Startovní listina:
Běhej lesy Jizerská Nova 11 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Julius, Petr 1988 Ano
Mačková, Marcela 1982 Ano
Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
Horák, Gabriel 1981 Ano
Cernovska, Vendula 1984 Ano
Mikuláš, Adam 2010 No stress runners Ano
Mikuláš, Miroslav 1978 No stress runners Ano
Franěk, Vladimír 1959 No stress runners Ano
Mikulášová, Adéla 1986 No stress runners Ano
Němec, Lukáš 1990 Ano
Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Metelková, Magdalena 1992 Ano
Hloušek, Tomáš 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hriagyel, Jiří 1976 Ano
Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
Beneš, Jaroslav 1982 Ano
Benešová, Radka 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Pavlacký, Tomáš 1974 Ano
Moravcová, Jiřina 1976 Prostě běž ! Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
Chludilová, Zuzana 1984 Ano
Krausová, Michaela 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Ano
Jandáková, Jitka 1972 Ano
Jandák, Vratislav 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Tomanová, Lucie 1993 Ano
Punt, Jaroslav 1984 Avanti tým Ano
Feriancová, Monika 1971 Avanti tým Ano
Dvořáková, Martina 1969 Avanti tým Ano
Rebej, Martin 1970 Avanti tým Ano
Rebejová, Lenka 1975 Avanti tým Ano
Grodová, Jana 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Trnková, Nicola 1993 Ano
Fričová, Lenka 1980 ASK Dipoli Ano
Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
Popovičová, Adriana 1991 Ano
Porubová, Ludmila 1976 Ano
Kousalová, Dana 1977 Ano
Plajner, Ivo 1961 Ano
Fraňková, Nikola 1988 No stress runners Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Janík, Karel 1993 Running Zone Brno Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Novák, Antonín 1967 Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
Veselý, Michal 1976 Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Potoček, Tomáš 1982 Ano
Vršecká, Michala 1983 Adventní běhání Ano
Šimůnková, Barbora 1986 Ano
Horák, Leoě 1964 cafe Bajer Pardubice Ano
Němec, Ladislav 1982 Ano
Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Kos, Ondřej 1981 Ano
Vajskébr, Jan 1982 DB Schenker Running Team Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Veselý, Jan 1979 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Milner, Jaromír 1987 Ano
Trnková, Iva 1989 Ano
Štecherová, Hana 1978 Ano
Belda, Michal 1978 Spišská osada pod Sněžkou Ano
Krahulcová, Vlasta 1962 Ano
Kek, Miroslav 1958 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Mačáková, Petra 1982 Ano
Štěpán, Jakub 1986 Ano
Mandát, Jakub 1987 Ano
Hadáčková, Naďa 1991 Spišská osada pod Sněžkou Ano
Váša, Petr 1967 Ano
Strejc, Jan 1976 Ano
Ferkodič, Filip 1987 Ano
Pavlová, Anetta 1991 Ano
Straussová, Jaroslava 1979 Avanti tým Most Ano
Vařáková, Amálie 2006 Jihočeský klub maratonců Ano
Rožmberský, Vít 1990 Ano
Miler, Stanislav 1980 Ano
Vařáková, Pavla 1969 Jihočeský klub maratonců Ano
Křížová, Zuzana 1969 Ano
Geryková, Vanda 1979 Ano
Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
Ekartová, Tereza 2005 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Sabolová, Beata 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
Kopečný, Martin 1988 Ano
Zezulka, Petr 1957 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Kuti, Jiří 1980 STS CHVOJKOVICE BROD Ano
Kazda, Jan 1988 #fotrivbehu Ano
Broukalová, Tereza 1988 Ano
Soldátová, Lenka 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Janda, Tomáš 1992 Ano
Moravcová, Jana 1982 Ano
Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
Clark, Nathaniel 1989 Ano
Vlk, Michal 1985 Ano
Haman, Martin 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Jolana 1992 Ano
Chrištofová, Zuzana 1986 Ano
Moťka, Pavel 1987 Ano
Hesounová, Dominika 1993 Ano
Němec, Jan 1983 Ano
Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
Michálek, Aleš 1970 Ano
Dvorská, Monika 1977 Ano
Rebejová, Simona 1996 Avanti tým Ano
Rebej, Lukáš 1998 Avanti tým Ano
Chojnacká, Anna 1998 Avanti tým Ano
Drapáková, Monika 1971 Ano
Černá, Adéla 1997 Ano
Lacina, Jiří 1979 Ano
Ritterová, Milada 1975 Ano
Bodečková, Karolina 1980 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
Pospíšilová, Jana 1982 Ano
Myšková, Radka 1967 Ano
Junkova, Petra 1984 Ano
Plavcu, Paja 1987 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Hánová, Alexandra 1993 Ano
Košacký, Michal 1964 Ano
Volná, Milada 1968 za Lvičku Ano
Link, Martin 1967 TUMLING TEAM Ano
Hubínková, Veronika 1985 ValdiBotič Ano
Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 WAN RUN Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
Neudorflová, Jiřina 1971 Ano
Neudorfl, Šimon 2004 Ano
Havrda, Zdenek 1987 Stefko running team Ano
Dohnal, Aleš 1989 Ano
Popková, Andrea 1997 Ano
Mahdal, Radek 1979 Dr.Max Ano
Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
Richterová, Gabriela 1992 Ano
Pluskalová, Michaela 1976 Ano
Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
Buchar, Tomáš 1977 Ano
Bucharová, Jitka 1977 Prostě běž Ano
Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
Kafková, Dagmar 1980 Ano
Hejduková, Renáta 1974 Ano
Trefná, Lucie 1991 Ano
Dvořáčková, Dana 1985 Dr.Max Ano
Kirschová, Marie 1973 Avanti tým Ano
Pavel, Lukáš 1997 Ano
Rozsívalová, Eliška 1991 Ano
Baladránová, Romana 1969 Dr.Max Ano
Matthissen, Hana 1972 Dr.Max Ano
Broďáni, Pavlína 1976 Běhny Ano
Šůlová, Pavla 1976 Ano
Pyrchalová, Tereza 1977 Rozběháme Česko Ano
Doležalová, Kristýna 1998 Dr.Max Ano
Vorel, Roman 1992 Dr.Max Ano
Kobrle, Daniel 1987 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svozilik, Josef 1959 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kučerová, Jana 1959 Ano
Chabera, Jan 1978 Ano
Šperlich, Adam 1999 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
Matoulková, Michaela 1981 Ano
Matějková, Kristýna 1976 Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Ptáčková, Klára 1998 @zdrave_s_kaci Ano
Skořepová, Pavla 1982 Dr.Max Ano
Skořepová, Aneta 2004 Dr.Max Ano
Pruskova, Andrea 1986 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Hrdličková, Lydie 1986 Ano
Ebel, Eduard 1962 Ano
Tichý, Tadeáš 2005 Ano
Redlichová, Jana 1987 Dr. Max Ano
Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
Abrtová, Eliška 1989 Ano
Karbanová, Anna 2005 Ski klub Jablonec Ano
Karbanová, Pavlína 1977 Jablonecké Mattonky Ano
Karban, Miroslav 1976 Jablonecké Mattonky Ano
Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Habartová, Lucie 1987 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Ježek, Jakub 1975 Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Dostálová, Štěpánka 1996 Ano
Slavík, Stanislav Slavík 1996 Ano
Bohmová, Lucie 1988 Ano
Pankrác, Dalibor 1994 Ano
Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Balcarova, Sarka 1978 Ano
Hrbková, Hana 1968 Ccw Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Haken, Milan 1975 RunBo Team Liberec Ano
Novák, Zdeněk 1987 Ano
Procházková, Lenka 1971 Ano
Kostřica, Martin 1991 Ano
Katzerová, Miroslava 1953 Ano
Kolomazníková, Lucie 2000 Ano
Nováková, Dana 1984 Ano
Novák, Michal 1976 Ano
Jelínková, Lenka 1980 Ano
Šimkovská, Vanda 1987 Ano
Rychlík, Jakub 1994 Lesy ČR Ano
Kubíček, Vojtěch 1978 Ano
Kasinová, Barbora 1988 Ano
Michaličková, Linda 1986 Ano
Kristýnová, Veronika 1988 Ano
Tarasidu, Alexandra 1990 Ano
Vaněk, Petr 1973 SKOB Zbraslav Ano
Vráblíková, Veronika 2006 Ano
Vráblík, Šimon 2009 Ano
Vráblík, Filip 1978 Ano
Bezucha, Bohuslav 1986 Ano
Netolický, Martin 1972 Ano
Novák, Martin 1990 Ano
Grande, Vojtěch 1984 Dr.Max Ano
Grandová, Milada 1981 Dr.Max Ano
Kosek, Martin 1988 Ano
Habr, Jan 1978 Sprot Invest MTB Team Ano
Habr, Jakub 2006 Sport Invest MTB Team Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu, dobrovolnik jizerska 50 Ano
Erbenová, Kateřina 1996 Ano
Smékal, Jakub 1992 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
Randáková, Míša 1982 Ano
Primus, Petr 1979 Ano
Primusová, Veronika 1989 Ano
Pokorná, Anežka 2001 Ano
Klůnová, Petra 1978 Ano
Ponicová, Lucie 1976 Ano
Krupčík, Ondřej 1992 Semily Ano
Husáková, Zuzana 1979 Ano
Bezuchová, Markéta 1990 Divný holky Ano
Peklová, Lucie 1985 Ano
Gažar, Martin 1990 Ano
Muller, Lukáš 1974 Ano
Procházková, Šárka 1994 Dr.Max Ano
Kertészová, Jitka 1977 Ano
Růžičková, Karolína 2001 Ano
Grulich, Jakub 1995 Gepardi Prostějov Ano
Petráková, Radka 1982 Ano
Szilágyiová, Stanislava 1971 Ano
Krajíčková, Petra 1986 Ano
Stibor, Martin 1982 Ano
Semorád, Luk 1981 Ano
Doležálek, Tomáš 1978 Ano
Závěrková, Eliška 1997 Dr.Max Ano
Závěrková, Kateřina 2002 Dr.Max Ano
Hušek, Matouš 1995 Dr.Max Ano
Conrathová, Kateřina 1992 JEŠTĚD SKYRACE TÝM Ano
Pěkná, Jitka 1979 CS Ano
Dobiášová, Jaroslava 1973 SLAVIA POJIŠŤOVNA SPORT TEAM Ano
Dobiášová, Veronika 1999 SK Jeseniova Ano
Hanzálek, Petr 1972 HO JEŠTĚD VOK Liberec Ano
Křikavová, Leona 1978 Ano
Kunc, Martin 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pavlíčková, Veronika 1990 Ano
Novotná, Lenka 2003 Fk Brniště Ano
Kysela, Lukáš 2003 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Boukal, Jiří 1980 Dr. Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dostálová, Iva 1977 Dr. Max Ano
Kloz, Vít 1977 Ano
Hasman, Josef 1983 Ano
Hasmanová, Tereza 1983 Ano
Ledecka, Radka 1989 Ano
Hanáková, Miroslava 1966 TJ Sokol Bučovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
Pulščák, Michal 1971 Magna Team Ano
Dobrovská, Anna 1979 Nessi sport Ano
Veverka, Tomáš 1971 Ano
Ondra, Jan 1987 Ano
Nováková, Lucie 1994 Ano
Kůs, Antonín 1987 Dr. Max Ano
Staňková, Kristýna 1993 Ano
Kočárková, Nela 1989 Dr.Max Ano
Spicer, Veronika 1983 Rozběháme Roudnici Ano
Neradová, Klára 1985 Ano
Kommová, Martina 1994 Ano
Hudecová, Jitka 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zoula, Jakub 1984 Ano
Lubovská, Štěpánka 1991 Třista60 Ano
Hendrych, Tomáš 1988 Ano
Haníková, Svatava 1957 Nymburské Bomby Ano
Honka, Petr 1985 Ano
Honková, Martina 1987 Ano
Zugárek, Martin 1982 Ano
Svobodová, Michaela 1998 Ano
Průšová, Jiřina 1987 Ano
Ochrana, Vladimír 1964 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Steiger, Marek 1985 Ano
Vild, Václav 1994 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
Vild, Josef 1991 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
Vild, Josef 1959 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
Nerudová Křikavová, Michala 1983 Ano
Procházka, Štěpán 1980 Ano
Ret, Michal 1973 Ano
Šlemr, Jakub 1989 Šneci v běhu Ano
Noviková, Darina 1977 Běhny Ano
Schutová, Michaela 1980 Ano
Novotný, Aleš 1994 Ano
Bláha, Martin 1992 Ano
Hutař, Tomáš 1977 Šneci v běhu Ano
Hrabíková, Zdena 1986 šneci v běhu Ano
Hupák, Martin 1998 Dr.Max Ano
Heinrichová, Jana 1998 Dr. Max Ano
Herčík, Vojtěch 1994 Ano
Herčík, Martin 1966 Ano
Kořán, Šimon 1997 Ano
Kolbaba, Lukáš 1997 Ano
Letovancová, Klára 1989 Ano
Stillerová, Denisa 1992 Ano
Staňková, Petra 1989 z Vorlíčkovi Ano
Kučera, Mirek 1996 z Vorlíčkovi Ano
Stohr, Radim 1991 Sportovní klub CONTI-RSC Staré Město Ano
Vávra, Robin 2009 Ano
Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano

Poslední aktualizace: 25/06/2021 03:16:25

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Sportisimo
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Benzina
    Caficko®

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko