Newsletter

Trefíš do Jizerek? Informace k dopravě a parkování

22.8.2022   
Foto

Parťáku, už v sobotu 27. srpna nás čeká jeden z největších závodů Běhej lesy: Jizerská! Taky se nemůžeš dočkat? Aby tvá cesta na závod byla co nejsnazší, přinášíme ti informace k dopravě a parkování.

Zázemí závodu se nachází tradičně v Bedřichově, doslova v srdci Jizerek. V jeho bezprostřední blízkosti je autobusová zastávka Bedřichov, stadion a také Bedřichov, centrální parkoviště. Pokud zvolíš cestu autobusem, budeš to mít téměř bez starostí. A to jak z Liberce, tak z Jablonce nad Nisou.

Autobusem z  Liberce

Nejlepší to je ze zastávky Fügnerova, cesta do Bedřichova trvá linkou číslo 18 zhruba půl hodiny. Na stadionu tak budeš coby dup. Zastávka se nachází zhruba kilometr od autobusového i vlakového nádraží. Můžeš tedy svůj povoz v klidu zaparkovat v Liberci a do areálu dojet autobusem. Počítej raději s časovou rezervou kvůli registracím. Pro vyhledání spojení z Liberce klikni zde.

Autobusem z  Jablonce nad Nisou

Z Jablonce vyjeď přímo z autobusového nádraží linkou číslo 101 do zastávky Bedřichov, centrální parkoviště. Cesta trvá zhruba půl hodiny. Pro vyhledání spoje klikni zde.

Mám to kousek, pojedu na kole

Pokud si chceš dát před závodem rozcvičku na kole, tak to rozhodně chválíme. V zázemí závodu pro tebe bude připravena úschovna kol po celou dobu konání akce, takže se o svého miláčka nemusíš strachovat.

Pojedu autem

V Bedřichově se nachází šest oficiálních parkovišť. Parkování na oficiálních parkovištích je zpoplatněno částkou 100 Kč/den. Parkoviště se budou plnit postupně (1-6), tedy od těch nejbližších ke stadionu. Čím dříve přijdeš, tím blíže u stadionu zaparkuješ.Podrobnosti k umístění parkovišť nalezneš na mapce níže. Kapacita parkovišť je omezena a ta vzdálenější jsou od startu 10–15 minut. Parkování mimo vyznačená parkoviště je zakázáno! 

Sleduj zaplněnost parkovišť P1 a P2 online na mapy.cz!

Jedete od Prahy / Mladé Boleslavi? Doporučená cesta je kolem Turnova a poté pokračovat exitem 31 na Jablonec nad Nisou. Z toho je to do  Bedřichova už pouhých 15 minut cesty. Podívejte se na doporučenou trasu z Prahy / Mladé Boleslavi zde.

Na registraci si můžeš doběhnout už v pátek

Na Jizerské si budeš moct přijít pro své startovní číslo už v pátek 26. srpna. Budeme tam na tebe čekat od 16:00 do 20:00. Můžeš zaparkovat na centrálním parkovišti - 20 minut je zdarma, což k vyzvednutí čísla stačí. Prosím, neparkuj na otočce autobusů, ani mimo vyznačená parkovací místa.

Pokud se ti to nehodí, nic se neděje, registrací můžeš projít standardně od 7:00 až 30 minut do startu tvého závodu, zkrátka stejně, jako to znáš ze zbylých akcí Běhej lesy.

Nezapomeň, že registrovat se online a provést změny v registraci můžeš už jen do středeční půlnoci (24. srpna). Registrace na místě jsou možné do naplnění kapacity závodů, na což vždy předem upozorňujeme na našem Facebooku. Těšíme se na tebe!

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  Orlen

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Balíkovna
  Sportisimo
  Birell
  Nestlé Cereals
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Thule
  Angry Beards
  DB Schenker
  Nova pomáhá
  Caficko®
  Royal Bay
  Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Kondice

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  A11
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  A11 care
  Sparring Partners
  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Trenujeme.sk
  Outfanatic
  isportuj
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
Výživové okénko