Newsletter

Dárkové a vánoční poukazy Běhej lesy. Pošli svou smečku do lesa!

22.11.2021   
Foto

Vánoční dárky. Ty jsou vždy tvrdým oříškem. Pomůžeme ti ho letos rozlousknout. Daruj zážitek! Pošli členy své tlupy pěkně do lesa na čerstvý vzduch a za sportovními výkony. 

Svetrů a ponožek mají tví parťáci určitě hodně, ale zážitků není nikdy dost. A závodem Běhej lesy navíc každý prospěje svému zdraví. Obdaruj členy své bandy nebo vyzvi parťáky, ať místo zimního spánku opráší a nasadí boty na tlapy. Pod stromečkem určitě vykouzlíš pár úsměvů. A jak na to? Neboj, vše zvládneš z pohodlí svého brlohu. Stačí objednat dárkový poukaz na libovolný závod nebo více závodů seriálu Běhej lesy a máš po starostech!

Po vyplnění krátkého formuláře a zaplacení kartou ti na e-mail přistane elektronický PDF poukaz. Ten už stačí jen vytisknout a obdarovaný se pak pod slevovým kódem jednoduše přihlásí v registračním systému SportID na konkrétní závod.

Díky dárkovému poukazu má člen tvé smečky zajištěný závod zdarma. Doporučujeme však včasné přihlášení – registraci s dárkovým poukazem je nutné provést nejpozději 14 dní před startem jednotlivého závodu nebo před naplněním kapacity závodu. Tak, ať ti to neuteče! Dárkový poukaz můžeš objednat tady, a to až do Vánoc.

A jestli přece chceš spojit zážitek i s hmotným dárečkem, co takhle objednat i dřevěný poukaz jako doplněk do nory? Pro jeho získání jednoduše v rámci objednávky zaškrtni možnost "Zaslat dřevěný poukaz". Pečlivě jej pro tebe zabalíme. 

Dřevěný poukaz nelze doobjednat zpětně a není možné na něj napsat vzkaz. Cena jednoho kusu je 200 Kč a poslední možnost objednání je 15. prosince, abychom mohli zaručit, že jej dostaneš před štědrovečerní nadílkou. Poukazy budeme odesílat hromadně v několika várkách. Tak na to šlápni, ať ti Běhej lesy neutečou!

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  VLS
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PARTNEŘI

  Mastercard
  Nordic telecom
  Sportisimo
  Benzina
  Birell
  DB Schenker
  Enervit
  ČHMÚ
  Česká pošta
  Nestlé Cereals
  Boll
  Nestlé
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Trenujeme.sk
  Svět outdooru
  Drbna

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Outfanatic
  isportuj
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
Výživové okénko