Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Brdy Nova 12 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Moulisová, Helena 1974 Ne
Mrázek, Petr 1989 Ne
Knizetova, Sarka 1990 Ne
12113 Šimandlová, Hana 1984 Ano
12153 Beneš, Vladimír 1983 Ano
12187 Zezulka, Zdeněk 1973 Běh pro radost Ano
12188 Houdková, Kateřina 1982 Ano
12189 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Houdek, Adam 2010 Ano
12168 Julius, Petr 1988 Ano
11274 Jungová, Lucie 1970 Ano
11141 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
11106 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
12159 Tatek, Tomáš 1979 Jeden měsíc běžce Ano
12160 Tatková, Martina 1983 Jeden měsíc běžce Ano
12152 Červený, Jaromír 1980 JM2E Ano
12158 Metelková, Magdalena 1992 Ano
11046 Hloušek, Tomáš 1990 Ano
12151 Kupková, Marika 1973 Ano
11049 Míčová, Pavlína 1973 Ano
11126 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hriagyel, Jiří 1976 Ano
12198 Šmejkalová, Hana 1974 Běžecký klub České spořitelny Ano
11127 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
12154 Brabcová, Apolena 1993 Ano
12162 Lapčíková, Monika 1982 Ano
10018 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
12163 Pejšová, Lenka 1986 Ano
12207 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
11061 Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
11128 Pěčková, Zdeňka 1976 Ready2win Ano
11129 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
11130 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
12208 Urxova, Jana 1973 Ano
12149 Košťálková, Veronika 1984 Želví Běhna Ano
12209 Krausová, Michaela 1988 Ano
12125 Špalková, Kateřina 1979 Běžec+ Ano
11131 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
12124 Mizerová, Jana 1987 Ano
12024 Šírová, Veronika 1993 Ano
12122 Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
12121 Zahradníčková, Eva 1977 Ano
12342 Poštová, Jana 1986 ZZS HMP Ano
12205 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Ano
12023 Barešová, Markéta 1994 The BESTie Ano
11132 Jandáková, Jitka 1972 Ano
11133 Jandák, Vratislav 1969 Ano
10001 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
12120 Tomanová, Lucie 1993 Ano
11134 Jares, Vaclav 1958 Ano
11135 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
12118 Joukl, Lukáš 1997 Ano
12359 Brablc, Božetěch 1970 Ano
12117 Zoufalá, Stáňa 1976 Ano
11054 Minarovič, Michal 1987 Ano
11055 Válková, Michaela 1993 Ano
11137 Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
12199 Trnková, Nicola 1993 Ano
10011 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wolf, Tomáš 1979 RunBo Team Liberec Ano
12114 Šrailová, Jana 1998 Ano
12227 Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
12226 Porubová, Ludmila 1976 Ano
11138 Kousalová, Dana 1977 Ano
11139 Plajner, Ivo 1961 Ano
12222 Koníček, Josef 1987 Ano
11140 Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
12220 Mezerová, Kateřina 1974 Klatovy Ano
12194 Klášterková, Romana 1977 Ano
12173 Bucková, Petra 1970 Ano
11060 Krsička, Pavel 1971 NikiLouda Ano
12146 Nagy, Pavel 1970 NikiLouda Ano
11142 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hanousek, Miroslav 1970 Ano
11125 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hanousková, Martina 1971 Ano
11124 Novák, Antonín 1967 Ano
11123 Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
11107 Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
12169 Veselý, Michal 1976 Ano
12167 Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
12299 Lacman, Jiří 1960 Ano
11108 Potoček, Tomáš 1982 Ano
12143 Arnican, Martin 1975 Ano
12140 Arnican, Marťa 2005 Ano
12193 Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
11109 Němec, Ladislav 1982 Ano
11110 Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
12184 Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
12183 Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
12180 Linhová, Klára 1975 SKH Racing Ano
12139 Válek, Miroslav 1966 Ano
11053 Balik, Michal 1984 Ano
11052 Musil, Aleš Musil 1981 Ano
10009 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
12111 Štamfestová, Sára 2001 Ano
11111 Veselý, Jan 1979 Ano
12287 Nováková, Michaela 1971 Ano
11112 Chládek, Jaroslav 1973 Ano
11113 Králíčková, Lucie 1987 Ano
12011 Růžičková, Ludmila 1996 Ano
11114 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
12288 Štecherová, Hana 1978 Ano
12132 Špale, Martin 1981 Ano
12290 Belda, Michal 1978 Spišská osada pod Sněžkou Ano
12133 Roth, Zdeněk 1971 kvildaapartman.cz Ano
12210 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlehůbr, Iveta 1974 Šneci v běhu Ano
11115 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
12135 Hrda, Tomáš 1990 Ano
12136 Sloup, Jan 1963 Ano
12137 Sloupová, Zuzana 1994 Ano
10008 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
11116 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
11117 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
12022 Velecký, Martin 1977 Ano
11118 Mačáková, Petra 1982 Ano
11018 Štěpán, Jakub 1986 Ničeho nelituju Ano
12138 Dostálová, Nikola 1991 Ano
12141 Hlobil, Ferdinand 1971 Ano
11119 Mandát, Jakub 1987 Ano
11017 Kunstátová, Marie 1979 Šneci v běhu Ano
12142 Hadáčková, Naďa 1991 Spišská osada pod Sněžkou Ano
12286 Váša, Petr 1967 Ano
12284 Strejc, Jan 1976 Ano
12144 Smetanová, Jana 1974 Ano
12279 Smetanová, Lilian 2008 Ano
12280 Smetana, Václav 1977 Ano
12147 Chodil, Karel 1984 Divoke Kvasnice Ano
12010 Burcinová, Kristýna 1994 Ano
12009 Burcin, Radek 1991 Ano
12281 Vimmerová, Renata 1975 Ano
12282 Kratochvíl, František 1973 Ano
12295 Kratochvíl, Jan 2003 Ano
11120 Kolátor, Aleš 1972 MTB MEL Ano
12148 Navrátil, Karel 1961 Ano
12312 Sklenářová, Kristýna 1993 Ano
12313 Rožmberský, Vít 1990 Ano
12131 Svoboda, Libor 1981 Ano
12130 Basáková, Jana 1981 Ano
12129 Havlena, Jiří 1979 Ano
12315 Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
12145 Sabolová, Beata 1972 Ano
11016 Diblíková, Kateřina 1996 Dobroběh Vysoké Mýto Ano
12300 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
12302 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
11057 Chylík, Michal 1993 Ano
12115 Kopečný, Martin 1988 Ano
11015 Ditrich, Josef 1983 Ano
11121 Vopat, Jiří 1973 Ano
12316 Poláková, Ladislava 1970 Ano
11122 Valeš, Jaroslav 1974 Ano
12230 Topičová, Šárka 1969 Ano
11143 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
11245 Horáková, Ladislava 1999 Ano
12119 Novotná, Lenka 1970 Ano
12244 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
11144 Hříchová, Monika 1994 Ano
11164 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
12246 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
12247 Šigut, Petr 1977 PSK ADVENTURE TRIP Ano
12248 Šigutová, Veronika 1988 PSK ADVENTURE TRIP Ano
11247 Gaudlová, Gabriela 1988 TJ Sokol Radostice Ano
11008 Petr, Pavel 1971 Jeden měsíc běžce Ano
12126 Broukalová, Tereza 1988 Ano
10007 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
11166 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
11244 Němečková, Lucie 1987 Ano
12127 Čahojová, Monika 1995 Ano
12249 Janda, Tomáš 1992 Ano
12128 Srbová, Michaela 1987 Žrouti Ano
11167 Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
10012 Vocetka, Tomáš 1992 adidas Runners Prague Ano
12058 Klicperová, Lucie 1987 JM2E Ano
12241 Vlk, Michal 1985 Ano
11168 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
12240 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Jolana 1992 Ano
12150 Moťka, Pavel 1987 Ano
11006 Hesounová, Dominika 1993 Ano
12166 Mrázová, Lucie 1987 Ano
12165 Švachová, Adéla 1987 Ano
11169 Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
12236 Pisková, Ilona 1978 Mont Blanc Ano
11170 Fidler, Martin 1981 Elektro Viola Ano
11005 Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
12161 Tománková, Kateřina 1990 Vejleťárna aneb neseď doma Ano
11004 Lacina, Jiří 1979 Ano
11275 Pavlovič, Ondřej 1989 Ano
11171 Papajová, Alžbeta 1993 Ano
12057 Vlasák, Martin 1991 Ano
12068 Pulda, Martin 1990 Ano
12265 Doudova, Zuzana 1978 Cvíčo Zuzi Ano
12266 Štofaniková, Petra 1989 Chcanky v běhu Ano
12358 Jirman, Martin 1990 Chcanky v běhu Ano
12157 Sabol, Martin 1986 Ano
12264 Horčáková, Daniela 1977 Ano
12263 Plochová, Lenka 1977 Ano
12021 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hronová, Kristýna 1992 Ano
12020 Boublík, Milan 1991 Ano
12357 Růžičková, Bohdana 1970 Běhánky Ano
12254 Hraběová, Lucka 1986 Ano
11002 Hrabě, Radovan 1972 Ano
10005 Zacha, Stanislav 2001 Ano
12258 Kotlářová, Adéla 1980 Zvíkovecké běhny Ano
12156 Mašek, Josef 1977 Zvíkovecké běhny Ano
12155 Vondráček, Petr 1985 Zvíkovecké běhny Ano
12164 Turek, Pavel 1993 Ano
11172 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
11173 Machova, Martina 1985 Ano
12274 Matějková, Zuzana 2005 Ano
12055 Kocová, Aneta 1993 Ano
11020 Svobodová, Lucie 2002 Ano
12261 Skopalová, Karolína 1994 Ano
11175 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
11176 Hánová, Alexandra 1993 Ano
12260 Smítková, Jana 1966 Chomutov Ano
11001 Hubínková, Veronika 1985 ValdiBotič Ano
11177 Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
11039 Kolář, Milan 1983 Spartan Training Group Děčín Ano
11225 Houšková, Alena 1980 Ano
11038 Olšovská Jelínková, Lucie 1989 Rozběháme Česko Ano
11178 Kolář, Petr 1968 Ano
12259 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
12038 Košacký, Michal 1964 Ano
12257 Brož, Jiří 1972 Ano
12354 Srp, Martin 1989 Chcanky v běhu Ano
11179 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
12256 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
12255 Brožová, Lucie 1984 Ano
11036 Havrda, Zdenek 1987 Stefko running team Ano
12262 Vorlíčková, Jitka 1980 Ano
12036 Ret, Michal 1973 Ano
11163 Pešl, Petr 1986 Dr.Max Ano
11212 Klímová, Andrea 1979 Dr.Max Ano
12272 Hoffmanová, Gabriela 1978 Ano
11162 Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
11211 Táborská, Nikol 1993 Voltaren Ano
12270 Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
11033 Doležalová, Eva 1994 Ano
11248 Běl, Miloslav 1987 Ano
11161 Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
11145 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
12269 Menčík, Luděk 1964 Ano
12033 Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
11210 Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
11209 Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
12253 Vejdělková, Iva 1967 Ano
11146 Kafková, Dagmar 1980 Ano
12252 Trefná, Lucie 1991 Ano
12238 Adamčíková, Adéla 2004 Ano
12206 Baladránová, Romana 1969 Dr.Max Ano
12007 Matthissen, Hana 1972 Dr.Max Ano
11147 Kuda, Lubomír 1977 Hrušovany nad Jevišovkou Ano
12237 Brestovská, Markéta 1979 Ano
11028 Lanči, Michal 1988 Ano
11208 Žďárková, Klára 1973 Rozběháme Plzeň Ano
11027 Bohm, Zdeněk 1952 Praha 11 Ano
12041 Vorel, Roman 1992 Dr.Max Ano
11243 Vyskočilová, Martina 1972 Ano
11207 Mareš, Jakub 1992 Dr.Max Ano
12235 Trnková, Helena 1975 Ano
12234 Trnka, Tomáš 1974 Ano
12233 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svozilik, Josef 1959 Ano
12232 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kučerová, Jana 1959 Ano
12231 Rešová, Alena 1971 Běhám pro Hospic Ano
11026 Lukáš, Martin 1984 Ano
11206 Lukášová, Hana 1990 Ano
12054 Stará, Veronika 1987 Dr.Max Ano
11148 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
11149 Konigsmark, Petr 1985 Dr.Max Ano
12069 Vaňková, Petra 1988 Ano
12239 Matějková, Kristýna 1976 Ano
11150 Ebel, Eduard 1962 Ano
12053 Šašek, Pavel 1980 Ano
11205 Richtrová, Alena 1975 Ano
11214 Bartoš, Martin 1992 Ano
11151 Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
11152 Honzak, Petr 1977 Ano
11215 Vítovec, Jakub 1994 Ano
11216 Jišková, Denisa 1994 Ano
11224 Kašíková, Paulína 1994 Ano
11153 Kříž, Petr 1983 Ano
11154 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
12283 Školoudík, Petr 1980 Nabombíme to! Ano
11223 Krejčová, Soňa 1994 Dr.Max Ano
11222 Melka, Adam 1994 Dr.Max Ano
11155 Beníšková, Martina 1992 Ano
11226 Beníšek, Tomáš 1992 Ano
12245 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
11221 Habartová, Lucie 1987 Ano
12341 Solar, Josef 1991 Ano
11156 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Ježek, Jakub 1975 Ano
12242 Zvolska, Karolina 1994 Ano
12332 Novotný, Lukáš 1993 Ano
11220 Hejpetrová, Kristýna 1998 Ano
11219 Berková, Aneta 1997 Ano
11218 Sedláčková, Michaela 2000 Ano
11157 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
12304 Nakládal, Pavel 1966 Ano
11217 Bohmová, Lucie 1988 Ano
11204 Pankrác, Dalibor 1994 Ano
11158 Chadrabová, Dominika 1992 Ano
11159 Kůs, Antonín 1987 Dr. Max Ano
12303 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prokop, Václav 1959 Sokol Doubravka Ano
11203 Krátký, Jakub 1986 Generali Investments Ano
11160 Vasko, Dan 1987 Ano
12301 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
11180 Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
11190 Nesvorný, Lukáš 1988 Ano
11189 Aubrechtová, Zdeňka 1972 Ano
11188 Aubrechtová, Eliška 1998 Ano
11105 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
10004 Kolář, Petr 1995 Lesy ČR Ano
11065 Kabeleová, Petra 1971 Ano
11249 Listopad, Jan 1978 Olympia Spartan Training Kutná Hora Ano
10003 Prouza, Lukáš 1979 Ano
12297 Moulis, Pavel 1975 BSP Ano
12305 Kadlec, Vladimír 1966 Ano
11066 Kostřica, Martin 1991 Ano
11276 Štembera, Petr 1982 Ano
11067 Neradová, Klára 1985 Ano
11068 Jelínková, Lenka 1980 Ano
11069 Dolanová, Lenka 1976 Ano
12306 Beerová, Jitka 1983 Ano
12307 Mazáč, Petr 1977 Ano
11186 Chýlek, Ladislav 1980 Ano
11070 Šando, Ondřej 1998 Atletika Holešov Ano
11071 Šando, Adam 2003 Ano
12004 Vencovská, Eva 1955 Ano
12314 Kristýnová, Veronika 1988 Ano
11185 Tarasidu, Alexandra 1990 Ano
11184 Plešinger, Lukáš 1989 Ano
11183 Ospanova, Alexandra 1991 Ano
11182 Tunková, Martina 1983 Ano
11191 Vaněk, Petr 1973 SKOB Zbraslav Ano
11072 Vlas, Jiří 1988 Rozběháme Česko - Plzeň Ano
12019 Jirota, Tomáš 1983 Ano
11074 Netolický, Martin 1972 Ano
12311 Gotzmann, Ivo 1980 Ano
11024 Hájek, Aleš 1978 Dr.Max Ano
11075 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frano, Martin 1984 Dr.Max Ano
12310 Kosek, Martin 1988 Ano
12309 Korecká, Blanka 1974 Šneci v běhu Ano
12308 Weiner, Štěpán 1977 Šneci v běhu Ano
11076 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
12296 Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
11025 Valeš, Josef 1998 Ano
11063 Valeš, Jan 1995 Ano
11192 Mikolášková, Denisa 1989 Ano
12047 Hajkova, Andrea 1989 Ano
11193 Holeksova, Marie 1996 Ano
11029 Klůna, Jiří 1976 Ano
11202 Bartoníček, Josef 1989 Ano
11201 Ščensná, Júlia 1994 Ano
11200 Bugáň, Marek 1990 Ano
11199 Procházková, Šárka 1994 Dr.Max Ano
12278 Šedová, Jitka 1990 Šneci v běhu Ano
12277 Mesany, Tadeáš 1971 Ano
11030 Stibor, Martin 1982 Ano
12276 Semorád, Luk 1981 Ano
11198 Lang, Roman 1973 Kolovraty Ano
11197 Langová, Tereza 2000 Kolovraty Ano
12285 Velebilová, Nikola 1990 Ano
11196 Šťástka, Jiří 1958 SABZO Praha Ano
12294 Paterová, Markéta 1992 Ano
11195 Šobrová, Jana 1979 Ano
11194 Batlle Vazquez, David 1985 Ano
12293 Kvíderová, Eva 1973 Ano
12292 Kulhánek, Milan 1962 Ano
11181 Strejcová, Anna 1991 Ano
12110 Trejbalová, Lucie 1989 Dr.Max Ano
12201 Běhounková, Pavlína 1994 Ano
11031 Toman, Lukáš 1976 Dr.Max Ano
12095 Kočiš, Radoslav 1979 Dr.Max Ano
11034 Trefilová, Ester 1993 Dr.max Ano
12094 Kodešová, Tereza 1995 Ano
12093 Hetman, Anastasiia 1995 Dr.Max Ano
12291 Zámečník, Pavel 1968 Husovický coury Ano
11035 Strejc, Václav 1956 Ano
12092 Diamantová, Veronika 1992 Dr.Max Ano
12289 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pavlíčková, Veronika 1990 Ano
11037 Netíková, Eliška 1990 CrossFit Tabata Poděbrady Ano
11093 Hasman, Josef 1983 Ano
11094 Hasmanová, Tereza 1983 Ano
11324 Ponesz, Peter 1963 Maďarské klobásky...peprná to skupina Ano
12091 Poneszová, Viktorie 1995 Crossfit Tabata Poděbrady Ano
12090 Klečka, Jiří 1956 Atletika Klatovy Ano
11022 Svoboda, David 1972 Ano
12089 Kubíková, Zlata 1970 Dr.Max Ano
11021 Hanáková, Miroslava 1966 TJ Sokol Bučovice Ano
11096 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
11097 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
11098 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
11003 Čiháková, Stanislava 1972 Spokato Sokolov Ano
11103 Cerny, Michal 1976 Ano
11092 Chlebuš, Jan 1988 Ano
12200 Kilián, Tomáš 1990 Ano
12088 Seidl, Vladislav 2000 VLS Ano
12275 Seidlová, Andrea 1974 Ano
12087 Seidl, David 2002 Ano
11090 Rybáčková, Soňa 1963 Ano
11079 Smělý, Jaroslav 1962 Ano
12229 Dobrovská, Anna 1979 Nessi sport Ano
12179 Říčanová, Lucie 1981 Ano
12181 Mojžíš, Vladimír 1981 Ano
12086 Říčan, Samuel 2008 Ano
11009 Synek, Tadeáš 1991 Ano
11010 Štěch, Ladislav 1988 Ano
11011 Pták, Tonda 2009 Ano
12182 Štýsová, Lenka 1977 Dr.Max Ano
11013 Pelikán, Aleš 1995 Ano
11084 Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
12096 Vojtěchová, Lenka 1979 Ano
12097 Láska, Jaroslav 1973 Ano
12098 Láska, Michal 1991 Ano
11014 Krušina, Luboš 1979 Ano
12191 Lubovská, Štěpánka 1991 Třista60 Ano
11087 Hendrych, Tomáš 1988 Ano
11277 Fiedler, Michal 1982 Ano
11088 Haníková, Svatava 1957 Nymburské Bomby Ano
11019 Fendrych, Luboš 1987 Ano
12192 Černá, Renáta 1975 Ano
11250 Beneš, Ondřej 1990 Ano
11062 Kňourek, Vít 1978 Rozběháme Tachovsko Ano
11085 Maturová, Hana 1993 Ano
11104 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Steiger, Marek 1985 Ano
10002 Havránková, Daniela 1982 Kerteam Ano
12178 Langerová, Ilona 1977 Ano
12109 Tkáč, Jan 1986 Ano
12108 Krynský, Tomáš 1988 Ano
11089 Urbanová, Veronika 1979 Ano
12107 Krynská, Markéta 1989 Ano
12106 Tržil, Petr 1998 Ano
11056 Topinková, Lenka 1976 AC Moravská Slavia Brno, spolek Ano
12171 Šlemr, Jakub 1989 Šneci v běhu Ano
11086 Král, Václav 1983 Rozběháme Česko Ano
11058 Urbanec, Luděk 1988 Ano
12105 Mládková, Monika 1992 Ano
11083 Krouská, Lucia 1977 Dr.Max Ano
12176 Křesina, Jakub 1984 Ano
12104 Primaková, Barbora 1997 Ano
11278 Večeřová, Petra 1992 VLS Ano
11082 Kratochvíl, Ladislav 1970 Ano
12174 Kubovcova, Radka 1993 Ano
12172 Kubovec, Tomáš 1989 Ano
12213 Petr, Michal 1981 Ano
11043 Pávek, Václav 1978 Ano
12214 Pleskotova, Gabriela 1980 Ano
11251 Hrabina, Martin 1990 TJ Sokol Lacnov Ano
11233 Hrabina, Tomáš 1986 Ano
12215 Kalčík, Michal 1985 Ano
12217 Kalčíková, Monika 1977 Ano
12218 Jirková, Marie 1964 Ano
11081 Nesvadbová, Eliška 1988 Dr.Max Ano
11080 Bartejsová Plačková, Petra 1986 Ano
11091 Kubin, Marek 1969 CK Plzeň Ano
12219 Trojanová, Jitka 1978 CK Plzeň Ano
12102 Švorc, Michal 1984 Ano
12221 Kočárková, Nela 1989 Dr.Max Ano
12101 Brada, Martin 1985 VIS Ano
11102 Šamberger, Václav 1974 MTB Nežichov Ano
12224 Šamberger, Václav 2002 Ano
12204 Sellnerová, Eliška 2002 Ano
12100 Vodvárková, Pavla 1987 Ano
11101 Hroch, František 1972 Klokani Ano
11100 Ondrůšek, Libor 1960 Morové Šlehy Ano
12099 Šaroch, Marek 1988 Ano
12084 Šarochová, Anna 1989 Ano
12211 Trnková, Iva 1989 Ano
12195 Chadimová, Eliška 1988 Ano
12083 Hofmanová, Justyna 1990 Ano
12082 Hofman, Pavel 1990 Ano
12067 Soukup, Aneta 1993 Ano
12203 Petreň, Dušan 1997 Ano
11099 Hybešová, Alena 1972 Ano
11051 Říský, Pavel 1965 Ano
11042 Drechsler, Aleš 1987 Ano
12066 Velková, Eliška 1994 Ano
12065 Hrách, Jaroslav 1993 Ano
11059 Potěšil, Tomáš 1991 Ano
12064 Kováříková, Martina 1991 Ano
12063 Němečková, Adéla 1985 Ano
12062 Watersová, Emma 1991 Ano
12061 Ribeiro Vicente, Pavla 1986 Ano
12060 Marek, Roman 1976 Ano
12081 Kinovič, Matěj 1990 Ano
11095 Kunz, Martin 1990 Ano
11078 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
11077 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
12228 Rašpličková, Lucie 1984 Ano
12197 Kolátorová, Pavlína 1972 MTB MEL Ano
12212 Augustin, Tomáš 1980 Ano
12225 Augustinová, Helena 1979 Ano
12059 Papay, Jindřich 1991 Generali Investments Ano
12223 Kymla, Petr 1977 Ano
12080 Větrovská, Monika 1988 Ano
11044 Tikovský, Karel 1966 Ano
12079 Kucerova, Magdalena 1987 Ano
12216 Kolářová, Lenka 1992 Ano
12175 Ungrád, Jan 1986 Penzion Kunc Ano
11045 Havlíček, Michal 1971 ACES Team K.Vary Ano
12078 Žigmond, Martin 1986 Ano
12077 Žák, Daniel 2004 Dr.Max Ano
12076 Žák, Jiří 1973 Ano
12075 Perglová, Veronika 1995 Ano
12190 Převrátilová, Renata 1978 Ano
12074 Krásná, Anna 2001 Žalov Ano
12073 Králová, Milena 1992 Ano
12072 Sýkorová, Zdeňka 1993 Ano
11047 Sýkora, Vojtěch 1990 Ano
11050 Cimermanová, Daniela 1987 Ano
11242 Brumla, Marek 1976 Ano
11241 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brumlová, Miroslava 1980 Ano
11064 Martének, Radek 1978 Ano
12186 Kolomazníčková, Lucie 1982 Ano
12006 Minczérová, Markéta 1991 Ano
12071 Bucek, Tomáš 1987 Ano
11073 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Michal 1972 Ano
10010 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Tomáš 2002 FBC Štíři Č. Budějovice Ano
12185 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dvořáková, Zuzana 1981 Šneci v běhu Ano
12056 Neudekerová, Kateřina 1974 Ano
11240 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Marešová, Helena 1990 Ano
11239 Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
11238 Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
12018 Vochocová, Gabriela 1995 Ano
11228 Pacák, Lubor 1992 Ano
12333 Stuchlík, Pavel 1979 Ano
11229 Najser, Jan 1980 Ano
11230 Florián, Tomáš 1979 Ano
12003 Kroupová, Lucie 1997 Ano
11252 Pflug, Petr 1972 Přátelé v běhu Ano
12002 Hruskova, Lucie 1986 Ano
12013 Černý, Milan 1973 Ano
11231 Švaček, Stanislav 1993 RunForFun Ano
11232 Sádecký, Kristián 2005 Ano
12017 Halířová, Kateřina 1980 Ano
12005 Lisková, Monika 1983 Boll Team Ano
11235 Abrahámová, Vlaďka 1976 Ano
11236 Hubálek, Miloš 1972 Kus Jablonné nad Orlicí Ano
12008 Vondrova, Jana 1981 Ano
12014 Lastovičková, Zuzana 1981 regioRUN Havířov Ano
12016 Walová, Martina 1975 regioRUN Havířov Ano
11227 Kruliš, Jiří 1961 regioRUN Havířov Ano
12012 Kopelent, Jan 2008 Ano
12001 Pára, Jan 1992 Ano
12334 Pokorný, Ondřej 1975 Běžecký klub České spořitelny Ano
11279 Votoček, Adam 2007 Ano
11280 Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
12362 Buchtíková, Denisa 1995 Ano
11281 Zehrerová, Adéla 1983 Ano
11282 Morávek, Ivan 1965 Ano
12335 Kulifay, Jitka 1986 Ano
11253 Surá, Kateřina 1981 Ano
11283 Farkašovský, Marek 1990 Dr.Max Ano
11345 Hobza, Lukáš 2004 Ano
10013 Fábera, Luboš 1987 SportRaces Ano
12337 Hořejší, Monika 1976 Ano
11284 čillíková, Kristýna 1979 Ano
12350 Krobová, Petra 1991 Ano
12347 Vaisová, Tereza 1993 Ano
12336 Kalusová, Adéla 1993 Ano
11254 Burda, Daniel 1984 Ano
11255 Barešová, Tereza 1995 Ano
11285 Čejková, Eva 1979 Ano
11286 Čejka, Zdeněk 1983 Ano
11256 Táboříková, Vendula 1995 Ano
11287 Stanko, Honza 1976 Ano
12340 Sykora, David 1980 CETIN Ano
12352 Dirová, Kateřina 1992 CETIN Ano
11288 Melecha, Jiří 1969 Ano
11289 Š. Burešová, Eva 1981 CETIN Ano
12363 Šikl, Martin 1981 Ice Olives #88 Ano
12364 Šikl, Benjamin 2010 Ice Olives #3 Ano
12378 Šikl, Marian 2010 Ice Olives #8 Ano
11257 Šikl, Bartoloměj 2008 Ice Olives #28 Ano
12379 Skála, Daniel 1995 CETIN Ano
12344 Kolková, Michaela 1987 Dr. Max Ano
12382 Kubíková, Veronika 1995 CETIN Ano
12383 Hotová, Kristína 1974 CETIN Ano
12338 Cingrošová, Žaneta 1997 Ano
11290 Krouparová, Hana Antonie 1979 Ano
11291 Kroupar, Pavel 1988 Ano
12385 Svobodová, Jana 1973 Ano
11292 Svoboda, František 1995 Ano
11293 Rubáš, Jan 1980 CETIN Ano
12387 Zítková, Jana 1980 CETIN Ano
12376 Dittrichová, Lucie 2007 Ano
12367 Leinweberová, Dita 1979 Ano
12370 Vanikova, Katarina 1983 CETIN Ano
11258 Trčka, Filip 1971 Ano
11259 Dušek, Antonín 1994 Ano
12371 Sedlecký, Karel 1968 CETIN Ano
12380 Žofka, Jan 1980 Ano
12343 Foltová, Tereza 1993 Ano
12345 Szabó, Štefan 1963 CETIN Ano
12346 Reicheltová, Adéla 1994 Ano
11260 Dvořák, Michal 1982 Sokol Milovice Ano
11261 Jelínek, Tomáš 1978 Ano
12331 Šádek, Jiří 1979 Ano
11294 David, Jan 1991 CETIN Ano
12330 Klečák, Michal 2005 Olympia Spartan Training Kutná Hora Ano
12388 Kovařík, Tomáš 1983 Ano
12374 Kovaříková, Kristýna 1984 Ano
12403 Hošťálek, David 1992 CETIN Ano
12373 Šmídová, Edita 1985 Ano
11295 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Beran, Luboš 1975 Ano
11262 Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
11296 Matoška, Pavel 1964 Ano
11263 Tomášková, Kateřina 1973 Žádný Ano
12404 Langová, Tereza 1984 Ano
11264 Werbiková, Linda 1997 GSK Ano
12372 Splítek, Karel 1989 adidas Runners Prague Ano
11297 Merka, Jakub 1987 Ano
11298 Korn, David 1984 Trhový Štěpánov Ano
12407 Ploch, Ondřej 1987 CETIN Ano
11265 Jedlicka, Jindrich 1971 Ano
11299 Škop, Martin 1970 CETIN Ano
12369 Horava, Jakub 1988 Ano
12368 Vyšatová, Lucie 1990 CETIN Ano
12408 Myslivcová, Pavla 1991 CETIN Ano
11266 Polcrová, Andrea 1972 regioRUN Havířov Ano
11300 Hudec, Zbyněk 1962 Ano
12366 Seimlová, Anna 1992 Ano
12365 Webersinke, Jan 1988 Štefko Running Team Ano
12375 Veselá, Bronislava 1961 FN Motol Ano
12409 Řehůřková, Silvia 1981 Ano
11301 Stromková, Kristýna 1976 Ano
11302 Březinová, Lucie 1981 Ano
12377 Tichová, Tereza 1985 Fenix Plzeň Ano
12410 Drápalová, Klára 1984 Ano
11267 Orlowski, Petr 1978 Ano
11303 Pašková, Monika 1974 Ano
11268 Vedral, Tomáš 2002 Ano
12386 Horák, Pavel 1980 CETIN Ano
12411 Richtr, Aleš 1975 Cetin Ano
12349 Veselý, Evžen 1975 CETIN Ano
11304 Kroupar, Jaroslav 1986 Rozběháme Česko Ano
12384 Jílková, Martina 1993 Ano
12401 Poláček, Petr 1972 Cetin Ano
12400 Bednář, Radek 1976 Trafo servis Říha Ano
12381 Fígrová, Veronika 1988 Ano
12392 Kopecký, Jakub 1974 CETIN Ano
12393 Mrózková, Michaela 1993 CETIN Ano
12394 Hádek, Jirka 1978 CETIN Ano
12395 Laňová, Ivana 1968 Ano
11269 Stránský, Vítězslav 1982 FRUIT BIKE FACTORY Ano
11270 Bakule, Petr 1991 Ano
11305 Pelikánová, Martina 1982 Raul Ano
11271 Šafránek, Zdeněk 1986 Ano
12329 Červenková, Věra 1977 Dr.Max Ano
11272 Jelínek, Lukáš 1979 Ano
11306 Neděla, Tomáš 1971 CETIN Ano
11307 Neděla, Štěpán 2001 CETIN Ano
11308 Vališ, Patrik 1995 Ano
12353 Míšek, Karel 1996 Ano
12327 Szabóová, Jaroslava 1974 Ano
12326 Kocanová, Adriana 1989 Ano
11309 Zelenka, Ondřej 1995 Ano
11310 Brada, Jiří 1991 Ano
11311 Hurych, Vladimír 1992 Ano
11312 Broučková, Lenka 1986 Tři pro zdraví Ano
12348 Foučková, Hana 1979 Strakonice Ano
12325 Lešák, Marek 1988 Ano
12324 Szabó, Peter 1991 Ano
12323 Lešáková, Zdeňka 1986 Ano
12322 Vokatý, Tomáš 1986 Ano
12321 Tichá, Lucie 1993 Ano
12361 Jína, Pavel 1992 Ano
11313 Hruška, Matouš 1990 CETIN Ano
12360 Kusák, Ondřej 1993 CETIN Ano
11314 kubinkova, veronika 1986 TV Nova Ano
12320 Čech, Jiří 1993 Ano
12319 Petrášková, Anna 1997 Ano
12318 Kratochvílová, Blažena 1981 Světice běží Ano
12356 Rádlová, Lenka 1983 Rozběháme Česko Ano
12355 Vitova, Helena 1978 Ano
12317 Dobrovská, Martina 1992 Ano
12397 Březinová, Jana 1971 Prostě běž! Ano
12398 Drexler, Zdeněk 1980 Ano
11315 Palubjak, Robert 1981 Petula a Robino Ano
12399 Drexlerová, Štěpánka 1973 Ano
11273 Špaček, Miroslav 1980 Ano
12412 Tauberová, Lenka 1975 Ano
11316 Weisshautelová, Helena 1986 ON Running Ano
12351 Kuželová, Barbora 1992 Ano
12328 Fait, Jaroslav 1979 Rozběháme Česko Ano
11317 Šlais, Václav 1982 Ano
11318 Jindra, Jiří 1973 BŽB Ano
12389 Priezvisko, Meno 1987 Dr.Max Ano
11319 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Tesař, Marek 1976 RAUL Ano
10014 Olekšák, Petr 1985 Ano
11322 Pernicová, Lucie 2006 Ano
11323 Pernica, Ondřej 1974 Ano
11321 Soukup, Miroslav 1988 Ano
11320 Adamčík, Jozef 1965 Ano
11327 Hynková, Barbora 1984 Ano
11328 Pechová, Vendula 1991 Rozběháme Česko Ano
10020 Liška, Radek 1983 Ano
11332 Kašpar, Vojtěch 1991 BKČS Ano
11329 Šach, Jiři 1991 Ano
11338 Klečák, Radim 2008 Olympia Spartan Training Kutná Hora Ano
11333 Eliášová, Michaela 1991 Ano
11331 Tall, Pavel 1969 SK ČNB Ano
11341 Kozlová, Kateřina 1987 Třista60 Ano
11335 Sezen, Anil 1993 Ano
11336 Sinecan, Tayfun 1986 Ano
11337 Tomšů, Barbora 1990 Ano
11347 Metela, Jaroslav 1981 CETIN Ano
11349 Karbanova, Michaela 1978 Ano
11360 Chlantová, Jana 1988 CETIN Ano
11346 Slípka, Václav 1987 adidas Runners Prague Ano
12416 Štancl, Martin 1989 Ano
12413 Walleon, Martina 1981 Ano
12415 Navrátil, Tomáš 1979 Loštice Ano
11342 Červený, Václav 1963 Ano
11343 Červený, Vojtěch 2007 Ready2win Ano
11340 Nodžák, Jan 1991 Ano
11344 Zmrzlý, Martin 1978 Ano
11351 Hofman, Martin 1991 Ano
11352 Špačková, Jana 1974 Ano
11353 Pezlarová, Lucie 1983 Ano
11354 Trávníček, Tomáš 1997 Ano
11355 Váňová, Jana 1980 Dr.Max Ano
11356 Kutý, Miroslav 1987 Mattoni FreeRun Ano
11357 Sedláková, Lenka 1992 adidas runners Ano
11358 Kučera, Viktor 1989 Ano
12414 Halaj, Milan 1991 Ano
11359 Bekker, Ecaterina 1981 Šneci v běhu Ano
12417 Staňková, Zuzana 1987 Ano
11334 Korecký, Adam 1993 JUMBO VISMA Ano
11326 Šulc, Jakub 1992 Ano
10019 Jonáková, Alena 1983 Běžecká škola Teplice Ano
11325 Vokálová, Monika 1997 Ano
11339 Vitovská, Štěpánka 1960 Ano
12339 Váňová, Ivana 1987 Ano
12015 Hošková, Dagmar 1972 Ano

Poslední aktualizace: 25/07/2021 06:16:12

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Sportisimo
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Benzina
    Caficko®
    Thule
    Nordic telecom
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko