Běhej lesy Lednice mění termín kvůli nejisté situaci. Poběží se 10.7.2021.

11.3.2021   
Foto

Sezony už jsme se nemohli dočkat. Vůně jara, lesa a závodní atmosféry je už ve vzduchu. Věř, že se těšíme stejně jako ty. Na úsměvy a euforii všech závodníků. Bohužel si všichni budeme ještě chvíli muset počkat. Běhej lesy Lednice jsme se rozhodli kvůli nejisté pandemické situaci přesunout na 10. července 2021. Sezona tak bude v ideálním případě začínat závodem Běhej lesy Karlštejn 22. května 2021. Pokud by aktuální situace neumožňovala konání hromadných akcí ani v květnu, máme i pro tento závod náhradní termín.

Loni jsme to zvládli
Loni jsme to společně navzdory všemu zvládli - 8 závodů, 14 515 závodníků, nekonečno zážitků a sportovních výkonů. Pomocí systému startu ve vlnách, hygienických opatřeních, úsměvu na tváři a víře, že společně doběhneme od startu až do cíle posledního závodu v Boleticích. Stejnou víru máme i teď, letos posílenou navíc o zkušenosti z loňska.

Běžíš Lednici? Co to pro tebe znamená?

  • Všem přihlášeným závodníkům se registrace na Lednici automaticky přesouvá na nové datum 10. 7. 2021, není tedy nic potřeba dělat. 

  • Pokud by ti datum nevyhovovalo, tak nabízíme možnost přehlásit závod na jiného účastníka, či se přihlásit na jiný závod v rámci seriálu. Všechny přeregistrace, ať už na jiný závod nebo na jiného účastníka, jsou zdarma.
    
  • Vše zvládneš svépomocí a online, návod najdeš pod tímto odkazem
    
  • Pro balíčky závodů platí stejná pravidla jako pro jednotlivé závody - Závod Běhej lesy Lednice můžeš zdarma převést na jiný závod letošní sezony či jiného běžce.
    
  • Dárkové poukazy platí dle původních pravidel, tedy do data 14 dní před závodem nebo do naplnění kapacity. Pokud poukaz na původní termín vyprší, kontaktuj nás na info@behejlesy.cz a pošleme ti nový.

  • Pokud v něčem stále tápeš, obrať se na info@behejlesy.cz.

Poprvé se uvidíme na Karlštejně

Věříme tedy, že seriál odstartujeme v královském duchu - na Karlštejně 22. května. Pro jistotu máme ale náhradní termín i pro Karlštejn - 14. srpna 2021. V případě, že bude situace nadále nepříznivá a budeme nuceni termín posunout, budeme o tom s dostatečným předstihem informovat.

Termínovka v novém kožichu:

V Lednici vyběhneme až v červenci, to ale neznamená, že máš do té doby běhat jen do “lednice” a pověsit běžecké boty na hřebík. Naopak, využívej možnosti jít se vyvětrat a trénuj (zodpovědně) dál. Alespoň pár minut pohybu na čerstvém vzduchu denně totiž nejenže udržuje fyzičku, ale hlavně to posiluje imunitu a zlepšuje náladu. Kromě toho pro tebe i na duben chystáme aktivity, kterými tě dostaneme do pohybu! Přidej se do našeho lesního STRAVA klubu Běhej lesy, kde pro tebe pravidelně organizujeme běžecké výzvy a sdílíme pořádnou dávku motivace.

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  Voltaren
  CETIN
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Sportisimo
  Centrum
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Boll
  Nestlé

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko