Newsletter

Jak nejlépe do Slavkovského lesa? Informace k dopravě

13.6.2022   
Foto

Už v sobotu 25. června se ozvou poslední startovní výstřely ve Slavkovském lese. Pro tvůj komfortní příjezd ti přinášíme nejčerstvější informace k dopravě a k parkování. Parťáku, čti pozorně, protože od loňska se událo hodně změn a parkování přímo na silnici u obce Kladská již nebude možné! Počítej prosím s dostatečnou časovou rezervou.

Pozor! Nově parkujeme přímo v Lázních Kynžvart

Hlavní změnou oproti loňsku je, že parkování na silnici u obce Kladská již nebude možné. Připravili jsme pro tebe parkoviště P1 a P2 v ulici Nádražní přímo v Kynžvartu. Parkoviště jsou prakticky vedle sebe a přímo z nich budou každých 5-10 minut jezdit svozové autobusy, které si nemusíš nijak rezervovat. První autobus z parkoviště odjede zhruba v 8:45. Pojedeš s ním zhruba pouhých 7 minut, ale mysli prosím na to, že vás tam bude celá lesní smečka a proto přijeď s dostatečnou časovou rezervou, která by měla být alespoň 30 minut na dopravu do Kladské  a 30 minut na vyzvednutí startovního čísla - tedy minimálně 1 hodinu před startem tvého závodu.

Ať už tvá cesta do Slavkovského lesa vede odkudkoliv, ujisti se, že na parkoviště přijedeš od obce Stará Voda, tedy z hlavní silnice 21. Příjezd od Karlových Varů přes obec Prameny nebude možný, tak se mu prosím vyhni. Pokud používáš navigaci, tak si pro jistotu svou trasu překontroluj.

Autobus tě také pohodlně sveze zpátky na parkoviště, a přestože jich máme dostatečný počet, opět prosím počítej s časovou rezervou.

Ve Slavkovském lese letos běžíme naposledy, tak si to koukej užít na maximum. A pokud náhodou ještě nemáš své startovní číslo, tak si ho honem rychle ulov. Online registrace probíhají pouze do středy 22. června.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON
  CZC

PARTNEŘI

  Mastercard
  Sportisimo
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll
  Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nova pomáhá
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko