Newsletter

Tipy na dárky pro lesní smečku z krmelce Craft

11.12.2023   
Foto

Vánoce se neúprosně blíží a asi všichni z nás chceme potěšit své blízké dárkem, který ocení a budou jej s radostí používat. U běžců je to náročné – většina z nás má hromadu různého oblečení a doplňků, takže je dost obtížné vymyslet něco, co se bude určitě hodit. Na druhou stranu – měkký dárek musí dostat každý! Pro inspiraci jsme připravili pár tipů na oblečení, které nadšené běžce určitě potěší.

CRAFT PRO Active Extreme X používají nejen elitní sportovci při závodech nebo v tréninku, ale také spousta hobíků, kteří prostě chtějí skvělé funkční prádlo. K dokonalosti vytužený způsob pletení vláken a jejich unikátní struktura přináší výjimečné vlastnosti. Velmi rychlý odvod potu, skvělá termoregulace, nízká gramáž, ale také využití recyklovaných materiálů – to jsou hlavní přednosti této švédské ikony ve funkčním prádle. Nejtěžší tak bude vybrat správnou barvu. 

Ne každému se chce běhat v chladných nebo mrazivých dnech. Co když ale má ve skříni bundu, která spolehlivě ochrání před chladem, větrem nebo sněžením. Bunda, která má skvělý střih a atraktivní design. To je přesně CRAFT ADV SubZ. Celorozepínací nebo raději přes hlavu?

Kalhoty, které se hodí nejen na běh, ale na jakoukoliv aktivitu v chladných dnech. To jsou CRAFT ADV Essence Warm Wind. Z přední části spolehlivá ochrana proti větru, vzadu naopak elastický a velmi prodyšný materiál, který spolehlivě odvede pot a přebytečné teplo od těla pryč.

Přemýšlíte o menším dárku? Co takhle rukavice, které spolehlivě zahřejí i ve velmi chladných dnech? Prstové rukavice CRAFT ADV Lumen Fleece Hybrid mají skrytou kapsu, ve které schováte další vrstvu, kterou překryjete prsty v případě chladnějšího počasí. Výhodou je také silné reflexní ošetření. Bude se více hodit klasická černá varianta nebo snad kombinace více barev?

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Balíkovna
  Sportisimo
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Thule
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Sparring Partners
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko