Newsletter

Běhej lesy volají: Spouštíme registrace na sezonu 2022!

15.11.2021   
Foto

Po napínavé výzvě Naproti Běhej lesy jste si vyběhali všech 8 termínů Běhej lesy a také 5 termínů Behaj lesmi. Celkem tedy historicky poprvé nabídneme 13 zastávek lesního dobrodružství. A konečně můžeme pořádně jako na lesy zavolat: Spouštíme registrace na nový ročník! Od dnešního dne do 21.11. mají díky našemu novému partnerovi Mastercard přednostní právo registrace všichni držitelé platební karty Mastercard. Navíc se slevou 20% na všechny závody. Tato sleva bude nadále platná po celou sezonu až do naplnění kapacity jednotlivých závodů, stačí startovné zaplatit kartou Mastercard. Od 22.11. se potom registrační brány otevřou úplně všem. Kam se v roce 2022 podíváme a co nás čeká za novinky? Pojďme se nové sezoně podívat na zoubek!

Registruj se zde.

Běhej lesy začínají už v dubnu a pokračují až do září!

Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem? Žádné takové! První závod sezóny startuje v kouzelné jarem provoněné Lednici už 23. 4. 2022. Proběhneš se Lednicko-valtickým areálem, který je součástí světového dědictví UNESCO. U památek zůstaneme i v květnu, kdy se ti na hlavě rozkvete královská koruna, 21. 5. 2022 se totiž běží Běhej lesy Karlštejn, který tě mimo jiné vpustí také do běžně uzavřeného lomu Velká Amerika. Dále se potkáme na nejtrailovějším závodu sezony v na Vysočině. Užij si okolní kopce, Malinskou skálu a skály Dráteničky. Těš se 4. 6. 2022! O tři týdny později, 25. 6. 2022 okusíš pohádkový Slavkovský les, oázu klidu bez signálu uprostřed lázeňského trojúhelníku. 

Letní prázdniny odemkneme až 16. 7. 2022 v bývalém vojenském újezdu Brdy v hlubokých brdských lesích. Těš se na Padrťské rybníky a místní panenskou přírodu. 6. 8. 2022 zamíříme do nádherných Beskyd, kde se na start necháš vyvézt lanovkou a až potom, co se pokocháš nebeským výhledem, si odstartuješ závod. Následně zamíříme 27. 8. 2022 do Jizerek, kde na tebe již standardně čeká trasa legendární Jizerské 50. V zimě na běžkách, v létě po svých! Sezonu ukončíme nočním závodem v šumavských Boleticích. Věř, že na to si budeš chtít posvítit 10. 9. 2022!

Trasu si vybere úplně každý. Od nejkratší vzdálenosti 3-5 km, přes klasické distance okolo 11 a 21 km až po extradlouhé trasy (43 - 50 km). Nebudou chybět ani závody pro mláďata a týmové soutěže.

Slevy a výhody od partnera Mastercard
Mít kartu Mastercard se v příští sezoně 2022 určitě vyplatí. Zajistí ti totiž přednostní vstup k registraci na závody Běhej lesy už o týden dřív (tj. od 15. 11. 2021) než ostatním (od 22. 11. 2021) a hlavně super 20% slevu na všechny závody. Tato sleva bude nadále platná po celou sezonu až do naplnění kapacity jednotlivých závodů, stačí startovné zaplatit kartou Mastercard. Kromě těchto výhod chystáme společně s partnerem Mastercard i mnohé další zážitky a benefity, na které si můžeš začít pomalu brousit zuby! Více si o výhodách přečti zde.

Respektujeme dobu
Sezona 2022 bude naším osmým ročníkem. Od roku 2015 jsme poctivě pracovali, náš tým se rozrůstal a naše služby se zkvalitňovaly. Za celou dobu jsme nezvedli ani jednou cenu startovného. S aktuálním růstem cenové hladiny a celkových nákladů na pořádání akcí však musíme cenu startovného o trochu zvýšit (konkrétně o 100 Kč u krátkých a dlouhých tras), abychom i nadále mohli uchovat kvalitu a servis, na který jsi zvyklý/á. Zároveň intenzivně pracujeme na novinkách a inovacích, aby naše závody byly v příštím roce ještě lepší. Nový ceník startovného najdeš zde. Děkujeme za pochopení!

Vánoce jsou za bukem
My víme! Už brzy budou v nabídce opět oblíbené klasické i dřevěné vánoční poukazy na startovné. Sleduj naše sítě a web, ať ti nic neuteče. Určitě se mrkni i na náš e-shop. Taková mikina nebo plecháček Běhej lesy určitě zahřeje všechny vymrzlé tlapky. Na všechno zboží kromě kolekce 2021 budou velké předvánoční slevy, tak se můžeš těšit!

Behaj lesmi má 2 nové závody
Je to tak, Behaj lesmi bude mít v roce 2022 nově 5 zastávek. S našimi bratmi se budeš moci potkat od českých hranic co by kamenem dohodil v Devíně, a to už 7. 5. 2022. Proběhneš se lesy Devínské Kobyly, která je součástí Malých Karpat a okouzlí tě krásné lesní prostředí s výhledy do Čech i Rakouska. Následovat budou 2 horké novinky. Behaj lesmi Čičmany v sobě nesou jedinečnou symboliku, na kterou jsou všichni Slováci právem hrdí. Proběhneš se kotlinou Strážovských vrchů a načerpáš spoustu inspirace a motivace z krásné přírody a lidového dědictví. A aby toho nebylo málo, druhá novinka Behaj lesmi Bachledova dolina 11.6.2022 tě vezme až do oblak. Chceš se cítit volný jako pták v korunách stromů? Tyto pocity tě čekají na třetí zastávce, jejíž součástí bude i proběh Chodníku korunami stromů. Na vlastní kůži zažiješ nadšení z majestátních Belianských Tater a krásné výhledy hřebenem Spišské Magury.

9. 7. 2022 se těš na další zastávku Behaj lesmi v malebném prostředí Veľké Fatry, kde se ti naskytne výhled na nejmladší slovenský národní park Veľká Fatra a tlapky ti poběží v blízkosti dědiny Vlkolinec (součástí světového dědictví UNESCO). A v neposlední řadě nebudou chybět ani Štiavnické vrchy 20. 8. 2022 s neodolatelnými výhledy na Banskou Štiavnicu a typickou Kalváriu. ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON
  CZC

PARTNEŘI

  Mastercard
  Sportisimo
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll
  Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nova pomáhá
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko