Česká mincovna opět razí unikátní pamětní medaile pro všechny účastníky Běhej lesy

27.3.2024   
Foto

Tradiční český výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí z Jablonce nad Nisou. To je Česká mincovna, partner seriálu Běhej lesy. Loni jste si mohli osahat měděné medaile ve startovním balíčku na vlastní tlapky. Letos na vás, smečko, čeká v lese mnoho dalších novinek. Tvář seriálu a loňská Lesů paní Kamila Netíková a nejvěrnější lesní parťák Jirka Synek se podíleli na slavností ražbě medailí pro sezonu 2024.

Zlaté lesní novinky

Jednou z letošních novinek, která jistě potěší ty nejlepší běžce, je hodnotná cena pro vítěze a to rovnou v ryzím tzv. čtyř devítkovém zlatě. Absolutní vítězové v Čechách v dárkové krabičce dostanou zlatou investiční minci Český lev, na Slovensko je připravena ve stejném kovu varianta Slovenský orol.

„Běžci z celého seriálu je dostanou jako Osmeráci resp. Sedmoráci ve stříbře. Účastnické medaile, které se letos blyští jako zlato, jsou z mosazi. Vše jsme opět nechali zabalit do blistrů, které jsou magnetické,” komentuje novinky za Českou mincovnu, Lenka Klimentová. Autor, který je podepsán pod letošními designy medaile, je opět Petr Patka.

Chybět ve výčtu cen pro Lesů pány a Lesů paní nebudou unikátní dřevěné hodinky osazené také investiční zlatou mincí Český lev.

Udržitelnost na prvním místě

Každý člen lesní smečky v minulé sezoně 2023 dostal při každé registraci jednu účastnickou medaili. Stalo se tedy, že mnoho běžců má doma těchto medailí osm. Tento rok jsme se tedy rozhodli myslet udržitelněji. To znamená, že každý lesní běžec dostane pouze jednu takovou medaili bez ohledu na to, kolik závodů v sezoně 2024 poběží. Děkujeme, že jste udržitelní s námi!

Z Jablonce vám přejeme mnoho úspěchů v běhu a vidíme se v lese! Sezona odstartuje již v sobotu 20. dubna 2023 královským závodem na Karlštejně!

                               

                               

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko