Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Karlštejn Nova 13 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Gajdošová, Zuzana 1980 Prostě běž! Ne
Klimeš, Petr 1980 Jihočeský klub maratonců Ne
Babičíková, Eva 1985 Ne
Houšková, Petra 1990 Ne
Podlipný, Jakub 2004 Ne
Strašil, Miroslav 1985 Canicross Olomouc MC Ne
Lím, Hanuš 1974 2. vlna Ano
Trägerová, Simona 1999 2. vlna Ano
Tlapáková, Marie 1994 2. vlna Ano
Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty 2. vlna Ano
Pinkava, Ales 1987 2. vlna Ano
Papoušek, Lukáš 2002 2. vlna Ano
Papoušek, Tomáš 1992 2. vlna Ano
Papoušek, Michal 1991 2. vlna Ano
Klikoš, Jiří 1955 Vlcata 2. vlna Ano
Brtková, Soňa 1995 Rozběháme Česko 2. vlna Ano
Fiala, Jiří 1956 2. vlna Ano
Fialová Zachová, Jana 1970 Báječné ženy v běhu 2. vlna Ano
Hons, Pavel 1980 2. vlna Ano
Huml, Jan 1984 1. vlna Ano
Lázna, Jakub 1977 2. vlna Ano
Vosátková, Zuzana 1988 Clever fit Kladno 2. vlna Ano
Šnobl, David 1985 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vrbická, Martina 1987 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Modos, Istvan 1990 2. vlna Ano
Menglerová, Michaela 1993 2. vlna Ano
Zemanovská, Monika 1975 2. vlna Ano
Urbanová, Petra 1988 adidas Runners Prague 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany 2. vlna Ano
Balounová, Martina 1985 2. vlna Ano
Kratochvíl, Aleš 1980 1. vlna Ano
Hornik, Miroslav 2008 1. vlna Ano
Blasbalgová, Soňa 1975 2. vlna Ano
Chovancová, Renata 1975 2. vlna Ano
Lněničková, Andrea 1994 2. vlna Ano
Jarošová, Marcela 1995 2. vlna Ano
Jurečková, Irena 1971 Advenťáci 2. vlna Ano
Hrdinová, Tereza 1993 ŠBV 2. vlna Ano
Michálek, Aleš 1970 2. vlna Ano
Dvorská, Monika 1977 2. vlna Ano
Křovinová, Kateřina 1993 2. vlna Ano
Ondrášková, Jana 1990 2. vlna Ano
Čech, David 1969 chevers team 2. vlna Ano
Hlávková, Markéta 1980 2. vlna Ano
Hlávka, Lukáš 2007 1. vlna Ano
Hubáček, Tomáš 1993 Bujaci 2. vlna Ano
Vostřáková, Marie 1979 2. vlna Ano
Panáčková, Karla 1970 2. vlna Ano
Vopat, Martin 1980 2. vlna Ano
Muller, Anežka 1986 2. vlna Ano
Kopelentová, Zdeňka 1974 2. vlna Ano
Hora, Pavel 1984 2. vlna Ano
Kučerová, Barbora 1979 2. vlna Ano
Musil, Vladimír 1970 Sokol Dolní Počernice 2. vlna Ano
Rollová, Iveta 1982 Radnické kecky TJ Sokol Radnice 2. vlna Ano
Sládek, Martin 1975 2. vlna Ano
Šnajdrová, Kamila 2006 2. vlna Ano
Chmelař, Robert 1978 NasouPažnemáM Jizerka 2. vlna Ano
Chmelařová, Lenka 1978 NasouPažnemáM Jizerka 2. vlna Ano
Horáková, Anna 1997 2. vlna Ano
Matějka, Petr 1975 F.R.C. Zábřeh 1. vlna Ano
Hereinová, Petra 1980 TJ SOKOL RADNICE Radnické kecky 2. vlna Ano
Šnebergová, Alena 1978 Radnické kecky TJ Sokol Radnice 2. vlna Ano
Braborcová, Libuše 1976 Radnické kecky 2. vlna Ano
Šefflová, Petra 1991 RADNICKÉ KECKY - TJ SOKOL RADNICE 2. vlna Ano
Hegnerová, Marcela 1981 2. vlna Ano
Jonáková, Gabriela 1970 Radnické kecky 2. vlna Ano
Němeček, Milan 1959 2. vlna Ano
Lipková, Iva 1980 2. vlna Ano
Apostolová, Marta 1979 2. vlna Ano
Šťastný, Jakub 1980 2. vlna Ano
Jechová, Jana 1975 Ždírec 2. vlna Ano
Hradský, Martin 1976 2. vlna Ano
Lipenská, Petra 1982 2. vlna Ano
Kliková, Kateřina 1995 Jeden Měsíc Běžce 2. vlna Ano
Lukáš, Martin 1984 1. vlna Ano
Rusnák, Marek 1988 TJ MEZ Mohelnice 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Čekan, Tomáš 1975 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice 1. vlna Ano
Šimko, Ivan 1962 2. vlna Ano
Kysilková, Šárka 1977 2. vlna Ano
Jinova, Petra 1975 2. vlna Ano
Kučerová, Hana 1976 2. vlna Ano
Holá, Vendula 1983 Radnické Kecky TJ Sokol Radnice 2. vlna Ano
Kočka, Luboš 1976 Radnické kecky TJ Sokol Radnice 2. vlna Ano
Blovská Výborná, Šárka 1988 Tj Sokol Radnice - Radnické kecky 2. vlna Ano
Paprčka, Peter 1987 Bujaci 2. vlna Ano
Černá, Sylva 1976 BLACK ARROWS 2. vlna Ano
Černá, Nikola 2010 BLACK ARROWS 2. vlna Ano
Černý, Tomáš 2006 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Mrzenová, Jindra 1985 2. vlna Ano
Vetráková, Andrea 1985 Ano
Eisenmayerova, Jana 1974 Srtg Most 2. vlna Ano
Syrová, Radka 1978 Rozběhej Litvínov 2. vlna Ano
Hicl, Filip 1988 2. vlna Ano
Stadler, Josef 1990 2. vlna Ano
Stanieková, Soňa 1977 2. vlna Ano
Želonka, Josef 1976 Kunratice u Frýdlantu 1. vlna Ano
Šíma, Ester 1994 2. vlna Ano
Zacha, Stanislav 2001 Elita Ano
Chorovská, Bára 2000 2. vlna Ano
Blažej, Lukáš 1996 2. vlna Ano
Halova, Markéta 1977 2. vlna Ano
Markvartová, Pavlína 1981 2. vlna Ano
Maurerová, Lenka 2003 2. vlna Ano
Košťál, Daniel 1985 2. vlna Ano
Podaný, Lubomír 1986 2. vlna Ano
Holoubková, Barbora 1992 2. vlna Ano
Westberg, Erick 1971 2. vlna Ano
Balusova, Petra 1978 2. vlna Ano
Balus, Pavel 1977 2. vlna Ano
Vrána, Vilém 1985 1. vlna Ano
Mroviecová, Jana 1969 Běžci sobě 2. vlna Ano
Nágl, Jaroslav 1980 1. vlna Ano
Pijanowská, Ilona 1969 Advenťáci 2. vlna Ano
Grulich, Petr 1997 2. vlna Ano
Cisarova, Zuzana 1977 2. vlna Ano
Beňáková, Martina 1977 2. vlna Ano
Korolovič, Tomáš 1983 adidas Runners Prague 1. vlna Ano
Kratochvílová, Petra 1979 1. vlna Ano
Havelková, Věra 1997 2. vlna Ano
Vančurová, Ivana 1974 2. vlna Ano
Presl, Aleš 1984 2. vlna Ano
Doležal, Pavel 1975 2. vlna Ano
Doležalová, Josefína 2005 2. vlna Ano
Kresa, Roman 1977 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec 1. vlna Ano
Motolová, Romana 1973 2. vlna Ano
Motolová, Monika 2001 2. vlna Ano
Kopečná, Danča 1984 2. vlna Ano
Strnadová, Markéta 1984 Šneci v Běhu 2. vlna Ano
Talpova, Michaela 1994 2. vlna Ano
Dvořák, Michal 1987 2. vlna Ano
Klášterecký, Michal 1990 2. vlna Ano
Oulický, Roman 1964 Černošice 2. vlna Ano
Jaroš, Pavel 1969 žádný 2. vlna Ano
Jarošová, Markéta 1979 2. vlna Ano
Kot, Lubomír 1957 2. vlna Ano
Kotová, Blanka 1959 1. vlna Ano
Hošková, Kateřina 1988 2. vlna Ano
Anděrová, Jana 2023 2. vlna Ano
Chalupník, Jiří 1990 2. vlna Ano
Najmanová, Barbora 1991 2. vlna Ano
Hlaváčová, Monika 1994 2. vlna Ano
Bílá, Lenka 1997 2. vlna Ano
Lengálová, Markéta 1989 2. vlna Ano
Dotlačil, Vojtěch 1987 2. vlna Ano
Raček, Jozef 1964 1. vlna Ano
Fialová, Michaela 1992 2. vlna Ano
Bouda, Jan 1988 Prd z Brd 2. vlna Ano
Ničová, Anna 1995 2. vlna Ano
Lischke, Tereza 1993 2. vlna Ano
Čech, Ondřej 1984 Glami.cz 2. vlna Ano
Hloupa, Klara 1981 2. vlna Ano
Ehrlich, Matěj 1991 2. vlna Ano
Břeňová, Nicole 1994 2. vlna Ano
Topič, Jiří 1983 2. vlna Ano
Vesela, Adela 1982 1. vlna Ano
Brychta, Lukáš 1987 2. vlna Ano
Fraňková, Zuzana 1988 2. vlna Ano
Chotváč, Richard 1990 1. vlna Ano
Papp, Jozef 1970 2. vlna Ano
Pappova, Dominika 1996 2. vlna Ano
Brůžová, Monika 1974 2. vlna Ano
Kolajová, Hana 1994 2. vlna Ano
Havrankova, Petra 1979 2. vlna Ano
Havrankova, Linda 2009 2. vlna Ano
Hajníková, Štěpánka 1972 2. vlna Ano
Geletič, Václav 1984 2. vlna Ano
Geletičová, Anna 1987 2. vlna Ano
Pára, Jan 1992 2. vlna Ano
Hrda, Tomáš 1990 2. vlna Ano
Sloup, Jan 1963 2. vlna Ano
Saifrt, Ondřej 1981 2. vlna Ano
Korecová, Michala 1989 2. vlna Ano
Vojtová, Markéta 1985 2. vlna Ano
Brabač, Lukáš 1985 2. vlna Ano
Biernatová, Lenka 1979 2. vlna Ano
Biernat, Marek 1978 2. vlna Ano
Kocián, Robert 1977 2. vlna Ano
Wikturnová, Kristýna 1985 Tři sestry 2. vlna Ano
Florián, Karel 1977 2. vlna Ano
Břeň, Martin 1964 Veverkateam 2. vlna Ano
Louvion, Veronika 1982 2. vlna Ano
Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci 1. vlna Ano
Król, Daniel 1974 Murtfeldt plasty 2. vlna Ano
Królová, Hana 1974 2. vlna Ano
Mihaescu, Serban 1980 1. vlna Ano
Hrubá, Vlasta 1969 Prostě běž 2. vlna Ano
Bělohradský, Radek 1986 2. vlna Ano
Bambousková, Petra 1982 2. vlna Ano
Dvořáková, Michaela 1992 2. vlna Ano
Pichot, Audelin 1986 2. vlna Ano
Zvalová, Ilona 1989 2. vlna Ano
Zvalo, Zdeněk 1986 Dobrovice 2. vlna Ano
Richter, Lukas 1982 Ocr Pardubáci 2. vlna Ano
Richterova, Eva 1989 Ocr Pardubáci 2. vlna Ano
Gajdečková, Hana 1978 2. vlna Ano
Bravanský, Karel 1996 2. vlna Ano
Milt, Rostislav 2003 2. vlna Ano
Shmaraeva, Elena 1986 2. vlna Ano
Rejmont, Pavel 1962 2. vlna Ano
Hynková, Martina 1985 2. vlna Ano
Hynek, Pavel 1977 2. vlna Ano
Stehlikova, Zuzana 1991 2. vlna Ano
Vytiskova, Tereza 1991 2. vlna Ano
Patolánová, Michaela 1977 Báječné ženy v běhu 2. vlna Ano
Adámková, Kateřina 2002 2. vlna Ano
Vondrák, Jan 1990 2. vlna Ano
Zemanová, Andrea 1978 2. vlna Ano
Boháček, Jiří 1991 RC Praga Praha 2. vlna Ano
Olejníček, Jiří 1976 2. vlna Ano
Drdová, Anna 1969 2. vlna Ano
Kubů, Irena 1972 Prostě běž 2. vlna Ano
Kratochvílová, Markéta 1972 2. vlna Ano
Fajfrová, Elena 1990 2. vlna Ano
Pokorný, Lukáš 1985 Hexar Studios 2. vlna Ano
Pejcharová, Jana 1973 2. vlna Ano
Němec, Zdeněk 1982 2. vlna Ano
Zachardová, Doubravka 2002 2. vlna Ano
Vytiska, Jakub 1987 2. vlna Ano
Dýcková, Eva 1979 2. vlna Ano
Němec, Vlastimil 1979 2. vlna Ano
Šnajdr, Luděk 2008 2. vlna Ano
Kratochvíl, Jakub 1986 Raul! 1. vlna Ano
Pohlová, Karolína 1978 2. vlna Ano
Kašpar, Jakub 1994 2. vlna Ano
Kostialik, Matej 1996 2. vlna Ano
Sedlacek, Alexander 1994 2. vlna Ano
Vlček, Pavel 1972 2. vlna Ano
Jonáková, Markéta 1999 2. vlna Ano
Řáha, Martin 1985 1. vlna Ano
Libeňská, Anna 1992 2. vlna Ano
Zemánek, Slavoj 1976 Šneci v běhu 2. vlna Ano
Rybová, Radka 1969 1. vlna Ano
Zaitsev, Alexander 1977 Atlet Šestajovice 2. vlna Ano
Roháčová, Lucie 1973 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Krtek, Martin 1981 Splašené veverky Elita Ano
Praženicová, Stanislava 1983 2. vlna Ano
Pummová, Lucie Liliana 1986 Rozběháme Česko 2. vlna Ano
Mikulášová, Petra 1979 2. vlna Ano
Matas, David 1987 2. vlna Ano
Mec, Kateřina 1977 1. vlna Ano
Svěchotová, Jaroslava 1972 STG Rokycany 2. vlna Ano
Beníšková, Martina 1992 1. vlna Ano
Nováková, Alena 1979 2. vlna Ano
Křižka, Radim 1988 1. vlna Ano
Kubová, Renata 1978 Vrahovické parťačky 2. vlna Ano
Žákavcová, Viktorie 2006 1. vlna Ano
Marcová, Anežka 2007 ASK Dipoli 2. vlna Ano
Kollmannova, Hana 1978 JLL 2. vlna Ano
Čermák, Jiří 1986 1. vlna Ano
Douchová, Blanka 1971 SDH Lžovice 2. vlna Ano
Patera, Tomáš 2003 2. vlna Ano
Leixnerová, Anna 2004 2. vlna Ano
Kvíderová, Eva 1973 2. vlna Ano
Kulhánek, Milan 1962 2. vlna Ano
Beranová, Klára 1998 2. vlna Ano
Kutil, Vojtěch 1997 2. vlna Ano
Novák, Ladislav 1985 2. vlna Ano
Dvořáček, Ondřej Dvořáček 1984 2. vlna Ano
Hájek, Jan 1986 MP Praha 2. vlna Ano
Tarnóczy, Markéta 1993 Mud Obstacle Team 2. vlna Ano
Kokešová, Veronika 1980 2. vlna Ano
Kozák, David 1992 2. vlna Ano
Sudek, Matouš 1998 2. vlna Ano
Marek, Tomáš 1985 Proroci zadní řady 1. vlna Ano
Žochová, Barbora 2003 2. vlna Ano
Hladíková, Anežka 1998 2. vlna Ano
Eichinger, Jaroslav 1988 2. vlna Ano
Jelínek, Tomáš 1996 2. vlna Ano
Turčínová, Jitka 1966 Báječné ženy v běhu 2. vlna Ano
Huťková, Pavlína 1992 1. vlna Ano
Kouba, Václav 1973 TJ Sadská 2. vlna Ano
Ludvík, Pavel 1987 1. vlna Ano
Macoszková, Nikola 1989 2. vlna Ano
Hajda, Ondřej 1989 2. vlna Ano
Penc, Roman 1976 2. vlna Ano
Krouský, Michal 2001 2. vlna Ano
Kreuzer, Karel 1993 2. vlna Ano
Bister, Dana 1977 2. vlna Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec 2. vlna Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec 1. vlna Ano
Jandourek, Antonín 1994 1. vlna Ano
Jandourkova, Gabriela 1973 2. vlna Ano
Hošna, Lukáš 1983 2. vlna Ano
Koptová, Tereza 1989 2. vlna Ano
Zemanová, Kristýna 1993 Poltrade Run Team 2. vlna Ano
Vdoviaková, Natália 1999 2. vlna Ano
Čimborová, Katarína 1998 1. vlna Ano
Bulánek, Lukáš 1982 2. vlna Ano
Masarovičová, Vendula 1995 2. vlna Ano
Frištiková, Klaudia 1991 2. vlna Ano
Svěchotová, Jana 2023 2. vlna Ano
Čimbora, Matej 1990 2. vlna Ano
Predmeský, Miloš 1976 2. vlna Ano
Barták, Tomáš 1990 2. vlna Ano
Bumba, Vít 1973 2. vlna Ano
Jelínková, Lucie 1988 2. vlna Ano
Jelinek, Martin 1977 2. vlna Ano
Vaníček, Pavel 1973 Running lions 2. vlna Ano
Chadimova, Katerina 1991 2. vlna Ano
Chadimová, Karolina 1991 2. vlna Ano
Šťastný, Ondřej 1982 2. vlna Ano
Vydrářová, Adéla 1997 2. vlna Ano
Čechová, Anna 1992 2. vlna Ano
Burešová, Marcela 1977 2. vlna Ano
Boumová, Jana 1976 T. J. Sokol Rakovník 2. vlna Ano
Nová, Romana 1974 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosa, Filip 1975 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosová, Dominika 2008 1. vlna Ano
Moutelík, Pavel 1988 2. vlna Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců 2. vlna Ano
Koňuchová, Kamila 1992 2. vlna Ano
Vojtovičová, Lenka 1995 2. vlna Ano
Simekova, Alexandra 1992 2. vlna Ano
Valachová, Vladimíra 1972 2. vlna Ano
Daniško, Kristián 1990 2. vlna Ano
Cháňová, Barbora 1993 2. vlna Ano
Matyáš, Radko 1985 2. vlna Ano
Dudek, Michal 1983 2. vlna Ano
Ortová, Nina 1995 2. vlna Ano
Prýmek, Jiří 1990 1. vlna Ano
Schonbauer, Petr 1987 1. vlna Ano
Fikarová, Jitka 1971 2. vlna Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu 2. vlna Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu 2. vlna Ano
Makrovská, Pavla 1964 2. vlna Ano
Fidler, Jan 1976 2. vlna Ano
Kohoutová, Eva 1964 2. vlna Ano
Opltová, Veronika 1995 2. vlna Ano
Juřica, Jan 1982 Praha 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci 1. vlna Ano
Šafránková Ficková, Eva 1979 1. vlna Ano
Kašparová, Monika 1971 2. vlna Ano
Pudil, Marek 1975 2. vlna Ano
Císař, Zdeněk 1993 1. vlna Ano
Jirkovský, Robin 1979 Tým Běhny 2. vlna Ano
Havigerová, Hana 1971 SDH Pernštejn 2. vlna Ano
Linhart, Jan 1986 1. vlna Ano
Pichová, Monika 1987 2. vlna Ano
Gálová, Jana 1979 Chřiby run 1. vlna Ano
Civín, Jiří 1968 1. vlna Ano
Zábojník, Marcel 1998 SK Špinaví Looseři 2. vlna Ano
Fibichová, Kristýna 1989 2. vlna Ano
Poláčková, Lucia 1989 Generali Investments CEE 2. vlna Ano
Kozubek, Petr 1972 2. vlna Ano
Kvasničková, Petra 1979 Robino &Peťula 2. vlna Ano
Kousal, Richard 1992 2. vlna Ano
Machová, Kateřina 1997 1. vlna Ano
Velík, Jakub 1993 2. vlna Ano
Nováková, Eliška 2005 2. vlna Ano
Ulrichová, Anna 1980 2. vlna Ano
Michálková, Tereza 1998 2. vlna Ano
Vránová, Radka 1985 2. vlna Ano
Ondráček, Petr 1988 Elita Ano
Benda, Tomáš 1991 2. vlna Ano
Škrlová, Eva 1989 2. vlna Ano
Hasman, Josef 1983 1. vlna Ano
Hasmanová, Tereza 1983 1. vlna Ano
Trněná, Adéla 1992 2. vlna Ano
Konečný, Miroslav 1961 2. vlna Ano
Perniklová, Marie 1989 1. vlna Ano
Brandejsova, Anna 1990 2. vlna Ano
Rotova, Lucie 1984 2. vlna Ano
Tesaříková, Jindřiška 1968 Olympia Spartan Training KH 2. vlna Ano
Šubotníková, Ivana 1981 Olympia Spartan Training KH 2. vlna Ano
Hrnčiříková, Jaroslava 1978 OLYMPIA SPARTAN TRAINING KH 2. vlna Ano
POPSPÍŠILOVÁ, ALENA 1980 OLYMPIA SPARTAN TRAINING KH 2. vlna Ano
HRNČIŘÍK, FILIP 2005 OLYMPIA SPARTAN TRAINING KH 2. vlna Ano
Diewock, Štěpán 1997 2. vlna Ano
Berková, Alena 2001 2. vlna Ano
Rybáčková, Soňa 1963 2. vlna Ano
Osypenko, Yuliia 1993 2. vlna Ano
Dudášová, Monika 1966 SK Vlaška 2. vlna Ano
Fencl, Radek 1965 SK Vlaška 2. vlna Ano
Čistá, Denisa 1994 2. vlna Ano
Dorňáková, Zuzana 1981 2. vlna Ano
Hrbáčková, Hana 1982 2. vlna Ano
Skleničková, Lucie 1977 2. vlna Ano
Maxová, Helena 1978 2. vlna Ano
Mihala, Marek 1984 2. vlna Ano
Ferenčák, Igor 1993 2. vlna Ano
Karásková, Darina 1959 Báječné ženy v běhu 2. vlna Ano
Lacman, Jiří 1960 2. vlna Ano
Lacman, Jiří 1994 1. vlna Ano
Hulejová-Pešáková, Lucie 1981 2. vlna Ano
Žočková, Gabriela 1975 2. vlna Ano
Fraňková, Anna 1988 2. vlna Ano
Bumbová, Vlasta 1978 2. vlna Ano
Koutenský, Tomáš 1989 2. vlna Ano
Kolesová, Eliška 2004 2. vlna Ano
Mlčochová, Kristýna 1997 2. vlna Ano
Cicvárková, Veronika 1999 2. vlna Ano
Vrňatová, Michaela 1993 2. vlna Ano
Pelich, Jaroslav 1989 2. vlna Ano
Nezvalová, Eliška 1993 2. vlna Ano
Vepřková, Petra 1987 2. vlna Ano
Fišarová, Zuzana 1988 2. vlna Ano
Koubová, Martina 1978 Rozběháme Česko - Litoměřicko - Fotokroužek 2. vlna Ano
Forst, Filip 1978 Elita Ano
Navrátilová, Petra 1981 2. vlna Ano
Pazderová, Eva 1985 2. vlna Ano
Gloserová, Lucie 1982 2. vlna Ano
Korčáková, Zuzana 1973 2. vlna Ano
Nováková, Kristina 1989 2. vlna Ano
Hrbáčová Nováková, Kateřina 1982 2. vlna Ano
Durová, Lucie 1974 2. vlna Ano
Mikula, Tomáš 1991 1. vlna Ano
Rybářová, Marcela 1969 2. vlna Ano
Vojířová, Jiřina 1992 Rozběháme Litoměřice 2. vlna Ano
Reinhartová, Karina 1985 2. vlna Ano
Pajmová, Dagmar 1979 2. vlna Ano
Svobodová, Aneta 1998 2. vlna Ano
Partner, Můj 1996 2. vlna Ano
Poláček, Lukáš 1981 Folksofie 1. vlna Ano
Ratajský, Martin 1979 2. vlna Ano
Phamová, Lucie 1983 2. vlna Ano
Kabeleová, Petra 1971 1. vlna Ano
Jeriová, Michaela 1979 1. vlna Ano
Sedláček, Petr 1974 2. vlna Ano
Kukal, Jiří 1994 2. vlna Ano
Kolář, Tomáš 1993 2. vlna Ano
Kvaššay, Vladimír 1960 2. vlna Ano
Tryner, Martin 1994 1. vlna Ano
Randis, Ján 1977 2. vlna Ano
Mantičová, Petra 1984 2. vlna Ano
Hořejší, Aneta 1992 2. vlna Ano
Nováková, Kristýna 1995 2. vlna Ano
Ferancová, Libuše 1977 2. vlna Ano
Feranc, Tobiáš 2009 Orel Praha 12 2. vlna Ano
Schwarzová, Sofie 2000 2. vlna Ano
Brynosh, Bohdana 1999 2. vlna Ano
Houbova, Lucie 1999 2. vlna Ano
Matoušková, Laura 1995 Šneci v běhu 2. vlna Ano
Patrovská, Marketa 1986 2. vlna Ano
Novotná, Miroslava 1981 2. vlna Ano
Boháč, Jan 1984 2. vlna Ano
Rudolfová, Lucie 1991 2. vlna Ano
Bélai, Peter 1979 2. vlna Ano
Zychová, Ivana 1996 2. vlna Ano
Ondrová, Dana 1974 2. vlna Ano
Darsová, Denisa 1980 2. vlna Ano
Plavcová, Katarína 1980 2. vlna Ano
Konečný, Tomáš 1997 2. vlna Ano
Konečný, Vavřinec 2001 2. vlna Ano
Petrenova, Stepanka 1972 2. vlna Ano
Čelikovská, Kateřina 1981 Prostě běž 2. vlna Ano
Danda, Miroslav 1973 Prostě Běž 2. vlna Ano
Hartmann, Pavlína 1979 2. vlna Ano
Kettnerová, Jiřina 1991 2. vlna Ano
Kettner, Jan 1992 1. vlna Ano
Bezucha, Bohuslav 1986 2. vlna Ano
Novakova, Michaela 1988 2. vlna Ano
Novák, Matouš 1989 2. vlna Ano
Matyášová, Petra 1985 2. vlna Ano
Zelinková, Petra 1993 2. vlna Ano
Pittlová, Kateřina 1990 2. vlna Ano
Eliášová, Natálie 1993 2. vlna Ano
Eliáš, Matěj 1992 2. vlna Ano
Benková, Mária 1981 2. vlna Ano
Loškoski, Antonio 1992 Roudnice nad Labem 2. vlna Ano
Németh, Jaroslav 1973 Dca team 2. vlna Ano
Trachtová, Andrea 1998 2. vlna Ano
Slavík, Filip 1995 Michelin 2. vlna Ano
Filip, Pavel 1964 2. vlna Ano
Sýkora, Martin 1975 2. vlna Ano
Veselá, Veronika 1989 CETIN 2. vlna Ano
Zemanová, Kamila 1979 MUD Obstacle Team 2. vlna Ano
Linhart, Lukáš 1998 2. vlna Ano
Kos, Miroslav 1997 2. vlna Ano
Šmejkalová, Barbora 1997 2. vlna Ano
Cerny, Jan 1998 2. vlna Ano
Hajduchová, Jana 1979 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR 1. vlna Ano
Volárová, Zuzana 1980 2. vlna Ano
Forstová, Věra 1988 Ano
Štulcová, Barbora 1981 2. vlna Ano
Duda, Milan 1979 CZC.cz 1. vlna Ano
Dudová, Renata 1981 CZC.cz 2. vlna Ano
Trčálková, Lenka 1991 2. vlna Ano
Špíšek, Radek 1975 Liščí pacička 2. vlna Ano
Trnka, Tomáš 1974 2. vlna Ano
Trnková, Helena 1975 2. vlna Ano
Pínová, Ivana 1965 AB Řež 2. vlna Ano
Janáčová, Veronika 1990 2. vlna Ano
Fišer, Martin 1991 2. vlna Ano
Majíčková, Zuzana 1984 1. vlna Ano
Šuhajdová, Lucie 1987 2. vlna Ano
Sikorová, Lucie 1995 2. vlna Ano
Závada, David 1994 2. vlna Ano
Wielgus, Eva 1973 SK Mořnka 2. vlna Ano
Sláma, Honza 1975 Sokolíci praha venkov 1. vlna Ano
Ježková, Ivana 1989 2. vlna Ano
Kožušníková, Eva 1991 2. vlna Ano
Štěpánová, Petra 1989 2. vlna Ano
Lang, Tomáš 1973 ŠAK Chodov / BT ZZSKVK 2. vlna Ano
Pilc, Daniel 1979 SK SKI SPORT Praděd 1. vlna Ano
Palková, Barbora 1986 SK SKI SPORT Praděd 1. vlna Ano
Palková, Lucie 1982 2. vlna Ano
Šimonová, Lucie 1982 2. vlna Ano
Jesenská, Kateřina 1992 2. vlna Ano
Macíčková, Eliška 1997 2. vlna Ano
Dolanová, Lenka 1976 2. vlna Ano
Bláha, Petr 1976 #zitspolu 2. vlna Ano
Kubíčková, Klára 1989 2. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecký, Čeněk 1988 Novis team 1. vlna Ano
Skořepa, Jiří 1966 Františkov 2. vlna Ano
Mlčáková, Michaela 1987 1. vlna Ano
Wanka, Pavel 1976 1. vlna Ano
Koubele, Jakub 1992 2. vlna Ano
Poláček, Silvestr 1976 Ano
Poláček, Jan 2008 Ano
Flídr, Lukáš 1990 2. vlna Ano
Mikšík, Vojtěch 1996 1. vlna Ano
Kondělková, Jana 1996 1. vlna Ano
Vorisek, Vojtech 1994 Elita Ano
Velebová, Petra 1973 Ano
Moravcová, Zdeňka 1976 Ano
Trhlík, Kamil 1991 Ano
Kučerová, Lenka 1986 Ano
Řepásek, Michal 1975 Ano
Rejhonová, Evča 1979 Ano
Kokyová, Lucie 1985 Ano
Kučera, Vojtěch 1979 Ano
Štěpánská, Helena 1975 Trutnov Ano
Pultarová, Marie 1991 Ano
Cincibuchová, Klára 1992 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Holub, Jozef 1968 Ano
Bouzek, Vít 1991 Ano
Reiterová, Nicol 2003 Ano
Pumrová, Mária 1988 Ano
Čider, Ladislav 1985 Ano
Novotná, Dáša 1973 Ano
Zehrerová, Adéla 1983 Ano
Mikulec, Rostislav 1978 Draculino Ano
Mikulcová, Michaela 1978 Draculino Ano
Leština, Jaroslav 1962 Ano
Novotný, Tomáš 1991 Ano
Kohoutková, Kateřina 1980 Ano
Molčík, Tomáš 1987 Ano
Pertlová, Martina 1974 Ano
Lujková, Lenka 1982 Ano
Rudolfová, Pavla 1974 Ano
Hejda, Jan 1977 Ano
Altschulová, Daniela 1975 Ano
Raitrová, Hana 1986 Ano
Trojková, Darina 1985 Český běžecký klub Ano
Fischerová, Monika 1993 Ano
Barat, Tibor 1989 Ano
Bureš, Vojtěch 1996 Ano
Watanabe, Kohei 1992 Ano
Weber, Monika 1971 Běhání ve Štětí Ano
máchová, jolana 1974 Ano
Kokaislová, Lucie 1985 Ano
Holečková, Eva 1976 Ano
Andrlová, Lenka 1983 Ano
Langerová, Tereza 1974 Jeničkovy Mařenky Ano
Pokorná, Veronika 1992 Ano
Šimral, Jindřich 1985 Ano
Vandrovcová, Jana 1987 Ano
Švíbek, Pavel 1979 Ano
Vaňková, Petra 1977 Ano
Krejča, Kryštof 1996 Solarity Ano
Vlková, Pavlína 1987 Ano
Pfeiferova, Jitka 1991 Ano
Navrátilová, Monika 1971 Ano
Brandova, Romana 1977 Ano
Valenčíková, Irena 1979 Ano
Slabý, Lukáš 1994 Ano
Hoskovec, Jiří 1992 Ano
Konečný, Petr 1977 Ano
Toral, Vojtěch 1966 LIMASPORT Ano
Toralová, Lenka 1968 Ano
Semerák, Pavel 1981 Ano
Böhm, Adam 1980 Ano
Novotná, Kateřina 1997 Ano
Valík, Lukáš 1989 Ano
Cmíral, Martin 1973 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Jirota, Tomáš 1983 Ano
Meluzínová, Lenka 1994 Ano
Kejíková, Ivona 1992 Ano
Meluzín, Ondřej 1991 Ano
Buriánková, Michaela 1979 Ano
Schloglova, Jana 1974 Ano
Kňáva, Tomáš 1982 Běžci Chomutov Ano
Gurkova, Dana 1985 Trista60 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Lokajíčková, Petra 1989 Ano
Strakova, Karolina 1980 Ano
Skupova, Jana 1980 Šneci v běhu Ano
Šilhán, Petr 1986 Třista60 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Pásztorová, Alena 1996 Ano
Sobotková, Michaela 2001 Ano
Krejsová, Daniela 1997 Ano
Dolejšová, Jarmila 1963 Ano
Zítek, Martin 1970 Ano
Muselíková, Eva 1977 Ano
Pfeiferová, Jana 1991 Ano
Bister, Caroline 2012 Ano

Poslední aktualizace: 02/03/2024 15:15:15

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ

Official partners

    Craft
    Volvo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    bahis siteleri
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Balíkovna
    Sportisimo
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    Thule
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Sparring Partners
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko