Newsletter

Vítáme nového hlavního partnera PVZP a charitativní běhy PVZP FénixRun!

6.4.2022   
Foto

Lesu, běhu a PVZP zdar! Vítáme do naší partnerské rodiny nového hlavního partnera PVZP, který se zároveň stává titulárním partnerem charitativních běhů na 3 - 5 km a chceme ti představit spoustu zajímavostí, které tě díky PVZP na našich závodech čekají. 

Kdo je PVZP?
PVZP je dceřinou společností Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR (VZP ČR). Mají k sobě blízko, ale nejsou jedno a totéž. Přes podobné zkratky se jedná o dvě různé společnosti. PVZP je standardní komerční pojišťovna, ryze česká a s rozsáhlým portfoliem pojistných produktů.

Co je to PVZP FénixRun?
PVZP míří na závody Běhej lesy a stává se naším novým hlavním partnerem a titulárním partnerem charitativních nesoutěžních běhů na 3 až 5 km. Tyto běhy nyní ponesou jméno PVZP FénixRun a budeš si je moci zaběhnout na každém našem závodě na místě, ale i virtuálně kdekoliv a kdykoliv ve stanoveném období. Čeká nás tedy 8 reálných a 8 virtuálních běhů.

Pro koho je PVZP FénixRun?
Pro tebe, i pro tebe a třeba i pro tebe, zkrátka pro kohokoliv. Ideální je ale pro rodiny s dětmi a kočárky, pro seniory, pro hendikepované nebo pro ty, kteří si na běžné delší distance seriálu Běhej lesy ještě netroufnou. Trasu 3 - 5 km si můžeš odběhnout nebo se můžeš třeba jen projít, kutálet sudy, děti se mohou odstrkovat na odstrkovadlech atd. Fantazii pohybu na FénixRunu se meze nekladou, můžeš třeba létat jako fénix!

Pomáháme těmto neziskovým organizacím
Výtěžek ze startovného běhů PVZP FénixRun bude bezezbytku věnován osmi neziskovým organizacím a nadaci Televize Nova. Všechny se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dětem po vážných úrazech, osobám s amputací dolních končetin nebo s jinými handicapy. Jedna z organizací rovněž pomáhá předčasně narozeným dětem a jejich rodičům. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy a spolky Nové Háro, NF Modrý hroch, NFDO Krtek, No Foot No Stress a NF Pink Bubble, Aponedo, Nadace Z + M, NF Ze Srdce PVZP a nadace Nova pomáhá.

                                                        

 

                                                                   

 

                                                                  

 

PVZP tě pojistí!
Tomu říkáme benefit. Všichni závodníci získají od PVZP zdarma úrazové pojištění na závodní den. Pojištěni budou automaticky i závodníci, kteří se přihlásili před domluvením spolupráce. Více informací o pojištění zjistíš na této stránce.

Jakou dostanu odměnu, když poběžím PVZP FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, diplom a startovní balíček dárků od partnerů závodů. V místě konání každého běhu budou běžci slosováni o ceny v PVZP FénixRun tombole.

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON
  CZC

PARTNEŘI

  Mastercard
  Sportisimo
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll
  Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nova pomáhá
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko