EPP Pomáhej pohybem - od 4.6. vybíháme peníze pro Hospic Most

1.6.2021   
Foto

Díky našemu novému partnerovi Skupině ČEZ ti přinášíme něco, co potěší nejen tvé tlapky při běhu, ale i tvé srdíčko. Budeš totiž moci pomáhat pohybem prostřednictvím aplikace EPP Pomáhej pohybem. Stačí si aplikaci stáhnout a můžeš začít svými kilometry vybíhat pomoc pro řadu regionálních neziskových organizací a projektů. Přečti si hned první příběh, který můžeš podpořit již od 4.6.2021.

Více informací o aplikaci EPP Pomáhej pohybem najdeš zde. Dále také na Facebooku či Instagramu EPP Pomáhej pohybem nebo na Facebooku či Instagramu Skupiny ČEZ.

Hospic Most

Hlavním cílem celé hospicové péče je zachování lidské důstojnosti až do konce. O to se každodenně snažíme také v našem zařízení. Naši klienti jsou nevyléčitelně nemocní pacienti v konečném stádiu převážně onkologického onemocnění. Zdravotní pojišťovny však proplácí pouze část nákladů na jejich péči. Nejdůležitějším předpokladem pro zachování důstojnosti je léčba bolesti a kvalitní péče.

Z nadačního příspěvku pořídíme léky pro léčbu bolesti a ošetřovací materiál pro pacienty našeho hospice. V našem zařízení pečujeme o nemocné osoby v konečném stádiu převážně onkologických onemocnění. Toto onemocnění je často spojeno s velkou bolestí, kterou již dnes umíme léčit. Moderní preparáty jsou sice účinné, ale také velmi drahé, a proto nedokáží platby zdravotních pojišťoven pokrýt všechny náklady na ně. Právě léky pro léčbu bolesti nám pomáhají dosahovat našeho hlavního cíle, kterým je zachování důstojnosti našich pacientů až do konce života.

Cíl: 80 000,-Kč

www.hospic-most.cz

 

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  Voltaren
  CETIN
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Sportisimo
  Centrum
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Boll
  Nestlé
  Benzina
  Caficko®

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko