Newsletter

Užij si závěr léta na horách. Registruj se na Jizerskou přímo na místě

25.8.2022   
Foto

Jeden z nejzajímavějších závodů Běhej lesy - Jizerská - se uskuteční již tuto sobotu 27. srpna. Nestihl/a ses přihlásit na letní verzi legendárního lyžařského závodu? Zdaleka není vše ztraceno, registruj se přímo na místě v Bedřichově!

Parťáku, nestihl ses registrovat na Jizerskou online do středy 24. srpna? Nevadí, budeš mít stále možnost přidat své jméno na startovní listinu. Stačí přijít osobně na bedřichovský stadion a vyplnit registrační formulář. To bude možné učinit už v pátek 26. srpna v časovém rozmezí 16:00 - 20:00. Pokud plánuješ přijet až v den závodu, registrace budou otevřeny od 7:00 a zavřou se vždy nejpozději půl hodiny před startem konkrétního závodu. Registrovat se bude možné na všechny trasy včetně charitativního běhu PVZP FénixRunu.

Registrace na místě (stadion Bedřichov):

 • PVZP FénixRun: 250 Kč (charitativní závovod)
 • Standardní dospělé trasy: 800 Kč
 • Extra dlouhá trasa: 1 100 Kč
 • Dětské závody Dr.Max: 200 Kč

Letní Jizerská se vydá po stopách největšího česhého závodu v běžeckémlyžování. Kromě extra dlouhé, takřka 50kilometrové, trasy nabídne také kratší varianty na 11 a 23 kilometrů. Chybět nebudou ani dětské závody Dr. Max a nesoutěžní PVZP FénixRun, krátký závod, který je ideální pro rodiny, seniory nebo začátečníky. Kompletní výtěžek ze startovného pak putuje na konto nadací, které na daném závodě podporujeme v rámci charity.

Jizerská láká především na ikonická místa, která můžeš znát ze zimní verze závodu. Extra dlouhá trasa ho přímo kopíruje, na trati tak bude k vidění například osada Kristiánov, Hřebínek nebo Smědava. Krásná podívaná čeká také na závodníky, kteří zvolí jednu z kratších variant. Obě vedou mimo jiné po monumentální hrázi na přehradě Černá Nisa, která byla několik let v rekonstrukci a nyní je opět otevřena. Pokud se rozhodneš navštívit letní Jizerky a trochu si zasportovat, neuděláš chybu. Jizerská letos nabídne skutečný běžecký zážitek v přírodě, tak si přijď zasportovat a vyčistit hlavu od starostí. 

 

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Balíkovna
  Sportisimo
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Thule
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Sparring Partners
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko