Newsletter

Oblékni se do lesního! Nový lesní merch je na světě

23.6.2022   
Foto

Parťáku, už jsi o tom slyšel? Nová prémiová kolekce lesního oblečení spatřila světlo světa a je k dispozici na našem e-shopu! Všechny nové kousky jsou vyrobeny z ekologicky přívětivého materiálu. Navazujeme tak na celou řadu našich ekologických aktivit. Nestačí nám, že děláme pro přírodu vše, co je v našich silách přímo na akcích Běhej lesy, ale chceme mít i přesah do běžného života, například udržitelnou m

Nové motivy a barvy

Lesy, kopce, svítící slunce, co více si přát? Nová kolekce přináší kvalitní lesní trika a mikiny s chytlavými motivy pro všechny naše parťáky a parťačky. Co se týče triček, dohromady si můžeš vybrat ze tří nových vzorů a barev v pánském i dámském střihu. Ať už si vybereš kulatý motiv nebo kosočtverec, neuděláš chybu. Mysleli jsme i na minimalisty, kteří jistě ocení decentní kruhový motiv na čistém triku. Co se týče barev, můžeš si vybrat z bílé, černé nebo petrolejové. 

Novinkou sezony 2022 jsou i mikiny, které se pyšní stejnými vzory jako trička a jsou k dostání ve dvou různých barvách. Zvolíš tmavočervenou „bordó“ mikinu, nebo se oblékneš, jako správný srdcař, do lesní zelené? Každopádně, v nové mikině tě nikdo nepřehlédne.

Žádná rychlá móda. U nás je kvalita a ekologie na prvním místě

V rámci našeho e-shopu máme jednoduchý cíl: oblékat naše lesní parťáky do udržitelné, ale přesto kvalitní a stylové módy. Trička jsou vyrobena ze 100% organické bavlny a textil je celkově šetrný k naší přírodě. Všechny kousky z nové kolekce jsou vyrobeny značkou Stanley/Stella, která je průkopníkem v produkci kvalitního a udržitelného textilu. 

Totální výprodej kolekce 2021

Kromě kousků z nové kolekce si na našem e-shopu můžeš koupit také oblečení z té loňské, která je právě v totálním výprodeji! Je libo lesní triko, funkční tílko nebo mikinu doslova za hubičku? Pak právě tuto nabídku jistě uvítáš. Na výběr jsou různé vzory a barvy, mrkni na to!

A pokud patříš k těm, kdo si oblečení před koupí potřebují pořádně osahat, máme pro tebe řešení! Nový lesní merch je k dostání na každém závodě Běhej lesy, takže si ho můžeš prohlédnout i vyzkoušet třeba na Slavkovském lese. Kromě zmíněných triček a mikin si můžeš vybrat z celé řady dalších upomínkových předmětů, jako jsou kšiltovky nebo plecháčky.

Tak neváhej, ať všichni vidí, že patříš k lesní smečce!

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP
  Orlen Benzina

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  Balíkovna
  Sportisimo
  Birell
  Nestlé Cereals
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Ahrend
  Thule
  Angry Beards
  DB Schenker
  Nova pomáhá
  Caficko®
  Royal Bay
  Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Kondice

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Trenujeme.sk
  Outfanatic
  isportuj
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
Výživové okénko