Newsletter

Příběhy dětí z Nadace Nova, aneb jak se dá v lese vybrat 1 000 000 Kč?

1.12.2021   
Foto

Jak už asi víš, Běhej lesy nepomáhají jen běžcům zamilovat se do pohybu a přírody, ale také těm, kteří takové štěstí neměli a po svých volně v lesích běhat nemohou. Jsou to děti s problémy pohybového aparátu a jejich rodiny, které se o ně poctivě starají. Díky Nadaci Nova, našim partnerům a všem lesním parťákům jsme je mohli poznat a pomoci krásnou částkou 1 000 000 Kč.

A z čeho všeho se tato kulatá částka skládá? Jedná se o plnou výši všech startovných z nesoutěžního běhu VoltaRUN, štědrý příspěvek od výrobce značky Voltaren, peníze vytěžené z masáží ve Voltaren stánku nebo z tejpování ve stanu Generali Investments CEE a přímé příspěvky od závodníků. Součástí je také historicky první benefiční dražba, při které se vydražilo 8 obrazů od profesionálního fotografa Přemka Vidy a v neposlední řadě i příspěvek od našeho marketingového partnera RAUL. 

  

„Máme velkou radost, že se charita pod patronací Nadace Nova a s velkým přispěním výrobce značky Voltaren stala pevnou a neoddělitelnou součástí seriálu Běhej lesy. Ještě víc nás ale těší, že se díky našim běžcům a partnerům daří vybranou částku každoročně navyšovat. Následná zpětná vazba, děkovné reakce a příběhy od podpořených rodin jsou pro nás jasným signálem, že tato aktivita má opravdu smysl a rozhodně v ní budeme dále pokračovat,” říká Jan Hejda za Běhej lesy.

  

Děkujeme každé dobré duši, která se do této pomoci zapojila. To, že to má smysl, vidíme každou sezonu, když nám v průběhu zimy a jara chodí fotky od rodin, které s dětmi dělají velké pokroky a kroky doslova. Letos jsme společně díky všem zapojeným dopřáli pomocné kačky Adámkovi, oběma Aničkám, Karolínce, Valérii, Michalce, Elišce a Zuzance. Všechny rodiny na závody dorazily osobně s úsměvem na tváři a odhodláním v srdci. Odstartovali si svůj závod a tím u nich možná odstartovala i šance na nové začátky. 

  

„Jsme moc rádi, že značka Voltaren byla letošní sezónu součástí tohoto projektu a společně jsme tak mohli přispět na pomoc dětem a jejich rodinám,“ dodává Gali Pohlova za značku Voltaren.

8 závodů, 8 příběhů, 1 000 000 korun a nekonečno sportovních zážitků. To jsou Běhej lesy. 

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel, Voltaren Emulgel 10 mg/g gel, Voltaren 140 mg léčivá náplast jsou léky k vnějšímu použití. Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují diklofenak. V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. © 2021skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence. 

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Balíkovna
  Sportisimo
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  Thule
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Sparring Partners
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko