Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Železná Ruda Nova 13 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mátl, Martin 1976 Ne
Čápková, Pavlína 1987 Canicross Olomouc 1. vlna Ano
Tlapáková, Marie 1994 1. vlna Ano
Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty 1. vlna Ano
Pinkava, Ales 1987 1. vlna Ano
Stepan, Petr 1985 1. vlna Ano
Brtková, Soňa 1995 Rozběháme Česko 1. vlna Ano
Hrabík, Tomáš 1974 1. vlna Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny 1. vlna Ano
Jirásek, Vít 1976 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Prchal, Jakub 1996 1. vlna Ano
Prchalová, Jana 1972 Adventní běhaní 1. vlna Ano
Urbanová, Petra 1988 adidas Runners Prague 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany 1. vlna Ano
Balounová, Martina 1985 1. vlna Ano
Provinská, Bára 1975 1. vlna Ano
Skalová, Lucie 1995 1. vlna Ano
Hrdinová, Tereza 1993 ŠBV 1. vlna Ano
Cvrkalová, Eva 1982 1. vlna Ano
CVRKAL, David 1984 1. vlna Ano
Vostřáková, Marie 1979 1. vlna Ano
Kartakova, Gabriela 1980 1. vlna Ano
Skřipcová, Iva 1977 Jeden měsíc běžce 1. vlna Ano
Vopat, Martin 1980 1. vlna Ano
Horova, Marie 1989 1. vlna Ano
Hora, Pavel 1984 1. vlna Ano
Pleskotová, Veronika 1986 1. vlna Ano
Pleskot, Jan 1985 1. vlna Ano
Horáková, Anna 1997 1. vlna Ano
Brožek, Tomáš 1977 1. vlna Ano
Chotvacova, Katarina 1987 Ano
Hanousek, Miroslav 1970 1. vlna Ano
Hanousková, Martina 1971 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice 1. vlna Ano
Kučerová, Hana 1976 1. vlna Ano
Černá, Sylva 1976 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Černá, Nikola 2010 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Černý, Tomáš 2006 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Tomanicová, Lenka 1978 Terapie během 1. vlna Ano
Stransky, Michal 1989 Kometa Bethlehem 1. vlna Ano
Stránská, Petra 1965 Přátelé jezírka 1. vlna Ano
Novak, Pavel 1978 Alpin Klub Rokytnice nad Jizerou 1. vlna Ano
Šustrová, Tereza 1996 1. vlna Ano
Zacha, Stanislav 2001 Elita Ano
Petr, Jiří 1993 1. vlna Ano
Šnokhaus, Karel 1992 1. vlna Ano
Veselovský, Jiří 1980 1. vlna Ano
Bídová, Markéta 2003 Fortex Ski Moravsky Beroun 1. vlna Ano
Bídová, Kristýna 1996 1. vlna Ano
Kraus, Matěj 1991 1. vlna Ano
Jelínková, Barbora 1982 1. vlna Ano
Presl, Aleš 1984 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Koníček, Josef 1987 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec 1. vlna Ano
Zemková, Zuzana 1976 1. vlna Ano
Červenková, Petra 1984 1. vlna Ano
Červenka, Miroslav 1979 1. vlna Ano
Kristenová, Paulína 1981 1. vlna Ano
Štěpanovič, Martin 1988 Rozběháme Česko 1. vlna Ano
Vařáková, Karolína 1992 1. vlna Ano
Raček, Jozef 1964 1. vlna Ano
Winige, Irena 1970 1. vlna Ano
Čech, Ondřej 1984 Glami.cz 1. vlna Ano
Topič, Jiří 1983 1. vlna Ano
Mošovská, Petra 1970 MK Kladno 1. vlna Ano
Kučera, Jiří 1986 1. vlna Ano
Svoboda, Libor 1981 1. vlna Ano
Teschnarova, Martina 1984 1. vlna Ano
Giannetti, Gabriele 1987 1. vlna Ano
Hrda, Tomáš 1990 1. vlna Ano
Sloup, Jan 1963 1. vlna Ano
Murar, Roman 1979 1. vlna Ano
Čížková, Michaela 1982 1. vlna Ano
Louvion, Veronika 1982 1. vlna Ano
Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci 1. vlna Ano
Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno 1. vlna Ano
Gajdečková, Hana 1978 1. vlna Ano
Krouželová, Jitka 1979 1. vlna Ano
Zálešák, Ladislav 1962 1. vlna Ano
Olejníček, Jiří 1976 1. vlna Ano
Bulíř, Petr 1991 1. vlna Ano
Bercsényi, András 1983 Bercsényi team 1. vlna Ano
Němec, Vlastimil 1979 1. vlna Ano
Gaschlerová, Kateřina 1983 1. vlna Ano
Kratochvíl, Jakub 1986 Raul! 1. vlna Ano
Cibulka, Zdeněk 1968 SK Klatovy 1898 1. vlna Ano
Řáha, Martin 1985 1. vlna Ano
Litvínová, Vlasta 1978 1. vlna Ano
Silovký, Filip 1993 1. vlna Ano
Nováková, Alena 1979 1. vlna Ano
Žákavcová, Viktorie 2006 1. vlna Ano
Kollmannova, Hana 1978 JLL 1. vlna Ano
Kvíderová, Eva 1973 1. vlna Ano
Kulhánek, Milan 1962 1. vlna Ano
Kučera, Adam 1996 1. vlna Ano
Rubášová, Anna 2001 1. vlna Ano
Fialová, Lenka 1978 1. vlna Ano
Kubová, Petra 1979 1. vlna Ano
Kolísková, Martina 1987 1. vlna Ano
Papoušková, Petra 1994 1. vlna Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec 1. vlna Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec 1. vlna Ano
Koptová, Tereza 1989 1. vlna Ano
Veselá, Bronislava 1961 FN Motol 1. vlna Ano
Cháňová, Barbora 1993 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosa, Filip 1975 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosová, Dominika 2008 1. vlna Ano
Kašparová, Andrea 1998 1. vlna Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců 1. vlna Ano
Ortová, Nina 1995 1. vlna Ano
Prýmek, Jiří 1990 1. vlna Ano
Schonbauer, Petr 1987 1. vlna Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Makrovská, Pavla 1964 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci 1. vlna Ano
Brooks, Sarah 1987 1. vlna Ano
Karvan, Jan 1977 1. vlna Ano
Poláčková, Lucia 1989 Generali Investments CEE 1. vlna Ano
Renč, Petr 1987 1. vlna Ano
Chládek, Jaroslav 1973 1. vlna Ano
Rotova, Lucie 1984 1. vlna Ano
Mezerová, Kateřina 1974 Klatovy 1. vlna Ano
Navrátilová, Petra 1981 1. vlna Ano
Pazderová, Eva 1985 1. vlna Ano
Bucková, Petra 1970 1. vlna Ano
Poláček, Kamil 1981 Folksofie 1. vlna Ano
Poláček, Lukáš 1981 Folksofie 1. vlna Ano
Vlachová, Lucie 1997 1. vlna Ano
Ondrová, Dana 1974 1. vlna Ano
Filounová, Barbora 1994 1. vlna Ano
Novotný, Ondřej 1976 1. vlna Ano
Hrncir, Tomas 1984 South City Runners 1. vlna Ano
Koubek, Martin 1985 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kavanová, Vlasta 1977 TJ Granitol M.Beroun 1. vlna Ano
Skyva, Petr 1965 SKI-OB Šternberk 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR 1. vlna Ano
Pimková, Kristýna 1983 1. vlna Ano
Vopat, Jiří 1973 1. vlna Ano
Forstová, Věra 1988 Ano
Veitová, Gabriela 1975 1. vlna Ano
Trnka, Tomáš 1974 1. vlna Ano
Trnková, Helena 1975 1. vlna Ano
Majíčková, Zuzana 1984 1. vlna Ano
Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný 1. vlna Ano
Kokaislová, Lucie 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Moulis, Pavel 1975 BSP Ano
Skopalík, Jaromír 1963 Running Dablice Ano
Koutenský, Tomáš 1989 Ano
Koutenský, Libor 1967 Ano
Koutenská, Monika 1998 Ano
Gurkova, Dana 1985 Trista60 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Dýcková, Eva 1979 Ano
Štindlová, Štěpánka 1993 Rozběháme Česko Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Krtek, Martin 1981 Splašené veverky Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano

Poslední aktualizace: 02/03/2024 15:15:15

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ

Official partners

    Craft
    Volvo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    bahis siteleri
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Balíkovna
    Sportisimo
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    Thule
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Sparring Partners
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko