Poznejme (se v) Lednici! Seriál Běhej lesy spouští stylovou seznamku pro svou běžeckou smečku

15.9.2023   
Foto

Společný cíl, jedna cesta, neopakovatelná atmosféra, jedinečný start song, nespočet příběhů i motivací, originální medaile a vlastně taková jedna velká rodina… to je seriál Běhej lesy! A  že už to není jen o běhání a závodění? Tak o tom není pochyb!

Po celý rok cestujeme (nejen) Českou republikou do známých i nepoznaných koutů naší matičky země, poznáváme společně krásu naší přírody, servírujeme vám různá převýšení, teplotní překvapení i porce kilometrů a nyní jsme se rozhodli, že to necháme na vás!

Také někdy hledáte stejně výkonného parťáka, co s vámi půjde běhat i v dešti? Kámoše do auta, abyste nejeli sami na závod? Spřízněnou duši, co by zašla na pivko? Parťáka, co s vámi pojede lanovkou? Poběží v tandemu? Doběhne s vámi až na konec světa..?

YES! My víme, a také známe příběhy našich běžců, kterým Běhej lesy obrátilo život naruby.

Je libo tandem?

„Jednoho krásného dne před závodem Běhej lesy jsem hledal parťačku do tandemu. Vyhledal jsem všechny nejrychlejší přihlášené holky podobného věku, protože kombinace seznámení a sportu mi přišla jako dokonalý nápad. Odpověděla mi Johanka a už podle prvních zpráv jsem věděl, že jsme na stejné vlně. Nakonec to vyšlo až na Bílé, ale skutečně jsme vyběhli a v tandemech brali třetí flek, na Jizerské zvítězili a od následující sezony Běhej lesy tvoříme takový životní tandem“ říká Matyáš Kolátor.

Nebo recept na manželství?

To Verča Hanousková u lanovky na Bílé to zkusila jinak. Napsala, že hledá parťáka na lanovku nebo na život. Ve skutečnosti ho hledala, ale spíš pro kámošku. A víte co? Našla ho! Na lanovku a nakonec i na život. Nyní budou slavit tříleté výročí svatby!

Jitka Housková si v roce 2017 připsala své první DNF v životě, kdy na Vysočině pomohla své běžecké parťačce po ošklivém pádu a zajistila jí odbornou pomoc. Příběh tehdy zaujal tiskového mluvčího seriálu Richarda Valouška, který o ní tento příběh napsal. Nyní společně píší příběh společný, manželský. Objíždějí všechny závody Běhej lesy i Behaj lesmi a jejich smečku dokonce rozšířili o dvě malé nadějné laňky. 

Běžecké parťáky do nepohody i do deště?

Ty našel Přemek Vida.  Se seriálem Běhej lesy to pořádně rozběhl v roce 2021, a jak to tak bývá, vrána k vráně sedá… spřátelili se s Jirkou, Tomášem, Honzou, Barčou... Vídají se pravidelně na závodech, vytvořili si vlastní tým, perou se o prvenství, trénují a letos společně vyhráli premiérový ročník Týmovky.

Stojíte také o hlubší seznámení? Věříme, že to bude stát za to a příště budeme psát třeba právě o vás! Pro závěrečný závod v Lednici jsme připravili novinku, díky které na první pohled poznáte, kdo z lesní smečky stojí o bližší seznámení!

A jak to bude fungovat?

Již při vyzvednutí startovního čísla v rámci závěrečného závodu v Lednici se označí oranžovou samolepkou s emotikonou „high five“ a páskou na ruku ti z vás, kdo o seznámení stojí. A co, že vás díky tomu čeká za dubem? To už nechme na vesmíru!

Hledáte lásku? Zašli byste na pokec, nebo radši na pivo? Sháníte běžeckého, životního nebo tanečního parťáka? Za čím nebo kým jste přijeli, na to si ostatní běžci budou muset přijít sami! My věříme, že přijdou.

Proč? Protože chceme blíže propojit lesní smečku, aby se na závodech cítila hezky, dobře a jako doma (nebo jako v lese)? Prohloubit naše vzájemná přátelství na víc než předzávodní „ahoj“ ze slušnosti. Tvořit vztahy, ať už jakékoli. Vdechnout život novým přátelstvím. Psát nové příběhy. Životní? Běžecké? Volnočasové? Tak to už necháváme na vás. Ale hlavně ty nezapomenutelné…

Tak co, jdete do toho s námi?

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko