Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Brdy Nova 12 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Svobodová, Lucie 1985 Ne
Riedl, Jakub 1994 Ne
Vodička, Jan 1985 Ne
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mátl, Martin 1976 Ne
Lím, Hanuš 1974 1. vlna Ano
Tlapáková, Marie 1994 1. vlna Ano
Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty 1. vlna Ano
Pinkava, Ales 1987 1. vlna Ano
Brtková, Soňa 1995 Rozběháme Česko 1. vlna Ano
Štěpánek, Petr 1973 TJ Lokomotiva Vranovice 1. vlna Ano
Štěpánková, Dagmar 1974 TJ Lokomotiva Vranovice 1. vlna Ano
Štěpánek, Jakub 1992 TJ Čechie Příkosice 1. vlna Ano
Jurenková, Edita 1989 1. vlna Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny 1. vlna Ano
Kmoníček, Roman 1972 1. vlna Ano
Kmoníčková, Jana 1973 1. vlna Ano
Kmoníčková, Kateřina 1998 1. vlna Ano
Koppová, Ingrid 1979 1. vlna Ano
Urbanová, Petra 1988 adidas Runners Prague 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany 1. vlna Ano
Balounová, Martina 1985 1. vlna Ano
Rohlíková, Lucie 1996 1. vlna Ano
Petružálek, Tomáš 1996 1. vlna Ano
Kartakova, Gabriela 1980 1. vlna Ano
Skřipcová, Iva 1977 Jeden měsíc běžce 1. vlna Ano
Vopat, Martin 1980 1. vlna Ano
Muller, Anežka 1986 1. vlna Ano
Kopelentová, Zdeňka 1974 1. vlna Ano
Horova, Marie 1989 1. vlna Ano
Horáková, Anna 1997 1. vlna Ano
Jobova, Alzbeta 1978 1. vlna Ano
Svobodová, Barbora 1975 1. vlna Ano
Vrtiška, Tomáš 1988 1. vlna Ano
Vrtiška, Dan 1990 1. vlna Ano
Chadimová, Petra 1982 1. vlna Ano
Podškubka, Lukáš 1981 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice 1. vlna Ano
Jinova, Petra 1975 1. vlna Ano
Kučerová, Hana 1976 1. vlna Ano
Černá, Sylva 1976 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Černá, Nikola 2010 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Černý, Tomáš 2006 BLACK ARROWS 1. vlna Ano
Pokorná, Kateřina 1997 1. vlna Ano
Tomanicová, Lenka 1978 Terapie během 1. vlna Ano
Pešková, Eva 1994 1. vlna Ano
Drahozalová, Jana 1990 1. vlna Ano
Morávek, Ondřej 1986 1. vlna Ano
Zacha, Stanislav 2001 Elita Ano
Primus, Petr 1979 1. vlna Ano
Primusová, Veronika 1989 1. vlna Ano
Zemánek, Miroslav 1980 1. vlna Ano
Calta, Jan 1977 Kaštani z Kaštanu 1. vlna Ano
Caltová, Lucie 1978 1. vlna Ano
Kroupová, Lucie 1997 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Koníček, Josef 1987 1. vlna Ano
Kresa, Roman 1977 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec 1. vlna Ano
Jarošová, Markéta 1979 1. vlna Ano
Sokolová, Soňa 1977 1. vlna Ano
Pattyn, Damien 1975 1. vlna Ano
Zaradzka, Marika 1994 1. vlna Ano
Raček, Jozef 1964 1. vlna Ano
Čech, Ondřej 1984 Glami.cz 1. vlna Ano
Čížek, Tomáš 1971 1. vlna Ano
Topič, Jiří 1983 1. vlna Ano
Dolejš, Dominik 1990 1. vlna Ano
Cifka, Miroslav 1993 1. vlna Ano
Svobodníková, Vanda 1981 Trigema Building 1. vlna Ano
Tříško, Martin 1986 Trigema Building 1. vlna Ano
Šturma, Jiří 1983 Trigema Building 1. vlna Ano
Šponar, Radim 1978 Trigema Building 1. vlna Ano
Semerád, Matěj 1998 1. vlna Ano
Bouchal, Albert 1996 1. vlna Ano
Strachová, Kristýna 1998 1. vlna Ano
Nevědělová, Monika 1977 1. vlna Ano
Kolajová, Hana 1994 1. vlna Ano
Filinger, Karel 1987 1. vlna Ano
Košátková, Lenka 1987 1. vlna Ano
Louvion, Veronika 1982 1. vlna Ano
Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci 1. vlna Ano
Hrubá, Kristýna 1993 1. vlna Ano
Dejmková, Veronika 1988 1. vlna Ano
Pleva, Daniel 1969 1. vlna Ano
Plevová, Eva 1972 1. vlna Ano
Klinger, Jan 1990 1. vlna Ano
Kos, Jiří 1986 1. vlna Ano
Dostálová, Pavla 1986 1. vlna Ano
Olejníček, Jiří 1976 1. vlna Ano
Daráni, Jakub 1981 1. vlna Ano
Pejcharová, Jana 1973 1. vlna Ano
Fikar, Jiří 1995 1. vlna Ano
Dýcková, Eva 1979 1. vlna Ano
Pechanová, Gabriela 1981 1. vlna Ano
Kratochvíl, Jakub 1986 Raul! 1. vlna Ano
Jaško, Michal 1984 Trigema Building 1. vlna Ano
Zaitsev, Alexander 1977 Atlet Šestajovice 1. vlna Ano
Skřivanová, Anežka 1994 Trigema Building 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Krtek, Martin 1981 Splašené veverky Elita Ano
Pinterová, Kateřina 1992 1. vlna Ano
Nguyen, Thu Huyen 1993 1. vlna Ano
Mec, Kateřina 1977 1. vlna Ano
Růžičková, Darina 1988 Libochovice 1. vlna Ano
Zagula, Karolina 1986 1. vlna Ano
Tinti, Dario 1982 1. vlna Ano
Beneš, Kryštof 1991 VitinkaRUN 1. vlna Ano
Beníšková, Martina 1992 1. vlna Ano
Nováková, Alena 1979 1. vlna Ano
Baštová, Adéla 1997 1. vlna Ano
Gajdos, Martin 1991 Elita Ano
Kollmannova, Hana 1978 JLL 1. vlna Ano
Kynzlová, Eliška 1996 1. vlna Ano
Kvíderová, Eva 1973 1. vlna Ano
Kulhánek, Milan 1962 1. vlna Ano
Vrátný, Ondřej 1985 Ano
Dvořáček, Ondřej Dvořáček 1984 1. vlna Ano
Hájek, Jan 1986 MP Praha 1. vlna Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 1. vlna Ano
Bliznáková, Lenka 1985 1. vlna Ano
Bahrij, Karel 1982 1. vlna Ano
Hebrová, Jitka 1982 1. vlna Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec 1. vlna Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec 1. vlna Ano
Koptová, Tereza 1989 1. vlna Ano
Sedlák, Josef 1960 Struhařov 1. vlna Ano
Hebrová, Michaela 1981 1. vlna Ano
Dostálová, Natálie 1995 1. vlna Ano
Komjathy, Barbora 1990 1. vlna Ano
Pátková, Andrea 1990 1. vlna Ano
Cháňová, Barbora 1993 1. vlna Ano
Nová, Romana 1974 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosa, Filip 1975 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosová, Dominika 2008 1. vlna Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců 1. vlna Ano
Ortová, Nina 1995 1. vlna Ano
Skůrová, Hana 1961 1. vlna Ano
Prýmek, Jiří 1990 1. vlna Ano
Schonbauer, Petr 1987 1. vlna Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Makrovská, Pavla 1964 1. vlna Ano
Burešová, Pavlína 1984 1. vlna Ano
Bureš, Petr 1981 1. vlna Ano
Svobodová, Jaroslava 1985 1. vlna Ano
Vrba, Stanislav 1995 1. vlna Ano
Vojíková, Martina 1975 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci 1. vlna Ano
Poláčková, Lucia 1989 Generali Investments CEE 1. vlna Ano
Moravec, Jakub 1989 Trigema Building a.s. 1. vlna Ano
Moudrý, Mira 1976 1. vlna Ano
Hulejová-Pešáková, Lucie 1981 1. vlna Ano
Ledecký, David 1987 Jílové u Prahy 1. vlna Ano
Ledecká, Lucie 1988 1. vlna Ano
Riegerová, Michaela 1977 1. vlna Ano
Kabeleová, Petra 1971 1. vlna Ano
Krůta, Adam 1987 Trigema Building 1. vlna Ano
Křížková, Pavlína 1987 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Lišková, Martina 1993 1. vlna Ano
Liška, Martin 1990 1. vlna Ano
Juris, Zdeněk 1976 1. vlna Ano
Ondrová, Dana 1974 1. vlna Ano
Filounová, Barbora 1994 1. vlna Ano
Petrenova, Stepanka 1972 1. vlna Ano
Tolar, Ondřej 1995 1. vlna Ano
Špíšek, Radek 1975 Liščí pacička 1. vlna Ano
Tarnóczy, Markéta 1993 Mud Obstacle Team 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR 1. vlna Ano
Forstová, Věra 1988 1. vlna Ano
Veitová, Gabriela 1975 1. vlna Ano
Trnka, Tomáš 1974 1. vlna Ano
Trnková, Helena 1975 1. vlna Ano
Trnková, Lucie 2004 1. vlna Ano
Plzák, Ondřej 1987 1. vlna Ano
Janáčová, Veronika 1990 1. vlna Ano
Majíčková, Zuzana 1984 1. vlna Ano
Molokova, Tatiana 1989 1. vlna Ano
Čejková, Simona 1977 Rozběháme Česko 1. vlna Ano
Žežulková, Zuzana 1979 1. vlna Ano
Levorová, Adéla 1985 1. vlna Ano
Mareš, Jakub 1992 1. vlna Ano
Králová, Eliška 2003 1. vlna Ano
Král, Ivan 2004 1. vlna Ano
Hála, Ladislav 1983 Ano
Reiterová, Nicol 2003 1. vlna Ano
Zehrerová, Adéla 1983 1. vlna Ano
Kokaislová, Lucie 1985 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kavanová, Vlasta 1977 TJ Granitol M.Beroun 1. vlna Ano
Skyva, Petr 1965 SKI-OB Šternberk 1. vlna Ano
Matějková, Eva 1994 Ano
Žolková, Jana 1976 Ano
Černý, Ondřej 1978 Ano
Fraňková, Monika 1994 Ano
Kloudová, Renáta 1970 Ano
Svobodová, Ilona 1970 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Pohlová, Pavlína 1982 Ano
Trněná, Adéla 1992 Ano
Škrlová, Eva 1989 Ano
Buriánková, Michaela 1979 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Šilhán, Petr 1986 Třista60 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Šťastný, Jakub 1980 Ano
Apostolová, Marta 1979 Ano
Sirůček, Jan 1984 Ano
Rozmahelová, Nikola 1993 Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Humlová, Zuzana 1973 Ano

Poslední aktualizace: 03/03/2024 15:15:15

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ

Official partners

    Craft
    Volvo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    bahis siteleri
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Balíkovna
    Sportisimo
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    Thule
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Sparring Partners
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko