Newsletter

BĚŽECKÝ TÝM CETIN SE ROZRŮSTÁ

18.8.2022   
Foto

Letošní sezónu vzal CETIN běžeckým útokem. Nejen, že se náš tým rozrostl, ale máme i mnoho adeptů a stálic, kteří letos usilují o známé ocenění Osmerák. Jejich osobním cílem je zúčastnit se všech 8 závodů, a příští rok tak mít krásné zlaté startovní číslo.

Na každém závodu se scházíme v hojném počtu zaměstnanců, rodin a dětí a v neposlední řadě i našich firemních partnerů. Běžecké nadšení v CETINu formovalo skupinu běžců, kteří se navzájem motivují i ve volném čase a po práci si společně chodí zaběhat. Zaměstnanci na jednotlivé závody využívají „sharovanou dopravu“, kdy máme za cíl co nejvíce eliminovat počet aut a šetřit tak životní prostředí.

Další výhodou této dopravy je užít si skvělou sportovní atmosféru společně od začátku až do konce závodní soboty. Oproti loňské sezóně jsme se zaměřili i na kratší trasy 3– 5 km jménem FÉNIX RUN, které nabízíme zaměstnancům bez běžeckých zkušeností. Dokonce jsme se zapojili do soutěžní kategorie SLOWMOTION, kterou jsme vyhráli na závodě Běhej lesy Bílá, jedná se o nejpočetnější tým na daném závodě. Pro další sezónu chceme pokračovat v naší vizi Zrychlujeme Česko, zvýšit počet závodníků z řad našich zaměstnanců a podpořit přírodu výsadbou stromů prostřednictvím Běhej lesy a Lesy ČR.

Kdo je CETIN?
Provozovatel a vlastník největší telekomunikační sítě pokrývající celé území České republiky. Přivádíme do českých domácností nejvyspělejší optickou síť a budujeme 5G infrastrukturu. Jsme nezávislým velkoobchodním hráčem, ideální nabídku si můžete vybrat od více než 20 poskytovatelů. Zjistěte, jak rychle běhá internet na vaší adrese:

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Sportisimo
  Birell
  Balíkovna
  Nestlé Cereals
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  DB Schenker
  Nova pomáhá
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Trenujeme.sk
  Outfanatic
  isportuj
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
Výživové okénko