Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Vysočina 21 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Pěnkava, Petr 1978 Ano
Mařík, Vojtěch 1997 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
Ondrová, Barbora 1977 Ano
Brablc, Božetěch 1970 Ano
Mlíka, Jindra 1976 Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Říčka, Jaroslav 1968 Ano
Bartoň, Jiří 1970 Rebut Ano
Turek, Rostislav 1983 Ano
Nerudová, Jana 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
Urbánek, Jaroslav 1973 Ano
Janoušek, Martin 1987 Ano
Brouček, Tomáš 1982 Ano
Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
Tichová, Tereza 1985 Adventní běhání Ano
Drápalová, Klára 1984 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
Beranová, Hana 1983 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
Fiala, Lukáš 1983 Ano
Dobiáš, Adam 1988 Ano
Bejček, Patrik 1994 Trailpoint.cz Ano
Plavec, Jaroslav 1986 JuiceUP Ano
Morávek, Ondřej 1986 Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 Ano
Vašťák, Radek 1987 Ano
Fiala, Martin 1991 Ano
Staněk, Vojtěch 1988 eD system Silvini team Ano
Polášek, Matěj 1985 Ano
Sysel, Vojtěch 1989 Ano
Palánová, Lýdie 1978 Ano
Frajman, Tomáš 1997 Rozběháme Mělník Ano
Kopřiva, David 1990 ELJAM RUN Ano
Špaček, Jan. 1977 ELJAM RUN Ano
Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Doubrava, Jan 1993 #zubikydubiky Ano
Zatlukal, Tomáš 1980 Ano
Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
stanek, petr 1973 Ano
Pruša, Michal 1993 Ano
Vedral, Ladislav 1972 Ano
Bednář, Tomáš 1991 Ano
Krejča, Mojmír 1969 Ano
Štefka, Michael 1975 Ano
Bareš, Josef 1994 Ano
Moravec, Michael 1974 Pardubice Ano
Dunajská, Gabriela 1997 ELJAM RUN Zlín Ano
Roubal, David 2003 Ano
Pazdera, Vojtěch 1998 Ano
Pazdera, Martin 1989 Ano
Pazdera, Aleš 1996 Ano
Ptáčková, Tereza 1993 Ano
Roušar, Michal 1990 Ano
Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Madron, Miloš 1975 Rozběháme Česko Ano
Plavec, Kamil 1987 JuiceUP Ano
Plavec, Filip 2002 JuiceUP Ano
Kratochvílová, Romana 1972 Ano
Jankovský, Viktor 1996 Ano
Ardamica, David 1976 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Ardamica, David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
Pecnová, Dominika 1999 Ano
Šembera, Martin 1986 adventní běhání Ano
Zavadil, Filip 1986 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
Kalaš, Rudolf 1971 Invalidovna Boskovice Ano
Brůček, Dušan 1985 Ano
Dobrovolný, Lukáš 1998 Ano
Reiprich, Daniel 1970 Ano
Hanáková, Radka 1986 Ano
Bartoň, Jan 1973 REBUT Ano
Molinger, Luděk 1972 Ano
Orság, Josef 1964 POMALÉ ŠÍPY Ano
Hrncir, Tomas 1993 Ano
Košťálová, Kateřina 1986 Ano
Chválová, Marie 1989 Ano
Kloubkova, Tereza 1990 Ano
Marek, David 1991 Ano
Weisz, Filip 1982 Ano
Nykl, Erik 1975 Ano
Stodolová, Petra 1990 Ano
Kopřiva, Tomáš 1975 Ano
Vrťo, Zdenko 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Alán, Lukáš 1985 Ano
Saucedo Rodriguez, Maria Jose 1994 Ano
Lacina, Zdeněk 1996 Ano
Peňáz, Zdeněk 1996 Ano
Kuročenko, Andrej 1989 Ano
Teplík, Jan 1988 Ano
Kiss, Igor 1965 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Mokrejš, Leoš 1993 Ano
Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
Štěpánová, Petra 1989 Ano
Ludvík, Jakub 1981 Ano
Kuchaříková, Barbora 1998 Ano
Frouz, Petr 1973 F8 Ano
Štěpán, Marek 1989 Ano
Luštický, Martin 1982 Ano
Michálek, Martin 1978 SK Alpaka Vyškov Ano
Červ, Jakub 1989 Ano
Bernard, Jan 1988 Ano
Douša, Ondřej 1977 Ano
Zajíček, Tomáš 1990 Ano
Míček, Roman 1972 CETIN Ano
Kučerová, Jana 1980 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
Blahová, Dagmar 1991 Ano
Hořejší, Libor 1979 Ano
Jašková, Lenka 1973 Holky v pohybu Ano
Jašek, Aleš 1972 Rungo pro ženy Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Janda, Tomáš 1992 ŠNECI V BĚHU Ano
Dočkal, Tomáš 1977 Ano
Dočkalová, Jolana 1977 Ano
Hruška, Adam 1985 Ano
Horák, Ondřej 1990 Ano
Orlovičová, Magdaléna 1980 Ano
Špaček, Miroslav 1974 Ano
Craenhals, Seppe 1991 Ano
Holasová, Gabriela 1987 Ano
Eliáš, Vratislav 1995 Ano
Vejdělková, Iva 1967 Ano
Burešová, Anna 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
Johaniková, Lucie 1986 TJ Sokol Radostice Ano
Johaník, Jakub 1982 Slovácká Slavia Uherské Hradiště Ano
Holuša, Petr 1965 RKL Opava Ano
Derevjanik, Miroslav 1981 Ano
Kowalczyk, Stanislav 1983 Ano
Kopečková, Hana 1970 Ano
Maixner, Dušan 1978 Vranov Sunday Runners Ano
Petrov, Ondřej 1989 SRTG Praha Ano
Vrátný, Tomáš 1981 Mercedes-Benz Ski Team Ano
Ondrůch, Dominik 2002 Ano
Karel, Jan 1984 Ano
Macháček, Pavel 1967 Ano
Korima, Pavel 1964 Ano
Mynarčík, Jakub 1986 Ano
Jeneš, David 2002 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
Smolík, Jan 1991 Ano
Bukovini, Eduard 1980 Ano
Ptáčková, Radmila 1971 Dr.Max Ano
Hoskova, Věra 1990 Ano
Antonín, Pavel 1984 Ano
Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Čaňo, Jakub 1994 WalkingKuba Ano
Chlebounová, Alena 1986 Ano
Kohout, Michal 1978 Ano
Kolář, Jiří 1976 STG Česká Ano
Kolářová, Šárka 1976 STG Česká Ano
Drobník, Tomáš 1968 Jablonecké Mattonky Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
Grulich, Tomáš 1972 Prostějov Ano
Malý, Martin 1990 Ano
Pacheco, Edinson 1983 Reparadabikes Ano
Rouzek, Jan 1997 Ano
Hudák, Jiří 1955 Háj u Duchcova, Domaslavice Ano
Ivan, Pavol 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
Hlaváčková, Dagmar 1980 STG Česká Ano
Hájek, Tomáš 1987 Lesy ČR, ST - OPD Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Murárik, Radim 1992 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Považanová, Eva 1991 Ano
Langr, Radek 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnka, Pavel 1975 Ano
Kováč, Roman 1980 Ano
Stejskalo, Petr 1966 Ano
Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
Mošner, Jiří 1992 Ano
Šotola, Pavel 1995 Ano
Strnadová, Eva 1986 Ano
Glovacz, Tomáš 1976 Spartak Třebíč Ano
Rudzan, Filip 1996 Ano
Petráňová, Jana 1972 Ano
Kadlčák, Jan 1988 Slečinky Napajedla Ano
Kloudová, Zuzana 1985 Maso Klouda Ano
Ochman, Roman 1975 Třanovičtí přespolní žraloci Ano
Balíček, Ivan 1981 Ano
Bradáč, Roman 1972 Ano
Jalůvka, Petr 1976 Ano
Uhlíř, Stanislav 1984 Ano
Kunz, Tomáš 1990 Ano
Vala, Ferdinand 1973 SKI team VYSOČINA Ano
Suk, Petr 1996 Dr.Max Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Oulický, Roman 1964 Černošice Ano
Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
Mlčochová, Kateřina 1973 Ano
Mlčoch, Marek 1971 Ano
Onesorkova, Anna 1988 Ano
Kozlová, Petra 1987 Ano
Chroust, Jiří 1970 Kvas Škrdlovice Ano
Jinek, Dalibor 1986 Ano
Nevoral, Jiří 1983 Cyklo Galík Ano
Vaněk, Hynek 1968 Ano
Martinek, Petr 1969 Ano
Seiler, Lukáš 1990 Ano
Meranová, Lenka 1986 Ano
Šumberová, Lucie 1972 Ano
Danková, Hana 1994 Ano
Ptaszeková, Lucie 1983 Ano
Jenčová, Barbora 1966 Ano
Paulík, Petr 1971 Blažovice Ano
Brzobohatý, Jirka 1975 Sokol Tvarožná Ano
Nyklová, Jana 1978 Ano
Nykl, Tomáš 2004 Ano
Ryba, David 1975 Ano
Škamrada, Jakub 1978 Ano
Mizerák, Radek 1988 Runsport team Ano
Šimonová, Barbora 1987 SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou Ano
Maršálková, Pavlína 1987 Dr.Max Ano
Formánek, Tomáš 1978 Ano
Zadina, Jan 1985 Carnivora Ano
Slezák, Jakub 1986 SK TRI CykloChlubna Žďár nad Sázavou Ano
Čejka, Miloš 1981 Ano
Čejková, Klára 2008 AK Iscarex Ano
Beránek, Jiří 1983 Catus team Ano
Svobodová, Anna 1995 Ano
Petr, Dostál 1987 Ano
Řezáč, Jaroslav 1986 Páni Ano
Kvasnica, Miroslav 1986 Ano
Kovařík, David 1993 Ano
Mahdal, Petr 1985 Ano
Hojač, Zdeněk 1983 Ano
Galík, Pavel 1961 Vranov Sunday Runners Ano
Pražák, Vojtěch 1994 Ano
Poskočil, Lukáš 1987 Ano
Lacina, Vladimír 1967 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Černý, Jaroslav 1990 Ano
Dinh, Filip 1989 Ano
Pribyl, Ivan 1973 SK šVANDA Ano
Obleser, David 1987 Dr.Max Ano
Šperka, Pavel 1973 Svitavy Ano
Rozlívka, Libor 1968 Javornik Ano
Ondráčková, Jana 1977 Ano
Ondráčková, Alena 1986 Ano
Jedlička, Jan 1973 Ano
Hegr, Ondřej 2005 Ano
Pešina, Jan 1989 FTC Vysoké Mýto Ano
Kubíček, Petr 1978 Ano
Danišová, Jana 1989 Ano
Fikarová, Eva 1984 Ano
Fikar, Jan 1984 Ano
Štefková, Marie 1992 Ano
Lédl, Jaroslav 1998 Ano
Švancarová, Lucie 1991 adidas Runners Prague Ano
Rulc, Michal 1971 Ano
Gayer, David 1987 Ano
Švédová, Blanka 1989 Ano
Stanek, Tomas 1964 Ano
Švik, Matěj 1990 Ano
Petráň, Bedřich 1969 Ano
Slancová, Tereza 1976 Ano
Svobodová, Nela 1997 Ano
Dufek, Martin 1988 Ano
Stránská, Petra 1996 Ano
Beránek, Václav 1993 CW Home Ano
Bartoš, Jiří 1982 Ano
Trnková, Kateřina 1991 Ano
Marek, Tomas 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Líbal, Martin 1978 Ano
Lorenc, Hynek 1985 Ano
Hlavicová, Lenka 1986 Ano
Dvořáček, Radek 1994 Doudleby nad Orlicí Ano
Spurná, Martina 1995 Ano
Grygera, Tomáš 1984 SHINDA RUNNING Ano
Jurašek, Andrea 1986 Ano
Čáslavský, Josef 1986 Old Apes Ano
Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
Šando, Ondřej 1998 Atletika Holešov Ano
Šando, Adam 2003 Ano
Voráčková, Anna 1987 Ano
Kalousek, Jiří 1995 Ano
Chlebounová, Denisa 1992 Ano
Matlasová, Pavlína 1972 Ano
Kral, Petr 1981 Ano
Vondrová, Ludmila 1986 Ano
Kužel, Michal 1975 Ano
Chválová, Martina 1985 Ano
Škamrala, Adam 1987 CETIN Ano
Jacko, Jan 1992 Ano
Hlaváč, Jiří 1979 adidas Runners Prague Ano
Luňák, Miroslav 1984 Ano
Štoudek, Milan 1982 Ano
Drapák, Imrich 1971 Ano
Mužík, Jiří 1991 Ano
Votava, Vladimír 1988 Rozběhame Třebíč Ano
Blažka, Dušan 1976 Svitavy Ano
Slavíková, Naděžda 1958 ČVK Pardubice Ano
Kadlec, Jakub 1985 Ano
Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
Tietzova, Michaela 1989 Ano
Žabčík, Marek 1980 Ano
Rampír, Tomáš 1980 Mattoni free run JIHLAVA Ano
Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
Janosec, Miroslav 1987 Rossignol Racing Team Ano
Malkova, Lucie 1979 Ano
Urban, Miroslav 1972 Ano
Švéda, Martin 1986 Ano
Hvězda, Petr 1988 Ano
Hvězda, Ondřěj 1988 Ano
Zachova, Dagmar 1984 Ano
Madejewský, Radek 1996 TJ Lubná Ano
Ubrová, Veronika 1978 Fitness centrum Body Care Brno Ano
Grycová, Anna 1993 Ano
Svoboda, Pavel 1994 Ano
Tůma, Ladislav 1966 CETIN Ano
Šimková, Nela 1985 SK Alpaka Vyškov, Ano
Vitouchová, Iveta 1991 Luďův harém Ano
Tuček, Petr 1990 Ano
Vaščák, Jan 1989 Ano
Chalk, Zuzana 1959 Ano
Rozhoňová, Andrea 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vránek, David 1978 Brno Ano
Nakládal, Břetislav 1970 Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 Ano
Havelka, Miroslav 1963 Ano
Zemanová, Mirka 1983 Ano
Fendrych, Luboš 1987 Ano
Vida, Přemysl 1980 Top4running, On Running, 2XU Ano
Dundáček, Tomáš 1990 Ano
Rosa, Nicol 1990 Ano
Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
Hanzlik, Josef 1979 ČHMÚ Ano
Polach, Marian 1986 Zatoulaný Trosečník Ano
Novák, Roman 1974 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK Ano
Hrenic, Ondřej 1979 Přibyslav Ano
Vašťák, Daniel 1990 VK-Slovácko-Uherské Hradiště Ano
Dlab, Ladislav 1970 Roztoky Ano
Černý, Radovan 1971 KOŤÚD Ano
Hovorka, Tomáš 1993 Ano
Burdilák, Radek 1985 O-Mikron Ano
Čejková, Gabriela 1979 Ano
Bušinová, Lucie 1995 Ano
Kadlečík, David 1994 Ano
Jánský, David 1978 Brno Ano
Drápalová, Dita 1982 Ano
Fiedlerová, Lucie 1984 Ano
Stolička, Petr 1972 Liga 100 Olomouc Ano
Kravec, Marek 1992 Ano
Šimonovská, Eva 1979 Atletický klub Rožnov pod Radhoštěm Ano
Neckářová, Pavla 1981 Ano
Feller, Jan 1991 Ano
Frauenberg, Hynek 1982 Šneci v běhu Ano
Ondráček, Tomá 1977 Ano
Vondráčková, Tereza 1989 Divný holky Ano
Růžička, Miroslav 1982 Ano
Lenzová, Barbara 1993 Ano
Šeflová, Adéla 1985 Horalka a Tatranka Ano
Žák, Jakub 1984 Horalka a Tatranka Ano

Poslední aktualizace: 26/06/2022 21:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko