Poslední závod sezony v Lednici - Jak se tam dostat a kde zaparkovat?

12.9.2023   
Foto

Poslední závod sezony se blíží mílovými kroky! Příští sobotu, 23. 9. se potkáme v Lednicko-valtickém areálu! Pro tvůj co největší komfort ti přinášíme pár tipů na to, jak se na závod dostat a jak odcestovat zpátky domů. 

ZÁZEMÍ SE NACHÁZÍ PŘÍMO ZDE NA KONCI LÁZEŇSKÉ KOLONÁDY.

HROMADNÁ DOPRAVA
Pokud cestuješ hromadnou dopravou, využij spojení do Lednice z nedaleké Břeclavi, kam vedou hlavní železniční tratě z Brna a Přerova. Z Prahy jede přímý vlak do Břeclavi přes Kolín, Pardubice hl.n., Českou Třebovou a Brno hl.n.
 
Autobus z Břeclavi
břeclavského autobusového nádraží nebo ze stanice Břeclav, Poštorná, kostel odjíždí do Lednice autobusy linek 206, 570 a 218 (cesta trvá 12 nebo 18 minut).
 
Vlak a autobus z Břeclavi

Z Břeclavi je dále možné se dostat vlakem do Valtic a pak už autobusem až do Lednice. Tato cesta trvá 45 min. Najdi si ideální spoj tady.

KOLO
Bydlíš v okolí a chceš na závod přijet na kole? V zázemí startu bude připravená úschovna kol, kde ti tvoje kolo pohlídáme!
 
AUTO
Lednice, kde se nachází start závodu, je dostupná z dálnice D2 Brno – Bratislava. Pokud jedeš z Prahy, jeď po D1 na Brno, poté se napoj na D2 směr na Bratislavu. Na sjezdu 41 sjeď z D2 směr Podivín. Lednice leží na silnici 422. Cesta z Prahy trvá přibližně 2,5 hodiny. Parkování s dostatečnou kapacitou bude k dispozici. Prohlédni si podrobnou mapku. Pokud se rozhodneš zaparkovat na některém z veřejných parkovišť v Lednici, využij prosím cestu značenou v mapce níže. 
 
Pokud můžeš někoho vzít nebo naopak hledáš spolujízdu - mrkni SEM a napiš svou nabídku či poptávku do komentáře k příspěvku o spolujízdě. 

Nezapomeň, že po závodě se bude konat také afterparty pro všechny účastníky i doprovod ve vinařství ANNOVINO. Dokonce jsme s vinařstvím dohodli slevu 15 % na lahve vína ANNOVINO, pokud u sebe budeš mít startovní číslo ze závodu. Můžeš se skvěle pobavit s parťáky z lesní smečky a ještě si odvézt vynikající víno, buď jako dárek nebo pro vlastní použití.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay
  Nilfisk

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Středočeský kraj
  Ústecký kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  Jihomoravský kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko