Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Bílá Nova 11 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Čápková, Pavlína 1987 Canicross Olomouc 1. vlna Ano
Tlapáková, Marie 1994 1. vlna Ano
Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty 1. vlna Ano
Štěpánková, Dagmar 1974 TJ Lokomotiva Vranovice 1. vlna Ano
Pinkava, Ales 1987 1. vlna Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny 1. vlna Ano
Omachtová, Markéta 1974 1. vlna Ano
Urbanová, Petra 1988 adidas Runners Prague 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany 1. vlna Ano
Balounová, Martina 1985 1. vlna Ano
Kratochvíl, Aleš 1980 1. vlna Ano
Hornik, Miroslav 2008 1. vlna Ano
Jurečková, Irena 1971 Advenťáci 1. vlna Ano
Čech, David 1969 chevers team 1. vlna Ano
Vopat, Martin 1980 1. vlna Ano
Procházka, Šimon 1995 1. vlna Ano
Král, Tomáš 1993 1. vlna Ano
Vojtek, Jan 1986 Japasport.cz - Kavárna Libuška 1. vlna Ano
Fajfr, Vojtěch 1996 1. vlna Ano
Fajfrová, Elena 1990 1. vlna Ano
Eger, Pavel 1982 1. vlna Ano
Gajdůšek, Jaroslav 1981 1. vlna Ano
Búčiová, Martina 1980 1. vlna Ano
Osičková, Lenka 1981 Danube Runners 1. vlna Ano
Lukacova, Mata 1970 Run For Fun 1. vlna Ano
Saviola, Marcela 1972 1. vlna Ano
Drhlík, Michal 1980 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Řiháková, Monika 1975 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Garaiová, Lucie 1996 1. vlna Ano
Lukáš, Martin 1984 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice 1. vlna Ano
Šimko, Ivan 1962 1. vlna Ano
Ambrožová, Lenka 1967 1. vlna Ano
Zdráhal, František 1978 1. vlna Ano
Zdráhalová, Věra 1978 1. vlna Ano
Saviola, Tatiana 2001 1. vlna Ano
Zacha, Stanislav 2001 Elita Ano
Dambor, Daniel 1993 1. vlna Ano
Chmelař, Robert 1978 NasouPažnemáM Jizerka 1. vlna Ano
Chmelařová, Lenka 1978 NasouPažnemáM Jizerka 1. vlna Ano
Balusova, Petra 1978 1. vlna Ano
Balus, Pavel 1977 1. vlna Ano
Šabová, Lenka 1987 Getfit 1. vlna Ano
Chrenšč, Ľubomír 1983 1. vlna Ano
Šabo, Martin 1986 OCR Žilina 1. vlna Ano
Pavlinová, Martina 1990 1. vlna Ano
Chrenšť, Lukáš 2006 1. vlna Ano
Kučáková, Karolína 1993 1. vlna Ano
Galvas, Libor 1994 1. vlna Ano
Čechová, Nikol 2001 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec 1. vlna Ano
Bubeníková, Andrea 1994 1. vlna Ano
Štefek, Jiří 1975 1. vlna Ano
Chromcová, Jarmila 1968 1. vlna Ano
Chromcová, Jana 1994 1. vlna Ano
Špillerová, Simona 1997 1. vlna Ano
Vrtek, Michael 1978 SK Kuklenská Brno 1. vlna Ano
Vrtková, Pavla 1985 1. vlna Ano
Vařáková, Karolína 1992 1. vlna Ano
Raček, Jozef 1964 1. vlna Ano
Čech, Ondřej 1984 Glami.cz 1. vlna Ano
Fuksová, Jana 1975 1. vlna Ano
Topič, Jiří 1983 1. vlna Ano
Zálešák, Ladislav 1962 1. vlna Ano
Zimmerman, Martin 1983 Running With Scissors 1. vlna Ano
Grulich, Martin 1992 1. vlna Ano
Zotyková, Adéla 2007 1. vlna Ano
Biernatová, Lenka 1979 1. vlna Ano
Biernat, Marek 1978 1. vlna Ano
Bezděková, Zuzana 1988 1. vlna Ano
Louvion, Veronika 1982 1. vlna Ano
Kotabová, Sára 2000 1. vlna Ano
Gajdečková, Hana 1978 1. vlna Ano
Krouželová, Jitka 1979 1. vlna Ano
Šperlich, Adam 1999 Dr.Max 1. vlna Ano
Olejníček, Jiří 1976 1. vlna Ano
Danisz, Matyáš 2009 1. vlna Ano
Danisz, Martin 1973 1. vlna Ano
Plná, Marie 1998 1. vlna Ano
Durczok, Adéla 1983 1. vlna Ano
Durczok, Kamil 1973 1. vlna Ano
Němec, Vlastimil 1979 1. vlna Ano
Kratochvíl, Jakub 1986 Raul! 1. vlna Ano
Nováková, Alena 1979 1. vlna Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec 1. vlna Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec 1. vlna Ano
Králíčková, Lucie 1987 1. vlna Ano
Zemanová, Kristýna 1993 Poltrade Run Team 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosa, Filip 1975 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosová, Dominika 2008 1. vlna Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců 1. vlna Ano
Liška, Karel 1988 1. vlna Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Makrovská, Pavla 1964 1. vlna Ano
Lišková, Martina 1993 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci 1. vlna Ano
Delongová, Marie 1993 1. vlna Ano
Vražina, Lukáš 1991 1. vlna Ano
Proksa, Marek 1973 1. vlna Ano
proksa, tomáš 2003 1. vlna Ano
Proksová, Petra 1978 J'Elita Run 1. vlna Ano
Žovincová, Alena 1992 1. vlna Ano
Králová, Zuzana 1986 NehyKing running 1. vlna Ano
Ondrová, Dana 1974 1. vlna Ano
Filounová, Barbora 1994 1. vlna Ano
Tomkiv, Lukáš 1994 1. vlna Ano
Gálová, Jana 1979 Chřiby run 1. vlna Ano
Kramolišová, Hana 1988 1. vlna Ano
Forstová, Věra 1988 1. vlna Ano
Veselý, Vadim 1978 RUN magazine team 1. vlna Ano
Kelbichová, Veronika 1993 1. vlna Ano
Mynář, Zbyněk 1989 1. vlna Ano
Kokaislová, Lucie 1985 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Peterek Dědková, Kateřina 1987 Šneci v běhu Ano
Gurkova, Dana 1985 Trista60 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano

Poslední aktualizace: 02/03/2024 18:15:14

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ

Official partners

    Craft
    Volvo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    bahis siteleri
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Balíkovna
    Sportisimo
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    Thule
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Sparring Partners
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko