Startovní listina:
Běhej lesy Železná Ruda Nova 13 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Čápková, Pavlína 1987 Canicross Olomouc Ano
Tlapáková, Marie 1994 Ano
Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty Ano
Pinkava, Aleš 1987 Ano
Stepan, Petr 1985 Ano
Brtková, Soňa 1995 Rozběháme Česko Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
Jirásek, Vít 1976 Šneci v běhu Ano
Prchal, Jakub 1996 Ano
Prchalová, Jana 1972 Adventní běhaní Ano
Svobodová, Petra 1988 Houmr run Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Balounová, Martina 1985 Ano
Provinská, Bára 1975 Ano
Skalová, Lucie 1995 Ano
Vostřáková, Marie 1979 Ano
Kartakova, Gabriela 1980 Ano
Skřipcová, Iva 1977 Jeden měsíc běžce Ano
Vopat, Martin 1980 Ano
Hora, Pavel 1984 Ano
Pleskotová, Veronika 1986 Ano
Pleskot, Jan 1985 Ano
Horáková, Anna 1997 Ano
Brožek, Tomáš 1977 Ano
Kolašín, Ondřej 1987 Ano
Zuchewicz, Kornel 1985 Ano
Vitovskyi, Stanislav 1990 Ano
Chotvacova, Katarina 1987 Ano
Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Kučerová, Hana 1976 Ano
Černá, Sylva 1976 BLACK ARROWS Ano
Černá, Nikola 2010 BLACK ARROWS Ano
Černý, Tomáš 2006 BLACK ARROWS Ano
Stransky, Michal 1989 Kometa Bethlehem Ano
Stránská, Petra 1965 Přátelé jezírka Ano
Hicl, Filip 1988 Ano
Novak, Pavel 1978 Alpin Klub Rokytnice nad Jizerou Ano
Šustrová, Tereza 1996 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Kašpar, Petr 1977 Ano
Petr, Jiří 1993 Ano
Šnokhaus, Karel 1992 Ano
Veselovský, Jiří 1980 Ano
Bídová, Markéta 2003 Fortex Ski Moravsky Beroun Ano
Bídová, Kristýna 1996 Ano
Kraus, Matěj 1991 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Koníček, Josef 1987 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec Ano
Zemková, Zuzana 1976 Ano
Červenková, Petra 1984 Ano
Červenka, Miroslav 1979 Ano
Štěpanovič, Martin 1988 Rozběháme Česko Ano
Vařáková, Karolína 1992 Ano
Raček, Jozef 1964 Ano
Winige, Irena 1970 Ano
Čech, Ondřej 1984 Glami.cz Ano
Topič, Jiří 1983 Ano
Mošovská, Petra 1970 MK Kladno Ano
Kučera, Jiří 1986 Ano
Svoboda, Libor 1981 Ano
Hrda, Tomáš 1990 Ano
Sloup, Jan 1963 Ano
Louvion, Veronika 1982 Ano
Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno Ano
Gajdečková, Hana 1978 Ano
Krouželová, Jitka 1979 Ano
Zálešák, Ladislav 1962 Ano
Olejníček, Jiří 1976 Ano
Bulíř, Petr 1991 Ano
Bercsényi, András 1983 Bercsényi team Ano
Němec, Vlastimil 1979 Ano
Kratochvíl, Jakub 1986 Raul! Ano
Cibulka, Zdeněk 1968 SK Klatovy 1898 Ano
Řáha, Martin 1985 Ano
Kohoutová, Zuzana 1989 Fanoušovo běhny Ano
Litvínová, Vlasta 1978 Ano
Kratěna, Ivo 1980 Ano
Šuleková, Eliška 1991 Ano
Silovský, Filip 1993 Ano
Nováková, Alena 1979 Ano
Žákavcová, Viktorie 2006 Ano
Kollmannova, Hana 1978 JLL Ano
Kvíderová, Eva 1973 Ano
Kulhánek, Milan 1962 Ano
Kučera, Adam 1996 Ano
Rubášová, Anna 2001 Ano
Dvořáček, Ondřej Dvořáček 1984 Ano
Fialová, Lenka 1978 Ano
Kubová, Petra 1979 Ano
Homoláč, Václav 1989 Ano
Hrachovina, Eduard 1995 Robert Bosch, s.r.o. České Budějovice Ano
Kolísková, Martina 1987 Ano
Papoušková, Petra 1994 Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Koptová, Tereza 1989 Ano
Veselá, Bronislava 1961 FN Motol Ano
Bartoněk, Jiří 1987 Ano
Cháňová, Barbora 1993 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosa, Filip 1975 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosová, Dominika 2008 Ano
Kašparová, Andrea 1998 Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců Ano
Ortová, Nina 1995 Ano
Schonbauer, Petr 1987 Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu Ano
Makrovská, Pavla 1964 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Brooks, Sarah 1987 Ano
Karvan, Jan 1977 Ano
Poláčková, Lucia 1989 Generali Investments CEE Ano
Renč, Petr 1987 Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Rotova, Lucie 1984 Ano
Mezerová, Kateřina 1974 Klatovy Ano
Navrátilová, Petra 1981 Ano
Pazderová, Eva 1985 Ano
Bucková, Petra 1970 Ano
Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
Poláček, Lukáš 1981 Folksofie Ano
Vlachová, Lucie 1997 Ano
Ondrová, Dana 1974 Ano
Filounová, Barbora 1994 Ano
Novotný, Ondřej 1976 Ano
Hrncir, Tomas 1984 South City Runners Ano
Koubek, Martin 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kavanová, Vlasta 1977 TJ Granitol M.Beroun Ano
Skyva, Petr 1965 SKI-OB Šternberk Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Pimková, Kristýna 1983 Ano
Vopat, Jiří 1973 Ano
Forstová, Věra 1988 Ano
Veitová, Gabriela 1975 Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Majíčková, Zuzana 1984 Ano
Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
Kokaislová, Lucie 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Moulis, Pavel 1975 BSP Ano
Skopalík, Jaromír 1963 Running Dablice Ano
Koutenský, Tomáš 1989 Ano
Koutenský, Libor 1967 Ano
Koutenská, Monika 1998 Ano
Gurkova, Dana 1985 Trista60 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Dýcková, Eva 1979 Ano
Štindlová, Štěpánka 1993 Rozběháme Česko Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Krtek, Martin 1981 Splašené veverky Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mátl, Martin 1976 Ano
Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
Zíka, Petr 1977 Ziky Hobby TM. Rakovník Ano
Kořínková, Pavla 1988 Ano
Blovský, Viktor 1988 Running Lions Ano
Dvořáková, Natálie 2002 Ano
Holub, Pavel 1969 Ano
Štraserová, Zdeňka 1992 Ano
Hlinková, Petra 1981 Ano
Poledňáková, Olga 1986 Ano
Sejková, Alena 1982 Ano
Kůst, Tomáš 1990 Ano
Cibulka, Zdeněk 1996 FDF Ano
Hrádocká, Sylvia 1972 Rozběháme Prahu Ano
Hampl, Štepán 1990 Ano
Mlčáková, Michaela 1987 Ano
Wanka, Pavel 1976 Ano
Horák, Gabriel 1981 Ano
Skůrová, Hana 1961 Ano
Mikutová, Hana 1985 Ano
Tůma, Jonáš 2007 CETIN Ano
Mládková, Ivana 1989 Ano
Dvořák, Radim 1993 Ano
Nováková, Andrea 1977 Ano
Nováková, Lenka 1996 Ano
Šašek, Pavel 1980 Ano
Richtr, Aleš 1975 Cetin Ano
Richtrová, Alena 1975 Ano
Dekrétová, Markéta 1987 Ano
Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Veverka, Jan 1978 MCSCH_team Ano
Seidl, Libor 1986 Ano
Hamerník, Stanislav 1981 Ano
Snopek, Miloslava 1975 Snopek Team Ano
Svoboda, Radek 1972 Ano
Kubicová, Jana 1972 Ano
Holeček, Lukáš 2001 Run RS Holeček Ano
Holeček, František 1970 Run RS Holeček Ano
Váňová, Anna 1996 Ano
Volf, Václav 1998 Ano
Murlová, Pavla 1984 Sprint on Clouds Ano
Mikšík, Vojtěch 1996 Ano
Králová, Veronika 1987 Ano
Kulifay, Jitka 1986 Progres Run Team Liberec Ano
Skřivánková, Anna 1997 Ano
Kliner, Miloslav 1963 Rajec Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Konigsmarková, Eva 1991 Dr.Max Ano
Mejdrech, Zdeněk 1982 Ano
Mejdrechová, Petra 1982 Ano
Melicharová, Livia 1977 Jeden měsíc běžce Ano
Konigsmark, Petr 1985 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rott, Lukáš 1982 Ano
Sopek, Václav 1978 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Adam, Vojtěch 2000 FFÚ VŠE Ano
Venclík, Jakub 2000 FFÚ VŠE Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Šoustar, Ondřej Michal 2001 FFÚ VŠE Ano
Chudoba, Tomáš 2000 Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Mašková, Martina 2002 Ano
Pankrác, Dalibor 1994 Ano
Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kolátorová, Pavlína 1972 MTB MEL Ano
Hupková, Viktória 2001 Dr. Max Ano
Kohout, Pavel 1975 Ano
Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
Žák, Petr 1979 Ano
Štěrba, Marek 1995 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prouza, Lukáš 1979 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prouzová, Lenka 1981 TJ Stašov Ano
Rapp, Štěpán 1973 VŠM-outdoor sport team Ano
Klinec, Adam 1992 Ano
Mikulandová, Marcela 1989 Dr. Max Ano
Pražská, Veronika 1992 Ano
Zigalová, Markéta 1998 Dr.Max Ano
Hrachová, Irena 1973 Sokol Losiná Ano
Hrach, Josef 1972 Sokol Losiná Ano
Bystrianský, Lukáš 1991 Ano
Kunštová, Kateřina 1983 Ano
Kováčová, Michaela 1997 Ano
Brejcha, Markéta 1989 Ano
Libeňská, Anna 1992 Ano
Dítě, První 2000 Ano
Němec, Tomáš 1984 České Budějovice Ano
Mašková, Barbora 1993 Ano
Jirovská, Tereza 1993 Ano
Harcarova, Andrea 1991 Ano
Del Maschio, Anna 1991 Ano
Havlíková, Barbora 1985 OOB Kotlářka Ano
Chytka, Milan 1970 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Nevtipa, Marek 1987 Splašené Veverky Ano
Musil, David 1977 Slovan Praha Zdravotník Ano
Musilová, Klára 1977 Slovan Praha Zdravotník Ano
Skopová, Michaela 1998 Ano
Tučková, Lenka 1989 Ano
Mahel, Tadeáš 1989 SK Babice Ano
Kolář, Milan 1977 Ano
Formánek, Pavel 1996 Ano
Vyšatová, Lucie 1990 CETIN Ano
Kaasova, Barbora 1992 Ano
Semerák, Pavel 1981 Ano
Civín, Jiří 1968 Ano
Beneš, Milan 1983 Ano
Cano Quintana, Mario 1993 Ano
Bašistová, Mária 1995 Ano
Kresa, Roman 1977 Ano
Drapáková, Monika 1971 Progres run team Liberec Ano
Drapák, Imrich 1971 Ano
Černá, Tereza 1991 Ano
Leixnerová, Anna 2004 Ano
Hebr, Martin 1989 Ano
Veigertová, Gabriela 2000 AC TJ Jičin Ano
Wielgus, Eva 1973 SK Mořnka Ano
Zavadilová, Marta 1978 SK Mořinka Ano
Pašková, Monika 1974 Rozběháme Třemošnou Ano
Šimková, Andrea 1975 Ano
Dejová, Martina 1979 Rozběháme Třemošnou Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Valová, Petra 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Holub, Jozef 1968 Ano
Kalina, Milan 1976 Ano
Vecka, Michal 1981 Báječné ženy v běhu Ano
Záruba, Jan 1983 KopatschkaGroup Ano
Jerman, Jan 1989 AC Kalivody Ano
Pokorný, Lukáš 1985 Hexar Studios Ano
Pěnkava, Petr 1978 Ano
Holoubková, Barbora 1992 Ano
Ondra, Martin 1990 Ano
Žárská, Sofie 1994 Ano
Cincibus, Ondřej 1977 Dr.Max Ano
Sisrová, Vendula 2007 Střední škola Semily Ano
Semrád, Tomáš 1991 Ano
Sisrová, Tereza 1994 Střední škola Semily Ano
Krucká, Jana 1990 Ano
Bršlica, Tomáš 1974 Cetin Ano
Koubková, Monika 1996 Ano
Zavadil, Martin 1988 Ano
Weishauplova, Anna 1978 STG Rokycany Ano
Svěchotová, Jaroslava 1972 STG Rokycany Ano
Němec, Ladislav 1982 Ano
Brož, Bedřich 1979 Ano
Brožová, Milena 1979 Ano
Hlavatý, Robert 1979 Ano
Hlavatá, Michaela 1982 Ano
Sedlačík, Tomáš 1982 BK Osamělí běžci Praha Ano
Sýkora, Martin 1975 Ano
Palubjak, Robert 1981 Petula a Robino Ano
Vaněčková, Iveta 1995 Rozběháme Plzeň Ano
Kolísek, Ondřej 1987 Ano
Motlíková, Vendula 1978 Ano
Demartini, Artur 1990 Ano
Demartini, Nikol 1991 Ano
Maček, Miroslav 1980 Ano
Nováková, Michaela 1977 Ano
Forst, Filip 1978 Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Janů, Denisa 1994 Ano
Hlávková, Markéta 1980 Ano
Hlávka, Lukáš 2007 Ano
Landrgott, Lukáš 1982 Ano
Harák, Martin 1989 Ano
Kulka, Petr 1969 Ano
Langerová, Tereza 1974 Jeničkovy Mařenky Ano
Němeček, Tomáš 1995 FBC Plzeň Ano
Mládek, Jan 1980 CETIN Ano
Mládková, Zuzana 1985 Ano
Šindelář, Vlastimil Šindelář 1993 Ano
Rozhoňová, Andrea 1993 Ano
Talpova, Michaela 1994 Ano
Šantínová, Markéta 1974 PSC Plzeň Ano
Kalus, Vlastislav 1983 Ano
Smrček, Zdeněk 1974 Ano
Pohanka, Michal 1980 Ano
Stowasser, Filip 1983 Bike team Vochov Ano
Hroch, František 1972 Klokani Ano
Putník, Josef 1992 Ano
Kasal, Jakub 1993 Ano
Štorková, Lucie 2002 Ano
Chybík, Jiří 1995 Ano
Pincová, Kristýna 1979 CETIN Ano
Dudášová, Monika 1966 SK Vlaška Ano
Fencl, Radek 1965 SK Vlaška Ano
Diartová, Ivana 1976 Generali Investments Ano
Zvadova, Michaela 1977 Ano
Fintová, Dana 1978 Ano
Vlášek, Oldřich 1989 Ano
Rozum, Jan 1986 Lesy ČR Ano
Bradová, Jaroslava 1959 Ano
Brada, Jiří 1964 Ano
Watanabe, Kohei 1992 Ano
Černá, Kristýna 1993 Canicross Plzeň Ano
Kučerová, Nikola 1997 Lesy ČR Ano
Turkova, Katerina 1980 Ano
Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Charvátová, Kačka 1988 Dr.Max Ano
Štýsová, Lenka 1977 Dr.Max Ano
Kuthanová, Marti 1992 Ano
Preslová, Adéla 1990 Běžecký klub České spořitelny Ano
Veindl, Lukáš 1993 ASK DĚČÍN Ano
Kotek, Filip 2007 Ano
Pudil, Marek 1975 Ano
Tranová, Eva 1996 Ano
Červenka, Milan 1967 TJ Dynamo Pardubice Ano
Eichler, Jakub 1979 Ano
Gajdoš, Martin 1991 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecký, Čeněk 1988 Novis team Ano
Chudějová, Marie 1990 Ano
Bárta, Martin 1991 Lomnice nad Popelkou Ano
Valoušek, Richard 1986 FC Zličín Ano
Mazancová, Katerina 1998 Ano
Bilejová, Jitka 1984 Ano
Bártová, Lucie 1982 Hybridtraining Ano
Melichar, Jiří 1974 Ano
Lunackova, Jitka 1993 Ano
Beránková, Markéta 1986 Gym Class Heroes Ano
Oškera, Tomáš 1999 Ano
Kadrle, Daniel 1993 Ano
Chuman, Martin 1973 Fly United Ano
Nováková, Tereza 1994 Ano
Cedidlova, Jirina 1980 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Brabec, Radim 1994 Ano
Giertli, Tomáš 1983 Ano
Štýblová, Vendula 1983 Ano
Kuča, Martin 1972 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Netíková, Kamila 1989 RAUL! Ano
Filipová, Lenka 1980 Ano
Šindelář, Jan 1993 Ano
Fadrhons, Tomáš 1978 Ano
Vejpustek, Miroslav 1982 Ano
Hrochová, Jolana 1992 Ano
Baloušková, Karolína 2003 Ano
Vaněček, Filip 2003 Ano
Velebný, Jáchym 2001 Ano
Havelková, Renata 1976 Ano
Svěchotová, Jana 1990 STGR Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Pavlová, Anetta 1991 Ano
Mišková, Alžběta 1998 Ano
Horáček, Vít 1958 Ano
Vodrážková, Alice 1968 Ano
Erban Kočergina, Julie 1988 Ano
Mátlová, Karolína 2003 Ano
Zieglerová, Vendula 1982 Ano
Zálešáková, Michaela 1983 Ano
Palková, Veronika 1982 Sport Active invest Ano
Galbavý, Matěj 1993 Ano
Bartošová, Simona 1995 Ano
Albrechtová, Marie 1997 Ano
Ruml, Pavel 1979 Ano
Furišová, Ladislava 1968 Ano
Medlín, Jan 1975 Ano
Ebel, Eduard 1962 Ano
Dvořáček, Marek 1992 Ano
Di Giulio, Filip 2009 Ano
Švachová, Markéta 1990 Ano
Dykastová, Marie 1998 Ano
Burianek, Martin 1970 Ano
Naďová, Petra 1988 MIZUNO TEAM-Goofy Team Ano
Hádek, Ondra 2006 CETIN Ano
Krejčíková, Terezie 2007 CETIN Ano
Šafránek, Zdeněk 1986 Ano
Pelešková, Petra 1980 A.D.S. Rokycany Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Porubová, Ludmila 1976 Ano
Rehák, Vojtěch 2002 Ano
Cubrová, Michaela 1971 Ano
Dědičová, Daniela 1983 Rozběhnito.cz Ano
Průšová, Anna 1995 Ano
Dvořák, Marek 1982 Dr.Max Ano
Fintová, Andrea 2004 Ano
Mareš, Martin 1994 Ano
Marešová, Tereza 1999 Ano
Kroupar, Jaroslav 1986 Rozběháme Česko Ano
Procházka, Jiří 1996 Ano
Barinova, Martina 1990 SK Přerov Ano
Marková, Jana 1984 SRTG České Budějovice Ano
Koloros, Pavel 1985 Ano
Šmídová, Jitka 1978 Prostě běž! Ano
Mauer, Nicole 1977 PENNY Ano
Kubínková, Veronika 1986 TV Nova Ano
Schöpe Wolf, Michaela 1978 Ano
Šilhava, Jana 2000 Ano
Bartošovská, Eva 1994 Ano
Točínová, Alena 1988 Ano
Morovicsová, Alena 1973 Šneci v běhu Ano
Sršeň, Stanislav 1983 Šneci v běhu Ano
Svobodová, Aneta 1998 Ano
Pavlík, Ladislav 1982 Ano
Jirman, Martin 1990 Chcanky v běhu Ano
Joglová, Marcela 1987 Here to win Ano
Pražáková, Kristýna 1998 Ano
Rendlová, Marie 1976 Ano
Michálek, Jan 1991 Ano
Nosek, Pavel 1975 Ano
Machová, Ivana 1969 Ano
Kinovič, Matěj 1990 Ano
Krajča, Tomáš 1983 Ano
Miča, Pavel 1983 Ano
Dlouhý, Vítek 2008 Tap Plzeň Ano
Musilová, Kamila 1986 DCKM Ano
Kristen, Pavel 1979 Ano
Kamionková, Hana 1987 Ano
Hrdinová, Tereza 1993 ŠBV Ano

Poslední aktualizace: 18/07/2024 09:15:32

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

Official partners

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay
    Nilfisk

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Středočeský kraj
    Ústecký kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    Jihomoravský kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko