Startovní listina:
Běhej lesy Brdy Nova 12 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Lím, Hanuš 1974 Ano
Tlapáková, Marie 1994 Ano
Palková, Kateřina 1985 Běžící surikaty Ano
Brtková, Soňa 1995 Rozběháme Česko Ano
Štěpánková, Dagmar 1974 TJ Lokomotiva Vranovice Ano
Štěpánek, Jakub 1992 TJ Čechie Příkosice Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
Kmoníček, Roman 1972 Ano
Kmoníčková, Jana 1973 Ano
Kmoníčková, Kateřina 1998 Ano
Koppová, Ingrid 1979 Ano
Svobodová, Petra 1988 Houmr run Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Balounová, Martina 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhartová, Anna 1998 Ano
Rohlíková, Lucie 1996 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhart, Jan 1999 Ano
Havlůj, František 1983 Ano
Petružálek, Tomáš 1996 Ano
Kartakova, Gabriela 1980 Ano
Skřipcová, Iva 1977 Jeden měsíc běžce Ano
Vopat, Martin 1980 Ano
Andrš, Honza 1990 Ano
Horova, Marie 1989 Ano
Horáková, Anna 1997 Ano
Jobova, Alzbeta 1978 Ano
Svobodová, Barbora 1975 Ano
Vrtiška, Tomáš 1988 Ano
Vrtiška, Dan 1990 Ano
Chadimová, Petra 1982 Ano
Podškubka, Lukáš 1981 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Jinova, Petra 1975 Ano
Kučerová, Hana 1976 Ano
Černá, Sylva 1976 BLACK ARROWS Ano
Černá, Nikola 2010 BLACK ARROWS Ano
Černý, Tomáš 2006 BLACK ARROWS Ano
Pešková, Eva 1994 Ano
Drahozalová, Jana 1990 Ano
Morávek, Ondřej 1986 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Primus, Petr 1979 Ano
Primusová, Veronika 1989 Ano
Zemánek, Miroslav 1980 Ano
Calta, Jan 1977 Kaštani z Kaštanu Ano
Caltová, Lucie 1978 Ano
Jelínková, Barbora 1982 Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Kroupová, Lucie 1997 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Koníček, Josef 1987 Ano
Kresa, Roman 1977 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kučera, Jiří 1987 STG-Jablonec Ano
Jarošová, Markéta 1979 Ano
Pattyn, Damien 1975 Ano
Zaradzka, Marika 1994 Ano
Raček, Jozef 1964 Ano
Čech, Ondřej 1984 Glami.cz Ano
Čížek, Tomáš 1971 Ano
Topič, Jiří 1983 Ano
Dolejš, Dominik 1990 Ano
Cifka, Miroslav 1993 Ano
Svobodníková, Vanda 1981 Trigema Building Ano
Tříško, Martin 1986 Trigema Building Ano
Šturma, Jiří 1983 Trigema Building Ano
Šponar, Radim 1978 Trigema Building Ano
Semerád, Matěj 1998 Ano
Bouchal, Albert 1996 Ano
Strachová, Kristýna 1998 Ano
Nevědělová, Monika 1977 Ano
Kolajová, Hana 1994 Ano
Hlavacek, Lukas 1989 Ano
Filinger, Karel 1987 Ano
Košátková, Lenka 1987 Ano
Louvion, Veronika 1982 Ano
Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
Hrubá, Kristýna 1993 Ano
Dejmková, Veronika 1988 Ano
Pleva, Daniel 1969 Ano
Plevová, Eva 1972 Ano
Shmaraeva, Elena 1986 Ano
Klinger, Jan 1990 Ano
Kos, Jiří 1986 Ano
Dostálová, Pavla 1986 Ano
Olejníček, Jiří 1976 Ano
Daráni, Jakub 1981 Ano
Pejcharová, Jana 1973 Ano
Fikar, Jiří 1995 Ano
Dýcková, Eva 1979 Ano
Pechanová, Gabriela 1981 Ano
Kratochvíl, Jakub 1986 Raul! Ano
Jaško, Michal 1984 Trigema Building Ano
Zaitsev, Alexander 1977 Atlet Šestajovice Ano
Skřivanová, Anežka 1994 Trigema Building Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Krtek, Martin 1981 Splašené veverky Ano
Pinterová, Kateřina 1992 Ano
Nguyen, Thu Huyen 1993 Ano
Mec, Kateřina 1977 Ano
Růžičková, Darina 1988 Libochovice Ano
Zagula, Karolina 1986 Ano
Tinti, Dario 1982 Ano
Beneš, Kryštof 1991 VitinkaRUN Ano
Beníšková, Martina 1992 Ano
Nováková, Alena 1979 Ano
Baštová, Adéla 1997 Ano
Gajdoš, Martin 1991 Ano
Žákavcová, Viktorie 2006 Ano
Kollmannova, Hana 1978 JLL Ano
Kynzlová, Eliška 1996 Ano
Kvíderová, Eva 1973 Ano
Kulhánek, Milan 1962 Ano
Hájek, Jan 1986 MP Praha Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 Ano
Bliznáková, Lenka 1985 Ano
Bahrij, Karel 1982 Ano
Hebrová, Jitka 1982 Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Koptová, Tereza 1989 Ano
Sedlák, Josef 1960 Struhařov Ano
Hebrová, Michaela 1981 Ano
Dostálová, Natálie 1995 Ano
Kiraľ, Matúš 1992 Ano
Pátková, Andrea 1990 Ano
Cháňová, Barbora 1993 Ano
Nová, Romana 1974 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosa, Filip 1975 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rosová, Dominika 2008 Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců Ano
Ortová, Nina 1995 Ano
Skůrová, Hana 1961 Ano
Prýmek, Jiří 1990 Ano
Schonbauer, Petr 1987 Ano
Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu Ano
Vancl, Daniel 1981 Šneci v běhu Ano
Makrovská, Pavla 1964 Ano
Burešová, Pavlína 1984 Ano
Bureš, Petr 1981 Ano
Svobodová, Jaroslava 1985 Ano
Vrba, Stanislav 1995 Ano
Vojíková, Martina 1975 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Hučíková, Alena Marianna 1999 Ano
Šářecová, Helena 1997 Ano
Poláčková, Lucia 1989 Generali Investments CEE Ano
Moravec, Jakub 1989 Trigema Building a.s. Ano
Moudrý, Mira 1976 Ano
Ledecký, David 1987 Jílové u Prahy Ano
Ledecká, Lucie 1988 Ano
Riegerová, Michaela 1977 Ano
Kabeleová, Petra 1971 Ano
Krůta, Adam 1987 Trigema Building Ano
Křížková, Pavlína 1987 Šneci v běhu Ano
Hanžlová, Tereza 1991 Ano
Liška, Martin 1990 Ano
Juris, Zdeněk 1976 Ano
Ondrová, Dana 1974 Ano
Filounová, Barbora 1994 Ano
Petrenova, Stepanka 1972 Ano
Tolar, Ondřej 1995 Ano
Špíšek, Radek 1975 Liščí pacička Ano
Tarnóczy, Markéta 1993 Mud Obstacle Team Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Forstová, Věra 1988 Ano
Veitová, Gabriela 1975 Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Trnková, Lucie 2004 Ano
Plzák, Ondřej 1987 Ano
Janáčová, Veronika 1990 Ano
Majíčková, Zuzana 1984 Ano
Eržiak, Igor 1994 Ano
Molokova, Tatiana 1989 Ano
Čejková, Simona 1977 Rozběháme Česko Ano
Žežulková, Zuzana 1979 Ano
Levorová, Adéla 1985 Ano
Mareš, Jakub 1992 Ano
Kinovič, Matěj 1990 Ano
Kubíčková, Klára 1989 Ano
Králová, Eliška 2003 Ano
Král, Ivan 2004 Ano
Hála, Ladislav 1983 Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Reiterová, Nicol 2003 Ano
Zehrerová, Adéla 1983 Ano
Sibera, Ondřej 1992 Kamenné Žehrovice Ano
Kokaislová, Lucie 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kavanová, Vlasta 1977 TJ Granitol M.Beroun Ano
Skyva, Petr 1965 SKI-OB Šternberk Ano
Matějková, Eva 1994 Ano
Žolková, Jana 1976 Ano
Černý, Ondřej 1978 Ano
Fraňková, Monika 1994 Ano
Kloudová, Renáta 1970 Ano
Svobodová, Ilona 1970 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Pohlová, Pavlína 1982 Ano
Trněná, Adéla 1992 Ano
Škrlová, Eva 1989 Ano
Buriánková, Michaela 1979 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Šilhán, Petr 1986 Třista60 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Šťastný, Jakub 1980 Ano
Apostolová, Marta 1979 Ano
Sirůček, Jan 1984 Ano
Zítek, Martin 1970 Ano
Rozmahelová, Nikola 1993 Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mátl, Martin 1976 Ano
Humlová, Zuzana 1973 Ano
Blovský, Viktor 1988 Running Lions Ano
Louman Darsová, Monika 1980 Running Lions Ano
Košťál, Martin 1979 Ano
Vlčková, Kamila 1978 Running lions Ano
Holub, Pavel 1969 Ano
Skupin, Lukáš 1982 Ano
Novotná, Marketa 1999 Ano
Mikšík, Vojtěch 1996 Ano
Obdržálek, Martin 1997 Ano
Sejková, Alena 1982 Ano
Manura, Antonin 1984 Ano
Hampl, Štepán 1990 Ano
Stolařík, Pavel 1984 Ano
Karpíšek, Jan 1988 Ano
Karpíšková, Veronika 1988 Ano
Beran, Martin 1976 Ano
Chrobáková, Veronika 1980 Ano
Doubek, Martin 1990 Ano
Foltová, Tereza 1993 Ano
Reicheltová, Adéla 1994 Ano
Skůrová, Pavla 1987 Ano
Bolek, Tomáš 1988 Ano
Vavříková, Lucie 1988 TOM-KČT Kralupy Ano
Mikutová, Hana 1985 Ano
Hlaváčková Rídlová, Marika 1975 Ano
Willcox, Adrian 1980 Ano
Nakládal, Pavel 1966 Ano
Ungr, Antonín 1952 Ano
Skopalová, Klára 1988 Ano
Janischová, Veronika 1993 Ano
Loderer, Petr 1987 Ano
Šašek, Pavel 1980 Ano
Richtr, Aleš 2005 Ano
Richtrová, Alena 1975 Ano
Dekrétová, Markéta 1987 Ano
Kaše, Jan 1975 Ano
Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Matoušek, Dalibor 2000 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Veverka, Jan 1978 MCSCH_team Ano
Holeček, Radoslav 1987 Ano
Chaloupecká, Ema 2009 Ano
Marek, Jan 1995 Ano
Faltejsková, Jana 1995 Ano
Libič, Michal 1988 Ano
Havel, Jiří 1992 Ano
Czudek, Aleš 1994 Ano
Schromová, Romana 1993 Ano
Zych, Ondřej 1988 Zychovic klan Třemošná Ano
Zychová, Stanislava 1989 Ano
Kadlec, Pavel 2022 Zychovic klan Ano
Bohata, Tomáš 2000 Ano
Murlová, Pavla 1984 Sprint on Clouds Ano
Di Giulio, Filip 2009 Ano
Bednář, Petr 1978 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Konigsmarková, Eva 1991 Dr.Max Ano
Bizdra, Marek 1984 Ano
Maršíková, Eliška 1992 Ano
Konigsmark, Petr 1985 Dr.Max Ano
Tomášková, Kateřina 1973 Žádný Ano
Jelínek, Kryštof 1999 Ano
Kouba, Roman 1977 Ano
Kouba, Matěj 2009 Ano
Truksa, Přemysl 1970 Ano
Truksová, Dobromila 1972 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Rott, Lukáš 1982 Ano
Sopek, Václav 1978 Ano
Jánek, Ladislav 1961 Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Příkosická, Lucie 1985 Ano
Pankrác, Dalibor 1994 Ano
Ferenczy, Marek 2001 Ano
Payne, Rachel 1987 Ano
Skovajsa, Jakub 1993 CK KOLOKRÁM Ano
Svatošová, Marta 1990 Ano
Novotná, Anna 1983 Ano
Hladík, Martin 1974 Dr.Max Ano
Hladík, Lukáš 2008 Dr.Max Ano
Ježdík, Jindřich 1975 Ano
Ježdíková, Jana 1978 Ano
Pokorný, Martin 1978 Říčany Ano
Holeček, František 1970 Run RS Holeček Ano
Tkáč, Jan 1986 Dr. Max Ano
Filgas, Jonáš 1993 Šviháci z hor Ano
Kaminská, Klára 1997 Ano
Vidim, Pavel 1975 Ano
Špeciánová, Jitka 1988 Ano
Štěrba, Marek 1995 Ano
Motvičková, Lucie 1991 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prouza, Lukáš 1979 Ano
Králová, Milena 1992 Ano
Lukeš, Filip 1986 Ano
Prokop, Tomas 1986 Ano
Vales, David 1988 Ano
Cajthaml, Filip 1986 Ano
Wendler, Jan 1979 UWG Plzeň Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prouzová, Lenka 1981 TJ Stašov Ano
Matějková, Zuzana 2005 Ano
Zigalová, Markéta 1998 Dr.Max Ano
Zrzavý, Jakub 1989 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Synek, Jiří 1974 Rohozec Amix Team Ano
Kryńska, Katarzyna 1994 Running Lions Ano
Rievajová, Lenka 1999 Prague Running Crew Ano
Vorel, Roman 1992 Ano
Průchová, Miroslava 1984 Ano
Kiliján, Tomáš 1984 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Valová, Petra 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Holub, Jozef 1968 Ano
Bouzek, Vít 1991 Ano
Polcarová, Kristýna 1985 Ano
Mašátová, Hana 1985 Ano
Koberová, Anna 1984 Ano
Havlíková, Barbora 1985 OOB Kotlářka Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Nevtipa, Marek 1987 Splašené Veverky Ano
Ballarin, Peter 1987 Ano
Otřísalová, Vladislava 1971 Ano
Kadlecová, Světlana 1967 Klášterec Ano
Matušková, Hana 1991 Ano
Vitovská, Štěpánka 1960 Ano
Etčer, Tomáš 1987 Ano
Máslo, Jaroslav 1996 SK Aktis Praha Ano
Drdlíček, Michael 1990 SK Aktis Praha Ano
Sys, Michal 1968 Ano
Bárta, František 1997 Lesy ČR Ano
Koubková, Monika 1996 Ano
Kolář, Milan 1977 Ano
Náseová, Adéla 1994 Ano
Tržil, Tomáš 1976 Běžecký klub České spořitelny Ano
Šlápotová, Jana 1985 Běžecký klub České spořitelny Ano
Šlápota, Ladislav 1979 Běžecký klub České spořitelny Ano
Malsa, Jaroslav 1982 Ano
Švachová, Markéta 1990 Ano
Vašek, Daniel 1975 Hedviga Ano
Vašeková, Michaela 1976 Hedviga Ano
Bocková, Barbora 1998 Ano
Šimek, Martin 1994 Ano
Peštálová, Ilona 1974 Ano
Dvořák, Michal 1989 TJ Slovan Lochovice Ano
Burda, Tomáš 1980 Dr.Max Ano
Svobodová, Lucie 1985 Ano
Shestopalova, Anastasii 1997 Ano
Křišťanová, Margit 1974 Ano
Vrňatová, Michaela 1993 Ano
Krejzar, Lukáš 1991 Ano
Stanieková, Soňa 1977 Ano
Zvadova, Michaela 1977 Ano
Filipovičová, Adéla 1997 Ano
Lojdová, Tereza 1996 Ano
Braná, Jana 1969 Ano
Bister, Dana 1977 Ano
Bister, Caroline 2012 Ano
Šedý, Miroslav 1992 Ano
Beneš, Milan 1983 Ano
Pajerová, Ema 2006 Olympia spartan training Kutná Hora Ano
Skořepová, Věra 1990 Ano
Častulíková, Anna 1998 Ano
Watanabe, Kohei 1992 Ano
Budínová, Anna 1994 Ano
Galertova, Alena 1992 USK Praha Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecký, Čeněk 1988 Novis team Ano
Kičin, Ľubomír 1959 neregistrivaný Ano
Vytiskova, Tereza 1991 Ano
Poneszová, Viktorie 1995 Crossfit Tabata Poděbrady Ano
Bulušek, Martin 1993 Ano
Heřman, Václav 1996 Ano
Rischlingová, Sabina 1998 Ano
Beneš, Adam 1987 VitinkaRUN Ano
Kousal, Richard 1992 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Brabec, Radim 1994 Ano
Beranová, Petra 1991 Ano
Dudek, Pavel 1987 Ano
Procházková, Petra 1985 Ano
Čadová, Lucie 1998 Alkátor race Ano
Čada, Jan 1997 Alkátor Ano
Satrapová, Nikola 1995 Ano
Jacková, Jana 1999 Ano
Malínský, Michal 1976 Ano
Bulánek, Lukáš 1982 Ano
Žárská, Sofie 1994 Ano
Bínková, Jaroslava 1987 Ano
Bobková, Lucie 2006 Ano
Binek, Lukas 1980 Ano
Bobková, Anna 2004 Ano
Mátlová, Karolína 2003 Ano
Weishauplova, Anna 1978 STG Rokycany Ano
Svěchotová, Jaroslava 1972 STG Rokycany Ano
Šafránek, Zdeněk 1986 Ano
Celner, Pavel 1978 Ano
Kroutilová, Jana 1981 Ano
Kroutilová, Daniela 2008 Ano
Sedlačík, Tomáš 1982 BK Osamělí běžci Praha Ano
Bednářová, Alena 1994 Ano
Bednář, Vít 1987 Ano
Rozum, Jan 1986 Lesy ČR Ano
Bradová, Jaroslava 1959 Ano
Brada, Jiří 1964 Ano
Sejk, Jan 1980 Ano
Machová, Kateřina 1997 Ano
Doležal, Martin 1988 Ano
Klokan, Miroslav 1974 Ano
Erban Kočergina, Julie 1988 Ano
Procháska, Pavel 1980 Ano
Kurka, Radim 2000 Ano
Pachinger, Alex 2002 Ano
Svoboda, Jan 2003 Ano
Kortusová, Barbora 2005 Ano
Valeš, Jan 1995 Ano
Malůšek, Ladislav 1979 Ano
Fuksova, Jana 1989 Ano
Kavanová, Eliška 1998 Ano
Repa, Dušan 1997 Ano
Kulka, Petr 1969 Ano
Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
Mládková, Ivana 1989 Ano
Hausild, Tomas 1974 ICF Praha Ano
Peleška, Ladislav 1988 Ano
Lukačovičová, Regína 1997 Ano
Lukačovičová, Regína 1970 Ano
Chvalová, Teodora 1990 Forrest Gump team Ano
Palková, Veronika 1982 Sport Active invest Ano
Černíková, Michelle 1996 Ano
Volák, Michal 1995 Ano
Chuman, Martin 1973 Fly United Ano
Chuman, Martin 1996 Ano
Vonková, Soňa 1985 Ano
Kebzová, Barbora 1994 Ano
Čižmářová, Dominika 1993 Ano
Koklar, Filip 2000 CETIN Ano
Machačný, Tomáš 1981 SK Sklopísek Střeleč Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horák, Pavel 1980 CETIN Ano
Pospisil, Jaroslav 1986 CETIN Ano
Kalus, Vlastislav 1983 Ano
Filipová, Lenka 1980 Ano
Šindelář, Jan 1993 Ano
Chlantová, Jana 1988 CETIN Ano
Šmída, Martin 1975 CETIN Ano
Zeithammerová, Andrea 1997 CETIN Ano
Moc, Jiří 1992 CETIN Ano
Vojtek, Lukáš 1975 CETIN Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Král, Marian 1975 CETIN Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Poláček, Petr 1972 Cetin Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Poláčková, Gabriela 2005 Ano
Kořínek, Daniel 1981 CETIN Ano
Tomášek, Pavel 1984 CETIN Ano
Neděla, Tomáš 1971 CETIN Ano
Neděla, Štěpán 2001 CETIN Ano
Neděla, Šimon 2004 Ano
Bajer, Adam 1981 KOKO PÄIVÄN Ano
Hotová, Kristína 1974 CETIN Ano
Kaprálek, Martin 1973 CETIN Ano
Linková, Hana 1972 SK Merlot Ano
Hroch, František 1972 Klokani Ano
Sobotková, Anna 2000 CETIN Ano
Svěchotová, Jana 1990 STGR Ano
Sedlecký, Karel 1968 CETIN Ano
Prochádzka, Dominik 1996 CETIN Ano
Vidlička, David 1976 CETIN Ano
Richtr, Aleš 1975 Cetin Ano
Kaňok, David 1990 CETIN Ano
Šambergerová, Aneta 1989 CETIN Ano
Kostka, Stanislav 1968 Ano
Palubjak, Robert 1981 Petula a Robino Ano
Jonáková, Alena 1983 Barevný tým Nessi Ano
Smetana, Vít 1989 CETIN Ano
Putník, Josef 1992 Ano
Bárta, Tomáš 1994 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Hádek, Jirka 1978 CETIN Ano
Slavkovska, Maria 1988 Ano
Jelínek, Bořek 1999 Ano
Hanžl, Pavel 1990 Ano
Najser, Jan 1980 Ano
Poláček, Jan 1968 Ano
Dušek, Rostislav 1971 Včelaři Beroun Ano
Dušek, Albert Jeroným 2002 Včelaři Beroun Ano
Bolková, Lucie 1988 Ano
Kohout, Pavel 1975 Ano
Kreml, Michal 1992 Financial Turtles Ano
Pěkná, Petra 1983 CETIN Ano
Soukupová, Kateřina 1976 CETIN Ano
Šmelhausová, Hana 1976 Ano
Ekl, Michal 1973 CETIN Ano
Bráchová, Kateřina 1994 Dr. Max Ano
Myška, Radek 1978 CETIN Ano
Jeriová, Michaela 1979 Ano
Bukovčanová, Jana 1979 Ano
, 1974 Ano
Kondelik, Jakub 1996 Ano
Infinitepotato, Daniel Lelák 1993 Ano
Hudec, Tomáš 1990 Ano
Svoboda, Martin 1975 CETIN Ano
Kaucký, Pavel 1971 CGI Ano
Hebr, Martin 1989 Ano
Mejtská, Jana 1980 Ano
Šafránek, Martin 1975 Ano
Šafránek, Ondřej 2013 Ano
Zajíček, Jiří 1987 CETIN Ano
Novotná, Renáta 1983 Ano
Vrba, Jakub 1985 Ano
Marcová, Anežka 2007 ASK Dipoli Ano
Barda, Lukáš 1985 Ano
Bardová, Kristýna 1990 Ano
Hořejší, Vladimíra 2001 Ano
Krobová, Petra 1991 Ano
Mücková, Barbora 1993 Ano
Tesař, Zdeňka 1978 CETIN Ano
Laurik, Stanislav 1983 Ano
Karasová, Štěpánka 1993 Ano
Benýšek, Alžběta 1991 BennyBetty Ano
Kubíková, Ludmila 1968 Ano
Němec, Ladislav 1982 Ano
Holeček, Lukáš 2001 Run RS Holeček Ano
Bušová, Jana 1978 RunBo team Liberec Ano
Buš, Zdeněk 1982 Ano
Chábera, Jiří 1996 Ano
Živný, Michal 1963 CETIN Ano
Potúček, Martin 1988 CETIN Ano
Šimáková, Tereza 1993 Ano
Dorschner, Jan 1980 Ano
Slavík, Marek 1981 CETIN Ano
Maříková, Kamila 1993 CETIN Ano
Lodrová, Kateřina 1996 CETIN Ano
Sadilek, Václav 1982 Ano
Petrouš, Ivo 1967 CETIN Ano
Průžková, Michaela 1999 Ano
Mrázek, Petr 1989 Ano
Strnadel, Petr 1973 CETIN Ano
Nguyenová, Ha My 2000 CETIN Ano
Soukal, Adam 2001 Ano
Křenek, Jan 1980 CETIN Ano
Košulič, Tomáš 1983 Ano
Návratová, Anna 1990 Ano
Kuvik, Miroslav 1996 Ano
Vlček, Martin 1974 Rozběháme Kladno Ano
Kuča, Martin 1972 Ano
Stupka, Tomáš 1981 Ano
Hlavatý, Robert 1979 Ano
Tarnóczy, Miroslav 1980 MUD Obstacle Team Ano
Brožová, Edita 1997 Ano
Wiedermann, Ondřej 1988 CETIN Ano
Kosolapova, Ekaterina 1991 Ano
Brož, Bedřich 1979 Ano
Prchalova, Klara 1988 Ano
Hrabáčková, Eliška 2001 Ano
Vaš, David 1990 #tymdejvid Ano
Koudela, Vlastimil 1982 Ano
Moulis, Jiří 1968 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Norenko, Viktor 1987 CETIN Ano
Hánová, Kateřina 1981 Ano
Hronešová, Barbora 1988 Newton Media Ano
Rezek, Petr 1974 Ano
Bureš, Kamil 1979 Newton Media Ano
Tichá, Radka 1995 Ano
Kříž, Richard 1978 Ano
Křížová, Pavlína 1980 Ano
Bosi, Maria Aurelia 1990 Ano
Křížová, Eliška 2010 Ano
Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Kužník, Jan 1976 Djkuja Ano
Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Novák, Miroslav 1985 Ano
Uhlíř, Lukáš 1976 Ano
Ditrich, Josef 1983 BzM Ano
Skřivanová, Martina 1986 Ano
Ditrichová, Eliška 1989 Ano
Valenta, Tomas 1991 ⁨HO Buližníci⁩ Ano
Dolejšová, Jarmila 1963 Ano
Novotná, Jana 1986 Hybridtraining Ano
Hendlová, Lucie 1994 Ano
Křikavová, Leona 1978 Ano
Beránková, Markéta 1986 Gym Class Heroes Ano
Šikl, Bartoloměj 2008 CETIN Ano
Vosmíková, Anna 1987 Ano
Šteigerová, Michaela 1965 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Netíková, Kamila 1989 RAUL! Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prajzlerová, Valentýna 1997 Ano
Malý, Pavel 1970 Ano
Terry, Philip J. 2006 Ano
Starinčáková, Michala 1989 VTahu Ano
Roháčová, Lucie 1973 Ano
Mlynář, Zbyněk 1972 Ano
Mauer, Nicole 1977 PENNY Ano
Zsebik, Igor 1995 Ano
Novotný, Tomáš 1991 Ano
Novotná, Tereza 1995 Ano
Belázová, Lucie 1980 Ano
Šrámková, Lucie 1997 Ano
Černá, Kateřina 1999 CETIN Ano
Dvořák, Marek 1982 Dr.Max Ano
Svobodová, Aneta 1998 Ano
Olšáková, Martina 1997 Ano
Jirešová, Klára 1996 Ano
Týbl, Petr 1989 Ano
Kunc, Martin 1988 Ano
Bureš, Michal 1968 Ano
Zemanová, Tereza 1980 Ano
Křížová, Lucie 1994 Ano
Jirků, Zbyněk 1989 Ano
Valehrachová, Jaromíra 1971 Ano
Steiger, Marek 1985 Fortex Ski Ano
Urban, Dominik 1995 Ano
Kamiš, Roman 1973 Ano
Kamiš, Roman 1998 Ano
Drábek, Robert 1990 Ano
Hybešová, Alena 1972 Ano
Vavřík, Jan 1990 TOM-KČT Kralupy Ano
Sternwaldová, Libuše 1968 Hradec Králové Ano
Kolínek, Jan 1993 Ano
Kolínková, Pavlína 1993 Ano
Kubínková, Veronika 1986 TV Nova Ano
Krajča, Tomáš 1983 Ano
Štecher, Vojtěch 1979 Ano
Fryčková, Michaela 1999 Ano
Ryneš, Lukáš 1982 Ano
Horáková, Anna 1986 HO Buližníci Ano
Konečný, Jakub 1994 Dr. Max Ano
Vondrová, Kristýna 2000 Ano

Poslední aktualizace: 18/07/2024 09:15:32

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

Official partners

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay
    Nilfisk

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Středočeský kraj
    Ústecký kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    Jihomoravský kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko