Vyber si z nových barev a designů kompresek ROYAL BAY

6.5.2024   
Foto

Intenzivní otřesy svalů, náročné seběhy a výběhy, únava. To všechno ti dává během závodů zabrat. A s tím vším pomůže kvalitní komprese. Česká značka ROYAL BAY je špičkou v tomto oboru a parťákem seriálu Běhej lesy. Teď na jaře přišla s řadou novinek, tak mrkni, ať ti nic neuteče!

Nové barvy lýtkových návleků i podkolenek.

Ať už preferuješ kompresi v návlecích, nebo v podkolenkách, u ROYAL BAY si vybereš. Jak podle typu komprese (cílená, odstupňovaná, zdravotní), tak podle ideální velikosti (jen ta zaručí pozitivní přínosy komprese) a často i z mnoha různých barev.

Třeba nejoblíbenější kompresní podkolenky ROYAL BAY Energy s odstupňovanou kompresí aktuálně nabízejí hned 10 barevných kombinací. A nové barvy teď na jaře hlásí:

 • kompresní podkolenky ROYAL BAY Therapy se zdravotní kompresí (vhodná pro sportovce s cévními problémy typu křečových žil) – k modré a černé se nově přidala také červená;
 • kompresní lýtkové návleky ROYAL BAY Extreme s cílenou kompresí – u těch vybíráte dokonce z osmi barev, zbrusu nové jsou bílá a světle šedá.

                                

Vlastní design nebo velikost

Potřebuješ kompresní podkolenky nebo návleky na míru, protože se nevejdeš do běžných velikostních tabulek? Žádný problém – ROYAL BAY má vlastní vývoj a výrobu ve Vrchlabí, takže je schopný uplést ti produkt na míru. Tahle nabídka zatím platí na černé podkolenky ROYAL BAY Therapy se zdravotní kompresí a černé lýtkové návleky ROYAL BAY Extreme.

A když budeš chtít, můžeš na nich mít i své vlastní logo!

                               

Nový design i střih ponožek

I sportovní ponožky ROYAL BAY mají celou řadu benefitů, které ti zpříjemní běh (kompresní nárt, neškrtící lem, speciální úpravu chodidla a další). A také tři střihy, ze kterých můžeš vybírat – vysoký high-cut, kotníkový low-cut a „neviditelný“ no-show (pod kotníky), který je letošní novinkou. Najdeš u něj už design 2.0, který vyniká rozdílným úpletem špičky levé a pravé ponožky. Ten lépe odpovídá anatomii chodidla a především postavení prstů na levé, respektive pravé noze.

Chceš-li si užívat benefitů komprese, vsaď na kvalitní výrobky – ROYAL BAY je česká značka s dlouholetou zkušeností se zázemím ve výrobě zdravotnických pomůcek. U ROYAL BAY vybíráš kompresní návleky a podkolenky podle velikosti svalu, což je klíčové. A na výběr máš z několika druhů komprese s garantovanými hodnotami i mnoha barev včetně letošních novinek. Více na www.royalbay.cz.

                                  

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

  Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Dr. Max
  Generali Investments
  ČEZ
  PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

  Craft
  Volvo
  Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF

PARTNEŘI

  Continental
  CETIN
  Česká mincovna
  Enervit
  ČHMÚ
  bahis
  DB Schenker
  Caficko®
  Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova
  Deník Sport
  iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kondice
  Hitrádio
  RUN Magazine
  Běhej
  Kam s dětmi
  Svět outdooru
  Drbna
  Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  Jihomoravský kraj
  Jihočeský kraj
  Středočeský kraj
  Moravskoslezský kraj
  Liberecký kraj
  kraj Vysočina
  Karlovarský kraj

Spolupracujeme

  Bjež
  Rozběháme Česko
  Trenujeme.sk
  Kudy z nudy
  Ukliďme Česko
  TOP běžecký seriál
  Smartemailling
  Freelo
Výživové okénko