Newsletter

Proběhněte se s dětmi po beskydských lesích!

1.8.2017   
Foto

Nevíte, kam s dětmi o druhém srpnovém víkendu? A co takhle vzít je do přírody, kde si mohou zaběhat a užít si plno zábavy na čerstvém vzduchu? Právě 12. srpna se uskuteční závod Běhej lesy Bílá v srdci Beskyd a jeho součástí jsou také dětské závody Dr.Maxe. Registrovat svá dítka můžete na http://bit.ly/Bila-registrace_deti.

Děti mohou startovat v pěti různých kategoriích podle svého věku. Nejmenší špunty čeká trasa 500 metrů, větší běžci si budou poměřovat síly na 1 km. Tratě vedou po měkkém povrchu přímo v lyžařském areálu Bílá. Aby se vašim ratolestem dobře běželo, bude pro ně nachystaná i předzávodní rozcvička. Ve startovním balíčku najde každý závodník tričko Běhej lesy od Dr. Maxe, v cíli pak každý běžec obdrží originální dřevěnou medaili. V rámci startovního balíčku děti dostanou kromě trička také občerstvení v cíli a vlastní fotografii a diplom ke stažení zdarma.

V zázemí závodu na účastníky čeká bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Vyřádit se mohou děti na skákacím hradu od Kam s dětmi, ti starší si mohou u stánku Scott vyzkoušet zdarma horská kola. Na památku se mohou vyfotit u speciálních fotostěny ve stáncích Dr. Maxe a Čeps. Hned po závodě můžete společně navštívit nedaleký dětský letní lanový park nebo se projít do obory s divokou zvěří a vidět tak jeleny, divočáky, muflony a daňky z bezprostřední blízkosti. Beskydy nabízejí také mnoho možností, kam vyrazit na výlet. Podívejte se na naše tipy.

Na každém závodě funguje letos nově "Úschovna dětí", kterou si pro vás připravily Lesy ČR. Pokud běžíte závod pro dospěláky, vaše děti vám po dobu závodu pohlídají zkušené vychovatelky. Vaše ratolesti se rozhodně nudit nebudou. Dozvědí se něco o lese, mohou se těšit na výrobu náramků, výrobu papírových zvířátek a kytiček, zpívání, hraní her, skákání přes gumu, frisbee a mnoho dalšího.

Děti přihlašujte online za zvýhodněnou cenu nejpozději do 6. srpna (nebo 9. srpna při platbě kartou). Možnost registrace je i na místě přímo v den závodu (pouze v případě, že kapacita 300 dětských závodníků nebude naplněna). Na dětské závody zbývá zhruba 150 registrací. Start první kategorie je naplánován na 12:30. Přihlásit své malé závodníky můžete zde. Kapacita dospělých závodů je již naplněna, lze se ale se zapsat na čekací listinu.

TERMÍN: Sobota 12. 8. 2017
MÍSTO: Bílá, pod lanovkou Ski areál Bílá, Moravskoslezský kraj

PROPOZICE: http://bit.ly/Bila_deti

DĚTSKÉ KATEGORIE

Ročníky Kategorie Trať
2011 a mladší Benjamínci 500 m (START 1)
2009 - 2010 Předžáci 500 m (START 2)
2007 - 2008 Nejmladší žáci 1 km (START 3)
2005 - 2006 Mladší žáci 1 km (START 4)
2003 - 2004 Starší žáci 1 km (START 5)

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  Orlen

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Balíkovna
  Sportisimo
  Birell
  Nestlé Cereals
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Thule
  Angry Beards
  DB Schenker
  Nova pomáhá
  Caficko®
  Royal Bay
  Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Kondice

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  A11
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  A11 care
  Sparring Partners
  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Trenujeme.sk
  Outfanatic
  isportuj
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
Výživové okénko