Extra velká porce lesních zážitků: Novinkou jsou maratonské trasy!

21.1.2021   
Foto

Jestli už s námi běháš, tak víš, že jsme přátelská smečka, která se ráda rozrůstá o nové parťáky, aby s nimi mohla sdílet radost ze sportu a z přírody. Za 6 sezon v lesích jsme vyčmuchali, že každému samozřejmě vyhovuje jiná vzdálenost. Pojďme se teď podívat na zoubek hlavně letošní horké novince - extra dlouhým trasám v Boleticích a na Vysočině.

Pokud jsi sběratel maratonských destinací, tak zpozorni. Letos si budeš moci ulovit svou maratonskou vzdálenost jak na Vysočině, tak v Boleticích. Běhej lesy totiž myslí opravdu na všechny a chce dopřát běžeckým nadšencům extra velkou porci lesních zážitků. Přijmeš výzvu?

  

Na našem nejtrailovějším závodě 26.6. na Vysočině tě pozveme např. k pramenu řeky Svratky, vyhlídku Devět skal. Cestou vstříc svému maratonskému úspěchu se pokocháš také  výhledy na skály Dráteničky a Malinskou skálu. Celá trasa má převýšení přes 900 m a celková délka trasy bude 42,6 km. Táhlé kopce nahoru, náročné terénní seběhy, nekonečné zelené lesní porosty a krásné výhledy do krajiny slibují jedinečný zážitek.

A proč si ten extra dlouhý zážitek nezopakovat ještě na konci sezony 11.9. v BoleticíchPřijeď si užít jedinečnou atmosféru na hranicích vojenského újezdu a poznej krásu šumavského revíru. V rámci této delší tratě vyšplháš na Špičák a nech se překvapit, kam tě všude ještě trasa zavede.

Společně s 50 kilometrovou verzí Běhej lesy Jizerská nyní tyto trasy na Vysočině a v Boleticích tvoří rodinu 3 extra dlouhých tras, a proto budou mít i svůj žebříček hodnocení. Současně bude možné započítat body z extra dlouhé trasy i do klasických dlouhých tras, pokud by sis to chtěl/a jen vyzkoušet a bál se o celkové pořadí. Počítáme s tím, že budeme výsledky násobit koeficientem tak, abys netratil/a na tom, že ses rozhodl/a vyzkoušet extra dlouhou verzi závodu. Konkrétní hodnocení doplníme posléze do pravidel. 

Tak co, přijmeš pozvání k extra velké porci lesních zážitků? Přihlas se zde.

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  Voltaren
  CETIN

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Centrum
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  YES! Snacks
  Royal Bay
  Peblo
  Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko