Newsletter

#rozdychejto: Po startovných pro zdravotníky se zaprášilo!

1.12.2020   
Foto

I v sezoně 2021 si na startu našich závodů plácneme se závodníky patřícími do zdravotnického personálu. Díky Generali Investments CEE si zdravotníci ulovili hned 221 startovných na závody Běhej lesy.

Letos jsme díky Generali Investments v lese běželi s 328 zdravotníky. Zájem byl tedy velký. „Máme z toho obrovskou radost, na každém závodě jsme měli zdravotníků celou řadu a rádi jsme se o ně starali," popisuje Jan Hejda za Běhej lesy. Dalším vstřícným krokem Generali Investments bylo věnování finanční pomoci nemocnicím na nákup plicních ventilátorů. O tom, jak jsme společně „rozdýchali“ sezonu 2020, si přečti v článku.

Po nasazení v náročné době druhé vlny COVID-19 si zdravotníci opět zaslouží odpočinek. A my jim ho chceme dopřát, proto jsme je pozvali do lesa na naše závody už podruhé. A sklidilo to velký úspěch, po startovných se zaprášilo jako na lesní mýtině a příští rok se budeme těšit na zdravotníky ve všech 8 lokalitách. Celkem si ulovili 221 startovních čísel zdarma. Děkujeme hlavně Generali Investments a jejich dobrému srdci. Celkem se pomocná částka nemocnicím a zdravotníkům vyšplhala až na 1 000 000 Kč.

„Těší nás, že jsme se mohli zapojit do projektu, který pomáhá tam, kde je to nejvíce potřebné. Práce zdravotníků si v Generali Investments CEE ceníme. Kromě příspěvku na plicní ventilátory a vybavení do nemocnic jsme zdravotnický personál chtěli podpořit i aktivním odpočinkem na závodech Běhej lesy," vysvětluje CFO Generali Investments CEE Marek Beneš.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Mastercard
  Nordic telecom
  Sportisimo
  Benzina
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Boll
  Nestlé
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko