Startovní listina:
Běhej lesy Jizerská 23 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Protivanek, Ivan 1965 Ano
Kimlova, Veronika 1983 PSK Prerov Ano
Zelinkova, Katerina 1983 Ano
Malaga, František 1977 Pro radost Ano
Marková, Věra 1975 Ano
Havlůj, František 1983 Ano
Cenek, Jan 1989 Ano
Brabec, Michal 1996 Ano
Soušek, Martin 1988 TJ Magla Ano
Řádková, Lucie 1989 Ano
Přikryl, Milan 1978 Šneci v běhu Ano
Friš, Tomáš 1999 Fris team Ano
Němec, Tomáš 1992 POKO Running team Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Čekan, Tomáš 1975 Ano
Koželuha, Patrik 1990 Ano
Reiprich, Daniel 1970 Ano
Hrubec, Michal 1978 Ano
Tomanicová, Lenka 1978 Terapie během Ano
Hicl, Filip 1988 Ano
Lenfeldová, Magdaléna 1997 Ano
Jelínková, Barbora 1982 Ano
Posejpal, Jan 1973 Ano
Presl, Aleš 1984 Ano
Latal, Marek 1975 Rafirunners Ano
Dlouhá, Jana 1996 Ano
Ondra, Vladimír 1968 Český běžecký klub Ano
Rosecký, Tomáš 1985 Ano
Jurásek, Petr 1978 Lesy Pohoří Ano
Chlupáč, Zdeněk 1988 Ano
Appelt, Šimon 1997 Ano
Obešlo, Marek 1991 Ano
Nídr, Pavel 1963 BKP Litvínov Ano
Dubinová, Denisa 1995 Ano
Střižík, Ivo 1958 Ano
Skořepová, Tereza 1978 Ano
Kašpar, Petr 1977 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Studený, Jaromír 1970 Ano
Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno Ano
Krouželová, Jitka 1979 Ano
Valínová, Dagmar 1971 Ano
Borecký, Milan 1971 Ano
Zalabák, Pavel 1979 Ano
Borecký, David 2002 Ano
Bagar, Jan 1984 Ano
Kotek, Vojtěch 1973 Ano
Pechanová, Gabriela 1981 Ano
Franěk, Vladimír 1959 No stress runners Ano
Choreva, Inna 1982 Ano
Pavel, Lukáš 1997 Ano
Vohradský, Jan 1981 Ano
Homoláč, Václav 1989 Ano
Hrachovina, Eduard 1995 Robert Bosch, s.r.o. České Budějovice Ano
Svrček, Lukáš 1986 Ano
Maleninská, Leona 1996 Ano
Krejča, Jiří 1997 Ano
Zugar, Robert 1972 Ano
Hrdlička, Richard 1983 Ano
Krátký, Jakub 1986 Generali Investments Ano
Ptáčková, Pavlína 1982 Ano
Bartoněk, Jiří 1987 Ano
Šípek, Antonín 1992 Ano
Lacina, David 1989 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Hasl, Josef 1984 Ano
Hasmanová, Tereza 1983 Ano
Synková, Lucie 1990 Ano
Davenport, Kate 1974 Ano
Delongová, Marie 1993 Ano
Vražina, Lukáš 1991 Ano
Przyrembel, Guido 1970 Rennschnecken Cottbus Ano
Stahlová, Petra 1984 Ano
Gyurusi, Martin 1985 TJ Kopu hroby Ano
Šlancarová, Markéta 1998 Ano
Šlancar, Zbyněk 1973 Ano
Šlancar, Tomáš 1996 Ano
Hůrková, Veronika 1992 Ano
Petrenova, Stepanka 1972 Ano
Kašpar, Jan 1993 Ano
Majnuš, Michal 1991 Ano
Chabada, Pavel 1963 Ano
Erdmann, Sven 1977 Ano
Jurošková, Monika 1974 BeBe Ano
Vodička, Ondřej 1988 Ano
Fiala, Rostislav 1962 FLAMINGO RUN TEAM PILSEN SOUTH Ano
Von Knebel Doeberitz, Rüdiger 1970 Ano
Smolík, Milan 1991 Ano
Moskva, Radovan 1990 Ano
Kinovič, Matěj 1990 Ano
Kratochvíl, Miroslav 1982 STG Moravský Krumlov Ano
Sibera, Ondřej 1992 Kamenné Žehrovice Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Moulis, Pavel 1975 BSP Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gereg, Branislav 1993 Ano
Doležel, Lukáš 1985 MP PRAHA Ano
Slivka, Rudolf 1976 SK MP Praha Ano
Doležel, Tomáš 1985 Ano
Johaniková, Lucie 1986 TJ Sokol Radostice Ano
Johaník, Jakub 1982 Slovácká Slavia Uherské Hradiště Ano
Klusáčková, Jana 1987 Ano
Pospíšil, Vojtěch 1991 Ano
Šupčíková, Petra 1991 Ano
Stezková, Jana 1966 správná stezka Ano
Šťastný, Petr 1985 Ano
Petnuch, Pavol 1988 Mattoni Free Run Hvězda Ano
Schubert, Martin 1984 Ano
Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Tuček, Martin 1999 Ano
Janíčková, Kateřina 1986 Skupina přátel lehkého šlapání Ano
Tarnóczy, Markéta 1993 Mud Obstacle Team Ano
Mokrejš, Leoš 1993 Ano
Neudekerová, Kateřina 1974 Ano
Neudeker, Josef 1991 Ano
Kautský, Václav 1994 Ano
Lorenc, Hynek 1985 Ano
Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Trávníčková, Jana 1985 Dr.Max Ano
Jerman, Jan 1989 AC Kalivody Ano
Klupáková, Zuzana 2000 FFÚ VŠE Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dvořáčková, Jitka 1984 Ano
Caklová, Ivana 1978 Ano
Cakl, Vladimír 1971 Ano
Jorsová, Petra 1978 Ano
Šedivý, Jan 1984 Ano
Bohatý, Martin 1976 Ano
Hupková, Viktória 2001 Dr. Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Smetacek, Martin 1979 Ano
Janeková, Nikol 2000 Ano
Vrbicová, Anežka 1994 Ano
Cepelka, Petr 1993 Ano
Homola, Jan 1995 Ano
Hanzlík, Ondřej 1988 Ano
Burt, Pavel 1997 Czech Notarial Team Ano
Šusta, Miloslav 1966 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Braun, Tomáš 1989 Ano
Hollý, Vladimír 1993 Dr.Max Ano
Chalupa, Lukáš 1984 Olympia Spartan Training KH Ano
Macháček, Tomáš 1989 Olympia Spartan Training Kutná Hora Ano
Nenutilová, Hana 1980 Ano
Ličko, Michal 1992 Ano
Vasicek, Jiri 1987 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bihuň, Andrej 1985 Rozběháme Česko Ano
Havlík, Tomáš 1986 OOB Kotlářka Ano
Mudrochová, Klára 1996 Ano
Mudroch, Luboš 1968 Ano
Debs, Martin 1992 Ano
Váňa, Aleš 1979 Ano
Dvořáková, Anna 1996 Ano
Štella, Tomáš 1991 SK Barrandov Ano
Mořkovský, Ondřej 1987 @My_way_to_UTMB Ano
Burda, Tomáš 1980 Dr.Max Ano
Petrášová, Klára 1989 Ano
Rýgl, Richard 1973 RunBo Team Liberec Ano
Sacilotto, Eva 1977 Ano
Fikar, Jan 1984 Ano
Fikarová, Eva 1984 Ano
Krejčí, Eva 1995 Ano
Kopřiva, Štěpán 1992 Ano
Vorlíčková, Jitka 1980 Ano
Stehlik, Jan 1990 Ano
Drtina, Michal 1965 Česká mincovna Ano
Semerák, David 1981 ARO JBC Ano
Cigler, Roman 1983 Hobby Runners Ano
Krombholzová, Dana 1970 Běháme rádi Ano
Ječmínek, Miroslav 1965 Běháme rádi Ano
Štemberová, Věra 1983 OB Spartak Vrchlabí Ano
Štembera, Petr 1982 Ano
Medová, Lucie 1992 Ano
Blaha, Jan 1992 Ano
Lebeda, Martin 1995 Ano
Pokorný, Matěj 1993 ML Tuning CykloTrener Varnsdorf Ano
Tichánek, Tomáš 1997 ML Tuning CykloTrener Varnsdorf Ano
Jiří, Kohout 1977 Ano
Tůma, Petr 1996 Ano
Spurný, Tomáš 1976 Ano
Dobiáš, Vít 1972 SLAVIA POJIŠŤOVNA SPORT TEAM Ano
Stupková, Petra 1986 Ano
Sládek, Roman 1972 Ano
Balická, Iva 1973 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Lechner, Jan 1958 VS Uhřice Ano
Szeligová, Nicole 2003 Ano
Orban, Matúš 1982 Ano
Pavelková, Lucie 1993 Ano
Vadlejch, Martin 1987 Ano
Bém, Jiří 1986 Ano
Jandová, Karolína 1999 Ano
Zedek, Jakub 2007 Ano
Kočovský, Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby Ano
Křikava, Filip 1983 Ano
Řehák, Jan 1977 Ano
Dyková, Kristina 1980 Ano
Jeřábek, Petr 1983 Dr.Max Ano
Veselka, Marcel 1981 Ano
Posledníková, Eliška 1997 Ano
Schöbel, Pascal 1989 Ano
Šrot, Vlastimil 1991 Ano
Petrák, Jiří 1991 Atletika Hostivař Ano
Kallistová, Linda 1979 Ano
Strašrybková, Kateřina 1984 Ano
Vyšín, Stanislav 1968 Ano
Kmoníčková, Marie 1970 Ano
Zatlukal, Tomáš 1980 Ano
Hošic, Jakub 1988 Ano
Vyšínová, Markéta 1975 Speedy Pugs Ano
Kolář, Tomáš 1993 Ano
Geltner, Jakub 2001 Ano
Pleštil, Michal 2007 Ano
Koláčný, Jiří 1974 Ano
Špaček, Oliver 2007 Ano
Daskalov, Daniela 1986 Ano
Chyla, Lukáš 1991 Ano
Tesařová, Lenka 1968 Ano
Andrš, Honza 1990 Ano
Karabinoš, Michal 1986 Ano
Vaněček, Jakub 1986 Ano
Svehla, Pavel 1990 Ano
Kodera, Lukas 1994 Ano
Rudová, Tereza 1990 Ano
Gavenda, Antonín 1988 Ano
Kohut, Jan 1986 Ano
Stowasser, Filip 1983 Bike team Vochov Ano
Čapková, Radka 1987 Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Fialova, Petra 1985 eD system Silvini team Ano
Theile, Michal 1976 Ano
Theile, Yveta 1977 Ano
Kvapil, Tomáš 1992 Ano
Bošek, Michal 1977 Amatér Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Hejtmánková, Kateřina 1984 Ano
Pohl, Miloslav 1981 Postřižinský kecky Ano
Oberreiterová, Jana 1979 Ano
Vájová, Helena 1977 Ano
Trávníčková, Klára 1992 Ano
Popelková, Kateřina 2000 Ano
Vacek, Petr 1977 Ano
Průša, Martin 1976 Ano
Charousková, Lucie 1994 OK Doksy Ano
Tauchman, David 1979 Kateřinský vánek Ano
Šnýdrová, Nikola 1992 Ano
Muller, Jan 1988 Tanvald Ano
Mullerová, Eva 2004 Ano
Muller, Zdeněk 1963 Ano
Maruska, David 1982 Ano
Šimkovská, Vanda 1987 Ano
Němec, Lukáš 1990 Ano
Divak, Tomas 1982 Ano
Marek, Jiří 1970 Jihočeský klub maratonců Ano
Žemla, Tomáš 1971 Ano
Žemlová, Eva 1975 Ano
Žemlová, Barbora 2003 OK Kamenice Ano
Tesner, Tomáš 1974 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Šmíd, Jiří 1984 TJ Neratovice Ano
Šlégrová, Kamila 1985 Ano
Ivan, Pavol 1971 Ano
Mišičko, Vojtěch 2006 Ano
Marková, Markéta 1995 Ano
Hajská, Aneta 1981 Boma Ano
Šloufová, Pavlína 1989 AK Škoda Plzeň Ano
Doležalová, Petra 1974 Ano
Jónová, Marie 1966 Ano
Starý, Jan 1987 Ano
Vítek, David 1979 Český Dub Ano
Weiss, Karla 1995 ČSOB Ano
Bařinka, Ondřej 2003 Ano
Šťovíčková, Sabina 2004 Ano
Votočková, Ivana 1957 Trutnov Ano
Srbek, Martin 1980 Ano
Obešlo, František 1991 Ano
Švarc, Michal 1987 Ano
Rosenbaum, Tomáš 1989 Ano
Kunášek, Petr 1979 Ano
Špaček, Jaroslav 1976 Ano
Douda, Vladimír 1975 Ski Sokol Zaječice Ano
Obešlo, František 1965 Ano
Kuželka, Kryštof 2001 Ano
Bašta, Přemysl 1996 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rašovský, Matěj 1988 RUN magazine team Ano
Karban, Jan 1982 Ano
Simonová, Marcela 1986 Ano
Staněk, Vojtěch 1988 eD system Vltava Fund team Ano
Sotona, Jiří 1989 Ano
Kučera, David 1991 SK Čtyři Lišky Ano
Chalupová, Veronika 1976 Ano
Domianova, Zuzana 1978 Ano
Mesarčová, Eliška 1994 Ano
Nálepová, Marie 1986 Ano
May, Filip 1971 Ano
Ondroušek, Adam 1990 Papa Joe’s Gym CrossFit Ano
Kubištová, Michaela 1993 Ano
Mika, Lukáš 1993 Ano
Tománek, David 1985 RunFun Ne
Lueder, Steffen 1966 LC Ron-Hill Berlin Ano
Ligaun, Ondřej 1973 Ano
Ligaunová, Jana 1974 Ano
Suchá, Alexandra 1974 Ano
Roeblitz, Holger 1976 FSV Berolina Stralau Ano
Schulze, Steffen 1966 Ne
Kolář, Jan 1986 adidas Runners Prague Ano
Lux, Ondrej 1978 Ano
Svobodová, Aneta 1998 Ne
Kostlánová, Simona 1971 Senior klub tým Tábor Ano

Poslední aktualizace: 18/07/2024 09:15:32

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

Official partners

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay
    Nilfisk

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Středočeský kraj
    Ústecký kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    Jihomoravský kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko