Newsletter

Proběhni se po oblacích

16.4.2020   
Foto

Chceš si vyzkoušet, jak se po běhá po oblacích? Jak se běhá bez kompromisů – rychle a zároveň pohodlně? Teď to můžeš zažít díky nové spolupráci Běhej lesy a běžecké značky On.

„Běžecká obuv se během posledních několika let zásadně změnila, ale tohle je něco úplně jiného,“ napsal slavný americký časopis Forbes, když jeho redaktoři poprvé uviděli boty švýcarské značky On. Tušili, že se běžecký svět změní. A nemýlili se.

On dokázal narušit hegemonii tradičních výrobců běžeckých bot. Z drzého nováčka se během několika let stala nejrychleji rostoucí běžecká značka na světě, kterou obouvají přes tři miliony běžců z více než padesáti zemí světa.

Otestováno olympijskými medailisty

Jsou mezi nimi i účastnice mistrovství světa v maratonu Marcela Joglová, čtyřnásobný medailista z legendárního Spartathlonu Radek Brunner, ale také olympijští medailisté v triatlonu Nicola Spirigová a Javier Goméz.

Švýcarská značka totiž od svého zrodu přemýšlela o běžeckých botách úplně jinak. Díky tomu se jí podařilo zbourat zažité standardy, když uvedla na trh tlumící technologii CloudTec. Ta není tvořena jednolitou vrstvou materiálu jako u jiných značek, ale skládá se z dutých elementů. Ty svým tvarem připomínají obláčky a fungují tak, že při došlapu tlumí dopadové síly tím, že se stlačují. Při návratu do původního tvaru pak pomáhají běžci s dynamickým odrazem. Díky tomu už není nutné dělat kompromisy mezi rychlostí a pohodlím, mezi dynamikou a tlumením.

Potvrdila to i laboratorní měření Švýcarského federálního technologického institutu, která dokázala, že běžci, kteří při testech běželi v botách On, měli při stejné rychlostí nižší tepovku i hladinu laktátu.

Vyzkoušej to na vlastních nohách

Ty teď budeš mít možnost vyzkoušet si #RunOnClouds na vlastní kůži, protože značka pocházející ze švýcarských Alp se stává partnerem Běhej lesy! Díky tomu budeš moci otestovat boty On nejen na všech našich závodech, ale také na pravidelných výbězích. Na závodech budeš mít navíc možnost boty i oblečení On rovnou zakoupit. Těšit se můžeš i na soutěže, které pro tebe budeme v průběhu sezony připravovat.

Chceš se o značce On dozvědět víc?

Navštiv web sorrygravity.cz a sleduj Facebook On Running CZ & SK

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  CETIN
  ČEZ
  Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  ON

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  bahis siteleri
  TKF

PARTNEŘI

  Sportisimo
  Birell
  Balíkovna
  Nestlé Cereals
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  DB Schenker
  Nova pomáhá
  Caficko®
  Thule
  Royal Bay
  Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Rozběháme Česko
  ŠumavaNet
  Innsbruck Alpine
  Trenujeme.sk
  Outfanatic
  isportuj
  Kudy z nudy
  WOC 2021
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
Výživové okénko