Newsletter

Boty, které přinášejí do běhu ještě více zábavy

23.9.2021   
Foto

Jaká by měla být dokonalá běžecká bota? Pohodlná, rychlá, přizpůsobivá a hlavně zábavná! Triatlonista Olivier Bernhard celý život tvrdě trénoval, závodil a vítězil, ale nikdy v kariéře takovou botu neměl. Proto se ji rozhodl navrhnout sám. A tak založil značku On, jejíž boty jsou v každém ohledu unikátní.

Bring fun into the run!

Běh má být zábava, ne cvičení v sebekontrole. Proto On chce, abyste si ho užili způsobem, jaký sami milujete. Boty s obláčkovým tlumením CloudTec neupravují váš styl, ale respektují ho! Chytrá tlumící technologie zajišťuje pohodlný došlap na silnici i na přírodní stezce, aby vám následně pomohla přirozeně přejít do odrazové fáze kroku, při které najdete pod přední částí chodidla pevnou oporu pro dynamický odraz. Boty On tlumí, jen když to potřebujete.

Svoboda pro vaše nohy

Boty On neomezují pohyb pevnou podrážkou. Naopak. Díky velkému množství Cloud elementů v podešvi perfektně reagují na specifika vašeho běžeckého kroku. Nebudou vás nutit do ničeho nepřirozeného, ale přizpůsobí se přesně takovému běhu, jaký sami milujete.

  

Opora pro pohyb vpřed

Po dopadu by vaše noha měla najít pevnou oporu, která jí umožní přejít do odrazové fáze. Neměla by klouzat. Neměla by hledat rovnováhu. Flexibilita cloudových prvků v kombinaci s deskou Speedboard, která je součástí mezipodešve, zajišťuje efektivní přenos energie z dopadu do odrazu. Boty On navíc disponují „dopadovým místem“, které se nachází po středem chodidla i v ose těla a podpoří vás v rychlém odrazu.

Běh je sport, ne nemoc

Stejně jako v jiných sportech, také při běhu můžete pracovat na svých slabinách, abyste se stali silnějšími. Vaše zdravotní problémy díky němu mohou odeznít. On se proto snaží, abyste si vždy mohli vybrat takové boty, které odpovídají vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu i kondici. Spolu s nimi se pak můžete posunout na další úroveň – začněte s modelem Cloudflyer, který vás bude zpočátku podporovat víc než kterékoliv jiné boty, a proběhejte se až do závodního modelu Cloudboom. Na své cestě si přitom užijete každý krok!

 

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  Voltaren
  CETIN
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Nordic telecom
  Sportisimo
  Benzina
  Centrum
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Boll
  Nestlé
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko