Newsletter

Sázíme na řemeslnou zručnost a tvůrčí invenci

26.5.2023   
Foto

Česká mincovna je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Tři desítky let razí v Jablonci nad Nisou oběžné mince pro český stát. Svým vznikem v roce 1993 firma navázala na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.

Investice s puncem umění

Kdo chce investovat do zlata, může sáhnout po nabídce umělecky zpracovaného drahého kovu. Rozdíl mezi mincí a medailí je obrovský. Mince má na rozdíl od medaile vyznačenu nominální hodnotu, název emitenta a není u zlata zatížena daní z přidané hodnoty. „Pokud mluvíme o způsobu uložení peněz tak, aby se uchovala jejich hodnota, je určitě investice do ryzích kovů v podobě mincí nebo medailí tou správnou. Vývoj na světových trzích to jen potvrzuje,“ upozorňuje šéf marketingu Jaroslav Černý. Vlajkovou lodí je Český lev, který razí Česká mincovna každý rok s novým designem.

Zlatý poklad získáte postupně

S produktem Zlaté spoření od České mincovny si můžete prostřednictvím pravidelných měsíčních plateb uchovat hodnotu svých peněz. Nejprve si zvolíte formu: buď můžete každý měsíc spořit konkrétní částku, nebo peníze spořit pro koupi konkrétního produktu. „Kromě slitků a cihel lze investovat také do zlatých mincí, jejichž hodnota v čase roste a mají i umělecký potenciál,“ komentuje spoření mluvčí mincovny Lenka.

Česká mincovna nabízí spoření již od 500 Kč měsíčně. A jeden bonus ke spoření získáte navíc. „Zlato koupené v České mincovně si můžete bezpečně nechat zdarma uložené v našich trezorech,“ nabízí Klimentová. Střádání na zlaté produkty je například i cesta, jak zabezpečit děti či vnoučata do budoucna. Postupně jim vytvořit jejich zlatý poklad. Nejčastější kombinace je podle Klimentové tisícikoruna měsíčně na dobu pěti let. A přesvědčivě v zájmu střadatelů vede Český lev.

Založte si Zlaté spoření na www.zlaty-zivot.cz, zadejte akční kód BEH500 a získáte od nás 500 korun do začátku. Váš kód je platný do 31. 12. 2023.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Balíkovna
  Sportisimo
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Thule
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Sparring Partners
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
Výživové okénko