Newsletter

Slavkovský les? Poslední šance!

15.6.2022   
Foto

25. června se nadobro rozloučíme s lokalitou Slavkovského lesa. Máš tak poslední možnost vychutnat si tamní krásné trasy v oblasti lázeňského trojúhelníku. O svou dávku osmi lesních dobrodružství ale nepřijdeš, příští sezonu tě čeká nové dobrodružství.

Slavkovský les je výjimečný tím, že všichni parťáci mohou nechat veškeré známky civilizace za zády a hodit své starosti za hlavu. Proběhneš se lesy tak hustými, že do nich nepronikne ani mobilní signál, a můžeš si tak užít blahodárný detox od všech pracovních povinností. Slavkovský les je zkrátka oázou klidu. Závod vypukne kousek od Mariánských Lázní a Lázní Kynžvart, které jsou součástí známého lázeňského trojúhelníku. Po závodech si tak můžeš doplnit minerály z místních léčivých pramenů a zregenerovat se.

Je to vůbec poprvé, co se loučíme s jedním ze zaběhlých závodů Běhej lesy a organizátoři věří, že nová lokalita povede k osvěžení celého seriálu. Ptáš-li se, jaká lokalita to bude, musíš si na toto překvapení ještě chvíli počkat. Dozví se to celá lesní smečka, až uzraje ten správný čas. Co ale určitě nepočká, je online registrace na poslední Slavkovský les, která běží pouze do středy 22. června

Závod ve Slavkovském lese posune sezonu Běhej lesy 2022 do pomyslné druhé poloviny, kterou odstartujeme 16. července v Brdech. Hned poté nás čeká trojice závodů, které jsou vždy něčím speciální. Například na Bílé se na start  vyvezeš čtyřsedačkovou lanovkou, ze které se můžeš pokochat výhledem na Beskydy. Na Jizerské se zase vydáš po stopách legendárního běžkařského závodu a je jedno, zda zvolíš 50, 23 nebo 11 km trasu. No a nakonec netradičním nočním závodem v Boleticích společně zakončíme celou sezonu. Pokud hledáš další dobrodružství, neváhej si seriál rozšířit o další závody z nabídky slovenského brášky Behaj lesmi, a to například hned ve Velké Fatře, kde se poběží už 9. července. 

Tak v lese na viděnou, parťáci!

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON
  CZC

PARTNEŘI

  Mastercard
  Sportisimo
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll
  Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nova pomáhá
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko