeedCup Morongová, Michaela 1995 Ano
10295 Kucerova, Renata 1990 A.C. Lasičky Ano
11036 Nárok na kelímek SpeedCup Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
10369 Nárok na kelímek SpeedCup Popková, Andrea 1997 Ano
10157 Nárok na kelímek SpeedCup Suchomel, Tomáš 1965 Praha Ano
10235 Petříková, Martina 1977 Ano
10586 Nárok na kelímek SpeedCup Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
10232 Nárok na kelímek SpeedCup Marešová, Helena 1990 Ano
10177 Nárok na kelímek SpeedCup Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
11126 Nárok na kelímek SpeedCup Chovanec, David 1971 Ano
11278 Vosečková, Lucie 1990 Ano
11281 Lapčíková, Kateřina 1998 Ano
10551 Voseček, Vít 1994 Ano
10250 Nárok na kelímek SpeedCup Bartoň, Jakub 2000 REBUT Ano
10549 Nárok na kelímek SpeedCup Bednář, Zbyněk 1973 AK Tišnov Ano
11304 Nárok na kelímek SpeedCup Litsterová, Eva 1976 Ano
11305 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Bradová, Michala 1989 Ano
10591 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Bradová, Jaroslava 1959 Ano
10595 Nárok na kelímek SpeedCup Brada, Jiří 1964 Ano
10152 Nárok na kelímek SpeedCup Polák, Petr 1987 Ano
11163 Petržílková, Michaela Petržílková 1993 Ano
11031 Kovářová, Vladimíra 1959 Ano
11032 Nárok na kelímek SpeedCup Dolenský, Zoltán 1996 Ano
11273 Nárok na kelímek SpeedCup Havligrová, Ivana 1986 Ano
11265 Nárok na kelímek SpeedCup Zelenková, Marie 1978 Ano
11271 Nárok na kelímek SpeedCup Babková, Jitka 1976 Kaštani z Kaštanu Ano
11034 Nárok na kelímek SpeedCup Majíčková, Zuzana 1984 Ano
10303 Nárok na kelímek SpeedCup Holubová, Pavla 1982 Třista60 Ano
10476 Nárok na kelímek SpeedCup Fialová, Petra 1976 Ano
10477 Nárok na kelímek SpeedCup Lukáčik, Róbert 1978 Ano
11284 Nárok na kelímek SpeedCup Pěnička, Petr 1959 Ano
10203 Caletková, Romana 1994 Ano
10202 Maňásek, Zdeněk 1973 Ano
10350 Nárok na kelímek SpeedCup Krbec, Drahomír 1960 Ano
10039 Nárok na kelímek SpeedCup Chochole, Věroslav 1965 PK Sport Ano
10597 Nárok na kelímek SpeedCup Klíma, Jan 1990 Ano
10424 Nárok na kelímek SpeedCup Daskalov, Daniela 1986 Ano
11201 Nárok na kelímek SpeedCup Ikonomi, Lucie 1980 Ano
10209 Nárok na kelímek SpeedCup Hovorková, Jana 1981 Ano
10096 Nárok na kelímek SpeedCup Krejčí, Radovan 1971 Ano
11010 Nárok na kelímek SpeedCup Nováková, Kateřina 1991 Ano
11088 Nárok na kelímek SpeedCup Vyskočil, Marek 1996 Ano
10249 Ježková, Kateřina 1991 PVZP Ano
10486 Vocetka, Tomáš 1992 adidas Runners Prague Ano
10098 Nárok na kelímek SpeedCup Beckertová, Blanka 1973 Ano
10361 Nárok na kelímek SpeedCup Čada, Martin 1975 Ano
10360 Nárok na kelímek SpeedCup Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
10598 Nárok na kelímek SpeedCup Malčík, Pavel 1964 Ano
11066 Nárok na kelímek SpeedCup Barthova, Zuzana 1965 AK ZvP Lučatín Ano
11285 Nárok na kelímek SpeedCup Moťková, Sandra 1988 Ano
11275 Nárok na kelímek SpeedCup Moťka, Pavel 1987 Ano
11202 Nárok na kelímek SpeedCup Ikonomi, Edvin 1982 Ano
10599 Nárok na kelímek SpeedCup Potockova, Blanka 1983 Ano
11296 Nárok na kelímek SpeedCup Hronek, Martin 1972 Ano
11295 Nárok na kelímek SpeedCup Hronková, Lucie 1983 Ano
10449 Nárok na kelímek SpeedCup Papajová, Alžbeta 1993 Ano
10352 Nárok na kelímek SpeedCup Jánek, Ladislav 1961 Ano
10326 Nárok na kelímek SpeedCup Rudolfová, Pavla 1974 Ano
10600 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlová, Anetta 1991 Ano
11303 Korimová, Kamila 1990 Ano
11171 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Pátková, Veronika 1987 Ano
10545 Nárok na kelímek SpeedCup Teclová, Jana 1976 Ano
10311 Nárok na kelímek SpeedCup Kudrnová, Lenka 1978 Ano
11299 Nárok na kelímek SpeedCup Škvrnda, Tibor 1996 Ano
11180 Nárok na kelímek SpeedCup Kubátová, Šárka 1986 Ano
11286 Nárok na kelímek SpeedCup Vránová, Jitka 1992 Ano
10313 Nárok na kelímek SpeedCup Domalípová, Eva 1983 Ano
10416 Nárok na kelímek SpeedCup Pospíšilová, Jana 1982 Ano
10418 Nárok na kelímek SpeedCup Myšková, Radka 1967 Ano
10419 Nárok na kelímek SpeedCup Nedvídková, Bára 1979 Ano
10417 Nárok na kelímek SpeedCup Junkova, Petra 1984 Ano
10420 Nárok na kelímek SpeedCup Ondrackova, Milada 1978 Ano
11368 Nárok na kelímek SpeedCup Brix, Radek 1977 Ano
10492 Nárok na kelímek SpeedCup Kindlová, Petra 1982 Šneci v běhu Ano
10464 Nárok na kelímek SpeedCup Grulich, Jakub 1995 Gepardi Prostějov Ano
10132 Nárok na kelímek SpeedCup Matoulková, Michaela 1981 Ano
10284 Svobodová, Veronika 1977 Ano
10357 Nárok na kelímek SpeedCup Heřmánková, Alžběta 1988 Ano
10544 Nárok na kelímek SpeedCup Lyach, Daniel 1975 Ano
11367 Nárok na kelímek SpeedCup Kučera, Jaromír 1981 Ano
10273 Nárok na kelímek SpeedCup Frýba, Vladimír 1978 Ano
10275 Nárok na kelímek SpeedCup Krouparová, Hana Antonie 1979 Ano
10274 Nárok na kelímek SpeedCup Kroupar, Pavel 1988 Ano
11366 Nárok na kelímek SpeedCup Konigsmarková, Iveta 1965 Ano
10543 Polášková, Lucie 2003 Ano
10042 Nárok na kelímek SpeedCup Korvasová, Veronika 1993 Ano
10089 Nárok na kelímek SpeedCup Fasurová, Tereza 1990 Ano
10144 Nárok na kelímek SpeedCup Horák, Gabriel 1981 Ano
10145 Nárok na kelímek SpeedCup Cernovska, Vendula 1984 Ano
10319 Nárok na kelímek SpeedCup Kolářová, Karolína 1985 Ano
10379 Nárok na kelímek SpeedCup Kosinová, Barbora 1982 Ano
11064 Nárok na kelímek SpeedCup Semotán, Martin 1973 Ano
10391 Pešta, Jan 1983 Ano
10104 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
11365 Nárok na kelímek SpeedCup Fišer, Vojtěch 1981 Ano
11083 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Petra 1983 Šneci v běhu Ano
10382 Nárok na kelímek SpeedCup Tůma, Ivan 1978 Ano
10381 Těšínská, Pavlína 1996 Ano
10312 Nárok na kelímek SpeedCup Kudrna, Ivan 1961 Ano
11363 Nárok na kelímek SpeedCup Gabrhelová, Jana 1985 Ano
11266 Nárok na kelímek SpeedCup Halamová, Šárka 1977 Lesy ČR Ano
10396 Nárok na kelímek SpeedCup Hrubá, Vlasta 1969 Prostě běž Ano
11373 Nárok na kelímek SpeedCup Bjaček, Kamil 1976 Lesy ČR Ano
10289 Lyachová, Kristýna 1986 Ano
10523 Nárok na kelímek SpeedCup Pavliš, Josef 1977 Ano
10206 Nárok na kelímek SpeedCup Koláček, Martin 1974 Ano
10127 Nárok na kelímek SpeedCup Volná, Milada 1968 za Lvičku Ano
10123 Nárok na kelímek SpeedCup Link, Martin 1967 TUMLING TEAM Ano
10307 Nárok na kelímek SpeedCup Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
10522 Nárok na kelímek SpeedCup Čermáková, Pavla 1979 Ano
10121 Nárok na kelímek SpeedCup Krčálová, Blanka 1986 Ano
11384 Martincová, Eva 1972 Therapy Centre pomáhá z.s. Ano
10081 Nárok na kelímek SpeedCup Chadim, Ondřej 1981 Ano
10034 Nárok na kelímek SpeedCup Dobiášová, Veronika 1999 SK Jeseniova Ano
10099 Nárok na kelímek SpeedCup Dobiáš, Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova Ano
10068 Nárok na kelímek SpeedCup Wogurková, Daniela 1972 Ano
10142 Nárok na kelímek SpeedCup Kubíček, Vojtěch 1978 Ano
11383 Nárok na kelímek SpeedCup Hriagyel, Jiří 1976 Ano
10118 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Toral, Ondřej 1982 Ano
10119 Nárok na kelímek SpeedCup Matějková, Kristýna 1976 Ano
10179 Nárok na kelímek SpeedCup Rudolfová, Petra 1986 BK Louny Ano
10520 Nárok na kelímek SpeedCup Zitek, Michal 1984 Vinoř Notors Team Ano
10398 Nárok na kelímek SpeedCup Horák, Leoě 1964 cafe Bajer Pardubice Ano
10222 Nárok na kelímek SpeedCup Rozsívalová, Martina 1978 Ano
10596 Nárok na kelímek SpeedCup Bulánek, Lukáš 1982 Ano
10519 Nárok na kelímek SpeedCup Brumlová, Miroslava 1980 Ano
11308 Nárok na kelímek SpeedCup Josífková, Iveta 1987 Ano
10331 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlíková, Petra 1981 Ano
10265 Nárok na kelímek SpeedCup Boudová, Kateřina 1992 Ano
10149 Nárok na kelímek SpeedCup Nemcova, Hana 1986 Ano
11381 Nárok na kelímek SpeedCup Kocvrlichová, Hana 1971 Ano
10120 Nárok na kelímek SpeedCup Topičová, Šárka 1969 Ano
11065 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Fílová, Regína 1985 Ano
11067 Nárok na kelímek SpeedCup Fíla, Jan 1981 Ano
11282 Nárok na kelímek SpeedCup Kovářová, Jana 1993 Ano
10296 Nárok na kelímek SpeedCup Abrtová, Eliška 1989 Ano
10347 Nárok na kelímek SpeedCup Strouhal, Pavel 1980 Ano
10113 Fuksová, Irena 1987 Ano
10220 Obadal, Tomáš 1984 Ano
11264 Nárok na kelímek SpeedCup Mrázková, Barbora 1991 Ano
10268 Nárok na kelímek SpeedCup Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
11268 Nárok na kelímek SpeedCup Mrázek, Marek 1994 Ano
10287 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Tereza 1999 Spartak Praha 4 Ano
10344 Nárok na kelímek SpeedCup Kubíková, Simona 1979 Ano
10197 Nárok na kelímek SpeedCup Kříž, Petr 1983 Ano
10061 Nárok na kelímek SpeedCup Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
10094 Nárok na kelímek SpeedCup Zvěřinová, Katka 1993 Ano
10279 Nárok na kelímek SpeedCup Kubiasová, Kateřina 1978 Tyčka a kulička Ano
10594 Nárok na kelímek SpeedCup Adamčík, Jozef 1965 Ano
10414 Nárok na kelímek SpeedCup Plávala, Milan 1969 Ano
10111 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hruška, Tomáš 1969 DRFG Brno Ano
11015 Nárok na kelímek SpeedCup Fričová, Lenka 1980 ASK Dipoli Ano
11151 Nárok na kelímek SpeedCup Valešová, Pavla 1983 Ano
10461 Nárok na kelímek SpeedCup Vaněček, Lumír 1971 Uçç Ano
11008 Nárok na kelímek SpeedCup Rozsívalová, Eliška 1991 Ano
10367 Nárok na kelímek SpeedCup Perekstová, Dominika 1993 Šneci v běhu Ano
11040 Nárok na kelímek SpeedCup Svitáková, Anna 1979 Nessi sport Ano
10593 Nárok na kelímek SpeedCup Egner, Jakub 1975 Ano
11033 Nárok na kelímek SpeedCup Kubíková, Lenka 1988 Ano
11277 Nárok na kelímek SpeedCup Košacký, Michal 1964 Ano
11274 Nárok na kelímek SpeedCup Pňovská, Jitka 1958 Ano
10053 Nárok na kelímek SpeedCup Porubová, Ludmila 1976 Ano
11023 Nárok na kelímek SpeedCup Mrázek, Tomáš 1987 Orel Nové Město na Moravě Ano
11297 Nárok na kelímek SpeedCup Brabcová, Dana 1969 Ano
10033 Nárok na kelímek SpeedCup Procházka, Štěpán 1980 Ano
10077 Nárok na kelímek SpeedCup Veverka, Jan 1978 Ano
10592 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Jiří 1961 Ano
10459 Nárok na kelímek SpeedCup Holec, Pavel 1971 Ano
10021 Malkusová, Nicole 1996 SK Kometa Praha Ano
10150 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
10505 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrochová, Jolana 1992 Ano
10211 Nárok na kelímek SpeedCup Mrkvica, Martin 1991 Ano
10374 Nárok na kelímek SpeedCup Cairns, Tereza 1986 Ano
11267 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Divišová, Efi 1988 Ano
10174 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Grec, Pavel 1980 Dr. Max Ano
10175 Nárok na kelímek SpeedCup Grec, Radka 1984 Dr. Max Ano
10103 Nárok na kelímek SpeedCup Prskavcová, Jitka 1977 Ano
11270 Nárok na kelímek SpeedCup Matuška, Pavel 1970 Ano
11272 Nárok na kelímek SpeedCup Dubcová, Zuzana 1982 Ano
10185 Nárok na kelímek SpeedCup Tikalová, Lucie 1982 Šneci v běhu Ano
11348 Nárok na kelímek SpeedCup Richterová, Gabriela 1992 Ano
10310 Nárok na kelímek SpeedCup Kratochvilova, Andrea 1982 Ano
10518 Novotny, David 1977 Ano
10048 Nárok na kelímek SpeedCup Nepustilová, Lenka 1974 Dr.Max Ano
10014 Nárok na kelímek SpeedCup Nepustilová, Kateřina 2005 Dr.Max Ano
10012 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáčková, Dana 1985 Dr.Max Ano
10026 Nárok na kelímek SpeedCup Štěpanovič, Martin 1988 Rozběháme Česko Ano
10306 Konečný, Jakub 1994 Ano
10305 Burda, Radek 1990 Ano
10115 Nárok na kelímek SpeedCup Michálek, Ivo 1978 Ano
11174 Nárok na kelímek SpeedCup Třmínková, Radka 1972 Ano
11173 Nárok na kelímek SpeedCup Sander, Kateřina 1979 Ano
10128 Nárok na kelímek SpeedCup Pýchová, Alena 1980 Ano
11287 Nárok na kelímek SpeedCup Richterová, Martina 1989 Ano
11092 Nárok na kelímek SpeedCup Schejbalová, Vladimíra 1974 Dr.Max Ano
11091 Schejbal, Petr 1971 Liberec Ano
10590 Nárok na kelímek SpeedCup Plajner, Ivo 1961 Ano
10066 Nárok na kelímek SpeedCup Sedláčková, Pavla 1966 Ano
10015 Nárok na kelímek SpeedCup Břešťálová, Iveta 1989 Ano
10589 Nárok na kelímek SpeedCup Pažinová, Lucie 1986 Ano
10159 Nárok na kelímek SpeedCup Štecherová, Hana 1978 Ano
11294 Nárok na kelímek SpeedCup Žáková, Tereza 1993 Dr.Max Ano
11291 Nárok na kelímek SpeedCup Žák, Václav 1997 Dr.Max Ano
11062 Nárok na kelímek SpeedCup Kolovecká, Irena 1974 Arena Kolín Ano
10270 Nárok na kelímek SpeedCup Haníková, Svatava 1957 Nymburské Bomby Ano
10485 Nárok na kelímek SpeedCup Bulan, Honza 1998 SK Zahořany Ano
11089 Nárok na kelímek SpeedCup Jirásek, Vít 1976 Šneci v běhu Ano
10215 Nárok na kelímek SpeedCup Katzerová, Miroslava 1953 Ano
11097 Nárok na kelímek SpeedCup Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
10252 Nárok na kelímek SpeedCup Hradský, Pavel 1976 Ano
10254 Nárok na kelímek SpeedCup Hradská, Marcela 1976 Ano
11353 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tržická, Romana 1991 Dr.Max Ano
10188 Nárok na kelímek SpeedCup Grande, Vojtěch 1984 Dr.Max Ano
10187 Nárok na kelímek SpeedCup Grandová, Milada 1981 Dr.Max Ano
10517 Nárok na kelímek SpeedCup Fila, Radek 1979 PSK Znojmo Ano
10294 Nárok na kelímek SpeedCup Bryknar, Tomáš 1991 Ano
11289 Nárok na kelímek SpeedCup Krausová, Martina 1983 Ano
11263 Jurigová, Leontýna 1993 TJ Sokol Maxičky Ano
11058 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
10082 Drozdová, Martina 1978 RunBo Team Liberec Ano
11342 Kučerová, Petra 1979 Sněženky Ano
11334 Nárok na kelímek SpeedCup Kroupová, Michaela 1987 Ano
11349 Nárok na kelímek SpeedCup Adamová, Klára 1988 Dr.Max Ano
11131 Nárok na kelímek SpeedCup Szabó, Lada 1978 Ano
10055 Mahdal, Radek 1979 Dr.Max Ano
10587 Veselý, Tomáš 1988 Rozběháme Česko(Prahu) Ano
11350 Nárok na kelímek SpeedCup Hadova, Jitka 1975 Nordic Walking Pro Radost Ano
11351 Nárok na kelímek SpeedCup Brož, Michal 1978 Ano
10516 Nárok na kelímek SpeedCup Círová, Hana 1973 Ano
10515 Nárok na kelímek SpeedCup Cibulková, Eliška 1989 SK Svěrák Ano
10140 Nárok na kelímek SpeedCup Hájek, Aleš 1978 Dr.Max Ano
11352 Přichystal, Jiří 1990 SK Chupacabra Ano
11176 Jirků, Nikola 1987 Ano
11198 Nárok na kelímek SpeedCup Hasman, Josef 1983 Ano
11199 Nárok na kelímek SpeedCup Hasmanová, Tereza 1983 Ano
11375 Nárok na kelímek SpeedCup Schultzová, Andrea 1986 Ano
11354 Nárok na kelímek SpeedCup Stádníková, Andrea 1975 Ano
10386 Nárok na kelímek SpeedCup Vlk, Michal 1985 Ano
10304 Nárok na kelímek SpeedCup Pátek, Zdeněk 1986 Tuli Tuli Ano
10514 Nárok na kelímek SpeedCup Divisova, Veronika 1990 Ano
11355 Nárok na kelímek SpeedCup Valenta, Jan 1987 Herostore RT Ano
10176 Nárok na kelímek SpeedCup Vošmerova, Petra 1982 Ano
10097 Nárok na kelímek SpeedCup Hildprandtová, Eva 1968 Running ladies Ano
10093 Nárok na kelímek SpeedCup Hildprandtová, Simona 2001 Ano
11074 Nárok na kelímek SpeedCup Ledecka, Radka 1989 Ano
10022 Nárok na kelímek SpeedCup Měchurová, Iva 1988 Ano
11059 Nárok na kelímek SpeedCup Fortelná, Pavla 1990 Ano
11218 Nárok na kelímek SpeedCup Černá, Helena 1975 Ano
11356 Nárok na kelímek SpeedCup Balcarova, Sarka 1978 Ano
11038 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Mahel, Petr 1981 Běžouni z klánovického lesa Ano
11357 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Kysela, Jan 1982 Ano
10031 Nárok na kelímek SpeedCup Tillner, Jiří 1976 Ano
10040 Nárok na kelímek SpeedCup Tillnerová, Jiřina 1973 Ano
11219 Cilínková, Magdalena 1991 Ano
10329 Solničková, Michaela 1986 Mattoni FreeRun Ano
10136 Nárok na kelímek SpeedCup Kučerová, Martina 1970 Cvíčo Brná Ano
10513 Nárok na kelímek SpeedCup Pavelka, Ondřej 1998 Dr.Max Ano
11358 Přikrylová, Lenka 1998 Dr.Max Ano
11063 Nárok na kelímek SpeedCup Mastník, Miloš 1971 Silvini Madshus Team Ano
10106 Nárok na kelímek SpeedCup Kalvodová, Eva 1976 Running Ladies Ano
11107 Hončíková, Andrea 1973 Prostě běž Ano
11096 Nárok na kelímek SpeedCup Honka, Petr 1985 Ano
11093 Nárok na kelímek SpeedCup Honková, Martina 1987 Ano
10495 Lacina, Václav 1969 Havlíčkova Borová Ano
10496 Lacinová, Hana 1970 Havlíčkova Borová Ano
11359 Nárok na kelímek SpeedCup Kamenicek, Petr 1985 Dr.Max Ano
11220 Kaňa, Marek 1983 Zebra Sports Team Ano
10060 Moravec, Jan 1956 AC Vrbno Ano
11221 Nárok na kelímek SpeedCup Kubínková, Lucie 1995 Dr.Max Ano
11347 Nárok na kelímek SpeedCup Mráz, Eduard 1985 Ano
11346 Tesař, Marek 1976 RAUL Ano
10362 Eliášová, Tereza 1988 Ano
10035 Nárok na kelímek SpeedCup Kužel, Michal 1975 Ano
10240 Nárok na kelímek SpeedCup Seidlová, Monika 1980 Štefko running team Ano
10189 Nárok na kelímek SpeedCup Kvardová, Iva 1992 Ano
10029 Nárok na kelímek SpeedCup Křížová, Zuzana 1969 Ano
10004 Kubová, Viktorie 1997 Ano
11335 Nárok na kelímek SpeedCup Holomoucký, Tomáš 1971 DB Schenker Ano
11336 Nárok na kelímek SpeedCup Holomoucký, Adam 1999 DB Schenker Ano
10474 Nárok na kelímek SpeedCup Kotenova, Bohunka 1971 SSC Otrokovice Ano
10451 Nárok na kelímek SpeedCup Kadlec, Jakub 1985 Ano
10481 Nárok na kelímek SpeedCup Kuliš, Tomáš 1976 Ano
10512 Nárok na kelímek SpeedCup Čermáková, Jana 1992 Ano
10457 Nárok na kelímek SpeedCup Čechová, Markéta 1992 Ano
11222 Nárok na kelímek SpeedCup Jenčová, Marie 1973 Ano
11337 Nárok na kelímek SpeedCup Potužníková, Kristýna 1989 Ano
11223 Nárok na kelímek SpeedCup Vlach, Jan 1985 Jelínci Ano
11077 Nárok na kelímek SpeedCup Soukup, Michal 1975 Ano
11076 Nárok na kelímek SpeedCup Soukupová, Andrea 1974 Ano
11075 Nárok na kelímek SpeedCup Soukupová, Tereza 2001 Ano
11338 Nárok na kelímek SpeedCup Beníšková, Martina 1992 Ano
10196 Nárok na kelímek SpeedCup Čapková, Pavlina 1966 Ano
10199 Nárok na kelímek SpeedCup Minařík, Karel 1965 Ano
11339 Nárok na kelímek SpeedCup Schutová, Michaela 1980 Ano
10366 Nárok na kelímek SpeedCup Poddaná, Helena 1982 Dr.Max Ano
11340 Osobová, Lucie 1985 Ano
11024 Nárok na kelímek SpeedCup Doležálek, Tomáš 1978 Ano
10018 Nárok na kelímek SpeedCup Černá, Adéla 1997 Ano
11161 Nárok na kelímek SpeedCup Sassmann, Petr 1978 Sassyyci Ano
10006 Hýžová, Helena 1977 Ano
11114 Nárok na kelímek SpeedCup Šefraný, Martin 1982 Ano
10425 Nárok na kelímek SpeedCup Košková, Martina 1978 KORA Ano
10426 Nárok na kelímek SpeedCup Košková, Barbora 2000 AC Slovan Liberec Ano
10191 Nárok na kelímek SpeedCup Michlová, Jiřina 1977 Ano
10190 Vorlová, Pavla 1980 Ano
10399 Nárok na kelímek SpeedCup Kloz, Vít 1977 Ano
11224 Nárok na kelímek SpeedCup Hrdinová, Kristýna 1995 Ano
10491 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořák, Kamil 1972 Ano
10348 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Petra 1997 Ano
11095 Nárok na kelímek SpeedCup Luňáková, Eva 1986 Ano
11341 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlica, Marek 1981 Ano
10511 Nárok na kelímek SpeedCup Andrysíková, Simona 1997 Ano
11084 Nárok na kelímek SpeedCup Kyrova, Barbora 1973 Voltaren Ano
10345 Kocián, Jiří 1975 Atlético Drahelčice Ano
10346 Kociánová, Kateřina 1981 Atlético Drahelčice Ano
11330 Nárok na kelímek SpeedCup Mosler, David 1986 Dr.Max Ano
10521 Nárok na kelímek SpeedCup Fejtek, Oto 1992 JAKOBY TEAM Ano
11028 Nárok na kelímek SpeedCup Slavíková, Magdalena 1994 JAKOBY TEAM Ano
11343 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Frano, Martin 1984 Dr.Max Ano
11037 Nárok na kelímek SpeedCup Slavikova, Lucie 1997 JAKOBY TEAM Ano
11226 Nárok na kelímek SpeedCup Čermáková, Radka 1974 Ano
10510 Nárok na kelímek SpeedCup Sekera, Ondřej 1977 Fénix Sport Šenov Ano
11086 Nárok na kelímek SpeedCup Kýr, Roman 1975 Voltaren Ano
11080 Nárok na kelímek SpeedCup Janda, Tomáš 1992 Ano
10067 Nárok na kelímek SpeedCup Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
11344 Nárok na kelímek SpeedCup Holíková, Adéla 1980 Ano
11345 Nárok na kelímek SpeedCup Holík, Jakub 2007 Ano
11360 Nárok na kelímek SpeedCup Spurná, Martina 1995 Ano
11361 Nárok na kelímek SpeedCup Kejíková, Ivona 1992 Ano
10074 Nárok na kelímek SpeedCup Baladránová, Romana 1969 Dr.Max Ano
10509 Nárok na kelímek SpeedCup Toupal, Jakub 1998 Ano
11376 Nárok na kelímek SpeedCup Blažek, Daniel 1983 Ano
10059 Nárok na kelímek SpeedCup Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
10585 Nárok na kelímek SpeedCup Jares, Vaclav 1958 Ano
11377 Nárok na kelímek SpeedCup Dalajkova, Lenka 1990 Ano
11378 Nárok na kelímek SpeedCup Hrušková, Sylvie 1978 Ano
10452 Nárok na kelímek SpeedCup Klajl, Petr 2003 Ano
11379 Langerová, Ilona 1977 Ano
10182 Nárok na kelímek SpeedCup Petr, Lubomír 1978 Ano
10183 Nárok na kelímek SpeedCup Petr, Lubor 2009 FC Slovan Liberec Ano
10057 Nárok na kelímek SpeedCup Kopecká, Lucie 1983 Ano
10212 Nárok na kelímek SpeedCup Svatošová, Kateřina 1977 Ano
10156 Nárok na kelímek SpeedCup Conrathová, Kateřina 1992 JEŠTĚD SKYRACE TÝM Ano
10358 Nárok na kelímek SpeedCup Moravcová, Eliška 1994 Běžci z Černošic Ano
10356 Nárok na kelímek SpeedCup Sedlák, Michal 1981 Ano
11061 Nárok na kelímek SpeedCup Frátriková, Šárka 1993 Ano
11227 Nárok na kelímek SpeedCup Vavroušek, Michal 2005 Ano
10499 Nárok na kelímek SpeedCup Novakovská, Michaela 1990 Šneci v běhu Ano
10221 Neužilová, Barbora 1993 Ano
10219 Vágnerová, Magdaléna 1995 Ano
10049 Nárok na kelímek SpeedCup Rozsívalová, Karolína 1984 SK Rover Ano
10334 Nárok na kelímek SpeedCup Košťálová, Johana 1992 Ano
10332 Nárok na kelímek SpeedCup Bezemek, Denis 1993 Ano
10494 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
11380 Nárok na kelímek SpeedCup Zemanová, Jitka 1967 Ano
10330 Nárok na kelímek SpeedCup Štanglerová, Denisa 1996 Ano
10584 Nárok na kelímek SpeedCup Průcha, Lukáš 1981 Ano
10130 Nárok na kelímek SpeedCup Lenová, Jiřina 1979 Ano
10506 Nárok na kelímek SpeedCup Culková, Kateřina 1988 Ano
10262 Nárok na kelímek SpeedCup Marek, František 1978 Kanoistika Poděbrady Ano
10261 Nárok na kelímek SpeedCup Marková, Simona 1978 Kanoistika Poděbrady Ano
10084 Nárok na kelímek SpeedCup Henebergova, Daniela 1966 Ano
10091 Nárok na kelímek SpeedCup Strejček, Jaroslav 1954 Ano
10300 Nárok na kelímek SpeedCup Hejduková, Renáta 1974 Ano
10178 Nárok na kelímek SpeedCup Petrová, Gabriela 1978 Ano
11090 Nárok na kelímek SpeedCup Dašek, Josef 1993 Ano
10201 Čech, Michal 1959 Silvini Madshus Team Ano
11158 Nárok na kelímek SpeedCup Dlouhá, Kateřina 1989 DB Schenker Ano
10256 Nárok na kelímek SpeedCup Kertészová, Jitka 1977 Ano
11228 Nárok na kelímek SpeedCup Čuková, Veronika 1978 adidas runners Ano
11229 Nárok na kelímek SpeedCup Lukáš, Pavel 1990 Ano
11111 Nárok na kelímek SpeedCup Poživilová, Andrea 1995 Ano
10508 Nárok na kelímek SpeedCup Harmanoš, Jan 1981 Ano
11216 Nárok na kelímek SpeedCup Tvrdý, Jakub 1978 Ano
11215 Bursey, Monika 1979 Old Town Running Ano
11214 Nárok na kelímek SpeedCup Mlčoch, David 1996 Ano
11382 Nárok na kelímek SpeedCup Vondráček, Zdeněk 1987 Princezny Ano
10566 Nárok na kelímek SpeedCup Bláha, Martin 1992 Ano
10390 Nárok na kelímek SpeedCup Bradáč, Bohumil 1956 Sokol Jenišovice Ano
10387 Nárok na kelímek SpeedCup Vanclová, Lucie 1991 Sokol Jenišovice Ano
11133 Nárok na kelímek SpeedCup Valihrachová, Wanda 1990 Ano
11197 Nárok na kelímek SpeedCup Novotný, Aleš 1994 Ano
10465 Nárok na kelímek SpeedCup Fajstavr, Marek 1988 Ano
11385 Nárok na kelímek SpeedCup Vacková, Eliška 1988 Princezny Ano
10378 Nárok na kelímek SpeedCup Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
10051 Nárok na kelímek SpeedCup Vorlickova, Jitka 1980 Ano
10478 Nárok na kelímek SpeedCup Lexmanová, Marcela 1973 Jablonecké mattonky Ano
10247 Nárok na kelímek SpeedCup Vild, Václav 1994 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
10248 Nárok na kelímek SpeedCup Vild, Josef 1991 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
10246 Nárok na kelímek SpeedCup Vild, Josef 1959 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
10001 Nárok na kelímek SpeedCup Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
10277 Nárok na kelímek SpeedCup Farníková, Petra 1974 Ano
10278 Nárok na kelímek SpeedCup Miranová, Petra 1972 Ano
10184 Nárok na kelímek SpeedCup Petr, Michal 1979 SK Policie Liberec Ano
10036 Nárok na kelímek SpeedCup Kirschová, Marie 1973 Avanti tým Ano
11105 Nárok na kelímek SpeedCup Vícha, Jiří 1987 Běžecký klub Skřipov Ano
10200 Nárok na kelímek SpeedCup Podaná, Lucie 1984 Ano
10210 Nárok na kelímek SpeedCup Macáková, Jana 1982 Ano
10213 Nárok na kelímek SpeedCup Houdková, Kateřina 1982 Ano
10272 Nárok na kelímek SpeedCup Houdek, Adam 2010 Ano
10564 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
10161 Nárok na kelímek SpeedCup Šléglová, Andrea 1980 RunBo Team Liberec Ano
11386 Nárok na kelímek SpeedCup Tumis, Stanislav 1971 Ano
10466 Nárok na kelímek SpeedCup Hrstka, Pavel 1971 (R)UNISáci Ano
10368 Nárok na kelímek SpeedCup Petr, Lubomír 1952 Policie Liberec Ano
10170 Nárok na kelímek SpeedCup Nováček, Jozef 1984 Runbo Team Liberec Ano
10524 Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
10562 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Pavel 1985 Dr.Max Ano
11217 Nárok na kelímek SpeedCup Louman Darsová, Monika 1980 Running Lions Ano
11130 Nárok na kelímek SpeedCup Chadrabová, Dominika 1992 Ano
10359 Nárok na kelímek SpeedCup Mullerová, Michaela 1992 Ano
10413 Nárok na kelímek SpeedCup Látová, Pavla 1977 Ano
10411 Nárok na kelímek SpeedCup Zima, Václav 1990 Ano
10410 Nárok na kelímek SpeedCup Valtrová, Pavlína 1996 Ano
11013 Nárok na kelímek SpeedCup Nepraš, Matěj 1989 Ano
10336 Nárok na kelímek SpeedCup Danešová, Martina 1987 Sázava Ano
11374 Nárok na kelímek SpeedCup Karbanová, Vendula 1983 SPORTICUS team Ano
11203 Nárok na kelímek SpeedCup Duda, Petr 2000 Ano
11172 Nárok na kelímek SpeedCup Třmínková, Kateřina 1994 Ano
10122 Nárok na kelímek SpeedCup Štěpánek, Martin 1973 Ano
10134 Nárok na kelímek SpeedCup Štěpánková, Markéta 2001 Ano
10172 Nárok na kelímek SpeedCup Maršíková, Štěpánka 1989 Runbo Team Liberec Ano
10561 Karbusický, Zbyněk 1983 Ano
10137 Nárok na kelímek SpeedCup Bykh, Kateryna 1992 Ano
11204 Nárok na kelímek SpeedCup Khomchenko, Mariia 1990 Ano
11046 Nárok na kelímek SpeedCup Procházková, Lenka 1971 Ano
11362 Nárok na kelímek SpeedCup Zoulová, Lenka 1986 Ano
10168 Nárok na kelímek SpeedCup Kasinová, Barbora 1988 Ano
11205 Nárok na kelímek SpeedCup Holásková, Alena 1984 Ano
11012 Nárok na kelímek SpeedCup Eger, David 1979 Ano
10576 Nárok na kelímek SpeedCup Planková, Lucie 1991 RAUL! Ano
11057 Nárok na kelímek SpeedCup Flanderková, Zdeňka 1985 Běžecký klub České spořitelny Ano
11364 Řezáč, Stanislav 1973 Slavia Pojistovna Sport Team Ano
10085 Nárok na kelímek SpeedCup Ženíšková, Dana 1964 Ano
10380 Nárok na kelímek SpeedCup Plešková, Lenka 1978 Ano
10207 Nárok na kelímek SpeedCup Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
11206 Nárok na kelímek SpeedCup Adamová, Běta 1993 Ano
11207 Nárok na kelímek SpeedCup Jirakova, Petra 1978 Olfin Car Ski team Trutnov Ano
10169 Nárok na kelímek SpeedCup Smolíková, Olga 1995 Ano
11188 Nárok na kelímek SpeedCup Prášková, Kateřina 1992 Ano
10198 Nárok na kelímek SpeedCup Koldinská, Tereza 1986 Ano
10542 Bartošovská, Hana 1992 Ano
10364 Nárok na kelímek SpeedCup Hartmann, David 1996 Ano
11208 Nárok na kelímek SpeedCup Thomas, Frank 1963 Wurzen Ano
10158 Nárok na kelímek SpeedCup Bartáková, Jana 1977 Ano
11209 Nárok na kelímek SpeedCup Wiesnerová, Lenka 1969 Ano
10363 Nárok na kelímek SpeedCup Mrázová, Kristina 1996 Ano
10043 Nárok na kelímek SpeedCup Horáčková, Simona 1971 Ano
10071 Nárok na kelímek SpeedCup Šlechtová, Ester 1986 Ano
10002 Nárok na kelímek SpeedCup Knoblochová, Marcela 1971 Běhám pro hospic Ano
11053 Nárok na kelímek SpeedCup Klímová, Lucie 1993 Ano
10258 Nárok na kelímek SpeedCup Rešová, Alena 1971 Běhám pro Hospic Ano
10259 Nárok na kelímek SpeedCup Staňková, Petra 1989 z Vorlíčkovi Ano
10260 Nárok na kelímek SpeedCup Kučera, Mirek 1996 z Vorlíčkovi Ano
10558 Nárok na kelímek SpeedCup Port, Jan 1972 Dr.Max Ano
11369 Nárok na kelímek SpeedCup Portová, Hana 1974 Dr.Max Ano
10557 Nárok na kelímek SpeedCup Durdis, Tomáš 1986 Ano
10490 Lipenský, Petr 1986 Ano
10181 Nárok na kelímek SpeedCup Petrů, Jan 1974 Ano
10253 Nárok na kelímek SpeedCup Steiger, Marek 1985 Ano
11078 Nárok na kelímek SpeedCup Vavrušková, Veronika 1989 Ano
10541 Nárok na kelímek SpeedCup Štemberová, Iva 1975 Ano
10009 Nárok na kelímek SpeedCup Chocholová, Tereza 1987 Ano
10281 Nárok na kelímek SpeedCup Mudroch, Martin 1986 Ano
10339 Nárok na kelímek SpeedCup Kafková, Dagmar 1980 Ano
10338 Nárok na kelímek SpeedCup Pilik, Jan 1985 Ano
10228 Nárok na kelímek SpeedCup Kycltová, Veronika 1971 Ano
11134 Hanáková, Terka 1989 TJ Sokol Troja Ano
10373 Nárok na kelímek SpeedCup Shtembari, Jurgen 1993 Ano
10153 Hrádek, Václav 1991 Dr.Max Ano
10299 Luňáček, Jan 1980 Ano
10297 Luňáčková, Lucie 1987 Ano
10237 Svoboda, Tomáš 1983 RunBo Team Liberec Ano
10138 Sluková, Věra 1982 Ano
11073 Nárok na kelímek SpeedCup Hanel, Lukáš 1981 Třista60 Ano
11102 Vášová, Veronika 1995 Ano
10227 Rázga, Ladislav 1997 Ano
10224 Rázga, Eva 1998 Ano
10193 Poluha, Oskar 2008 BK Kalibr Benátky Ano
10194 Poluhová, Viktorie 2006 BK Kalibr Benátky Ano
10195 Poluha, Luboš 1975 BK Kalibr Benátky Ano
10155 Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
10462 Bémová, Lýdie 1985 Mattoni Free Run Jablonec nad Nisou Ano
10463 Bém, Aleš 1981 Mattoni Free Run Jablonec nad Nisou Ano
10218 Minařík, Tomáš 1987 Ano
10555 Holub, Petr 1977 Bedřichov Ano
11210 Poustevníková, Jana 1985 Ano
10292 Hruboň, Marek 1994 Nyč sport Ano
10568 Folprecht, Pavel 1979 KSM HRÁDEK Ano
10475 Vágenknechtová, Andrea 1994 Ano
10291 Nováková, Kateřina 1994 Nyč Sport Ano
11370 Plíšková, Romana 1971 Ano
11371 Trefná, Lucie 1991 Ano
11020 Puš, Václav 1982 Bezvabezky.cz Ano
11372 Kalinová, Barbora 1990 SRTG Česká Ano
10233 Pušová, Michaela 1985 SWSL Lučany nad Nisou Ano
10540 Ždímal, Michal 1985 Ždimiators Ano
11081 Loupal, Karel 1989 Ano
11101 Pavelková, Pavlína 1984 Dr.MAX Ano
11100 Štolle, Roman 1977 Ano
10223 Rýgl, Richard 1973 RunBo Team Liberec Ano
10583 Vasko, Dan 1987 Ano
10582 Janeček, Pavel 1959 Ano
10320 Nováčková, Tereza 1995 Ano
10186 Zemanová, Jana 1970 ASK Lovosice Ano
10163 Mocek, Jakub 1980 Mocíno Ano
11195 Culka, Lukas 1985 Ano
10286 Nováček, Daniel 1969 Liberec Ano
11200 Hadrbolec, Pavel 1976 Ano
10431 Petruželová, Jana 1992 Ski Klub Otice Ano
10432 Premus, Marek 1989 Ano
10351 Bezuchová, Markéta 1990 Ano
11387 Klusáčková, Eva 1981 Spukk Ano
10539 Chlupáčková, Žofie 2002 Ano
10124 Vráblíková, Veronika 2006 Ano
10131 Vráblík, Filip 1978 Ano
10580 Ursíny, Michal 1978 Showmax.com Ano
10269 Broučková, Lenka 1986 Tři pro zdraví Ano
11044 Horák, Vlastimil 1978 Ano
11048 Dostálová, Alena 1987 Ano
10112 Kosinová, Gabriela 1990 Třista60 Ano
10389 Polak, Pavel 1946 Sj Ski Ano
11300 Slejšková, Veronika 1970 Ano
10166 Hoffmannová, Klára 1994 Runbo Team Liberec Ano
10403 Vaněk, Petr 1973 SKOB Zbraslav Ano
10293 Stach, Jan 1992 Ano
10276 Čermáková, Veronika 1990 Roprachtice Ano
11045 Daňková, Lucie 1990 Ano
10537 Zerzán, Miloš 1993 Ano
11145 Pazderkova, Marie 1989 Ano
11211 Prishchepenko, Alena 1982 Ano
11212 Albrecht, Karel 1978 Ano
10007 Vychodil, Jan 1989 Ano
10397 Matyášová, Jana 1976 Pro radost Ano
10290 Pešková, Radka 1971 SK Sibiř Ano
11047 čillíková, Kristýna 1979 Ano
11167 Karban, David 1995 Ano
10433 Landová, Zuzana 1986 Ano
10445 Beerová, Jitka 1983 Ano
11213 Pavlátová, Michaela 1981 Ano
11103 Vlková, Blanka 1972 Ano
10444 Kinovič, Matěj 1990 Ano
11307 Benda, Jiří 1977 ŠTOKY Ano
10133 Jakubička, Tomáš 1958 Sokol Železný Brod Ano
10047 Skrbkova, Lenka 1982 Sokol Železný Brod Ano
10107 Martinec, Radomil 1989 Ano
10388 Večerková, Marcela 1981 Veverky Ano
10460 Douša, David 1977 Raul Ano
10025 Křížek, Miroslav 1984 Šneci v běhu Ano
10080 Hrnčíř, Filip 1990 Sport Races Ano
10442 Kotová, Blanka 1959 Ano
10441 Kot, Lubomír 1957 Ano
11181 Novotný, Martin 1972 Ano
10325 Shylko, Alexey 1990 adidasRunners Prague Ano
10327 Petrikevich, Natalia 1991 adidasRunners Prague Ano
10536 Hánová, Alexandra 1993 Ano
10328 Šašek, Jiří 1969 PPP Bedřichov Ano
10335 Řehánek, Martin 1984 Ano
11055 Dvorak, Bohumil 1987 Ano
11127 Radová, Veronika 1984 Ano
11099 Tomková, Zuzana 1988 Ano
11016 Hrbková, Hana 1968 Ccw Ano
11230 Pitelka, Vojtěch 1984 Ano
10054 Junová, Jana 1991 Ano
10052 Havlíková, Kristýna 1997 Ano
10045 Vacovská, Martina 1995 Ano
11231 Žochová, Dominika 1991 Roca Blanca Ano
10458 Dušková, Alena 1972 Ano
11001 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
11121 Majdič, Ladislav 1985 Ano
11194 Řápek, Marek 1984 Ano
10439 Melšová, Martina 1978 Dr.Max Ano
10525 Čápová, Deana 1991 Ano
10044 Jakubíčková, Hanka 1986 PSK Olymp Ano
11129 Hanlová, Lucie 1984 Ano
11017 Adamcová, Milena 1965 Sněhový obláček Ano
11079 Ponicová, Lucie 1976 Ano
11056 Procházková, Šárka 1994 Greyson Ano
10429 Bartošová, Jindra 1973 Dr. MAX Ano
10205 Bartáková, Lucie 1992 Ano
10422 Barták, Václav 1983 Ano
11082 Kučerová, Eliška 1994 Ano
11070 Jiránek, Petr 1992 Ano
11154 Briestenský, Adam 1986 Dr.Max Ano
11153 Briestenská Vlasáková, Klára 1989 Dr.Max Ano
10377 Hynkova Dingova, Nada 1975 Ano
11005 Kůs, Antonín 1987 Dr. Max Ano
11003 Kočárková, Nela 1989 Dr.Max Ano
11232 Tomanová, Lucie 1993 Ano
11249 Melezínek, Jiří 1970 Ano
10456 Kiššová, Adéla 1991 Lesy ČR Ano
11009 Sýkorová, Martina 1986 Šneci v běhu Ano
10423 Klausová, Jitka 1977 Dr.Max Ano
10162 Šlégl, Jan 2003 RunBo Team Liberec Ano
11141 Ishchuk, Daria 1994 Štefko Running Team Ano
10244 Habr, Jakub 2006 Sport Invest MTB Team Ano
10243 Habr, Jan 1978 Sprot Invest MTB Team Ano
10535 Pučelík, Štěpán 2007 Dukla Liberec Ano
10430 Scheffler, Toni 1993 Ano
11250 Last, Hans 1990 Ano
11166 Zugárek, Martin 1982 Ano
10288 Havlíček, Martin 1978 Ano
10421 Poživilová, Olga 1971 TJ Zentiva Ano
10534 Vastlová, Markéta 1991 Ano
10395 Mandát, Jakub 1987 Ano
10143 Hanzálek, Petr 1972 HO JEŠTĚD VOK Liberec Ano
10341 Sárová, Lucie 1988 Elitavers, Jihlava Ano
10146 Jirásková, Jitka 1975 Ano
10443 Kosek, Martin 1988 Ano
10454 Fendrych, Luboš 1987 Ano
10019 Hroch, Jan 1986 Ano
10011 Mareth, Lucie 1988 Ano
10125 Fábera, Luboš 1987 SportRaces Ano
11306 Šťastná, Juliana 1993 Ano
11060 Veselka, Jiří 1989 Ano
11251 Semelka, Michal 1977 Ano
11252 Markovičová, Karol 1986 Ano
11043 Kolomazníková, Lucie 2000 Ano
10408 Lamačová, Lucie 1996 Ano
11253 Plassová, Michaela 1990 Ano
11113 Keller, Martin 1985 Ano
10102 Holeček, Milan 1977 Ano
10088 Švábová, Jana 1978 Ano
10016 Valoušková, Dáša 1973 Ano
10027 Černá, Silvie 1976 Ano
11138 Spilková, Martina 1977 Doběhnem Ano
10164 Svoboda, Pavel 1967 Ano
11254 Dobrý, Václav 1977 Ano
11098 Podpierova, Klára 1993 Ano
11122 Novotná, Lenka 2003 Fk Brniště Ano
10154 Kutičková, Otakara 1970 Ano
10533 Brouk, Petr 1966 Radler Atletik Ano
10404 Muller, Jan 1988 Tanvald Ano
10407 Mullerová, Eva 2005 Ano
10406 Muller, Zdeněk 1963 Ano
10405 Plavcu, Paja 1987 Ano
10455 Adamcová, Dominika 1999 Ano
11039 Mucha, Petr 1978 Ano
11309 Valecký, Štěpán 1986 Ano
10532 Hrnčířová, Kateřina 1991 Musher Club Český ráj Ano
11189 Procházka, Dominik 1997 Ano
11191 Janušová, Markéta 1998 Ano
11255 Hudcova, Renata 1968 Ano
11149 Urbanová, Veronika 1979 Ano
10493 Maléř, Bohuslav 1977 Ano
10087 Heřmánek, Jakub 1993 Ano
10075 Jelínek, Pavel 2005 Ano
11302 Krbilova, Helena 1989 Ano
10100 Matlák, Vilem 1978 Ano
10108 Koutová, Veronika 1987 Ano
11256 Došková, Lenka 1991 Ano
10280 Pšenková, Iva 1984 KB Trefa Ano
11310 Solovovová, Petra 1973 Ano
11257 Koskuba, Miroslav 1980 Ano
11152 Jira, Jaroslav 1979 Black Horse Liberec Ano
11186 Bouda, Tomáš 1983 Ano
10316 Veselá, Zuzana 1985 Ano
10230 Rozsívalová, Eliška 1952 Horolezecký oddíl Pardubice Ano
10393 Havrda, Zdenek 1987 Stefko running team Ano
10282 Kotková, Kateřina 1986 Ano
10173 Diart, Tomáš 1977 Česká Lípa Ano
10355 Diartová, Ivana 1976 Generali Investments Ano
11104 Gebauerová, Barbora 1981 Ano
10231 Čečrlová, Lucie 1979 CobramTeamPPC Ano
10226 Rýdl, Petr 1983 Cobram Team Ano
10238 Kovaříková, Kristýna 1984 Ano
10225 Konrád, Milan 1980 Ano
10204 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
10056 Švejdová, Kateřina 1990 Ano
10030 Švejdová, Petra 1993 Ano
11156 Soldánová, Michaela 1969 Liberec Ano
10392 Kroupová, Lucie 1997 Ano
10110 Mísař, Jakub 1992 Dr.Max Ano
10078 Prouza, Lukáš 1979 Ano
10501 Tyrpekl, Pavel 1969 Cobram Team PPC Ano
10271 Holý, Kamil 1974 Ano
10105 Trnková, Nicola 1993 Ano
11258 Malý, Filip 1979 JPA Team Ano
11014 Beneš, Jaroslav 1984 Kruháče Sokol Janov Ano
11011 Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
10412 Dujíčková, Jana 1982 Ano
10251 Tyrpeklová, Romana 1973 Cobram team PPC Ano
10317 Nováková, Veronika 1981 Ano
10318 Šeligová, Věra 1977 Ano
10400 Hoang, Anh 1991 Ano
10502 Podroužek, Dušan 1974 AC Slovan Liberec Ano
10266 Duda, Tonda 1987 www.jizerka.cz Ano
10394 Rieger, Rudolf 1980 Vodní záchranná služba Jablonec n/N Ano
11051 Dybalová, Veronika 1991 Ano
10167 Nováková, Eva 1978 Ano
11052 Janošová, Tereza 1991 Ano
10005 Barysenka, Krystsina 1990 Ano
11259 Mimrová, Stáňa 1982 Ano
11260 Steinzová, Barbara 1978 Ano
10090 Samorilová, Dana 1981 Ano
10079 Špačková, Mia 2009 Ano
11261 Randáková, Míša 1982 Ano
10234 Petřík, Aleš 1975 Ano
11085 Pípal, Petr 1971 Voltaren Ano
11248 Havlíková, Zuzana 1981 Ano
10531 Marková, Andrea 1971 Ano
10436 Neudorflová, Jiřina 1971 Ano
10063 Kuželová, Danuše 1977 Ano
11142 Ambrož, Ondřej 1974 Peaceegg UAT Ano
10437 Neudorfl, Šimon 2004 Ano
11247 Grajciarova, Nikoleta 1990 Ano
10148 Palová, Lucie 1982 Ano
10489 Herčík, Vojtěch 1994 Ano
10376 Šućur, Zoran 1988 Ano
11328 Klasová, Michael 1984 Ano
11246 Krásný, Libor 1969 Žalov Ano
11225 Vokáčová, Radka 1972 Žalov Ano
11233 Vokáčová, Magda 2002 Žalov Ano
11054 Kopáčová, Míša 1990 Ano
10070 Kozelková, Marta 1972 Ano
10086 Kozelek, Jiří 1970 Ano
11125 Mička, Denis 1998 Ano
11169 Skramuská, Markéta 1980 Ano
11002 Kaliba, Tomáš 1990 RAUL Ano
10308 Malá, Sára 2003 ČKS SKI Jilemnice Ano
10309 Malá, Martina 1979 Ano
11234 Modrochová, Michaela 1998 Ano
11235 Keltnerová, Regína 1972 Ano
10530 Picek, Jan 1965 TUL Ano
11236 Picková, Helena 1969 Ano
10069 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
11237 Muchova, Zuzana 1980 Ano
10263 Fořtová, Pavlína 2004 Ano
11022 Pilz, Karel 1985 JAKOBY TEAM Ano
10245 Kalina, Jiří 1976 Trosky z Husovky Ano
11123 Konečná, Jaromíra 2005 Ano
11124 Konečná, Barbora 2005 Ano
10427 Blažej, Jiří 1990 Ano
10428 Kozhak, Yernar 1995 Ano
10500 Půta, Martin 1971 Ano
11238 Kašpar, Jiří 1986 Ano
11239 Kolářová, Martina 1987 Ano
10365 Křenková Geislerová, Blanka 1984 RunBo Team Liberec Ano
10529 Pelikán, Karel 1979 TJ Sokol Podlázky-Dalovice Ano
10528 Hohenberg, Nicole 1986 Ano
11192 Helebrant, Josef 1979 Ano
10385 Švachová, Adéla 1987 Ano
11120 Lodrová, Kateřina 1996 Ano
11049 Volfová, Anna 1993 Ano
11050 Vondrová, Marie 1996 Ano
10434 Vochomůrka, Jiří 1982 Mattoni Free Run Pařezová chaloupka Liberec Ano
10538 Voneš, Marcel 1985 Ano
10440 Vánská, Lucie 1981 Ano
11321 Lust, Tomas 1987 Ano
10447 Buchar, Tomáš 1977 Ano
10446 Bucharová, Jitka 1977 Prostě běž Ano
10450 Straka, Václav 1976 UCC Ano
10448 Straková, Martina 1977 UCC Ano
10453 Klajl, Jan 2005 Ano
10488 Schoppelová, Jana 1967 SKK Kladno Ano
10487 Schoppel, Karel 2005 VSK ČVUT Praha Ano
10482 Chmelařová, Barbora 1992 Ano
11094 Tichý, Libor 1980 Ano
11164 Kunce, Eva 1979 Kalparta Praha Ano
10302 Frejvaldová, Ivana 1975 TJ TŘÍSLA HOMOLKA PRAHA Ano
11144 Himmelová, Marie 1969 Ok Kamenixe Ano
10467 Humpolec, Jakub 1973 Ano
10470 Biznárová, Katarína 1991 Ano
10471 Kováč, Erik 2002 Ano
10472 Bartošová, Eva 1991 Ano
10473 Poliaková, Lucia 1981 Ano
11312 Kerda, Jaroslav 1965 Kerda Sport Team Ano
10483 Kraussová, Dominika 1998 SSK Vítkovice Ano
10484 Slípka, Václav 1987 adidas Runners Prague Ano
11179 Krejbich, Jan 1988 Ano
10498 Fojtík, Vít 1995 Ano
10497 Kult, Tomáš 1997 Ano
11087 Podroužek Fryšarová, Eva 1990 ZaBěhu.cz - BEJKY Tým Ano
11240 Koutník, Luboš 1977 Ano
10527 Patka, Ondrej 1979 MOLS Team Ano
11313 Patková, Romana 1983 MOLS Team Ano
11241 Hlinčík, David 1971 Ano
11316 Kořínková, Lenka 1978 Ano
11108 Novotný, Marek 1986 Ano
11109 Jelínková, Tereza 1994 Dr.Max Ano
11242 Nosková, Veronika 1989 Ano
11110 Louda, Jiří 1989 Ano
11112 Matouš, Martin 1997 Ano
11243 Červený, Michal 1978 Dr.Max Ano
11115 Opletalová, Bára 1993 Ano
11116 Gajdoš, Tomáš 1992 Pofeo Ano
11244 Kozákova, Pavlína 1969 Ano
11119 Budský, Pavel 1973 Ano
11128 Gufrovičová, Valéria 1996 Ano
11132 Fidler, Matouš 1994 Ano
11135 Huml, Jiří 1972 Čmeláci Ano
11137 Pesničák, Jan 1979 Ano
11136 Kinska, Kveta 1989 Ano
11168 Skramuský, Antonín 1980 můj Ano
11402 Hach, Lukáš 1984 Štefko Running Team Ano
11140 Krs, Jakub 1989 Ano
11143 Bulíř, Petr 1976 Liberec Ano
11193 Mourek, Jan 1991 Ano
11146 Kyselo, Ondřej 1989 Ano
11147 Holeček, Juraj 1989 Ano
11148 Hrabánková, Kateřina 1996 Ano
11314 Kubota, Takuo 1975 Ano
11317 Kubota, Květa 1976 Ano
11150 Hančová, Klára 2005 Ano
11178 Kuzmiak, Michal 1988 Adidas Runners Ano
10038 Gotthard, Stepan 2009 Ano
11157 Soldánová, Marie 1992 Ano
11190 Mourková, Hana 1986 Ano
10503 Lešková, Zuzana 1986 RAUL Ano
10504 Hlavňovský, Ondřej 2005 Ano
10581 Havlík, Radim 1975 LO LIAZ Ano
11165 Jetmarová, Iveta 1988 KSJ Janov nad Nisou Ano
10569 Kráčalík, Martin 1977 Roštáci od soutoku Ano
11170 Valoušek, Richard 1986 FC Zličín Ano
11196 Derda, Ivan 1999 Ano
11318 Gonzalez, Monica 1973 Ano
11319 Noret, Olivier 1972 Ano
11245 Špidlenova, Veronika 1990 Ano
11320 Budinová, Klára 1989 Ano
11183 Koníčková, Veronika 1992 Ano
11182 Knotková, Lenka 1973 Ano
11184 Weisshautelová, Helena 1986 ON Running Ano
11185 Vodhánělová, Jana 1984 Ano
10526 Kristián, Jan 1970 Liberec Ruprechtice Ano
11187 Lysczas, Michala 1987 LK Medvěd Ano
10507 Hrochová, Tereza 1996 AK Škoda Plzeň Ano
11262 Laš, Patrik 1993 Ano
10567 Kučera, Dmitrij 1988 Ano
11388 Kuncová, Simona 1991 Ano
11301 Řezáčová, Lenka 1974 Ano
11391 Rolný, David 1977 Ano
11392 Helclová, Zdeňka 1970 Ano
11390 Krhovsky, Karel 1987 Ano
11389 Baborová, Romana 1967 Ano
11393 Znajdová, Kateřina 2004 Ano
11394 Grafová, Libuše 1980 Ano
11501 Pinkas, Rudolf 1976 Bastard Ano
11397 Dominová, Alina 1979 Ano
11395 Hadač, Ondřej 1992 Dr.Max Ano
11396 Domin, Lukáš 1975 Dr.Max Ano
11398 Cestr, Filip 1976 SK Zloukovice Ano
11399 Bukovský, Jan 1982 Žloukovice Ano
11400 Procházková, Michaela 1978 lawi author team Ano
11401 Dostál, Petr 1987 Ano
11405 Hejda, Jan 1990 RAUL! Ano
11404 Petrak, Petr 1991 Ano
11403 Naušová, Nicola 1995 Ano
10 Harušťáková, Šárka 1987 Ano
11406 Hlaváček, Petr 1967 Cycology Jablonec n.N. Ano
11408 Rozšafná, Lucie 1982 Ano
11407 Danihelka, Oldřich 1976 Ano
11409 Damová, Blanka 1964 Dolní Suchá Ano
11411 Ebel, Eduard 1962 Ano
11410 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
11413 Hanusová, Žaneta 1988 Ano
11412 Marešová, Amálie 1992 Ano
11416 Mocová, Zuzana 1977 Ano
11415 Šálková, Alena 1980 Ano
11414 Daneš, Vladimír 1989 Ano
11420 Kratochvíl, Jakub 1986 Ano
11424 Hráský, Antonín 1986 Ano
11418 Němec, Petr 1970 Ano
11419 Škobrtal, Michal 1982 Cykloadam Racing Ano
11423 Zavadilová, Tereza 1997 Ano
11422 Chavalier, Jiří 1992 Ano
11417 Kautsky, Vaclav 1992 Ano
11425 Hasl, Josef 1984 Ano
11421 Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
11426 Dittrichová, Vladimíra 1989 Ano
11500 Pudelková, Vendula 1990 Ano
11069 Černá, Tereza 1989 Ano
11068 Veselý, Adam 1990 Ano

Poslední aktualizace: 27/09/2020 21:15:50

Závod v Brdech byl nejlepší, který jsem kdy běžel. Hlavně konečně měkký povrch uprostřed krásné přírody. Nádherné prostředí, atmosféra a perfektní organizace. Tomáš Materna herec

Krásná trasa Lednicko-valtického areálu, ideální servis, hned po doběhnutí nám přišla sms s časem a v cíli za potlesku hlásili naše jména. Skvělá atmosféra. Byla radost tam běžet. Markéta Zvolská blogerka Eat Run Love

Běželo se mi nádherně, trasa byla úžasná. Jizerky znám skvěle na běžkách, v létě jsem tady nikdy moc nebyl a stálo to za to. Vít Přindiš vodní slalomář účastník 12km závodu Běhej lesy

Byla to příjemná padesátka. Měl jsem obavy, že to bude horší, i když jsem samozřejmě od třicátého kilometru cítil těžší nohy. Jsem rád, že jsme byl u toho a že mám po zimní Jizerské 50 za sebou i tu letní běžeckou. Lukáš Konečný boxer a účastník 50km závodu Běhej lesy ČEZ Jizerská 50 RUN 2015

Je to moc pěkný závod, skvělá atmosféra. Na všech bylo vidět, že si to tu užili. Šárka Strachová mistryně světa ve slalomu

Tušila jsem, že Běhej lesy Karlštejn bude pěkný závod, ale že až tak? To mi úplně vyrazilo dech. Kopce moc nemusím, ale tyto výhledy a přírodní scenérie mi doslova osvěžily nohy. A ten osvětlený tunel? To bylo něco magického, fakt nádhera. Daniela Havránková vítězka Běhej lesy Karlštejn 13 km 2016

Moc děkuji za skvělou organizaci, značení trasy, občerstvení na trati i po závodě, dokonale naplánované počasí a v neposlední řadě atmosféru. Běhej lesy to mají prostě zmáknuté. Zbyšek Lhota vítěz krátkých tras ČEZ Jizerská 50 RUN 2015, Běhej lesy Lednice 2016 a Běhej lesy Karlštejn 2016

Běhej lesy Brdy byl můj první 11km závod životě. Možná nebudu nikdy super rychlá nebo vytrvalá, ale běh v přírodě a ještě za účasti vždy usměvavých lidí si vždycky ráda vychutnám. Líbilo se mi. jak byli všichni organizátoři i běžci pozitivní. Ilona Burgrová česká vicemistryně v basketbalu z roku 2010

Nebylo to tak, že by chtěl každý vyhrát. Atmosféra byla moc příjemná a děti byly nadšené! David Lafata fotbalista

Běhání v přírodě dávám přednost, protože zde může člověk doslova a do písmene čerpat energii z okolní přírody. Na rozdíl od měst tady vládne klid a člověk se pak může úplně uvolnit a jen běžet a běžet... Miloš Škorpil ultramaratonec

Závodem v lomu Velká Amerika se mi splnil klukovský sen. Díky profesionálnímu přístupu organizátorů a dobrovolníků panovala mezi běžci skvělá nálada. Marek Malík moderátor

Na závodech panuje tak krásná a pohodová atmosféra, že si připadám jako doma. Karel Kašák moderátor

Nejdůležitější je uvědomit si, proč člověk běží. Já běhám pro radost, abych viděla něco hezkého. Spojila jsem tak příjemné s užitečným a díky Běhej lesy jsem měla možnost prohlédnout si krásnou přírodu Brd. Lucie Výborná moderátorka

Na Vysočině jsem vyrostl a zdejší terénní podmínky mám strašně rád. Běžet okolo Drátníku je pro mě takový návrat ke kořenům. Martin Koukal mistr světa v běhu na lyžích

Běhej lesy je unikátní příležitost, jak si zaběhnout v hezké přírodě, a navíc ve společnosti všech ostatních motivovaných běžců. Ten běh je potom mnohem lehčí. Jitka Bartoníčková finalistka OH a MS se štafetou 4x400m

Celé to byla bomba! Líbila se mi organizace závodu, nic odfláknutého, prostě paráda. Jsem ráda, že i jako absolutní začátečník jsem se přihlásila a mohla se závodu zúčastnit. Eliška Kučerová závodnice 12 km Běhej lesy Karlštejn

Asi nejhezčí terén, jakým jsem kdy běžela. Lom Velká Amerika naprosto úžasný. Jsem moc ráda,že jsem se tam dostala. Děkuji všem organizátorům. Šárka Hýsková Báječné ženy v běhu

Po měkkém se mi běhá mnohem lépe. Přeci jen je lesní cesta něco jiného než asfalt. Na Karlštejně to bylo moc pěkné. Skvělá trasa, moc se mi tu líbilo. Petr Pechek elitní český maratonec

Příjemný závod v krásné přírodě, během kterého se všichni běžci usmívají. Já jsem si to moc užíval a pokukoval kde podél tratě rostou houby. Honza Kuf moderní pětibojař

Rád bych objel celý seriál. Všechny závody jsou v pěkných lokalitách. A díky nim se dostanu i na místa, kde jsem ještě nikdy nebyl. David Gerych mistr České republiky v krosu

Voltaren

GENERÁLNÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    OFF!
    Herbadent

PARTNEŘI

    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    YES! Snacks
    Royal Bay
    Peblo

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
Výživové okénko