Newsletter

5 důvodů, proč musíš vyzkoušet běh po oblacích

23.9.2021   
Foto

I na lesních stezkách můžeš zažít, jak se běhá po oblacích. Stačí nazout běžecké boty značky On, jejichž tlumící technologie je naprosto unikátní. A to nejen svým vzhledem připomínajícím obláčky, ale zejména kvůli technologii CloudTec, která spojila nespojitelné: komfort s rychlostí. Měkký došlap s dynamickým odrazem. Eleganci s funkčností. Jak je to možné?

Došlap jako do mechu

Ten pocit absolutní běžecké lehkosti prostě musíš zažít! Při dopadu nohy na zem se jednotlivé tlumící elementy stlačí ve vertikálním i horizontálním směru, čímž se postarají o měkký dopad. Běh totiž není skákání nahoru a dolů přes švihadlo, je to pohyb vpřed! Díky tomuto systému nebudou boty On upravovat tvůj krok, ale přizpůsobí se mu.

Odraz se jako vlk

CloudTec je první technologie, která zajišťuje tlumení pouze během dopadové fáze – jediné části běžeckého kroku, kdy ho opravdu potřebuješ. Jakmile došlápneš na zem, jednotlivé cloudy se stlačí, čímž připraví pevný základ pro dynamický, silný a přirozený odraz. Žádná energie se v tlumení neztratí. Připrav se, startujeme!

 

Pěna lehká jako oblak

Tlumící pěna Helion tvoří základ jednotlivých elementů CloudTec. To ona zajišťuje pohodlí, aby tě následně vystřelila vpřed. Unikátní technologie použitá při výrobě totiž umožňuje propojit tužší materiály s měkčími, což jí dává vlastnosti, kvůli kterým bylo v minulosti nutné kombinovat v mezipodešvi více materiálů. Proto je Helion lehká, ale přitom poskytuje vysokou návratnost energii. Je přizpůsobivá, ale přitom dokáže nohu ochránit. Je odolná vůči teplotám i rozmarům počasí, takže se na ni můžeš spolehnout po celý rok. Helion je víc než jen pěna. Je to superpěna!

Do každého terénu

Neexistují dvě stejné lesní stezky, ani dva stejné horské traily. Existuje ale podešev, na kterou se můžeš spolehnout na kterékoliv přírodní trase. Díky technologii Missiongrip zažiješ dokonce i na svých horských a lesních trasách, jak se běhá v oblacích. Čeká na tebe v modelech Cloudventure, Cloudventure Peak nebo třeba Cloudultra.

Spojení funkčnosti a elegance

I v lese můžeš vypadat stylově. Boty On jsou výjimečné nejen svou technologií, která je testována ve švýcarských Alpách, ale i díky nepřehlédnutelnému vzhledu, se kterým se neztratíš ani na břehu Ženevského jezera.

Vyber si své boty On na www.sorrygravity.cz

 

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  Voltaren
  CETIN
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Nordic telecom
  Sportisimo
  Benzina
  Centrum
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Boll
  Nestlé
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko