Startovní listina:
Běhej lesy Karlštejn Nova 13 km

10:45 START 13 km – 1. Vlna – čísla 10001 – 11400
10:50 START 13 km – 2. Vlna – čísla 11401 – 11800
12:15 START 13 km – 3. Vlna – čísla 11801 – 12200
12:20 START 13 km – 4. Vlna – čísla 12201 – 12450
16:00 START 19 km – 1. Vlna – čísla 20001 – 21500
16:05 START 19 km – 2. Vlna – čísla 21501 – 21800

# Jméno rok Klub Zapl.
12012 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkora, Jiří 1959 Šneci v běhu Ano
11993 Nárok na kelímek SpeedCup Sova, Robert 1971 Ano
12153 Vaněček, Michal 1982 WAN RUN Ano
12425 Hynková, Barbora 1984 Ano
11161 Nárok na kelímek SpeedCup Prokop, Václav 1959 Sokol Doubravka Ano
12155 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Martina 1986 Šneci v běhu Ano
11259 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Peterka, Michal 1979 Ano
11992 Nárok na kelímek SpeedCup Biedermannová, Zlata 1980 Ano
12151 Kubíčková, Klára 1989 Ano
12154 Nárok na kelímek SpeedCup Vogelová, Anna 1991 Šneci v běhu Ano
11265 Nárok na kelímek SpeedCup Štěpánová, Kristýna 1989 Ano
11272 Nárok na kelímek SpeedCup Holomíček, Jiří 1990 Ano
11223 Nárok na kelímek SpeedCup Hofman, Jiri 1986 Mistři a Markétka Ano
11228 Nárok na kelímek SpeedCup Hofmanova, Marketa 1984 Ano
11991 Urxova, Jana 1973 Ano
12162 Nárok na kelímek SpeedCup Rengerová, Kateřina 1977 Šneci v běhu Ano
12164 Nárok na kelímek SpeedCup Konopásek, Jan 1970 Ano
11275 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
12353 Nárok na kelímek SpeedCup Morovicsová, Katka 2001 Ano
11989 Nárok na kelímek SpeedCup Ambrožová, Lenka 1967 Ano
12181 Nárok na kelímek SpeedCup Remeňová, Katka 1979 Ano
11988 Nárok na kelímek SpeedCup Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
12165 Zelenková, Marie 1989 Ano
11987 Nárok na kelímek SpeedCup Kliková, Eva 1966 Šneci v běhu Ano
12176 Zelenka, Oldrich 1985 Ano
11260 Nárok na kelímek SpeedCup Kuchyňka, Ondřej 1985 Ano
12171 Nárok na kelímek SpeedCup Plochová, Lenka 1977 Ano
12173 Samseli, Veronika 1981 Ano
12174 Kopecká, Lucie 1983 Ano
12183 Nárok na kelímek SpeedCup Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
12180 Nárok na kelímek SpeedCup Pesserová, Marcela 1974 Šneci v běhu Ano
12091 Nárok na kelímek SpeedCup Přichystalová, Jana 1982 Šneci v běhu Ano
12190 Nárok na kelímek SpeedCup Pesserová, Michaela 1994 Ano
12166 Nárok na kelímek SpeedCup Burešová, Jana 1978 Prostě běž Ano
12184 Nárok na kelímek SpeedCup Vitulová, Andrea 1982 Ano
12185 Nárok na kelímek SpeedCup Vitula, Miroslav 1979 Ano
12335 Marečková, Lada 1978 Ano
11221 Boukal, Jiří 1980 Ano
12276 Nárok na kelímek SpeedCup Dostálová, Iva 1977 Ano
12279 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Jana 1960 Šneci v běhu Ano
11986 Nárok na kelímek SpeedCup Čech, David 1969 chevers team Ano
12191 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkorová, Petra 1983 Šneci v běhu Ano
12256 Nárok na kelímek SpeedCup Simota, Jan 1978 Ano
12278 Nárok na kelímek SpeedCup Šlehůbr, Iveta 1974 Šneci v běhu Ano
11258 Nárok na kelímek SpeedCup Chládek, Jaroslav 1973 Ano
11282 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tůma, David 1971 Ano
11303 Nárok na kelímek SpeedCup Procházka, Roman 1972 Ano
12195 Nárok na kelímek SpeedCup Švarc, Martin 1980 Ano
12200 Nárok na kelímek SpeedCup Pešek, Josef 1979 Fuego Ano
11242 Nárok na kelímek SpeedCup Trnková, Kateřina 1991 Ano
12286 Nárok na kelímek SpeedCup Reichman, Libor 1971 Ano
12283 Nárok na kelímek SpeedCup Fialová, Barbora 1982 Ano
12293 Nárok na kelímek SpeedCup Ambrožová, Jitka 1987 Ano
11247 Nárok na kelímek SpeedCup Ambrož, Robin 1981 Ano
12285 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáková, Zuzana 1981 Šneci v běhu Ano
12465 Nárok na kelímek SpeedCup Ondrák, Lukáš 1993 Ano
11246 Nárok na kelímek SpeedCup Bachurková, Jitka 1971 Running Zone Ano
11985 Nárok na kelímek SpeedCup Kočí, Sylva 1972 Ano
11230 Poláček, Adam 2002 Ano
12432 Svobodová, Monika 1996 Betokon Ano
12301 Nárok na kelímek SpeedCup Rusňáková, Ludmila 1962 Ano
11219 Nárok na kelímek SpeedCup Brchel, Jan 1983 Ano
11983 Nárok na kelímek SpeedCup Opolková, Dagmar 1964 Ano
11235 Nárok na kelímek SpeedCup Lupíšek, Jiří 1975 Ano
12291 Nárok na kelímek SpeedCup Kasalová, Vladimíra 1979 Ano
12300 Nárok na kelímek SpeedCup Veselý, René 1971 Ano
11225 Nárok na kelímek SpeedCup Brabec, Přemysl 1980 Ano
12295 Nárok na kelímek SpeedCup Nastoupilová, Barbora 1980 Ano
11289 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskal, Dominik 1995 Ano
11982 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskalová, Michaela 1976 Ano
12282 Nárok na kelímek SpeedCup Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
12308 Nárok na kelímek SpeedCup Mondoková, Radka 1985 Ano
11243 Nárok na kelímek SpeedCup Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
11232 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Petr 1968 Ano
12255 Simajchlová, Jana 1979 Ano
12302 Nárok na kelímek SpeedCup Menko, Tana 1992 Ano
12424 Kratochvílová, Lenka 1988 Ano
11980 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Slunečková, Zuzana 1982 Severky Ano
11239 Nárok na kelímek SpeedCup Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
11979 Nárok na kelímek SpeedCup Zezulka, Zdeněk 1973 Běh pro radost Ano
12462 Pajer, Vojtěch 1993 TJ Drmaly Ano
11297 Zedník, Petr 1965 Cardiofitness Děčín Ano
11175 Zedníková, Lenka 1966 Cardiofitness Děčín Ano
11176 Zedníková, Bára 1988 Ano
11177 Nárok na kelímek SpeedCup Sombota, Petr 1985 Ano
11178 Nárok na kelímek SpeedCup Somotová, Kateřina 1985 Ano
11179 Nárok na kelímek SpeedCup Kubišta, Martin 1981 Ano
11994 Nárok na kelímek SpeedCup Nováková, Michaela 1971 Ano
11995 Nárok na kelímek SpeedCup HYŠKA-KRAWCZYK, Agnieszka 1974 Ano
12306 Nárok na kelímek SpeedCup Srna, Jakub 1988 Ano
12303 Nárok na kelímek SpeedCup Černá, Aneta 1992 Ano
11798 Nárok na kelímek SpeedCup Vysoudil, Tomáš 1966 Prostě běž! Ano
11996 Nárok na kelímek SpeedCup Hríb, Pavel 1982 Ano
11777 Nárok na kelímek SpeedCup Tylšar, Ondřej 1980 Ano
11776 Nárok na kelímek SpeedCup Baborová, Romana 1967 Ano
11775 Nárok na kelímek SpeedCup Rosyvková, Hana 1980 Ano
11769 Nárok na kelímek SpeedCup Kadlecová, Veronika 1989 Ano
11295 Nárok na kelímek SpeedCup Janko, Michal 1975 Ano
11767 Nárok na kelímek SpeedCup Jelenová, Adéla 1981 Ano
12466 Nárok na kelímek SpeedCup Janík, Karel 1993 Running Zone Brno Ano
11782 Nárok na kelímek SpeedCup Zikmundová, Barbora 1993 Ano
11794 Nárok na kelímek SpeedCup Gregorová, Kateřina 1991 Ano
11182 Nárok na kelímek SpeedCup Jagoš, Ladislav 1969 Ano
12440 Fíla, Petr 1988 Ano
11790 Nárok na kelímek SpeedCup Frolík, Michal 1984 Ano
11309 Nárok na kelímek SpeedCup Čermák, Petr 1973 Tebo Ano
11294 Nárok na kelímek SpeedCup Zoula, Jakub 1984 Ano
12011 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
12443 Fronek, Michal 1988 Doha Bay Running Club Ano
11293 Nárok na kelímek SpeedCup Linhart, Jan 1986 Ano
11787 Bradáčová, Bára 1993 Ano
10001 Vocetka, Tomáš 1992 adidas Runners Prague Ano
11765 Píšová, Linda 1999 Ano
11184 Ihnátová, Renata 1975 Ano
11291 Nárok na kelímek SpeedCup Janeček, Václav 1973 KSM HRÁDEK Ano
12010 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Jeřábková, Irena 1982 Ano
11744 Nárok na kelímek SpeedCup Rezková, Klára 1977 Ano
11314 Nárok na kelímek SpeedCup Potoček, Tomáš 1982 Ano
12391 Popsíchal, Jiří 1994 Ano
11288 Hammerle, Marek 1974 Cardiofitness Děčín Ano
11734 Nárok na kelímek SpeedCup Němcová, Soňa 1978 Šneci v běhu Ano
12423 Nárok na kelímek SpeedCup Lacina, David 1989 Ano
11748 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Milan 1977 Megalomani Ano
11174 Nárok na kelímek SpeedCup Lacinová, Veronika 1991 Ano
11285 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Sladký, Ivo 1962 Ano
12354 Nárok na kelímek SpeedCup Zodlová, Katarína 1975 SHEruns Ano
12355 Nárok na kelímek SpeedCup Zodl, Ján 1971 Ano
11762 Nárok na kelímek SpeedCup Korbová, Tereza 1988 Rozběháme Česko Ano
12008 Nárok na kelímek SpeedCup Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
11284 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
12007 Nárok na kelímek SpeedCup Rutkovský, Daniel 1990 Ano
11760 Nárok na kelímek SpeedCup Voda, Miroslav 1991 Ano
11283 Nárok na kelímek SpeedCup Drapáková, Monika 1971 Ano
12006 Nárok na kelímek SpeedCup Drapák, Imrich 1971 Ano
11758 Nárok na kelímek SpeedCup Jakes, Vojta 1977 Ano
11300 Nárok na kelímek SpeedCup Náplava, Martin 1978 infantry_forever Ano
11757 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkora, Martin 1975 Ano
12005 Nárok na kelímek SpeedCup Kopečková, Jana 1988 Ano
11755 Nárok na kelímek SpeedCup Strachotová, Anna 1988 Ano
11302 Minařík, Petr 1975 RunBo Team Liberec Ano
11753 Nárok na kelímek SpeedCup Vůjtěchová, Jana 1983 Ano
12356 Milička, Radek 2000 Slawex runners Ano
12406 Bekker, Ecaterina 1981 Šneci v běhu Ano
11752 Nárok na kelímek SpeedCup Mátlová, Karolína 2003 Ano
12003 Nárok na kelímek SpeedCup Vlasatá, Pavla 1987 Ano
11317 Paliga, Vojtěch 1981 Ano
11281 Nárok na kelímek SpeedCup Liberský, Martin 1988 Ano
11162 Kočová, Jana 1963 Hluboš Ano
11163 Nárok na kelímek SpeedCup Doležal, Zdeněk 1980 Ano
10002 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tesař, Milan 1971 Běhám :-) Ano
12254 Nárok na kelímek SpeedCup Strnadová, Michaela 1984 AC Strnad Ano
12253 Nárok na kelímek SpeedCup Strnad, Zdeněk 1976 AC Strnad Ano
12439 Bečvářová, Tereza 2001 Ano
12330 Nárok na kelímek SpeedCup Drahotská, Sabina 1991 Ano
11164 Nárok na kelímek SpeedCup Zubko, Jan 1986 Ano
12305 Nárok na kelímek SpeedCup Hanžl, Pavel 1990 Ano
12002 Nárok na kelímek SpeedCup Rázková, Šárka 1976 Ano
12001 Nárok na kelímek SpeedCup Hanslová, Romana 1975 Ano
11186 Nárok na kelímek SpeedCup Nevole, Tomáš 2002 Ano
12252 Nárok na kelímek SpeedCup Šnajdrová, Helena 1968 Šneci v běhu Ano
12309 Nárok na kelímek SpeedCup Zdeněk, Petr 1983 Ano
12307 Nárok na kelímek SpeedCup Zdeňková, Monika 1983 Ano
11165 Nárok na kelímek SpeedCup Vedra, Ivo 1987 Stražci Vesmíru Ano
12310 Nárok na kelímek SpeedCup Vitásková, Eva 1980 Ano
12317 Nárok na kelímek SpeedCup Vitásek, Ivo 1977 Ano
11167 Nárok na kelímek SpeedCup Vargová, Michaela 1990 Strážci vesmíru Ano
12000 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrdinková, Monika 1992 Pondělní dietáři Ano
12327 Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
12312 Nárok na kelímek SpeedCup Šudomová, Iva 1966 Ano
11999 Nárok na kelímek SpeedCup Nakládal, Pavel 1966 Ano
12313 Nárok na kelímek SpeedCup Šuteríková, Michaela 1990 Ano
11998 Nárok na kelímek SpeedCup Bodečková, Karolina 1980 Ano
11997 Čelková, Zuzana 1987 Ano
11169 Strmiska, Jiří 1994 Ano
12433 Kasal, Jakub 1993 Ano
11977 Nárok na kelímek SpeedCup Mudra, Daniel 1973 Ano
11170 Nárok na kelímek SpeedCup Juřica, Jan 1982 Praha Ano
12318 Nárok na kelímek SpeedCup Kacovský, Josef 1985 Ano
12328 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlíková, Kateřina 1991 Ano
11171 Nárok na kelímek SpeedCup Pišvejc, Lukáš 1988 Ano
11958 Nárok na kelímek SpeedCup Kyselová, Sylva 1973 Ano
12251 Pernica, Pavel 1965 TJ Gumárny Zubří Ano
12333 Nárok na kelímek SpeedCup Černá, Aneta 1991 Ano
11800 Nárok na kelímek SpeedCup Hrabák, Michal 1981 Ano
11187 Nárok na kelímek SpeedCup Schonbauer, Petr 1987 Ano
12084 Nárok na kelímek SpeedCup Rychtecká, Karolína 1993 Ano
11957 Nárok na kelímek SpeedCup Rytinová Hesounová, Tereza 1969 Ano
11956 Nárok na kelímek SpeedCup Otřísalová, Vladislava 1971 Ano
11188 Horňák, Juraj 1992 Ano
12088 Nárok na kelímek SpeedCup Morávek, Robert 1974 Ano
12444 Vaďurová, Radka 1988 Ano
11955 Nárok na kelímek SpeedCup Reitspiesová, Olga 1979 Ano
12090 Polášková, Naďa 1978 Ano
11954 Nárok na kelímek SpeedCup Slavíková, Květa 1982 Ano
11953 Nárok na kelímek SpeedCup Rybáčková, Soňa 1963 Ano
12441 Brejchova, Ingrid 1989 Ano
11952 Nárok na kelímek SpeedCup Krejzl, Peter 1978 Ano
11207 Nárok na kelímek SpeedCup Hrabák, Petr 1989 Ano
11951 Nárok na kelímek SpeedCup Geryková, Vanda 1979 Ano
12098 Nárok na kelímek SpeedCup Motlová, Patricie 1982 Ano
11950 Nárok na kelímek SpeedCup Zadražil, Marek 1988 Ano
11799 Nárok na kelímek SpeedCup Zadražilová, Barbora 1992 Ano
11211 Kindl, Tomáš 1985 Myokardu klub Stašov Ano
11213 Kindlová, Monika 1976 Ano
11216 Nárok na kelímek SpeedCup Kraus, Stanislav 1988 Ano
11949 Nárok na kelímek SpeedCup Rasocha, Vlastimil 1969 Ano
11948 Nárok na kelímek SpeedCup Rasochová, Jana 1969 Ano
11257 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Třísková, Katarína 1971 Ano
11204 Nárok na kelímek SpeedCup Kapras, Jiří 1984 Kapr z Bohnic Ano
12101 Nárok na kelímek SpeedCup Jordová, Tereza 1983 Ano
12103 Nárok na kelímek SpeedCup Zavřel, Roman 1972 Ano
11255 Nárok na kelímek SpeedCup Canini, Jiří 1971 Ano
11273 Nárok na kelímek SpeedCup Canini, Marek 1995 Ano
11274 Nárok na kelímek SpeedCup Kacíř, Zdeněk 1956 Loučná 956 Ano
11190 Nárok na kelímek SpeedCup Švábová, Karolína 1991 Ano
12112 Nárok na kelímek SpeedCup Pintešová, Martina 1993 Ano
12108 Nárok na kelímek SpeedCup Liška, Martin 1990 Ano
11194 Kočandrlová, Kristýna 1994 Ano
11199 Kočandrlová, Kateřina 1996 Ano
11947 Nárok na kelímek SpeedCup Kejíková, Ivona 1992 Ano
11200 Nárok na kelímek SpeedCup Meluzín, Ondřej 1991 Ano
12109 Nárok na kelímek SpeedCup Šána, Martim 1975 Ano
12110 Nárok na kelímek SpeedCup Šánová, Dana 1975 Ano
11217 Lstibůrek, Milan 1977 Ano
12116 Nárok na kelímek SpeedCup Lstibůrková, Marie 1977 Ano
12445 Mejzlíková, Šárka 1992 Ano
11377 Nárok na kelímek SpeedCup Indra, Marek 1972 Ano
11392 Nárok na kelímek SpeedCup Indra, Daniel 2004 AC Prostějov Ano
11946 Podolníková, Pavla 1972 Cardiofitness Děčín Ano
11201 Nárok na kelímek SpeedCup Valchářová, Zuzana 1977 Ano
11198 Nárok na kelímek SpeedCup Valchář, Pavel 1971 Ano
11945 Nárok na kelímek SpeedCup Koppová, Ingrid 1979 Ano
11400 Nárok na kelímek SpeedCup Čejka, Zdeněk 1983 Ano
12117 Nárok na kelímek SpeedCup Kárová, Tereza 1977 Ano
12122 Nárok na kelímek SpeedCup Kárová, Tereza 2001 Ano
12123 Nárok na kelímek SpeedCup Syrůčková, Martina 1974 Ano
11944 Nárok na kelímek SpeedCup Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
12126 Nárok na kelímek SpeedCup Jonáš, Michal 1987 Ano
12121 Nárok na kelímek SpeedCup Vlník, Jan 1984 Ano
12446 Holakovská, Adéla 1991 Ano
11959 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrůša, Lukáš 1987 Ano
11960 Nárok na kelímek SpeedCup Beran, Luboš 1975 Ano
11195 Nárok na kelímek SpeedCup Zugarová, Lucie 1973 Ano
12125 Nárok na kelímek SpeedCup Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty Ano
12131 Nárok na kelímek SpeedCup Vasková, Jitka 1976 Ano
12129 Nárok na kelímek SpeedCup Šabatová, Soňa 1980 STG Rychnov nad Kněžnou Ano
12250 Nárok na kelímek SpeedCup Horáček, Jiří 1974 Jirka&Jirka Ano
12249 Nárok na kelímek SpeedCup Horáčková, Marcela 1973 Ano
12357 Trojan, Matěj 2002 Ano
12137 Nárok na kelímek SpeedCup Svoboda, Libor 1981 Ano
11961 Nárok na kelímek SpeedCup Machová, Jana 1974 šneci v běhu Ano
12442 Gajdoš, Lukáš 1987 Ano
11976 Nárok na kelímek SpeedCup Plašilová, Tereza 1992 Ano
12326 Nárok na kelímek SpeedCup Povejšil, Pavel 1982 Ano
11975 Nárok na kelímek SpeedCup Svozilik, Josef 1959 Ano
11974 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Kučerová, Jana 1959 Ano
12139 Nárok na kelímek SpeedCup Brhel, Aleš 1982 Ano
12144 Nárok na kelímek SpeedCup Krejzlová, Martina 1981 Ano
12141 Nárok na kelímek SpeedCup Pěnkavová, Lenka 1978 Ano
12146 Nárok na kelímek SpeedCup Andrés, Josef 1967 Ano
11973 Nárok na kelímek SpeedCup Hampacherová, Jitka 1985 Ano
12148 Nárok na kelímek SpeedCup Kučerová, Maya 1988 Ano
11972 Nárok na kelímek SpeedCup Hovorka, Martin 1980 Ano
12152 Nárok na kelímek SpeedCup Morongová, Michaela 1995 Ano
11971 Nárok na kelímek SpeedCup Kramárová, Lucie 1987 Ano
11193 Nárok na kelímek SpeedCup Muller, Zdeněk 1962 Ano
10003 Nárok na kelímek SpeedCup Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
12160 Nárok na kelímek SpeedCup Renzová, Gabriela 1978 Ano
12161 Kudova, Anna 1998 Ano
11192 Petřík, Aleš 1975 Ano
11241 Petříková, Martina 1977 Ano
11970 Nárok na kelímek SpeedCup Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
12167 Nárok na kelímek SpeedCup Frisniczová, Jaroslava 1985 Rozběháme ŠLUKNOVSKO Ano
11202 Nárok na kelímek SpeedCup Frisnicz, Ladislav 1981 Rozběháme ŠLUKNOVSKO Ano
12247 Nárok na kelímek SpeedCup Honzak, Petr 1977 Ano
12168 Nárok na kelímek SpeedCup Marešová, Alessandra 1993 Ano
11203 Nárok na kelímek SpeedCup Mihal, Dusan 1958 Bratislava runners Ano
11969 Nárok na kelímek SpeedCup Marešová, Helena 1990 Ano
12169 Záhrobský, Roman 1978 Ano
11381 Nárok na kelímek SpeedCup Zachová, Romana 1983 Camino Friends RC Ano
11382 Nárok na kelímek SpeedCup Kašpar, Jan 1988 Camino Friends RC Ano
12175 Nárok na kelímek SpeedCup Ježek, Michal 1966 Busch Výroba CZM Ano
11968 Nárok na kelímek SpeedCup Hulejová-Pešáková, Lucie 1981 Ano
11967 Nárok na kelímek SpeedCup Hrušovská, Monika 1984 Ano
11383 Nárok na kelímek SpeedCup Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
11966 Nárok na kelímek SpeedCup Šnebergerová, Michaela 1990 Ano
11965 Nárok na kelímek SpeedCup Zahálka, Michal 1985 Ano
11385 Nárok na kelímek SpeedCup Zahálková, Jindra 1961 Ano
12186 Nárok na kelímek SpeedCup Krenek, Kamil 1996 Ano
12188 Nárok na kelímek SpeedCup Brauneis, Katja 2000 Ano
12193 Nárok na kelímek SpeedCup Andel, Jakub 2010 Ano
11215 Nárok na kelímek SpeedCup Felcman, Jan 1989 Fe-No-Men Ano
11214 Nárok na kelímek SpeedCup Felcmanová, Andrea 1989 Fe-No-Men Ano
11964 Nagy, Andrej 1983 Ano
11387 Nárok na kelímek SpeedCup Čermáková, Adéla 1976 Tebo Ano
11212 Nárok na kelímek SpeedCup Loškoski, Antonio 1992 Ano
11210 Nárok na kelímek SpeedCup Vajdlová, Alexandra 1994 Ano
11209 Nárok na kelímek SpeedCup Bednář, Zbyněk 1973 AK Tišnov Ano
12246 Nárok na kelímek SpeedCup Litsterová, Eva 1976 Ano
11208 Nárok na kelímek SpeedCup Macháček, Roman 1976 Ano
11206 Nárok na kelímek SpeedCup Macháčková, Kateřina - 1977 Ano
12198 Nárok na kelímek SpeedCup Páclová, Romana 1976 Ano
12280 Nárok na kelímek SpeedCup Holoubek, Tomáš 1981 Ano
12284 Nárok na kelímek SpeedCup Velísková, Tereza 1983 Ano
12405 Nárok na kelímek SpeedCup Kadláčová, Petra 1981 Ano
11189 Nárok na kelímek SpeedCup Štychová, Andrea 1991 PPPC Yoop Guys Ano
12245 Nárok na kelímek SpeedCup Filipová, Lenka 1991 Ano
12244 Nárok na kelímek SpeedCup Filipova, Hana 1994 Ano
12243 Nárok na kelímek SpeedCup Filipova, Eva 2002 Ano
11963 Štika, František 1981 Ano
12287 Štiková, Vladimíra 1971 Ano
12289 Nárok na kelímek SpeedCup Holubová, Pavla 1982 Třista60 Ano
11943 Nárok na kelímek SpeedCup Poprovská, Aneta 1986 Ano
12297 Nárok na kelímek SpeedCup Čierník, Michal 1981 Ano
11168 Nárok na kelímek SpeedCup Krbec, Drahomír 1960 Ano
12242 Nárok na kelímek SpeedCup Klíma, Jan 1990 Ano
12294 Lisková, Nikola 1997 Ano
12013 Nárok na kelímek SpeedCup Daskalov, Daniela 1986 Ano
12304 Klečka, Jiří 1956 Atletika Klatovy Ano
11751 Nárok na kelímek SpeedCup Benka, Maroš 1989 Ano
12083 Nárok na kelímek SpeedCup Hovorková, Jana 1981 Ano
11754 Nárok na kelímek SpeedCup Mičková, Kateřina 1992 #runatlantic Ano
12064 Nárok na kelímek SpeedCup Štětková, Karla 1973 Ano
12063 Nárok na kelímek SpeedCup Štětka, Martin 1964 Ano
11166 Nárok na kelímek SpeedCup Štětková, Alžběta 2006 Ano
12062 Nárok na kelímek SpeedCup Klein, Josef 1985 Ano
11756 Nárok na kelímek SpeedCup Vyskočil, Marek 1996 Ano
12061 Nárok na kelímek SpeedCup Worbisová, Barbora 1991 Ano
12447 Bulander, Filip 1996 Ano
12060 Nárok na kelímek SpeedCup Beckertová, Blanka 1973 Ano
11759 Nárok na kelímek SpeedCup Sladká, Lucie 1987 Ano
12314 Nárok na kelímek SpeedCup Vítová, Andrea 1989 Ano
12059 Nárok na kelímek SpeedCup Čada, Martin 1975 Ano
12058 Nárok na kelímek SpeedCup Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
11761 Reichenbachová, Lenka 1992 Ano
12057 Nárok na kelímek SpeedCup Barthova, Zuzana 1965 AK ZvP Lučatín Ano
11763 Nárok na kelímek SpeedCup Moťková, Sandra 1988 Ano
11764 Nárok na kelímek SpeedCup Moťka, Pavel 1987 Ano
11750 Reichenbach, Petr 1996 Ano
11749 Nárok na kelímek SpeedCup Kunz, Martin 1990 Ano
12056 Nárok na kelímek SpeedCup Vokurka, Radek 1988 TOP RUN-ning CLUB Ano
11735 Nárok na kelímek SpeedCup Benešová, Eva 1990 Ano
11736 Nárok na kelímek SpeedCup Hronková, Lucie 1983 Ano
12055 Nárok na kelímek SpeedCup Králíčková, Petra 1975 Běžči Chomutov+STG Hradiště Ano
12054 Nárok na kelímek SpeedCup Trnková, Štěpánka 1975 Ano
11737 Nárok na kelímek SpeedCup Steinerová, Gabriela 1975 Běžci CV Ano
11738 Nárok na kelímek SpeedCup Dostálová, Štěpánka 1976 Běžci Chomutov Ano
11739 Nárok na kelímek SpeedCup Dolnáková, Denisa 1977 Ano
11740 Nárok na kelímek SpeedCup Vencovská, Eva 1955 Ano
11741 Nárok na kelímek SpeedCup Marousková, Kateřina 1977 Ano
11742 Nárok na kelímek SpeedCup Partschová, Veronika 1991 Ano
11743 Nárok na kelímek SpeedCup Papajová, Alžbeta 1993 Ano
12053 Nárok na kelímek SpeedCup Ouřada, Vlastimil 1970 Atlet Šestajovice Ano
12052 Nárok na kelímek SpeedCup Ouřadová, Kateřina 1975 Ano
11160 Nárok na kelímek SpeedCup Kundrt, David 1985 Ano
11172 Nárok na kelímek SpeedCup Klumpar, Filip 1997 Ano
11173 Nárok na kelímek SpeedCup Jánek, Ladislav 1961 Ano
11746 Nárok na kelímek SpeedCup Chalupníčková, Petra 1986 Ano
12051 Nárok na kelímek SpeedCup Středová, Markéta 1993 Ano
11747 Pravotiaková, Jana 1989 Ano
11766 Nárok na kelímek SpeedCup Kohout, Vašek 1994 Ano
11784 Nárok na kelímek SpeedCup Fencl, David 1981 Ano
11785 Nárok na kelímek SpeedCup Ureš, Jakub 1985 Ano
12050 Nárok na kelímek SpeedCup Pálek, Petr 1975 Ano
12065 Nárok na kelímek SpeedCup Pálková, Antonie 1977 Ano
12066 Nárok na kelímek SpeedCup Jinova, Petra 1975 Ano
11786 Nárok na kelímek SpeedCup Winklerová, Jana 1976 Ano
12067 Nárok na kelímek SpeedCup Šejc, Jan 1979 Ano
11789 Nárok na kelímek SpeedCup Šejcová, Šárka 1979 Ano
12082 Nárok na kelímek SpeedCup Poláková, Ladislava 1970 Ano
11321 Nárok na kelímek SpeedCup Valeš, Jaroslav 1974 Ano
12404 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Pátková, Veronika 1987 Ano
12387 Korima, Pavel 1964 Ano
12081 Korimová, Kamila 1990 Ano
11183 Nárok na kelímek SpeedCup Teclová, Jana 1976 Ano
11795 Cibulka, Zdeněk 1968 SK Klatovy 1898 Ano
11796 Cibulková, Karolína 1993 Ano
11797 Hess, Martin 1990 Ano
11339 Nárok na kelímek SpeedCup Kostřica, Martin 1991 Ano
11783 Nárok na kelímek SpeedCup Hošková, Hana 1978 rozběháme Klatovy Ano
11781 Nárok na kelímek SpeedCup Hošková, Hana 1996 rozběháme Klatovy Ano
11181 Paulus, František 1987 Ano
11345 Nárok na kelímek SpeedCup Frýba, Vladimír 1978 Ano
11335 Nárok na kelímek SpeedCup Krouparová, Hana Antonie 1979 Ano
11322 Nárok na kelímek SpeedCup Kroupar, Pavel 1988 Ano
11159 Nárok na kelímek SpeedCup Petrů, Martin 1990 Ano
11218 Nárok na kelímek SpeedCup Blaha, Petr 1966 Ano
11325 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejší, Kateřina 1984 Ano
12449 Uhliarik, Matúš 1981 Ano
11240 Nárok na kelímek SpeedCup Ťoupek, Jiří 1989 Ano
12241 Nárok na kelímek SpeedCup Rabiecova, Jana 1966 Ano
12240 Nárok na kelímek SpeedCup Rabiecova, Iveta 1993 Ano
11768 Toman, Karel 1960 Ano
11329 Nárok na kelímek SpeedCup Kořínek, Aleš 1982 Ano
11250 Nárok na kelímek SpeedCup Kořínková, Eva 1990 Ano
11770 Martínková, Olga 1973 Ano
11771 Nárok na kelímek SpeedCup Vala, Michal 1982 Ano
11772 Nárok na kelímek SpeedCup Tenorová, Iva 1991 Ano
11773 Langerová, Jana 1975 Ano
11774 Honsová, Soňa 1983 SRTG Praha Ano
12079 Nárok na kelímek SpeedCup Brix, Radek 1977 Ano
11778 Nárok na kelímek SpeedCup Kindlová, Petra 1982 Šneci v běhu Ano
11245 Nárok na kelímek SpeedCup Melč, Antonín 1978 Ano
11780 Nárok na kelímek SpeedCup Grombiříková, Dita 1969 Ano
12078 Kostelník, Petr 1979 Ano
11251 Nárok na kelímek SpeedCup Daňková, Lucie 1990 Ano
11237 Nárok na kelímek SpeedCup Jares, Vaclav 1958 Ano
11220 Nárok na kelímek SpeedCup Bárta, Josef 1977 Ano
12077 Nárok na kelímek SpeedCup Urbanová, Veronika 1979 Ano
12076 Nárok na kelímek SpeedCup Filip, Pavel 1964 Ano
12075 Nárok na kelímek SpeedCup Fischerova, Jana 1976 TJ Zentiva Ano
12320 Lujková, Lenka 1982 Ano
12386 Nárok na kelímek SpeedCup Ernekerová, Jana 1992 Ano
11332 Nárok na kelímek SpeedCup Frič, Martin 1993 Ano
12074 Nárok na kelímek SpeedCup Michelčíková, Jana 1998 Ano
11226 Nárok na kelímek SpeedCup Drmotová, Kristýna 1994 Ano
12142 Nárok na kelímek SpeedCup Neudorflová, Jiřina 1971 Ano
11227 Nárok na kelímek SpeedCup Neudorfl, Leoš 1972 Ano
11349 Nárok na kelímek SpeedCup Málková, Dagmar 1993 Konkordia Děčín Ano
12315 Nárok na kelímek SpeedCup Málek, Michal 1992 Ano
12257 Nárok na kelímek SpeedCup Vlach, Jan 1985 Jelínci Ano
11234 Nárok na kelímek SpeedCup Kupcová, Kupcová Veronika 1977 Ano
12329 Nárok na kelímek SpeedCup Hrdá, Klára 1982 Ano
11231 Nárok na kelímek SpeedCup Vašíček, Petr 1973 Ano
11229 Nárok na kelímek SpeedCup Jeřábková, Bára 1991 Ano
12073 Nárok na kelímek SpeedCup Čerňanská, Lenka 1980 Ano
12072 Nárok na kelímek SpeedCup Čerňanský, Aleš 1980 Ano
11368 Nárok na kelímek SpeedCup Brzobohatý, Michal 1972 Ano
11370 Nárok na kelímek SpeedCup Brzobohatý, Tomáš 2002 FBC Štíři Č. Budějovice Ano
12448 Kermietová, Veronika 1992 Ano
12258 Nárok na kelímek SpeedCup Kučera, Jaromír 1981 Ano
12071 Nárok na kelímek SpeedCup Čajčíková, Jolana 1990 Team Cajcik Ano
12275 Nárok na kelímek SpeedCup Podaná, Lucie 1984 Ano
12274 Nárok na kelímek SpeedCup Macáková, Jana 1982 Ano
11248 Nárok na kelímek SpeedCup Polášková, Lucie 2003 Ano
12085 Nárok na kelímek SpeedCup Jeřábková, Barbora 1997 Ano
12321 Nárok na kelímek SpeedCup Ekart, Lukáš 1997 Ano
12316 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Pavel 1985 Ano
12094 Nárok na kelímek SpeedCup Kolářová, Karolína 1985 Ano
12070 Nárok na kelímek SpeedCup Kosinová, Barbora 1982 Ano
12089 Nárok na kelímek SpeedCup Pichl, Ota 1987 Ano
12322 Nárok na kelímek SpeedCup Tauberová, Lenka 1975 Ano
12069 Nárok na kelímek SpeedCup Semotán, Martin 1973 Ano
12336 Karafiátová, Iva 1980 Ano
12096 Nárok na kelímek SpeedCup Kroužek, Jan 1976 Total Vital Ano
12068 Nárok na kelímek SpeedCup Kozáková, Jindřiška 1979 Total Vital Ano
12097 Nárok na kelímek SpeedCup Bendová, Irena 1978 Ano
12048 Nárok na kelímek SpeedCup Kočí, Eva 1993 Ano
11374 Nárok na kelímek SpeedCup Kočí, Luboš 1985 Ano
12385 Nárok na kelímek SpeedCup Charousová, Leona 1981 SRTG Kolín Ano
12450 Nárok na kelímek SpeedCup Dlouhý, Lukáš 1979 Ano
12099 Nárok na kelímek SpeedCup Straková, Maja 1991 Ano
12100 Nárok na kelímek SpeedCup Richter, David 1980 Ano
12029 Nárok na kelímek SpeedCup Posejpal, Jan 1973 Ano
11249 Nárok na kelímek SpeedCup Zizlavska, Klara 1985 Ano
11363 Nárok na kelímek SpeedCup Danešová, Martina 1987 Sázava Ano
11238 Nárok na kelímek SpeedCup Frajman, Tomáš 1997 Ano
11222 Nárok na kelímek SpeedCup Frajmanová, Pavlína 1989 Ano
12102 Nárok na kelímek SpeedCup Špalková, Kateřina 1979 Běžec+ Ano
12105 Nárok na kelímek SpeedCup Kadlec, Tomáš 1987 Ano
12028 Nárok na kelímek SpeedCup Opltová, Simona 1990 Rozběháme Roudnici Ano
12106 Nárok na kelímek SpeedCup Strnadová, Hana 1979 Ano
12104 Nárok na kelímek SpeedCup Klíč, Štěpán 1988 Ano
12384 Drbohlav, Vojtěch 1991 Ano
12434 Konigová, Lucie 1986 Ano
12027 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
11352 Nárok na kelímek SpeedCup Todorov, Michal 1986 Ano
12451 Beneš, Daniel 1981 Černí koně Ano
12026 Nárok na kelímek SpeedCup Mesany, Tadeáš 1971 Ano
12025 Nárok na kelímek SpeedCup Gabrhelová, Jana 1985 Ano
12111 Nárok na kelímek SpeedCup Kucerova, Renata 1990 A.C. Lasičky Ano
12114 Nárok na kelímek SpeedCup Moškoř, Jan 1973 Běžím co to jde Ano
12113 Nárok na kelímek SpeedCup Morkusová, Dagmar 1976 Ano
12024 Nárok na kelímek SpeedCup Guntherová, Bohumila 1978 Ano
12023 Nárok na kelímek SpeedCup Gunther, Pavel 1976 Ano
11233 Nárok na kelímek SpeedCup Resslová, Kristína 1986 AK zdravie v pohybe Lučatín Ano
12273 Nárok na kelímek SpeedCup Ďurechova, Marketa 1991 Ano
12118 Nárok na kelímek SpeedCup Kejval, Jakub 1998 Ano
12120 Nárok na kelímek SpeedCup Choulík, Denis 1996 Ano
12022 Nárok na kelímek SpeedCup Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
12272 Kubíková, Simona 1979 Ano
12271 Svobodová, Iveta 1995 Ano
11355 Nárok na kelímek SpeedCup Bjaček, Kamil 1976 Lesy ČR Ano
11224 Nárok na kelímek SpeedCup Pavliš, Josef 1977 Ano
12124 Valašková, Veronika 1989 Ano
12119 Valašek, Martin 1985 Ano
12021 Nováková, Kateřina 1991 Ano
12383 Krotilová Tůmová, Nikola 1985 Šíša dyzajn Ano
11358 Nárok na kelímek SpeedCup Jiří, Kohout 1977 Ano
11236 Nárok na kelímek SpeedCup Sadilek, Václav 1982 Ano
11360 Nárok na kelímek SpeedCup Chválová, Erika 1990 Ano
11252 Nárok na kelímek SpeedCup Matejovic, Josef 1987 Ano
11376 Nárok na kelímek SpeedCup Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
12324 Nárok na kelímek SpeedCup Vítek, František 1968 Ano
11079 Nárok na kelímek SpeedCup Conka, Matej 1995 Ano
12133 Nárok na kelímek SpeedCup Duchek, Josef 1975 Tukohontas Ano
12135 Nárok na kelímek SpeedCup Rezek, Radek 1974 TJ Sokol Osek u Rokycan Ano
12128 Nárok na kelímek SpeedCup Sýkora, Martin 1972 BKV Holýšov Ano
12132 Nárok na kelímek SpeedCup Oslizloková, Markéta 1987 Ano
12138 Nárok na kelímek SpeedCup Svačinová, Věra 1968 Ano
12134 Nárok na kelímek SpeedCup Svačinová, Petra 1992 Ano
12323 Kourková, Petra 1972 Ano
12270 Nárok na kelímek SpeedCup Chadimová, Jana 1986 Ano
12269 Nárok na kelímek SpeedCup Chadim, Ondřej 1981 Ano
12325 Nárok na kelímek SpeedCup Pukaj, Katarzyna 1984 Ano
12331 Nárok na kelímek SpeedCup Kišová, Linda 1982 Ano
12332 Nárok na kelímek SpeedCup Burešová, Pavlína 1984 Ano
11361 Nárok na kelímek SpeedCup Fiala, Theodor 1980 M.U.F. Roztoky Ano
12140 Nárok na kelímek SpeedCup Svoboda, Ratibor 1971 Ano
12143 Nárok na kelímek SpeedCup Snášelová, Iva 1975 Amateurteam Ano
12145 Nárok na kelímek SpeedCup Konášová, Soňa 1978 Ano
12149 Nárok na kelímek SpeedCup Wogurková, Daniela 1972 Ano
12147 Nárok na kelímek SpeedCup Málková, Petra 1980 Ano
12156 Nárok na kelímek SpeedCup Málek, Miroslav 1978 Ano
12020 Nejezchlebová, Martina 1978 Ano
12382 Nárok na kelímek SpeedCup Nejezchleb, Petr 1978 Ano
11058 Nárok na kelímek SpeedCup Adam, Jiří 1980 Ano
12019 Nárok na kelímek SpeedCup Kasinová, Barbora 1988 Ano
12018 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejší, Věra 1975 Ano
12158 Nárok na kelímek SpeedCup Dolejší, Daniela 1997 Ano
11290 Nárok na kelímek SpeedCup Pyskatý, Libor 1991 Ano
11359 Nárok na kelímek SpeedCup Pyskatá, Šárka 1986 Ano
11056 Nárok na kelímek SpeedCup Jandíková, Barbora 1968 Ano
11055 Nárok na kelímek SpeedCup Jandík, Petr 1967 Ano
12163 Svobodová, Leona 1970 Betokon Ano
11357 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Toral, Ondřej 1982 Ano
11356 Nárok na kelímek SpeedCup Doležal, Petr 1981 Ano
12381 Nárok na kelímek SpeedCup Brodík, Martin 1984 SKI Rejdice Ano
12452 Nárok na kelímek SpeedCup Kalčík, Michal 1985 Ano
12453 Nárok na kelímek SpeedCup Kalčíková, Monika 1977 Ano
12017 Nárok na kelímek SpeedCup Janglová, Barbara 1984 Šneci v běhu Ano
12179 Nárok na kelímek SpeedCup Hofman, Adam 1991 Ano
12374 Nárok na kelímek SpeedCup Blumentritová, Simona 1978 Adventní běhání Ano
11054 Nárok na kelímek SpeedCup Štancl, Pavel 1976 Ano
11354 Nárok na kelímek SpeedCup Šrámek, Jiří 1986 Ano
11053 Nárok na kelímek SpeedCup Kočová, Anna 1987 Hluboš Ano
11353 Nárok na kelímek SpeedCup Schwalbe, Ulrike 1978 ASC Marktrodach Ano
12172 Nárok na kelímek SpeedCup Hladeček, Ivan 1964 Ano
12170 Nárok na kelímek SpeedCup Neumann, Lukáš 1982 Ano
12182 Nárok na kelímek SpeedCup Hubínková, Veronika 1985 Ano
12337 Dirbák, Tomáš 1991 Adidas runners Prague Ano
12016 Nárok na kelímek SpeedCup Bojko, Jan 1979 Ano
12178 Nárok na kelímek SpeedCup Machálková, Jolana 1982 Ano
12187 Nárok na kelímek SpeedCup Milata, Michal 1995 Ano
11052 Nárok na kelímek SpeedCup Zitek, Michal 1984 Vinoř Notors Team Ano
11051 Nárok na kelímek SpeedCup Eisnerová, Petra 1985 Ano
11351 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
11350 Nárok na kelímek SpeedCup Kabeleová, Petra 1971 Ano
12192 Nárok na kelímek SpeedCup Švorbová, Marcela 1979 Ano
11362 Nárok na kelímek SpeedCup Bulánek, Lukáš 1982 Ano
11050 Nárok na kelímek SpeedCup Brumlová, Miroslava 1980 Ano
12268 Nárok na kelímek SpeedCup Josífková, Iveta 1987 Ano
12296 Nárok na kelímek SpeedCup Brejcha, Jan 1978 Ano
11049 Nárok na kelímek SpeedCup Vaculíková, Kateřina 1987 Ano
12015 Nárok na kelímek SpeedCup Vimmer, Jiří 1980 Ano
12030 Nárok na kelímek SpeedCup Daniel, Tomáš 1995 Ano
12194 Nárok na kelímek SpeedCup Hurt, Jan 1990 Ano
12196 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlíková, Petra 1981 Ano
11375 Prokešová, Renata 1971 Běžci Chomutov Ano
11048 Nárok na kelímek SpeedCup Koreň, Štefan 1989 Ano
11047 Nárok na kelímek SpeedCup Koreňová, Jana 1992 Ano
12197 Nárok na kelímek SpeedCup Kotrbatá, Zuzana 1987 Ano
12298 Nárok na kelímek SpeedCup Paučula, Roman 1972 Ano
12288 Nárok na kelímek SpeedCup Šmídová, Edita 1985 Ano
11373 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáková, Šárka 1995 Ano
11372 Nárok na kelímek SpeedCup Kovačovič, Matej 1992 Ano
12290 Nárok na kelímek SpeedCup Brabec, Michael 1988 Ano
12031 Topičová, Šárka 1969 Ano
12032 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Fílová, Regína 1985 Ano
11046 Nárok na kelímek SpeedCup Sakamoto, Daisuke 1984 Ano
11371 Švácha, Petr 1983 Freshland Ano
11045 Šváchová Vintoniv, Julia 1991 Ano
12292 Nárok na kelímek SpeedCup Fíla, Jan 1981 Ano
Nárok na kelímek SpeedCup Šigutová, Veronika 1988 PSK ADVENTURE TRIP Ano
12047 Nárok na kelímek SpeedCup Moravcová, Petra 1978 Ano
12046 Nárok na kelímek SpeedCup Zaňková, Věra 1975 Ano
12352 Vedral, Ladislav 1972 Ano
11044 Nárok na kelímek SpeedCup Kážová, Lenka 1982 Ano
11043 Nárok na kelímek SpeedCup Poláček, Tomáš 1991 Ano
12045 Nárok na kelímek SpeedCup Morovicsová, Alena 1973 Šneci v běhu Ano
12281 Nárok na kelímek SpeedCup Adámková, Jitka 1984 Ano
11367 Nárok na kelímek SpeedCup Semeráková, Lucie 1991 Ano
11042 Nárok na kelímek SpeedCup Synčák, Ondřej 1986 Ano
11296 Nárok na kelímek SpeedCup Tlachová, Kateřina 1994 Ano
12299 Nárok na kelímek SpeedCup Bozadzievova, Blanka 1991 Novákovic běhny Ano
12311 Nárok na kelímek SpeedCup Seifertova, Katerina 1993 Novakovic Behny Ano
11732 Nárok na kelímek SpeedCup Palánová, Kateřina 1990 Novákovic běhny Ano
11524 Soukupová, Petra 1973 Ano
11513 Nárok na kelímek SpeedCup Mrázková, Barbora 1991 Ano
11512 Mrázek, Marek 1994 Ano
11366 Nárok na kelímek SpeedCup Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
12044 Nárok na kelímek SpeedCup Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu, Rozběhame Prahu Ano
11059 Nárok na kelímek SpeedCup Houžvička, Ivan 1968 Ano
11511 Nárok na kelímek SpeedCup Nováková, Dana 1984 Ano
12463 Nárok na kelímek SpeedCup Novák, Michal 1976 Ano
11510 Nárok na kelímek SpeedCup Labašová, Linda 1984 Ano
11365 Nárok na kelímek SpeedCup Duda, Milan 1979 Ano
11509 Nárok na kelímek SpeedCup Dudová, Renata 1981 Ano
11364 Nárok na kelímek SpeedCup Říha, Martin 1982 Ano
11060 Nárok na kelímek SpeedCup Svobodová, Tereza 1999 Spartak Praha 4 Ano
12043 Nárok na kelímek SpeedCup Svoboda, Radek 1980 Lesy ČR Ano
11508 Nárok na kelímek SpeedCup Smrha, Jakub 1976 Ano
11348 Nárok na kelímek SpeedCup Kříž, Petr 1983 Ano
11507 Nárok na kelímek SpeedCup Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
11506 Nárok na kelímek SpeedCup Zvěřinová, Katka 1993 Ano
11333 Nárok na kelímek SpeedCup Kubiasová, Kateřina 1978 Tyčka a kulička Ano
12375 Velebilová, Nikola 1990 Ano
11078 Nárok na kelímek SpeedCup Balihar, Jiří 1973 Balini Ano
11077 Nárok na kelímek SpeedCup Baliharová, Hana 1969 Balini Ano
12042 Nárok na kelímek SpeedCup Girlová, Kristýna 1991 Ano
11331 Nárok na kelímek SpeedCup Pruša, Michal 1993 Ano
11330 Nárok na kelímek SpeedCup Hrstkova, Iva 1976 AC Moravská Slavia Brno Ano
11514 Nárok na kelímek SpeedCup Drexlerová, Hana 1994 Ano
11515 Nárok na kelímek SpeedCup Průša, Lukáš 1991 Ano
11523 Nárok na kelímek SpeedCup Tometschek, Vladimíra 1981 Ano
12376 Krajcigr, Jan 1996 Ano
11521 Nárok na kelímek SpeedCup Kubíková, Lenka 1988 Ano
11520 Nárok na kelímek SpeedCup Bradová, Zuzana 1986 Ano
11519 Nárok na kelímek SpeedCup Kos, Tomáš 1972 Ano
11076 Nárok na kelímek SpeedCup Sobolova, Vita 1988 Ano
11518 Košacký, Michal 1964 Ano
12041 Stejskalova, Sarka 1978 Ano
11517 Jarošová, Zuzana 1981 Ano
12040 Kundrtová, Miroslava 1983 Ano
12266 Nárok na kelímek SpeedCup Kozlová, Kateřina 1987 Ano
12359 Skopová, Michaela 1998 Ano
12360 Zehrerová, Adéla 1983 Ano
11074 Nárok na kelímek SpeedCup Frodl, Martin 1989 POLL Ano
11073 Nárok na kelímek SpeedCup Krupička, Jan 1979 POLL Ano
11072 Nárok na kelímek SpeedCup Lhotsky, Michal 1972 Kovarstvi Soucek Team Benatky Ano
11071 Nárok na kelímek SpeedCup Lhotska, Jana 1972 Kovarstvi Soucek Team Benatky Ano
12037 Kalfířtová, Dita 1980 Ano
11516 Nárok na kelímek SpeedCup Hnyk, Jan 1977 Ano
11328 Nárok na kelímek SpeedCup Lenc, Jaroslav 1979 Ano
11505 Nárok na kelímek SpeedCup Haji, Hiroki 1988 Ano
11504 Nárok na kelímek SpeedCup Gondova, Terezia 1988 Ano
11070 Nárok na kelímek SpeedCup Veverka, Jan 1978 Ano
11327 Novák, Jiří 1961 Ano
11503 Nárok na kelímek SpeedCup Mori, Tetsuya 1984 Ano
11326 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
12036 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Hrochová, Jolana 1992 Ano
11492 Nárok na kelímek SpeedCup Rozšafná, Lucie 1982 Ano
11069 Nárok na kelímek SpeedCup Kolář, Petr 1995 Lesy ČR Ano
11491 Nárok na kelímek SpeedCup Horák, Tomáš 1993 Ano
11057 Nárok na kelímek SpeedCup Urbanova, Vera 1979 Ano
11490 Nárok na kelímek SpeedCup Kuklová, Ilona 1972 Ano
11489 Nárok na kelímek SpeedCup Plevko, Tomáš 1989 Kengury Elite Running Team Ano
11067 Nárok na kelímek SpeedCup Speta, Josef 1979 Ano
11324 Nárok na kelímek SpeedCup Nový, Josef 1983 Ano
11488 Nárok na kelímek SpeedCup Šperková, Lenka 1988 Ano
11066 Nárok na kelímek SpeedCup Kuš, Martin 1988 Ano
11323 Nárok na kelímek SpeedCup Mrkvica, Martin 1991 Ano
12454 Nárok na kelímek SpeedCup Hofmeister, Jakub 1990 Ano
11065 Nárok na kelímek SpeedCup Stehlík, Petr 1981 Ano
12035 Nárok na kelímek SpeedCup Šmeral, Pavel 1971 Ano
11487 Nárok na kelímek SpeedCup Bittera, Gabriel Alex 1976 Ano
11486 Nárok na kelímek SpeedCup Tihon, David 1971 Ano
11334 Klíčová, Anna 1994 Ano
11485 Petríková, Kateřina 1990 Ano
11493 Martínková, Anna 1996 Ano
11064 Nárok na kelímek SpeedCup Kukla, Jan 1971 Kovářství Souček Benátky Ano
11494 Nárok na kelímek SpeedCup Šotola, Michal 1979 Nemocnice Na Homolce Ano
11502 Nárok na kelímek SpeedCup Šotola, Vojtěch 2007 Ge-Baek Hosin Sool Ano
11347 Nárok na kelímek SpeedCup Lepičová, Lenka 1986 Ano
11501 Nárok na kelímek SpeedCup Helmberger, Hana 1978 Ano
11346 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Grec, Pavel 1980 Dr. Max Ano
11500 Trpáková, Zuzana 1984 Ano
12033 Nárok na kelímek SpeedCup Joukl, Lukáš 1997 Ano
12014 Nárok na kelímek SpeedCup Brož, Josef 1975 Ano
11942 Nárok na kelímek SpeedCup Brozova, Katerina 1976 Ano
11063 Nárok na kelímek SpeedCup Kočková, Lucie 1989 Dr.Max Ano
12265 Fabian, Jakub 1993 Ano
12264 Bednařík, Štěpán 1993 Ano
11870 Nárok na kelímek SpeedCup Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
11344 Nárok na kelímek SpeedCup Malý, Martin 1985 Ano
12263 Nárok na kelímek SpeedCup Malá, Simona 1986 Ano
11851 Nárok na kelímek SpeedCup Tikalová, Lucie 1982 Šneci v běhu Ano
11499 Nárok na kelímek SpeedCup Šimkovská, Vanda 1987 Ano
11062 Nárok na kelímek SpeedCup Houserová, Iva 1985 Ano
11498 Nárok na kelímek SpeedCup Vosecký, Jakub 1986 Ano
11343 Štryncl, Martin 1989 TRISK ČB Ano
11497 Nárok na kelímek SpeedCup Dvořáčková, Dana 1985 Dr.Max Ano
11496 Nárok na kelímek SpeedCup Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
11495 Nárok na kelímek SpeedCup Kosík, Matěj 1983 Červený klobouk architekti Ano
11484 Nárok na kelímek SpeedCup Novotná, Eva 1982 Ano
11342 Stockelmayerová, Pavlína 1977 Ano
12377 Nárok na kelímek SpeedCup Marton, Roland 1995 Ano
11340 Obšil, Jiří 1989 Ano
11041 Nárok na kelímek SpeedCup Šafařík, Jakub 1987 Ano
11565 Nárok na kelímek SpeedCup Zálohová, Marcela 1994 Ano
11850 Nárok na kelímek SpeedCup Hlaváčová, Petra 1987 Dr.Max Ano
11849 Nárok na kelímek SpeedCup Hlaváč, Marek 1984 Dr.Max Ano
11040 Nárok na kelímek SpeedCup Doleželová, Mirka 1977 SRTGCB Ano
11848 Nárok na kelímek SpeedCup Najsrová, Silvie 1983 Ano
11847 Nárok na kelímek SpeedCup Jurkovičová, Alžběta 1993 Ano
11553 Nárok na kelímek SpeedCup Machatová, Martina 1988 Ano
11846 Nárok na kelímek SpeedCup Kocová, Aneta 1993 Ano
11338 Nárok na kelímek SpeedCup Beníšková, Martina 1992 Ano
11337 Nárok na kelímek SpeedCup Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
11039 Nárok na kelímek SpeedCup Novotná, Markéta 1983 MM Team Ano
11552 Nárok na kelímek SpeedCup Slámová, Miriam 1974 Ano
11551 Nárok na kelímek SpeedCup Nešporová, Svatava 1979 Ano
12455 Dittrich, Jan 1974 Ano
11549 Nárok na kelímek SpeedCup Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
12456 Nárok na kelímek SpeedCup Mrázek, Roman 1969 Rozběháme Roudnici Ano
12457 Nárok na kelímek SpeedCup Kubešová, Anna 1972 Ano
11845 Nárok na kelímek SpeedCup Kůrová, Simona 2002 Ano
11844 Nárok na kelímek SpeedCup Hubačová, Monika 2002 Ano
11336 Nárok na kelímek SpeedCup Pažinová, Lucie 1986 Ano
11843 Nárok na kelímek SpeedCup Kolovecká, Irena 1974 Arena Kolín Ano
11548 Nárok na kelímek SpeedCup Bachová, Naďa 1979 Dr. Max Ano
11018 Nárok na kelímek SpeedCup Haníková, Svatava 1957 Nymburské Bomby Ano
11842 Nárok na kelímek SpeedCup Hoffmanová, Gabriela 1978 Ano
11841 Nárok na kelímek SpeedCup Levora, Tomáš 1980 Ano
11547 Nárok na kelímek SpeedCup Langmajerová, Hanička 1983 Ano
11017 Nárok na kelímek SpeedCup Gálová Murrinda, Danča 1990 Ano
11840 Nárok na kelímek SpeedCup Galko, Tomáš 1983 Dr.Max Ano
11839 Nárok na kelímek SpeedCup Redlichová, Jana 1987 Dr. Max Ano
11838 Nárok na kelímek SpeedCup Horák, Vlastimil 1978 Ano
11837 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Tržická, Romana 1991 Dr.Max Ano
11556 Nárok na kelímek SpeedCup Grande, Vojtěch 1984 Dr.Max Ano
11564 Nárok na kelímek SpeedCup Grandová, Milada 1981 Dr.Max Ano
12262 Jiroudková, Věra 1984 Dr.Max Ano
12261 Rakúsová, Adriána 1992 Dr.Max Ano
11016 Nárok na kelímek SpeedCup Zítová, Alena 1962 MM TEAM Ano
12458 Šilhava, Jana 2000 Ano
11852 Nárok na kelímek SpeedCup Janásková, Dana 1979 jakfit.cz Ano
12361 Nový, Petr 1989 beespee Ano
11562 Nárok na kelímek SpeedCup Kulka, Jan 1991 Ano
12543 Nárok na kelímek SpeedCup Minarčík, Tomáš 1979 Ano
11561 Nárok na kelímek SpeedCup Pejpal, Petr 1990 Ano
11853 Nárok na kelímek SpeedCup Říha, Štěpán 1982 Ano
11560 Nárok na kelímek SpeedCup Vávra, Tomáš 1982 Ano
11559 Nárok na kelímek SpeedCup Honzáková, Jana 1987 Ano
11854 Nárok na kelímek SpeedCup Kratochvíl, František 1973 Ano
11869 Nárok na kelímek SpeedCup Kratochvíl, Jan 2003 Ano
11013 Nárok na kelímek SpeedCup Škrabal, Martin 1987 Ano
12363 Klozarová, Kateřina 1976 Ano
12378 Placek, Martin 1991 Dr.Max Ano
12260 Nárok na kelímek SpeedCup Kutina, Jiří 1977 Ano
12259 Nárok na kelímek SpeedCup Černá, Martina 1978 Ano
11868 Nárok na kelímek SpeedCup Mahdal, Radek 1979 Dr.Max Ano
11546 Nárok na kelímek SpeedCup Maříková, Markéta 1973 Klub Jirka Ano
11867 Nárok na kelímek SpeedCup Vecka, Michal 1981 Báječné ženy v běhu Ano
12239 Nárok na kelímek SpeedCup Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
11012 Nárok na kelímek SpeedCup Pláteníková, Markéta 1983 Baštecká běhna Ano
11011 Nárok na kelímek SpeedCup Hlau, Roman 1974 Ano
11866 Nárok na kelímek SpeedCup Holeksa, Martin 1997 Dr.Max Ano
11865 Nárok na kelímek SpeedCup Hadova, Jitka 1975 Nordic Walking Pro Radost Ano
11864 Nárok na kelímek SpeedCup Slabihoudova, Simona 1987 Ano
11863 Hanzlík, David 1978 Ano
11862 Nárok na kelímek SpeedCup Brož, Michal 1978 Ano
12459 Janata, Tomas 1984 Ano
11544 Halešová, Barbora 1989 Ano
11533 Pašek, Luděk 1980 Ano
11861 Ambrozova, iva 1979 A4 Ano
11860 Círová, Hana 1973 Ano
11010 Přikryl, Jiří 1990 Ano
11859 Nárok na kelímek SpeedCup Hubená, Eliška 1987 Ano
11858 Nárok na kelímek SpeedCup Plasgurová, Nikola 1987 Ano
12238 Nárok na kelímek SpeedCup Studenovská, Radka 1991 STG Kolín Ano
11856 Nárok na kelímek SpeedCup Vejvoda Mášová, Jana 1976 Ano
11531 Matoušková, Barbora 1997 Ano
11836 Nárok na kelímek SpeedCup Semerád, Marek 1983 Občanské sdružení Alternativa II, z.s. - www.osa2.cz Ano
11529 Nárok na kelímek SpeedCup Šincl, Josef 1980 Ano
11528 Nárok na kelímek SpeedCup Mičan, Pavel 1962 Dr.Max Ano
11527 Nárok na kelímek SpeedCup Vejdělková, Iva 1967 Ano
11008 Nárok na kelímek SpeedCup Jelínek, Tomáš 1990 Ano
11526 Nárok na kelímek SpeedCup Brýl, Jan 1992 Dr.Max Ano
11534 Nárok na kelímek SpeedCup Skleničková, Petra 1993 Dr.Max Ano
11535 Nárok na kelímek SpeedCup Krásný, Libor 1969 Žalov Ano
11543 Nárok na kelímek SpeedCup Vokáčová, Radka 1972 Žalov Ano
11542 Nárok na kelímek SpeedCup Krásná, Anna 2001 Žalov Ano
11541 Nárok na kelímek SpeedCup Vokáčová, Magda 2002 Žalov Ano
11540 Nárok na kelímek SpeedCup Hrdinová, Kristýna 1995 Ano
11539 Nárok na kelímek SpeedCup Ventruba, Jaromír 1980 Ano
11007 Nárok na kelímek SpeedCup Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
10006 Nárok na kelímek SpeedCup Králík, Petr 1985 Z.L.O. Ano
11835 Vondráček, Petr 1985 Zvíkovecké běhny Ano
11006 Nárok na kelímek SpeedCup Divisova, Veronika 1990 Ano
11538 Nárok na kelímek SpeedCup Strachala, Zdeněk 1983 Dr.Max Ano
11537 Nárok na kelímek SpeedCup Herian, Vojtěch 1987 Ano
11536 Nárok na kelímek SpeedCup Koňuchová, Kamila 1992 Ano
11525 Nárok na kelímek SpeedCup Kučerová, Kateřina 1994 Ano
11005 Nárok na kelímek SpeedCup Melknerova, Lucie 1983 Ano
11004 Hildprandtová, Eva 1968 Running ladies Ano
11483 Nárok na kelímek SpeedCup Brezinová, Zdenka 1986 Ano
11441 Nárok na kelímek SpeedCup Popovičová, Adriana 1991 Ano
11816 Nárok na kelímek SpeedCup Jandorová, Anna 1985 Dr.Max Ano
11815 Nárok na kelímek SpeedCup Polachova, Marketa 1996 Ano
11814 Nárok na kelímek SpeedCup Harant, Petr 1978 Dr.Max Ano
12358 Šimková, Nela 1985 SK Alpaka Vyškov, RPŽ Ano
12364 Michálek, Martin 1978 SK Alpaka Vyškov Ano
11811 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Nárok na kelímek SpeedCup Kysela, Jan 1982 Ano
11810 Hodná, Pavla 1982 Ano
11809 Nárok na kelímek SpeedCup Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
11430 Nárok na kelímek SpeedCup Salátová, Monika 1992 Spartan Gym Ano
11429 Blaha, Martin 1965 Ano
11428 Nárok na kelímek SpeedCup Jenčová, Barbora 1992 Ano
11427 Švihlíková Poláčková, Petra 1986 Ano
11426 Švihlík, Jakub 1984 Ano
11425 Bulánková, Radka 1969 Ano
11808 Tillner, Jiří 1976 Ano
11807 Tillnerová, Jiřina 1973 Ano
11424 Cilínková, Magdalena 1991 Ano
11806 Novotný, Pavel 1990 Ano
Skalníková, Aneta 1994 Ano
11805 Klinec, Adam 1992 Ano
11423 Hauserová, Jitka 1974 Ano
12217 Laguna Carranco, Eduardo 1957 Dr.Max Ano
11431 Bílek, Martin 1986 Ano
11804 Nemeth, Marek 1981 Mufloni Kunratice Ano
11432 Vesela, Klara 1987 Ano
11440 Hall, Philip 1988 Ano
11439 Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
11438 Záhrobská, Stanislava 1982 Ano
11437 Otáhalová, Kristina 1993 Ano
11803 Váňová, Zuzana 1976 Ano
11436 Váňová, Terezie 1998 Ano
11002 Laguna, Eduardo 1983 Dr.Max Ano
11802 Matěnová, Julie 1987 Ano
11435 Sezimová, Radka 1989 Ano
12460 Pajer, Luboš 1965 TJ Drmaly Ano
11389 Dolanová, Lenka 1976 Ano
11020 Szabo, Stefan 1973 Ano
11554 Pitliaková Jindřichovská, Martina 1982 Ano
11434 Pitliak, Petr 1983 Ano
11433 Gnolová, Dita 1979 Ano
11422 Gnol, Tomáš 1977 Ano
12339 Farkaš, Michal 1989 Ano
11021 Utíkalová, Karolína 2003 Ano
12216 Hrubanová, Pavla 1986 Ano
12215 Vystrcil, Pavel 1979 Ano
12214 Vystrčilová, Linda 1985 Ano
11420 Krzanowská, Ivana 1974 Ano
11388 Šarek, Gabriel 1988 DB SCHENKER Ano
11038 vykoukalova, jana 1980 Ano
11409 Švihelová, Sylva 1989 DGP Ano
11408 Mach, Jaroslav 1978 DGP Ano
12388 Sezemská, Lucie 1990 adidas Runners Prague Ano
11407 Pásztor, Michal 1987 Ano
11037 Domin, Roman 1962 Ano
12213 Černá, Sylva 1976 Black Ano
12212 Černý, Tomáš 2006 Black Ano
11818 Kamenicek, Petr 1985 Dr.Max Ano
11036 Kalný, Libor 1968 Ano
11406 Kalná, Irena 1970 Ano
11035 Klein, Tibor 1957 Ano
11386 Tunysova, Petra 1982 Slecinky Napajedla Ano
11034 Hodný, Lukáš 1982 Ano
11384 Vajskébr, Jan 1982 DB Schenker Running Team Ano
11033 Jirásek, Rostislav 1987 Ano
11032 Moravcová, Martina 1985 AC Vrbno Ano
11819 Charvát, Josef 1976 Běžecký klub České spořitelny Ano
11404 Jeřábek, Jakub 1975 Běžecký klub České spořitelny Ano
11403 Novotná, Marta 1983 Ano
12211 Šindler, Milan 1970 Běží celá rodina Ano
12210 Beránková, Magdalena 1960 Ano
11031 Zídek, Jan 1973 Ano
11402 Smutná, Kateřina 1975 TO DONDEM TEAM Ano
11410 Špačková, Gabriela 1974 Ano
12209 Kottová, Barbora 1973 Ano
12208 Svobodová, Martina 1974 Ano
12207 Polcar, František 1979 Ano
11834 Nehybová, Petra 1993 ExtraBrno Ano
11030 Čižinský, Jan 1983 Ano
11411 Pavlíčková, Renáta 1969 Rozběháme Česko Ano
11833 Jiřinová, Vendula 1978 Ano
11832 Jiřina, Lukáš 2007 Ano
11380 Mráz, Eduard 1985 Ano
12338 Borkovcová, Martina 1993 Ano
11379 Tesař, Marek 1976 RAUL Ano
11378 Eliášová, Tereza 1988 Ano
12218 Pavlátová, Lucie 1987 Rozběháme cesko Ano
11418 Kužel, Michal 1975 Ano
12206 Kvardová, Iva 1992 Ano
12205 Křížová, Zuzana 1969 Ano
12204 Jelínková, Kateřina 1978 Ano
12203 Blechová, Markéta 1994 Ano
12389 Lust, Tomas 1987 Ano
11390 Holomoucký, Tomáš 1971 DB Schenker Ano
10005 Holomoucký, Adam 1999 DB Schenker Ano
11417 Procházková, Barbora 1995 Dr.Max Ano
11029 Kadlec, Jakub 1985 Ano
11829 Kubínová, Marta 1986 Ano
11416 Jelínková, Milena 1976 Ano
11415 Macháčková, Štěpánka 1975 Ano
12372 Bochenková, Martina 1987 TJ ČZU Praha/Rolníci Ano
11413 Patras, Marek 2010 Lobzy team Ano
11391 Puškašová, Lucia 1981 Ano
11412 Čuková, Veronika 1978 adidas runners Ano
11401 Veverka, Jakub 1985 Atletico Drahelcice Ano
11482 Šobrová, Jana 1979 Ano
12202 Stepan, Petr 1985 Ano
11828 Boháčková, Hana 1985 Ano
11028 Lacina, Jiří 1992 Dr.Max Ano
11471 Faltysova, Andrea 1992 Ano
11027 Zemková, Kateřina 1998 Dr.Max Ano
11470 Víznerová, Erika 1987 Ano
11825 Zach, Slavomir 1964 Ano
11824 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
11469 Dzido, Ivan 1988 Ano
11823 Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
12534 Alblová, Romana 1978 Ano
12533 Albl, Václav 1973 Ano
11466 Vorel, Roman 1992 Dr.Max Ano
11465 Hajkova, Andrea 1989 Ano
11464 Holeksova, Marie 1996 Ano
11472 Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
11473 Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
11026 Šizling, Jiří 1980 Ano
11481 Vlček, Pavel 1972 Ano
11822 Michlová, Jiřina 1977 Ano
11480 Michl, Jaromír 1974 Ano
12219 Bílý, Petr 1979 Fofr team Ano
12220 Plachý, Otto 1981 Ano
11821 Zachova, Katerina 1987 Ano
11820 Novotná, Anna 1983 Ano
12237 Mészárosová, Alena 1982 Ano
11479 Dostálová, Martina 1979 Prostě běž! Ano
11478 Vitova, Helena 1978 Ano
11024 Vít, Miroslav 1974 Ano
11477 Mezerová, Kateřina 1974 Ano
11476 Klášterková, Romana 1977 Ano
11801 Aubrechtová, Dagmar 1964 Ano
11023 Jandová, Jana 1976 Ano
11475 Bucková, Petra 1970 Ano
11474 Neuhauserová, Michaela 1993 Ano
11022 Andrysíková, Simona 1997 Ano
11001 Král, Václav 1983 Rozběháme Česko Ano
11871 Kořán, Jiří 1977 Ano
11463 Janda, Tomáš 1992 Ano
11158 Tichý, Libor 1980 Ano
11399 Chodounský, Jan 1987 Ano
11941 Konigsmarková, Eva 1991 Dr.Max Ano
11922 Štýsová, Lenka 1977 Dr.Max Ano
11462 Harantová, Anna 1980 Ano
12236 Pernicová, Markéta 1972 Tj Gumárny Zubří Ano
12235 Kymla, Petr 1977 Ano
12373 Jakešová, Eva 1977 Ano
11920 Lukášová, Lucie 1984 Ano
11461 Toupalová, Blanka 1976 Znosim Ano
11450 Hrabík, Tomáš 1974 Ano
11137 Toupal, Václav 1974 Znosim Ano
11449 Dufková, Kateřina 1996 Ano
11448 Hýblová, Barbora 1993 Dr.Max Ano
11447 Zapletal, Karel 1982 Ano
12340 Jelínek, Roman 1985 Ano
11446 Chludilová, Zuzana 1984 Ano
11445 Čemusová, Andrea 1983 Ano
11444 Koňariková, Veronika 1984 Ano
11397 Kremsa, Petr 1978 KPD Ano
11919 Opravilová, Ivana 1957 Ano
11443 Polách, David 1993 Dr.Max Ano
11918 Krobová, Petra 1991 Ano
11451 Hoffmanová, Eliška 1993 Ano
11396 Pragrová, Lucie 1987 LINDE Ano
11917 Konigsmark, Petr 1985 Dr.Max Ano
11452 Vlček, Ondřej 1992 Ano
11460 Krátký, Jakub 1986 Generali Investments Ano
11916 Cimický, Čeněk 1988 Ano
11915 Cimická, Karolína 1991 Ano
11459 Štefková, Denisa 2001 Ano
11458 Macháček, Tomáš 1989 Ano
11914 Moravcová, Eliška 1994 Běžci z Černošic Ano
11395 Sedlák, Michal 1981 Ano
11913 Chrobáková, Lenka 1969 Ano
11394 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Frano, Martin 1984 Dr.Max Ano
11457 Vavroušek, Michal 2005 Ano
11456 Šuranyi, Jana 1980 CFC Kladno Ano
11393 Humplík, Patrik 1975 Ano
11455 Humplík, Patrik 2006 Ano
12407 Urban, Miroslav 1972 Ano
12347 Kaplánek, Jiří 1983 Ano
12403 Petráňová, Jana 1972 Ano
12234 Petráňová, Jana 2002 Ano
11136 Marková, Andrea 1971 Ano
11912 Kašpárková, Dana 1981 Praha Ano
11454 Půžová, Adéla 1996 Ano
11453 Komžíková, Veronika 1994 Ano
11442 Kosová, Žaneta 1994 Ano
11566 Dianiška, Peter 1985 Ano
12408 Tejkal, Martin 1984 Ano
11911 Křížová, Klára 1968 Fajné holky Ano
11690 Kříž, Albert 2001 Ano
11679 Dostálová, Nikola 1991 Ano
11678 Hlobil, Ferdinand 1971 Ano
11910 Najser, Jan 1980 Ano
11677 Vostarková, Žaneta 1994 Ano
11676 Rybková, Hana 1963 Ano
11135 Bouda, Cyril 1999 Ano
11675 Chaloupková, Jitka 1983 Ano
11909 Caklová, Ivana 1978 Ano
11908 Cakl, Vladimír 1971 Šneci v běhu Ano
11133 Mojžíš, Martin 1990 Ano
11674 Mosler, David 1986 Dr.Max Ano
11923 Obračajová, Jitka 1962 Running is (SO) cool Ano
11672 Nosková, Veronika 1989 Ano
11680 Strejcová, Michaela 1992 Voltaren Ano
11681 Táborská, Nikol 1993 Voltaren Ano
11689 Halouzka, Petr 1992 Voltaren Ano
11688 Holíková, Zdenka 1990 Ano
11270 Fuksa, Ivan 1963 Oxygen Club Ano
12402 Poživilová, Olga 1971 TJ Zentiva Ano
12390 Trnka, Jiří 1963 TC Dvořák Ano
11924 Trnková, Petra 1967 Geis ČB Ano
11925 Trnková, Petra 1995 ČVUT Praha Ano
11687 Novotna, Michaela 1972 Ano
11686 Belej, Tomas 1979 Ano
11685 Ferenczová, Kateřina 1997 Ano
11683 Bartoň, Jakub 2000 REBUT Ano
11682 Trnka, Tomáš 1974 Ano
11671 Tkáč, Jan 1986 Ano
11670 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
11669 Karbus, Jakub 1989 Ano
11658 Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
11656 Splitková, Laura 1995 Ano
12435 Doucha, Michal 1970 Dr. Max Ano
11939 Škaloudová, Petra 1974 Stg Chomutov Ano
11938 Papcunová, Anna 1988 Dr.Max Ano
11654 Rusňák, Václav 1986 Chomutov Ano
11937 Valihrachová, Wanda 1990 Ano
11653 Kollárová, Markéta 1975 Ano
11652 Moravcová, Klára 1978 Ano
11269 Hriagyel, Jiří 1976 Ano
11132 Šaroch, Jan 1989 Ano
11268 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
11651 Zaoralová, Sylvie 1995 Ano
11936 Farkašovský, Marek 1990 Dr.Max Ano
11935 Farkašovská, Kateřina 1991 Dr. Max Ano
11659 Vrbová, Andrea 1978 STG Chomutov Ano
12546 Pátková, Jana 1981 Ano
11266 Mrázek, Tomáš 1987 Orel Nové Město na Moravě Ano
12365 Giesel, Libor 1973 SKP Šumperk Ano
11660 Michálková, Lucie 2000 Ano
11668 Holinský, Filip 1998 Ano
12409 Solanka, Martin 1985 Ano
11666 Šebesta, Jaroslav 1994 Ano
11131 Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
11934 Šenoldová, Veronika 1975 Ano
11928 Lokajová, Simona 1975 Ano
11263 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
11664 Kociánová, Pavla 1981 Ano
11933 Mikutová, Dana 1971 Ano
11932 Jelenová, Ivana 1973 Ano
11931 Mikuta, Michal 1971 Ano
11930 Danko, Marian 1982 Folksofie Ano
11271 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Poláček, Lukáš 1981 Folksofie Ano
11929 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
11663 Kubíková, Edita 1993 Ano
11662 Vodrážka, Šimon 1990 Ano
11661 Bulánková, Veronika 1993 Ano
12410 Kalová, Marie 1985 Ano
11130 Čepelák, Luboš 2001 Horní Datyně Ano
11278 Hrstka, Pavel 1971 (R)UNISáci Ano
11731 Kalná, Julie 2001 Ano
12341 Kratochvíl, Aleš 1977 IMP Ano
12342 Průša, Aleš 1978 Ano
11718 Špinková, Michaela 1998 Ano
12411 Sobčáková, Darina 1995 Ano
11717 Kotlářová, Adéla 1980 Zvíkovecké běhny Ano
11716 Balková, Aneta 1996 Ano
11715 Stacho, Erik 1991 Ano
11714 Foltova, Monika 1977 Ano
11926 Halířová, Kateřina 1980 Ano
12233 Herčík, Vojtěch 1994 Ano
12232 Herčík, Martin 1966 Ano
12231 Čemus, David 1993 Ano
12230 Kořán, Šimon 1997 Ano
12401 Černínová, Kateřina 1989 Ano
11713 Petružálek, Tomáš 1996 Ano
11721 Zdeněk, Evžen 1972 Ano
11722 Sindhav, Arjun 1993 Voltaren Ano
11730 Maurerová, Lenka 2003 Ano
11129 Gantner, Filip 1989 Ano
11128 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
11907 Kindl, Karel 1974 Ano
12400 Malík, Marek 1978 HARD ROCK RUNNERS Ano
11729 Tenkrátová, Nikola 1999 Ano
11127 Mullerová, Michaela 1992 Ano
11728 Veselá, Bronislava 1961 FN Motol Ano
11906 Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
11727 Špale, Martin 1981 Ano
11262 Štefanides, Dávid 1991 Ano
12229 Venská, Marcela 1984 Ano
11726 Havlenová, Radka 1978 AC GoMango Hogner Ano
11725 Martinová, Iva 1984 Rozběháme Prahu Ano
11724 Janatová, Zuzana 1994 Ano
11723 Lukášek, Radim 1993 Ano
12438 Vrbová, Petra 1981 Ano
11711 Lovacký, Ondřej 1984 Ano
11261 Sádlo, Josef 1973 Ano
11254 Husár, Pavol 1969 Bratislava Ano
11253 Rodáková, Mária 1965 Ano
11710 Bykh, Kateryna 1992 Ano
11699 Křížanová, Lenka 1981 Ano
11698 Khomchenko, Mariia 1990 Ano
11697 Kubiciusová, Zuzana 1983 Ano
12412 Fatura, Jan 1986 Ano
11696 Ondráčková, Lucie 1990 Ano
12413 Ondráček, Petr 1988 Ano
11695 Skotáková, Kateřina 1994 Ano
11887 Zoulová, Lenka 1986 Ano
11886 Kowolowski, Hana 1975 Jeden měsíc běžce Ano
11694 Karadi, Milan 1960 Ano
11885 Poddaná, Helena 1982 Dr.Max Ano
11126 Okluský, Miroslav 1989 TRI COLORS Ano
11884 Kacířová, Jana 1986 Ano
11693 Pulgretová, Martina 1993 Ano
11692 Pulgretová, Kateřina 1999 Ano
11883 Šálek, Vladimír 1978 Ano
11125 Orošnjaková, Hana 1996 Ano
11700 Pavlovská, Kateřina 1995 Ano
11701 Schwarz, Jiří 1997 Ano
11882 Ženíšková, Dana 1964 Ano
12399 Charvát, Lukáš 1976 Rozběháme Česko Ano
11124 Zyla, Noah 1969 Ano
11709 Jindřichová, Barbora 1992 Ano
11708 Chaloupka, Filip 1981 Kamarádi Ano
11707 Špičáková, Michaela 1990 Ano
11706 Židková, Kateřina 1988 Ano
11705 Matějová, Aneta 1996 Ano
11123 Šípek, Michal 1971 Ano
11881 Příhoda, Roman 1971 Mattoni Freerun Jihlava Ano
11122 Kotas, Jindřich 1984 Ano
11121 Samorilová, Dana 1981 Ano
11138 Špačková, Mia 2009 Ano
11880 Vičanová, Hana 1985 Ano
11304 Mošovská, Petra 1970 MK Kladno Ano
11879 Menčík, Luděk 1964 Ano
11704 Chrobáková, Aneta 1997 Ano
11703 Zusková, Ilona 1973 Ano
12525 Popiolek, Martin 1986 STG Rychnov nad Kněžnou Ano
11691 Němec, Luboš 1944 Ano
11139 Kiraľ, Matúš 1992 Ano
11878 Prášková, Kateřina 1992 Ano
11649 Novysedlák, René 1996 Ano
11140 Šafránek, Vojtěch 1980 Ano
11308 Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
11157 Hartmann, David 1996 Ano
11607 Havelková, Michaela 1987 Ano
11596 Čmejlová, Hana 1982 Dr.Max Ano
11156 Blažková, Denisa 1979 Ano
11155 Charousek, Jiří 1981 Ano
11545 Bezborodova, Margarita 1989 Ano
11154 Mrázová, Kristina 1996 Ano
11594 Trnková, Nicola 1993 Ano
11593 Pejšová, Lenka 1986 Ano
11592 Šmídlová, Monika 1994 Polévková komunita Ano
11153 Strejček, Jakub 1995 Ano
12366 Mikulenka, Petr 1984 Ano
11591 Lipková, Anna 1991 Ano
11590 Pokorná, Magdaléna 1993 Ano
11589 Urbánková, Barbora 1993 Ano
11597 Krausová, Michaela 1988 Ano
11598 Mizerová, Jana 1987 Ano
11311 Port, Jan 1972 Dr.Max Ano
11877 Portová, Hana 1974 Dr.Max Ano
11876 Brožková, Karolína 1991 Ano
11606 Brožek, Jan 1982 Ano
11312 Pova, Rudolf 1979 Ano
11152 Hrabě, Radovan 1972 Ano
11605 Musilová, Veronika 1993 Ano
11151 Eliášová, Julie 1995 Ano
11150 Hošinský, Pavel 1983 Ano
11604 Gubčová, Diana 1993 Ano
11603 Sklenář, Lukáš 1987 Seal's RUN Ano
11602 Kunciterová, Alena 1987 Ano
11601 Kadrle, Petr 1992 Ano
11149 Trnková, Natálie 1997 Ano
11600 Mikešková, Michaela 1990 Ano
11599 Trizmová, Ivana 1992 Ano
11588 Hanzlíková, Dana 1985 Join the Dark Side Running Team Ano
11587 Štěchová, Lucie 1991 Ano
11148 Pfefferová, Pavla 1991 Ano
11147 Kulka, Matěj 1998 Ano
11586 Šopíková, Michaela 1997 Ano
11146 Kulka, Petr 1969 Ano
11575 Pivoňka, Michal 1993 www.kocarky.cz Ano
11145 Rozprýmová, Jolana 1998 Ano
11319 Steiger, Marek 1985 Ano
11574 Měšťan, David 1984 Ano
11573 Macháňová, Leona 1999 Ano
11572 Strnadová, Magdaléna 2002 Ano
11571 Trojášková, Soňa 1978 BBK Ano
11570 Chocholová, Tereza 1987 Ano
11875 Šturmová, Lenka 1987 Ano
11569 Picková, Helena 1969 Ano
11144 Picek, Jan 1965 TUL Ano
11301 Marková, Daniela 1988 Ano
11143 Prokeš, Dušan 1970 Chomutov Ano
11874 Vlas, Jiří 1988 Rozběháme Česko - Plzeň Ano
11568 Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
12415 Hnízdová, Lenka 1987 TJ sokol Maxičky Ano
12416 Šimková, Tereza 1989 Ano
11873 Kvíderová, Eva 1973 Ano
11888 Kulhánek, Milan 1962 Ano
11120 Bečvářová, Marcela 1971 Ano
11889 Nygryn, Václav 1979 Ano
11286 Šrámek, Petr 1979 DCKM Ano
11119 Jarolímová, Veronika 1985 DCKM Ano
11890 Kývalová, Michaela 1991 Ano
11905 Skotnicová, Barbora 1991 Ano
11576 Kleinert, Michael 1990 Ano
11577 Paleček, Michal 1983 Ano
12343 Blažková, Michaela 1992 Ano
12461 Mísař, Jakub 1992 Dr.Max Ano
11585 Hrádek, Václav 1991 Dr.Max Ano
11584 Špísová, Petra 1984 Ano
11118 Kříž, Ondřej 1985 Ano
11097 Mindošová, Alexandra 1983 Ano
11068 Luňáček, Jan 1980 Ano
11583 Kořínková, Kateřina 1989 Ano
11582 Thin, Pavel 1978 Ano
11095 Németová, Lenka 1987 adidas Runners Prague Ano
12228 Ji, Sophia 2000 Ano
11292 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
11094 Brumla, Marek 1976 Ano
11581 Čapková, Pavlina 1966 Ano
11580 Pražáková, Lucie 1990 Ano
11093 Hájek, Tomáš 1996 Ano
11092 Puršl, Radek 1991 Ano
11091 Horák, Filip 1994 Ano
11090 Žižka, Jan 1995 Ano
11089 Puršl, Vladimír 1988 Ano
11088 Paulík, Aleš 1990 Ano
12227 Vala, Zdeněk 1982 Ano
11904 Nechanická, Karin 1976 Ano
11087 Fořtová, Johana 1993 FortMedica Ano
11086 Karhánek, Jakub 1992 FortMedica Ano
11579 Novak, Filip 1989 Ano
11903 Mátl, Jakub 1981 Ano
11085 Šimlová, Michaela 1995 Ano
11578 Drdová, Lucie 1979 Ano
11298 Janyšková, Radka 1988 Runsport team Ano
11084 Čenský, Jan 1981 Rozběháme Česko Ano
11320 Štěrbáková, Andrea 1968 Ano
11299 Štěrbák, Ivo 1968 Ano
11567 Koreckova, Petra 1983 Ano
11083 Polonská, Eliška 2007 Spartak Vrchlabí Ano
11082 Polonský, Tomáš 1984 Vrchlabí Ano
11648 Hadač, Ondřej 1992 Dr.Max Ano
11637 Štindlová, Štěpánka 1993 Rozběháme Česko Ano
11636 Vatrt, Martin 1997 Ano
11635 Vatrtová, Katarína 2000 Ano
11902 Ježková, Hana 1954 Ano
11634 Soukupová, Šárka 1970 Ano
11081 Tichý, Marcel 1976 Ano
11901 Tichý, Adam 2004 Ano
11633 Šťastná Koblihová, Helena 1980 Ano
11632 Polanský, Jan 1991 Dr.Max Ano
11631 Bystroň, Kvido 2006 SKM Ano
11630 Brejchová, Barbora 1991 Ano
11900 Kalinová, Barbora 1990 SRTG Česká Ano
11098 Říský, Pavel 1965 Ano
11638 Machová, Michaela 1980 Ano
11639 Bartoň, Jiří 1970 Rebut Ano
11647 Kliková, Jana 1978 Mattoni Freerun Zlín Ano
11646 Vatrt, Jakub 1992 Dr.Max Ano
11287 Petřek, Zdenek 1958 Sokol Bohuňovoce Ano
11100 Janošová, Tereza 1991 Ano
11899 Ismailova, Viktoriya 1996 Ano
11645 Dybalová, Veronika 1991 Ano
11316 Primáč, Roman 1979 Sokolov Ano
12226 Zahradníková, Veronika 1981 Ano
12380 Sakáč, Ondřej 2003 Ano
11315 Kallehauge, Jesper 1966 Ano
11117 Valeš, Jan 1995 Ano
11644 Melichar, Jan 1982 Ano
11643 Muchlová, Tereza 2002 Ano
11116 Růžička, Tomáš 1992 Ano
11642 Jirousková, Pavla 1982 #GLADIATORACETEAM Ano
11313 Kolouchová, Ivana 1967 Brno Ano
11310 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Zídka, Aleš 1981 Ano
12224 Němečková, Monika 1982 Ano
11641 Svobodová, Jana 1985 Ano
12223 Miklová, Jani 1977 Ano
11898 Horáček, Vít 1958 Ano
11640 Červený, Michal 1978 Dr.Max Ano
11115 Jukl, Martin 1974 Ano
11114 Rejlek, Vladimír 1979 Ano
11629 Valach, Lukas 1993 Ano
11628 Vaněk, Petr 1973 SKOB Zbraslav Ano
12222 Todorov, Todor 1993 Ano
11627 Tůmová, Lucie 1975 Ano
11616 Nováková, Eva 1978 Ano
11307 Douša, David 1977 Raul Ano
11615 Opplová, Veronika 1994 Ano
11306 Maturová, Hana 1993 Ano
11305 Matlochová, Lucie 1973 Ano
11113 Lubovská, Štěpánka 1991 Třista60 Ano
11614 Polanská, Kateřina 1985 Ano
11613 Podsklanová, Lenka 1976 Ano
11612 Paterová, Markéta 1992 Ano
11112 Kratochvíl, Pavel 1973 Ano
11111 Špireng, Ján 1988 Dr. Max Ano
11110 Lolek, Martin 1994 Ano
11611 Čapková, Michaela 1983 Ano
11610 Barotková, Petra 1987 Ano
11609 Cubinek, Pavol 1993 Ano
11617 Šlauerová, Leona 1968 Ano
11277 Liška, Samuel 1992 Ano
11109 Jaša, Jiří 1977 Ano
11897 Ursíny, Michal 1978 Showmax.com Ano
11896 Polanský, Radim 1978 Pašácí Ano
11618 Polanská, Hana 1985 Ano
11256 Vasko, Dan 1987 Ano
11108 Pomorská, Katarína 1991 Ano
11626 Tomsa, Jaroslav 1983 Ano
11895 Vávrová, Eva 1973 Ano
11625 Vostřáková, Marie 1979 Ano
12541 Kašpar, Vojtěch 1991 BKČS Ano
11624 Roberts, Petra 1973 Ano
11106 Urbášková, Gabriela 1991 Ano
11276 Brumlich, Marek 1990 Profitko Liberec Ano
11894 Engelová, Petra 1995 Ano
12221 Prishchepenko, Alena 1982 Ano
11623 Švástová, Kateřina 1987 Ano
11622 Čermáková, Veronika 1990 Roprachtice Ano
11279 Lehká, Jana 1979 Dr.max Ano
11621 Vítková, Adéla 1997 Ano
12398 Trojan, Roman 1970 Ano
12344 Mojžíš, Vladimír 1981 Ano
11280 Buchálek, Darek 1984 Dr. Max Ano
11892 Jirková, Marie 1964 Ano
12201 Apková, Michaela 2000 Ano
11891 Benda, Jiří 1977 ŠTOKY Ano
12417 Jedlicka, Jindrich 1971 Ano
11620 Strýčková, Martina 1992 Dr.Max Ano
11104 Borovcová, Suzanne 1999 Ano
11003 Češpivo, Adam 1999 Ano
11872 Langerová, Ilona 1977 Ano
12345 Engelová, Romana 1977 Ano
11102 Zamuda, Kresimir 1991 Klanjec Ano
11619 Plná, Eliška 1986 Ano
11608 Obůrková, Veronika 1990 Ano
11673 Gonzalez, Monica 1973 Ano
12346 Vit, Tomas 1975 Ano
11101 Teplý, František 1992 Ano
11080 Beutelhauserová, Anna 1975 Ano
12397 Palan, Matyáš 1988 Generali Investments CEE Ano
12348 Seidlová, Andrea 1974 Ano
12349 Seidl, David 2002 Ano
12350 Pohořelý, Martin 1977 Ano
12351 Pohořelá, Aneta 1987 Ano
12418 Říčanová, Lucie 1981 Ano
12334 Yazbek, Gary 1975 Ano
12367 Šleis, David 1975 Elentos Ano
12368 Randa, Lukáš 1982 Sport Eden Beroun Ano
12369 Křikavová, Leona 1978 Ano
12370 Kunc, Martin 1988 Ano
12362 Hlisnikovský, Petr 1976 Ano
12396 Kůs, Antonín 1987 Dr. Max Ano
12419 Sklenářová, Petra 1968 Ano
12420 Sklenář, Tomáš 1967 Ano
12421 Porsch, Samuel 2005 Generali Investments Ano
12422 Brabencová, Marta 1971 VLS Ano
12426 Horáková, Eva 1992 Dr.Max Ano
12395 Lorenc, David 1988 Ano
12427 Fedorková, Simona 1991 Ano
12371 Zárubová, Veronika 1996 Ano
12394 Nosková, Veronika 1980 Ano
12429 Zítko, David 1984 Ano
12430 Ševera, Pavel 1981 Ano
12428 Nováková, Monika 1994 Ano
12431 Bradáčková, Martina 1990 Ano
12393 Dominová, Alina 1979 Dr.Max Ano
12392 Domin, Lukáš 1975 Dr.Max Ano
12436 Havlíková, Zuzana 1981 Ano
12437 Kincl, Marek 1997 Ano
12464 Kinclová, Zuzana 2000 Ano
12550 Kubalová, Barbora 1996 Ano
12467 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2019 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
12469 Hradeční, Lukáš 1978 Ano
12542 Petrík, Vojtěch 1989 Ano
12540 Kolařík, Lukáš 1995 Ano
12544 Triskova, Michaela 1978 Ano
12548 Zálešáková, Klára 1991 Ano
12547 Bílek, Tomáš 1988 Ano
12545 Mohelská, Kateřina 1988 DCKM Ano
12538 Malý, Jan 1998 Ano
12537 Novotná, Tereza 1995 Ano
12532 Hanousek, Martin 1969 Ano
12531 Záhrobský, Michal 2005 Ano
12535 Karhan, Aleš 2003 Ano
12267 Šigut, Petr 1977 PSK ADVENTURE TRIP Ano
12526 Vrbická, Martina 1987 Šneci v běhu Ano
12527 Trefná, Lucie 1991 Ano
12539 Doležel, David 1993 Ano
12549 Štěrbáková, Nina 1996 Ano
Patrasová, Jitka 1977 Lobzy team Ano
12528 Hozák, Pavel 1958 Bochov Ano
12529 Schonfeld, Tereza 1980 Ano
12530 Holečková, Aneta 1999 Dr.Max Ano
12524 Sodomka, Pavel 1968 Ano
12522 Víšková, Hana 1973 Ano
12468 Krupička, Pavel 1989 RAUL! Ano
11855 Nárok na kelímek SpeedCup Hanuš, Martin 1984 Ano

Poslední aktualizace: 31/10/2020 18:15:50

Závod v Brdech byl nejlepší, který jsem kdy běžel. Hlavně konečně měkký povrch uprostřed krásné přírody. Nádherné prostředí, atmosféra a perfektní organizace. Tomáš Materna herec

Krásná trasa Lednicko-valtického areálu, ideální servis, hned po doběhnutí nám přišla sms s časem a v cíli za potlesku hlásili naše jména. Skvělá atmosféra. Byla radost tam běžet. Markéta Zvolská blogerka Eat Run Love

Běželo se mi nádherně, trasa byla úžasná. Jizerky znám skvěle na běžkách, v létě jsem tady nikdy moc nebyl a stálo to za to. Vít Přindiš vodní slalomář účastník 12km závodu Běhej lesy

Byla to příjemná padesátka. Měl jsem obavy, že to bude horší, i když jsem samozřejmě od třicátého kilometru cítil těžší nohy. Jsem rád, že jsme byl u toho a že mám po zimní Jizerské 50 za sebou i tu letní běžeckou. Lukáš Konečný boxer a účastník 50km závodu Běhej lesy ČEZ Jizerská 50 RUN 2015

Je to moc pěkný závod, skvělá atmosféra. Na všech bylo vidět, že si to tu užili. Šárka Strachová mistryně světa ve slalomu

Tušila jsem, že Běhej lesy Karlštejn bude pěkný závod, ale že až tak? To mi úplně vyrazilo dech. Kopce moc nemusím, ale tyto výhledy a přírodní scenérie mi doslova osvěžily nohy. A ten osvětlený tunel? To bylo něco magického, fakt nádhera. Daniela Havránková vítězka Běhej lesy Karlštejn 13 km 2016

Moc děkuji za skvělou organizaci, značení trasy, občerstvení na trati i po závodě, dokonale naplánované počasí a v neposlední řadě atmosféru. Běhej lesy to mají prostě zmáknuté. Zbyšek Lhota vítěz krátkých tras ČEZ Jizerská 50 RUN 2015, Běhej lesy Lednice 2016 a Běhej lesy Karlštejn 2016

Běhej lesy Brdy byl můj první 11km závod životě. Možná nebudu nikdy super rychlá nebo vytrvalá, ale běh v přírodě a ještě za účasti vždy usměvavých lidí si vždycky ráda vychutnám. Líbilo se mi. jak byli všichni organizátoři i běžci pozitivní. Ilona Burgrová česká vicemistryně v basketbalu z roku 2010

Nebylo to tak, že by chtěl každý vyhrát. Atmosféra byla moc příjemná a děti byly nadšené! David Lafata fotbalista

Běhání v přírodě dávám přednost, protože zde může člověk doslova a do písmene čerpat energii z okolní přírody. Na rozdíl od měst tady vládne klid a člověk se pak může úplně uvolnit a jen běžet a běžet... Miloš Škorpil ultramaratonec

Závodem v lomu Velká Amerika se mi splnil klukovský sen. Díky profesionálnímu přístupu organizátorů a dobrovolníků panovala mezi běžci skvělá nálada. Marek Malík moderátor

Na závodech panuje tak krásná a pohodová atmosféra, že si připadám jako doma. Karel Kašák moderátor

Nejdůležitější je uvědomit si, proč člověk běží. Já běhám pro radost, abych viděla něco hezkého. Spojila jsem tak příjemné s užitečným a díky Běhej lesy jsem měla možnost prohlédnout si krásnou přírodu Brd. Lucie Výborná moderátorka

Na Vysočině jsem vyrostl a zdejší terénní podmínky mám strašně rád. Běžet okolo Drátníku je pro mě takový návrat ke kořenům. Martin Koukal mistr světa v běhu na lyžích

Běhej lesy je unikátní příležitost, jak si zaběhnout v hezké přírodě, a navíc ve společnosti všech ostatních motivovaných běžců. Ten běh je potom mnohem lehčí. Jitka Bartoníčková finalistka OH a MS se štafetou 4x400m

Celé to byla bomba! Líbila se mi organizace závodu, nic odfláknutého, prostě paráda. Jsem ráda, že i jako absolutní začátečník jsem se přihlásila a mohla se závodu zúčastnit. Eliška Kučerová závodnice 12 km Běhej lesy Karlštejn

Asi nejhezčí terén, jakým jsem kdy běžela. Lom Velká Amerika naprosto úžasný. Jsem moc ráda,že jsem se tam dostala. Děkuji všem organizátorům. Šárka Hýsková Báječné ženy v běhu

Po měkkém se mi běhá mnohem lépe. Přeci jen je lesní cesta něco jiného než asfalt. Na Karlštejně to bylo moc pěkné. Skvělá trasa, moc se mi tu líbilo. Petr Pechek elitní český maratonec

Příjemný závod v krásné přírodě, během kterého se všichni běžci usmívají. Já jsem si to moc užíval a pokukoval kde podél tratě rostou houby. Honza Kuf moderní pětibojař

Rád bych objel celý seriál. Všechny závody jsou v pěkných lokalitách. A díky nim se dostanu i na místa, kde jsem ještě nikdy nebyl. David Gerych mistr České republiky v krosu

Voltaren

GENERÁLNÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    OFF!
    Herbadent

PARTNEŘI

    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    YES! Snacks
    Royal Bay
    Peblo

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
Výživové okénko