Newsletter

On ti přiveze boty až na start závodu

22.7.2022   
Foto

Ze závodů Běhej lesy si můžeš odvézt nejen skvělé zážitky, finisherskou medaili, ale také ty nejlepší boty pro běh po lesních stezkách i po silnici! A to díky speciální akci, kterou pro tebe připravila značka On.

Určitě už víš, že si na každém závodě Běhej lesy můžeš přímo ve stánku On zdarma zapůjčit běžecké boty s patentovaným obláčkovým tlumením. To v sobě spojuje závodní rychlost s neskutečným pohodlím – jako když běžíš po mechu.

Nyní máš ale jedinečnou možnost vyzvednout si na stánku On také své vlastní boty! Pokud si na eshopu www.sorrygravity.cz objednáš boty On a do poznámky uvedeš, že si je chceš vyzvednout ve stánku On na některém závodě Běhej lesy, budou tam pro tebe připravené i s dárkem v podobě batohu On Pack.

A je to vlastně batoh, nebo je to taška? On Pack můžeš díky inteligentnímu systému popruhů využívat jako 2-v-1 podle toho, kam se zrovna chystáš. Čeká tě výlet po lese? Batoh se určitě bude hodit. Chystáš se na trénink do gymu? Možná ho radši vezmeš přes rameno. On Pack je zkrátka k nezaplacení. A tak ho můžeš dostat zdarma.

Využij téhle speciální akce, která ti zpříjemní nejen závodní den, ale bude tě provázet i v dalších běžeckých kilometrech.

Chceš vědět víc?

 1. Objednej si jakékoliv boty On na sorrygravity.cz. Pokud vybíráš boty speciálně pro lesní závody, zaměř se na štítek „Běhej lesy“, podle kterého poznáš doporučené modely.
 2. Platbu uhraď buď elektronicky přímo v eshopu, nebo pak na místě v hotovosti. Platba kartou není ve stánku možná – v lese to s připojením bývá všelijaké ;-)
 3. Do Poznámky k objednávce vlož heslo: „Běhej lesy + název závodu“, kde chceš objednávku vyzvednout. Bez této poznámky pro tebe boty na stánku nebudou připravené.
 4. Nejzazší termín pro objednání je ve středu před konkrétním závodem, aby se stihlo všechno nachystat a boty pro tebe byly připravené.
 5. S vytištěným potvrzujícím emailem nebo s potvrzením v mobilu přijď na stánek On, kde ti s čímkoliv pomohou a předají objednávku.
 6. Pokud na místě zjistíš, že ti boty nesedí, nemusíš je převzít. V případě platby v hotovosti je vyřízení jednoduché. V případě platby předem si informaci zapíšou a po skončení akce ti bude částka poukázána zpět na tvůj účet.

Boty si můžeš vyzkoušet přímo na stánku On, ale není možné v nich absolvovat závod. Pokud si ale chceš některý model On nejprve otestovat v ostrém terénu, můžeš využít bezplatnou půjčovnu testovacích párů, která je připravena na každém závodě.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON
  CZC

PARTNEŘI

  Mastercard
  Sportisimo
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll
  Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nova pomáhá
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko