Startovní listina:
Běhej lesy Jizerská 50 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Polák, Zbyněk 1974 Ano
Doležalová, Zora 1988 ASICS FrontRunner Ano
Oliva, Marek 1983 Ano
Korcová, Lenka 1981 Dr.Max Ano
Pašta, Erik 1977 ESTRELLA-ES.COM > ERINELL Ano
Holda, Josef 1958 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Malaga, Ivo 1992 Běžci z Polabí Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhartová, Anna 1998 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhart, Jan 1999 Ano
ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ, Lucie 1974 BK Čvacht Ano
Matyáš, Radek 1977 Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
Novák, Antonín 1967 Ano
Hájek, Jiří 1992 Ano
Macháčková, Anžela 1996 Ano
Gregar, Jan 1989 Univerzita Palackého Ano
Berná, Eva 1976 Taky Magor Ano
Burešová, Kateřina 1978 Ano
Minářová, Klára 1979 Taky magor Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Abaffy, Pavel 1990 Ano
Friede, Rudolf 1983 Global - Sport team Ano
Baar, Richard 1977 Ano
Vaněk, David 1974 Jen tak Ano
Chalupná, Simona 1996 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Prokůpek, Jaroslav 1973 Ano
Vítková, Anna 1996 Ano
Tesař, Štěpán 1974 Legendy Ano
Medřická, Martina 1991 Ano
Kosařová, Jana 1981 Ano
Švorc, Jiří 1989 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec Ano
Horky, Jiri 1975 Ano
Štancl, Pavel 1976 Ano
Wnuk, Jakub 1988 Ano
Hlaváč, Jaroslav 1983 Ano
Novák, Ladislav 1986 Ano
Škorpil, Miloš 1954 Běžecká škola Miloše Škorpila Ano
Haláček, Petr 1974 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kohout, Michal 1978 Ano
Maršálková, Marcela 1982 Ano
Popovičová, Romana 1994 Ano
Laval, Bryce 1990 Ano
Malý, Michal 1988 Ano
Korcova, Petra 1974 Ano
Hrazdíra, Kamil 1976 ŠBV Ano
Chytrá, Renata 1981 Ano
Kos, Martin 1989 Ano
Tomanec, Filip 1987 Ano
Bémová, Lýdie 1985 Mattoni Free Run Jablonec nad Nisou Ano
Latislavova, Eva 1973 Ano
Očenášová, Eva 1983 Jablonecké Mattonky Ano
Tatýrek, Roman 1994 Ano
Zahnová, Pavla 1986 TvK Ano
Bubenik, Adam 1997 Ano
Šmíd, Aleš 1976 Ano
Kuba, Martin 1972 Ano
Rypien, Pavel 1986 Ještěd SkyRace team Ano
Čala, Petr 1999 Ano
Mikulenka, Jiří 2001 Ano
Klouda, Jakub 1976 Ano
Ždímal, Pavel 1983 Rozběháme Pardubice Ano
Sláma, Petr 1979 Ano
Frydrych, Tomáš 1977 Ano
Sova, Jan 1965 MP Praha Ano
Chocholová, Jana 1978 MP Praha Ano
Vychytil, Radek 1973 Ano
Hirš, Jan 2024 Ano
Roll, Michal 1987 Ano
Waluśkiewicz, Artur 1967 sola fide Ano
Polgarova, Kamila 1986 Ano
Molinsky, Jan 1980 Ano
Baráková, Milena 1981 MIZUNO TEAM a BEST:TIME tým Ano
Zalabáková, Petra 1978 Ano
Vesely, Jan 1990 projektcfl.cz Ano
Doležal, Jakub 1981 Karate Klub Brno Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu Ano
Flégl, Zdeněk 1985 Ano
Polášková, Miluše 1986 Ano
Hušek, Jaroslav 1972 Run4fun Ano
Hušková, Jana 1974 Run4fun Ano
Dvořák, Tomáš 1978 Kola Ledeč Ano
Sekera, Ondřej 1977 Fénix Sport Šenov Ano
Dědičík, Zdeněk 1974 Běhání ve Štětí Ano
Groda, Richard 1967 Ano
Šroufek, Jaroslav 1990 STG Spořice Ano
Marek, Daniel 1974 Turnov - Běžci z ráje Ano
Pavel, Jan 1995 Ano
Kolník, Pavel 1982 Ano
Krůta, Jaromír 2003 Ano
Jelen, Vojtech 1996 Ano
Vančura, Václav 1978 Legendy Ano
Stiller, Jan 1978 Ano
Šebek, Dušan 1972 SK Horymír Neumětely Ano
Hebr, Václav 1974 Ano
Grulich, Tomáš 1972 Prostějov Ano
Sazeček, Martin 1975 Ano
Petreň, Dušan 1997 Ano
Mašková, Denisa 1992 Ano
Sedlák, Pavel 1983 Ano
Košnářová, Nikola 1995 Ano
Beneš, Jan 1972 Benďoši Ano
Tachezy, Ruth 1995 Ano
Kutmon, Tomáš 1974 Praha Modřany Ano
Matyska, Antonín 1990 Ano
Plechatý, Ladislav 1985 Poltrade Run Team Ano
Kahounova, Iva 1984 Ano
Nováková, Jana 1974 Forest Ano
Novák, Vladimír 1975 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Čermák, Ondřej 1989 Rozběhej Litvínov Ano
Svatoň, Jan 1983 Auto Krs Ano
Blovský, Viktor 1988 Running Lions Ano
Kovařík, Vít 1986 JL Tri Coaching Ano
Řenč, Filip 1992 Ano
Dvorská, Žofie 1990 Adidas Runners Prague Ano
Kopková, Michaela 1975 SK Ptice Ano
Mikšík, Vojtěch 1996 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Kůst, Tomáš 1990 Ano
Blaščík, Adam 1990 Ano
Špringrová, Ivona 1992 Ano
Novak, Ondrej 1973 Ano
Tereková, Kristýna 1988 Ano
Bachman, Michal 1984 SK Maxtri Liberec Ano
Urbaczka, Jan 1991 NVPP Team Ano
Šilhan, Martin 1964 Ano
Sasek, David 1976 Ano
Hrubý, Karel 1974 Ano
Broj, Adrian 1968 Broj Team Źlinice Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Reiterová, Monika 1983 CSOB Na Zdraví Ano
Štěch, Jakub 1992 DataSentics Ano
Jurica, Tomáš 1997 Ano
Viche, Ondřej 1979 Ano
Pankrácová, Alžběta 1994 Dr.Max Ano
Kejmarová, Jana 2001 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Flanderková, Míša 1992 Dr.Max Ano
Čudáková, Anina 1986 Ano
Swaczyna, Radek 1979 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dobeš, Tomáš 1977 Dr. Max Ano
Svejkovsky, Marta 1977 Ano
Rulfová, Nikola 2000 Ano
Balák, Lukáš 1994 Ronnie CZ Ano
Krejbich, Petr 1982 Sportovní klub Policie Beroun Ano
Myslivec, Jan 1995 Ano
Blažečka, Libor 1981 Ano
Baloušková, Miloslava 1978 Ano
Jirman, Martin 1993 Běžecká esa Ano
Sokol, Lukas 1991 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Nevtipa, Marek 1987 Splašené Veverky Ano
Markova, Tereza 1974 Ano
Hnilička, Jan 1981 tricolors Ano
Havlík, Kryštof 1993 Ano
Oubram, Jan 1978 Ano
Štella, Lukáš 1989 SK Barrandov Ano
Starý, Martyn 1993 Ano
Sternwaldová, Libuše 1968 Hradec Králové Ano
Šenolt, Ladislav 1976 Ano
Sobol, Robert 1983 Ano
Bříza, Martin 1976 Ano
Sisr, Daniel 1969 Střední škola Semily Ano
Mráz, Bořivoj 1974 Ano
Mrázová, Petra 1973 Ano
Swaczyna, Jakub 1984 Ano
Kaczmarek, Arkadiusz 1982 Ano
Knittel, Marek 1975 Ano
Činátl, Pavel 1979 WRT Ano
Žárská, Sofie 1994 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Boukalová, Naďa 1988 Splašené veverky Ano
Marešová, Helena 1990 Ano
Miksová, Romana 1978 Šneci v běhu Ano
Šiková, Barbora 1996 Ano
Pokorný, Michal 1980 HO Tisá Ano
Robinson, Jana 1977 Ano
Přikrylová, Johana 1987 BKV Holýšov/Plzeňští tempomakers Ano
Martinec, Vojtěch 2000 Ano
Link, Lukáš 2002 SK Studenec Ano
Votoček, Pavel 1978 Ano
Šťovíčková, Stáňa 1970 Ano
Volf, Jan 1999 Ano
Jana, Richterová Jana 1988 Ano
Trýbová, Lucie 1983 Ano
Dvořáková, Monika 1996 Ano
Motola, Ján 1987 Ano
Skramuská, Markéta 1980 Haven team Ano
Šedina, Martin 1987 Ještědská běžecká partička Ano
Rakovská, Sabina 1990 STRG Jablonec nad Nisou Ano
Vodičková, Nikola 1981 Jablonecké matonky Ano
Jeřábek, Zbyněk 1973 Bobrava TEAM Ano
Dundáček, Tomáš 1990 Ano
Brůček, Dušan 1985 Ano
Assuirov, Pavlo 1982 Ano
Vinař, Karel 1982 Ano
Pražáková, Dominika 1992 Matka na útěku! Ano
Martinek, Ladislav 1981 3psy.cz Ano
Sedláček, Petr 1982 Ano
Patroch, Pavel 1971 BĚHAM SALMING Ano
Krýslová, Daniela 2001 Triatlet Karlovy Vary Ano
Brouček, Tomáš 1982 Ano
Šulc, Jiří 1993 Ano
Pokorný, David 1997 Ano
Nováková, Adéla 2000 Ano
Tintěra, Tomáš 1977 Sokol Větrušice Ano
Kotlářová, Aneta 1994 Ano
Vyroubal, Drahomír 1980 AdoušMakouš Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prajzlerová, Valentýna 1997 Ano
Klapálková, Veronika 1991 Ano
Sykora, Vaclav 1973 Ano
Lorenz, Luboš 1982 Lorinovci Ano
Kobzáňová, Dana 1983 Dr.Max Ano
Nerudová, Jana 1990 Ano
Slovák, Petr 1986 Ano
Minářová, Jana 1976 PKNJ Ano
Bezunková, Barbora 1974 PKNJ Ano
Šumbera, Jan 1990 Ano
Skůra, Daniel 1984 Ano
Sedláčková, Silvie 1975 Kočky z Ještědu Ano
Škvařilová, Eva 1973 Ivančice Ano
Hašková, Hana 1989 Ano
Vošterová, Regina 1974 Ano
Kurbatov, Volodymyr 1989 In It For a Beer Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Petrusek, Lukáš 1994 RunCzech Ano
Vokál, Petr 1987 Ano
Rys, Jiří 1992 TJ Sokol Podlázky Dalovice Ano
Kučák, Tomáš 1987 Ano
Rucková, Lenka 1978 TJ Sokol Praha 1 Staré Město Ano
Danielka, Filip 1990 Ano
Entwistle, Steve 1963 Ano
Kliment, Petr 1979 North Bike Club Ano
Josefus, Radek 1993 HC Hvězda Praha Ano
Weinbergerová, Andrea 1982 Ušákovy kočky Ano
Macek, Petr 1979 Maraton tým Pavla Nováka Ano
Šinágl, Filip 1988 Ano
Vosáhlo, Petr 2000 Ano
Šittler, Pavel 1976 Canicross Loučeň Ano
Tesnerová, Barbora 1973 Ano
Kraus, Michal 1987 Ano
Folprecht, Pavel 1979 KSM HRÁDEK Ano
Musil, Jakub 1993 Ano
Herman, Matyáš 1997 Ano
Římalová, Iva 1977 Sokol Atletika Kolín Ano
Reich, Tomáš 1977 Ano
Jirsa, Michael 1993 Ano
Ret, Michal 1973 Ano
Molík, Patrik 2000 Ne
Pirkl, Václav 1980 Ano
Bulíř, Radoslav 1974 Ano
Foltman, Radim 1979 Denso babes Ano
Jurečka, Petr 1993 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Holá, Dominika 1995 TEMPO MAKERS Ano
Kristen, Vojtech 1984 ZTPK Ano
Caisl, Petr 1991 Ano
Hubáčková, Jana 1980 Ano
Eliášová, Tereza 1979 We love run Ano
Pelouch, Ondřej 1979 Ano
Doleček, Jan 1980 Ano
Šenová, Jana 1977 Ano
Šenová, Klára 2005 Ano
Dylowicz, Mikulas 1982 Ano
Bezděková, Anežka 1994 Ano
Tupy, Martin 1977 VAGUSki Classics Ano
Haras Pelc, Tomáš 1987 Ano
Krůta, David 1984 Ano
Moravík, Marek 1976 Ano
Tatek, Tomáš 1979 Jeden měsíc běžce Ano
Janků, Daniel 1986 NICEBOY Ano
Hošek, Viktor 1986 DreamTours Ano
Mašek, Miroslav 1975 Nadační fond Nezávodím-Pomáhám Ano
Pluhař, Martin Pluhař 1989 2boys45mountains Ano
Žurek, Mariusz Roman 1975 RunBo Team Liberec Ano
Šup, František 1983 Ano
Bušová, Jana 1978 RunBo team Liberec Ano
Košková, Martina 1978 KORA Ano
Šlechtová, Ester 1986 Ano
Štěpánek, Miroslav 1994 Ano
Vojtěchovský, Martin 1972 Blood Run Team Ano
Jaksch, Jakub 1978 Běžecká škola Miloše Škorpila Ano
Komárek, Tomáš 1988 Ano
Adamus, Filip 1998 Ano

Poslední aktualizace: 18/07/2024 09:15:32

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

Official partners

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay
    Nilfisk

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Středočeský kraj
    Ústecký kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    Jihomoravský kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko