Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Vysočina Nova 12 km

# Jméno rok Klub Zapl.
12223 Houdková, Kateřina 1982 Ano
12184 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Houdek, Adam 2010 Ano
12212 Rozprým, Pavel 1973 Ano
12310 Macháčková, Anžela 1996 Ano
12210 Chromcová, Jarmila 1968 Ano
11046 Ambrožová, Lenka 1967 Ano
12189 Julius, Petr 1988 Ano
11276 Kyprý, Miroslav 1979 Ano
11201 Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
11186 Horák, Gabriel 1981 Ano
11185 Cernovska, Vendula 1984 Ano
12181 Němec, Lukáš 1990 Ano
11184 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
11060 Říčka, Jaroslav 1968 Ano
11183 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
12177 Mikešová, Kateřina 1979 Ano
12173 Metelková, Magdalena 1992 Ano
11062 Hloušek, Tomáš 1990 Ano
11182 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hriagyel, Jiří 1976 Ano
11064 Laník, Radim 1975 Ano
12176 Kubát, Roman 1988 Ano
12217 Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
11181 Valeš, Lukáš 1979 Ano
11066 Návratová, Anna 1990 Ano
11180 Kratochvíl, Aleš 1980 Ano
12192 Beneš, Jaroslav 1982 Ano
12193 Benešová, Radka 1982 Ano
11179 Reichman, Libor 1971 Ano
11178 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
12205 Simajchlová, Jana 1979 Ano
12208 Schwachová, Nikola 1995 Ano
11177 Doleželová, Mirka 1977 SRTGCB Ano
12207 Pejšová, Lenka 1986 Ano
12196 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
11048 Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
12201 Hambalčík, Petr 1975 Kamechy FUNRUN Ano
11341 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
11187 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
11051 Piklová, Jana 1986 Ano
12165 Krausová, Michaela 1988 Ano
12213 Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
11288 Lenová, Jiřina 1979 Ano
11188 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
11189 Mizerová, Jana 1987 Ano
12122 Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
11054 Hlocká, Tereza 2003 Kolín Ano
12214 Krois, Pavel 1989 Ano
12135 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Ano
11200 Jandáková, Jitka 1972 Ano
11199 Jandák, Vratislav 1969 Ano
11198 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
12137 Tomanová, Lucie 1993 Ano
11197 Jares, Vaclav 1958 Ano
11196 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
11195 Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
12141 Trnková, Nicola 1993 Ano
12126 Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
12224 Porubová, Ludmila 1976 Ano
11194 Lackun, Ivan 1982 adidas Runners Prague Ano
11193 Kousalová, Dana 1977 Ano
11192 Kočí, Adela 1997 Ano
11191 Plajner, Ivo 1961 Ano
11190 Rejlek, Vladimír 1979 Ano
12127 Koníček, Josef 1987 Ano
11352 Urban, Petr 1975 Ano
11175 Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
11074 Krsička, Pavel 1971 NikiLouda Ano
12128 Nagy, Pavel 1970 NikiLouda Ano
11174 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hanousek, Miroslav 1970 Ano
11173 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hanousková, Martina 1971 Ano
11158 Novák, Antonín 1967 Ano
11157 Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
12130 Veselý, Michal 1976 Ano
12131 Machálková, Jolana 1982 Ano
12227 Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
11071 Lacman, Jiří 1960 Ano
12215 Rexová, Eva 1974 Ano
11156 Němec, Ladislav 1982 Ano
11155 Procházka, Roman 1972 Špacíři Ano
11154 Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
12219 Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
12167 Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
11068 Musil, Aleš Musil 1981 Ano
11001 Svatoš, Michal 1991 Ano
11326 Muller, Anežka 1986 Ano
11153 Vajskébr, Jan 1982 DB Schenker Running Team Ano
12183 Blazejczyk, Patrik 1978 Ano
12155 Blazejczyk ml, Patrik 2007 Ano
10001 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
11152 Šarek, Gabriel 1988 DB SCHENKER Ano
12229 Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
11151 Veselý, Jan 1979 Ano
12147 Nováková, Michaela 1971 Ano
11150 Chládek, Jaroslav 1973 Ano
11149 Králíčková, Lucie 1987 Ano
11148 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
11017 Štecherová, Hana 1978 Ano
11159 Špale, Martin 1981 Ano
11160 Bednář, Radek 1986 Ano
11161 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
12168 Krahulcová, Vlasta 1962 Ano
12154 Kek, Miroslav 1958 Ano
10005 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
11172 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
11171 Mačáková, Petra 1982 Ano
11170 Tejkal, Martin 1984 Ano
12153 Zetík, Daniel 1979 Ano
11011 Sýkora, Matěj 1988 Lenochod & Luskoun Ano
12152 Pechová, Kateřina Meda 1990 Lenochod & Luskoun Ano
12151 Hebíková Kubátová, Lenka 1972 Ano
12150 Michalego, Aleš 1974 CETIN Ano
12149 Režňáková, Eva 1972 Ano
11169 Pechová, Helena 1993 Rozběháme Svratku Ano
11168 Malčík, Pavel 1964 Ano
12148 Štursová, Lucie 1988 Ano
11167 Nováková, Lucie 1982 Ano
12258 Smejkal, Antonín 1990 Ano
11166 Paulus, František 1987 Ano
11165 Kolátor, Aleš 1972 MTB MEL Ano
12157 Marešová, Barbora 2001 Ano
12158 Sklenářová, Kristýna 1993 Ano
11007 Rožmberský, Vít 1990 Ano
11164 Košťálová, Kateřina 1986 Ano
12341 Peňázová, Markéta 1971 Ano
11009 Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
12164 Ekartová, Tereza 2005 Ano
12163 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
12162 Sabolová, Beata 1972 Ano
11162 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
12255 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
11147 Svoboda, Luděk 1978 Ano
12161 Kopečný, Martin 1988 Ano
11023 Ditrich, Josef 1983 Ano
12160 Vlasáková, Kristýna 1995 HAPAKR Ano
12146 Pejchal, Viktor 1999 Ano
12145 Přívětivá, Veronika 1995 Ano
12254 Poláková, Ladislava 1970 Ano
11202 Valeš, Jaroslav 1974 Ano
11257 Zezulka, Petr 1957 Ano
11242 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
11241 Horáková, Ladislava 1999 Ano
11315 Richter, Luděk 1981 Sweep Factory Team Ano
12144 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
11240 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
12263 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
12264 Prieboj, Jozef 1993 Boží dvojka Ano
12129 Kotrsová, Věra 1993 Boží dvojka Ano
12274 Król, Lukáš 1999 Murtfeldt plasty Ano
12273 Havlíčková, Lada 1974 Ano
12271 Królová, Hana 1974 Ano
12270 Havlíček, Lukáš 1999 Ano
11040 Školoudík, Petr 1980 Nabombíme to! Ano
10002 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
11238 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
12124 Janda, Tomáš 1992 Ano
12123 Srbová, Michaela 1987 Žrouti Ano
11237 Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
12132 Ďoubalová, Lenka 1986 Ano
11236 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
12133 Vlk, Michal 1985 Ano
11235 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
11234 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Jolana 1992 Ano
11035 Plesník, Karel 1965 Ano
12134 Plesníková, Erika 1971 Ano
12143 Kolářová, Lenka 1992 Ano
12142 Moťka, Pavel 1987 Ano
11034 Hesounová, Dominika 1993 Ano
11233 Dorn, Michal 1990 Ano
12269 Pisková, Ilona 1978 Mont Blanc Ano
11232 Štika, František 1981 Ano
12140 Štiková, Vladimíra 1971 Ano
11243 Lenc, Lukáš 1981 Ano
12139 Dočkal, Šimon 2007 Ano
11244 Dočkal, Štěpán 2009 Ano
11027 Lacina, Jiří 1979 Ano
12138 Havranek, Jan 1980 Ano
12136 Havrankova, Petra 1979 Ano
11314 Číhal, Martin 1983 MG-REAL - Bílý Kámen Ano
12252 Wikturnová, Kristýna 1985 Tři sestry Ano
11245 Novotná, Petra 1986 Ano
12169 Nerudová, Jana 1990 Ano
12202 Šuhajda, Libor 1984 Ano
11313 Číhalová, Lenka 1987 Ano
12238 Martinčeková, Alexandra 1980 Ano
12237 Martinček, Ivan 1977 Ano
11256 Navrátil, David 1980 MK Prostějov Ano
11255 Zacha, Stanislav 2001 Ano
11254 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
11253 Machova, Martina 1985 Ano
12236 Pastrňáková, Zuzana 1988 Ano
11312 Fialová, Pavla 1972 Ano
11252 Šabová, Lenka 1987 Ano
11251 Šabo, Martin 1986 Ano
11250 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
11249 Hánová, Alexandra 1993 Ano
12172 Smítková, Jana 1966 Chomutov Ano
11287 Zatopek, Michal 1977 Ano
11248 Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
12195 Vlasáková, Petra 1983 Dr.Max Ano
12203 Chladil, David 1974 Dr.Max Ano
11247 Kolář, Petr 1968 Ano
12204 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
12206 Brož, Jiří 1972 Ano
11031 Kratochvílová, Nikola 1997 Ano
11246 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
12234 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
12209 Brožová, Lucie 1984 Ano
12194 Kaňa, Marek 1983 Zebra Sports Team Ano
12179 Kutný, Vít 1993 Ano
12178 Sošková, Alžběta 1996 Dr.Max Ano
11231 Vojtová, Daniela 1969 AK Tišnov Ano
11230 smetanová, kateřina 1975 ak tišnov Ano
11229 Vrzalová, Jindřiška 1968 ak tišnov Ano
12242 Hoffmanová, Gabriela 1978 Ano
12253 Stránská, Petra 1965 Přátelé jezírka Ano
12174 Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
12171 Korec, Petr 1982 STG Svitavy Ano
12180 Korec, Matěj 2006 STG Svitavy Ano
11214 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
12191 Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
12190 Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
12188 Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
12187 Vejdělková, Iva 1967 Ano
12186 Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
11213 Pávová, Gabriela 1975 Čápici Ano
11212 Kafková, Dagmar 1980 Atletický klub - Tj Sokol Říčany a Radošovice Ano
12185 Dvořáčková, Dana 1985 Dr.Max Ano
12337 Pospíchal, Robert 1977 KaBrňáci Ano
12247 Prokop, Václav 1981 Ano
12246 Prokopová, Helena 1981 Ano
11286 Kašpárek, Tomáš 1973 Obec Kubelíkov Ano
12243 Baladránová, Romana 1969 Dr.Max Ano
12230 Matthissen, Hana 1972 Dr.Max Ano
12170 Doležalová, Kristýna 1998 Dr.Max Ano
12121 Vorlíčková, Jitka 1980 Ano
11041 Šípek, Jan 1985 Ano
11211 čillíková, Kristýna 1979 Ano
11036 Soukup, Petr 1984 Ano
12060 Huk, Radovan 1984 Ano
12044 Soukupová, Dagmar 1962 Ano
12043 Soukup, Milan 1964 Ano
11024 Závorka, Zdeněk 1986 Ač Světnov Ano
11022 Freyová, Helena 2001 Ano
11285 Pazourek, David 1995 Ano
12244 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svozilik, Josef 1959 Ano
12245 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kučerová, Jana 1959 Ano
12042 Karolína, Utíkalová 2003 Ano
12041 Stará, Veronika 1987 Dr.Max Ano
11210 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
12325 Blahová, Dagmar 1991 Ano
12040 Sehnalová, Pavla 1982 Ano
12039 Uhrová, Anna 1983 Ano
12342 Brychtová, Alena 1980 STG Jihlava Ano
11209 Zikmundová, Jana 1987 Ano
11208 Plachetský, Jiří 1988 Ano
12038 Procházková, Barbora 1995 Dr.Max Ano
11207 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
12037 Hrdličková, Lydie 1986 Ano
11284 Říha, Petr 1987 Ano
12248 Redlichová, Jana 1987 Dr. Max Ano
11206 Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
12036 Lžičař, Petr 1970 Dr. Max Ano
11016 Dospíšilová, Vanda 1995 Nabombíme to! Ano
12035 Koďousek, Pavel 1979 Ano
11205 Svoboda, Stanislav 1952 Ano
11013 Cimbálník, Josef 1991 Nevyměknem! Ano
12034 Řídká, Eva 2001 Dr. Max Ano
12033 Řídký, František 2006 Dr. Max Ano
12032 Řídká, Dagmar 1972 Dr. Max Ano
11204 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
12045 Tučková, Zuzana 1994 Ano
11215 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Ježek, Jakub 1975 Ano
12250 Zvolska, Karolina 1994 Ano
11216 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
12235 Blahová, Kateřina 1979 Ano
12251 Adamcova, Katerina 1985 Ano
11217 Kisza, Daniel 1986 Dr.Max Ano
12046 Bohmová, Lucie 1988 Ano
12059 Pankrác, Dalibor 1994 Ano
11228 Chadrabová, Dominika 1992 Ano
12058 Urbanovská, Jana 1983 Ano
11227 Vasko, Dan 1987 Ano
12324 Vašíčková, Tereza 1993 Ano
12323 Krajíčková, Hana 1994 Ano
11226 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
12057 Kolder, Dominik 1999 Ano
10003 Kolář, Petr 1995 Lesy ČR Ano
12056 Saibicová, Eliška 1991 Ano
11225 Prouza, Lukáš 1979 Ano
12241 Gloserová, Lucie 1982 Ano
12240 Caklová, Ivana 1978 Ano
12231 Cakl, Vladimír 1971 Ano
12055 Levý, Jan 1985 Ano
11224 Novák, Zdeněk 1987 Ano
12232 Nováková, Kateřina 1989 Ano
11223 Kostřica, Martin 1991 Ano
12054 Bahníčková, Eva 1989 Ano
11222 Kasinová, Barbora 1988 Ano
11221 Jelínková, Lenka 1980 Ano
11055 Havlíková, Zuzana 1981 Ano
11053 Rychlík, Jakub 1994 Lesy ČR Ano
12233 Klíma, Josef 1959 Dr.Max Ano
12052 Šimkovská, Vanda 1987 Ano
11220 Henton, Simon 1964 Ano
11047 Dumek, Aleš 1973 Šachy Zastávka Ano
11219 Kubíček, Vojtěch 1978 Ano
12051 Hejcova, Silvie 1984 Ano
12050 Doskočilová, Blanka 1982 Ano
12049 Doskočil, Jaroslav 1977 Ano
12048 Vencovská, Eva 1955 Ano
12047 Škodová, Soňa 1992 Ano
12031 Kristýnová, Veronika 1988 Ano
12030 Tarasidu, Alexandra 1990 Ano
11056 Novohradský, Pavel 1994 Ano
12014 Plešinger, Lukáš 1989 Ano
12013 Macoszková, Nikola 1989 Ano
12012 Macoszková, Natálie 1998 Ano
11057 Havel, Josef 1965 Ano
12011 Havlová, Kateřina 1994 Ano
11283 Mervartová, Kristýna 1991 Atletická škola HK Ano
12010 Ospanova, Alexandra 1991 Ano
12239 Setunsky, Oldrich 1948 BSMS Ano
11218 Dominová, Alina 1979 Dr.Max Ano
11203 Domin, Lukáš 1975 Dr.Max Ano
12008 Fuksová, Valentina 1979 Ano
12175 Zajíček, michal 1980 Ano
11087 Pospíšil, Ondřej 1998 Ano
11085 Schwarz, Petr 1968 Ano
12007 Prášková, Eva 1983 Ano
11311 Oulický, Roman 1964 Černošice Ano
11092 Netolický, Martin 1972 Ano
11052 Hájek, Aleš 1978 Dr.Max Ano
11081 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frano, Martin 1984 Dr.Max Ano
12266 Kosek, Martin 1988 Ano
12006 Čálek, Ondřej 1979 Šneci v běhu Ano
12005 Zlatohlavkova, Renata 1974 Ano
11089 Holeksa, Martin 1997 Dr.Max Ano
11077 Šplíchal, Martin 1982 Running zone Brno Ano
11080 Černý, Tomáš 1986 All Blacks Otrokovice Ano
12004 Nevolová, Ivana 1973 Dr. Max Ano
11091 Nevole, Jiří 1967 Dr. Max Ano
11090 Nevole, Jiří 2003 Dr. Max Ano
11075 Šumberák, David 1988 Ano
11093 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
12268 Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
11096 Benda, Jiří 1977 ŠTOKY Ano
11069 Lacina, Robert 1976 OTB Štoky Ano
12003 Rejmanova, Marie 1985 Ano
12002 Bucek, Tomáš 1987 Ano
11084 Malá, Simona 1986 Ano
12015 Pešková, Marketa 1982 Ano
12016 Mitaš, Marek 2001 Ano
11086 Conka, Matej 1995 Ano
12029 Hajkova, Andrea 1989 Ano
12028 Holeksova, Marie 1996 Ano
12026 Francová, Jana 1976 FIDOBAR Ano
11095 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
12025 Střítežská, Lenka 1976 Ano
11006 Čejka, Bořivoj 1980 Triathlon team Chrudim Ano
12024 Vejrostová, Kateřina 1979 Ano
12023 Pruša, Kristýna 1991 Ano
12272 Složil, Karel 1989 Ano
11008 Vrbíková, Barbora 1991 Ano
11098 Zbirovská, Anna 1994 Ano
11083 Drmotová, Kristýna 1994 Ano
12022 Korčáková, Zuzana 1973 Ano
12021 Častorálová, Lucie 1993 Ano
12020 Hrstka, Václav 1988 Dr.Max Ano
11043 Mikula, Tomáš 1991 Dr.Max Ano
11094 Zappe, Lukáš 1990 Dr.Max Ano
11097 Bartoš, Petr 1966 Zahrádkáři Svatý Jiří Ano
11025 Stibor, Martin 1982 Ano
12265 Semorád, Luk 1981 Ano
11088 Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
11028 Trenda, Filip 1995 Vltava Fund Ski Team Ano
12019 Strunová, Barbora 1998 Ano
12018 Štěpničková, Martina 1988 Dr.Max Ano
12017 Venc, Tomáš 1991 Dr.Max Ano
12001 Gregor, Aleš 1966 Ano
11030 Ševčík, Petr 1975 Ano
12120 Svoboda, Roman 1962 Ano
12104 Ondráček, Petr 1968 Ano
11032 Bělohlávková, Barbora 1995 virtutibus a.s. Ano
12103 Hanák, Petr 1986 Meluzína Beuzína Ano
11033 Podpierova, Klára 1993 Ano
11045 Benroth, Martin 1992 Ano
12102 Lukasová, Tereza 1985 Ano
12101 Kovářová, Jitka 1968 Ano
12100 Kovář, Adam 1998 Ano
12099 Svobodová, Zora 1964 Ano
12098 Svobodová, Zuzana 2003 Ano
11099 Tichý, Marcel 1976 Ano
11146 Tichý, Adam 2004 Ano
12097 Rozprýmová, Jolana 1998 Ano
12096 Vnoučková, Monika 1992 Ano
12095 Janásová, Andrea 1985 Ano
11133 Fejtová, Zuzana 1983 SRTG Žďár nad Sázavou Ano
11361 Farkasová, Darina 1977 Farkasova & Partners Ano
11132 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Michal 1972 Ano
11131 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Tomáš 2002 FBC Štíři Č. Budějovice Ano
12257 Křikavová, Leona 1978 Ano
11130 Kunc, Martin 1988 Ano
12094 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pavlíčková, Veronika 1990 Ano
11029 Kulíšek, Karel 1999 Ano
12093 Čapková, Pavlina 1966 Ano
11050 Walter, Jaroslav 1983 Ano
12092 Nejezchlebová, Martina 1978 Ano
11026 Coufal, Matěj 1997 Ano
12259 Dufková, Eva 1982 Ano
11128 Dufek, Milan 1982 Ano
11127 Růžička, David 1971 BK Polepy Ano
11126 Růžička, Adam 1999 BK Polepy Ano
11125 Růžičková, Linda 1994 BK Polepy Ano
12105 Vilím, Lukáš 1978 Ano
11100 Smítka, Jan 1996 Ano
12260 Neubergerová, Eva 1996 Ano
11134 Kubínová, Klára 1990 Ano
12261 Javůrek, Martin 1993 Ano
11042 Hanáková, Miroslava 1966 TJ Sokol Bučovice Ano
11135 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
12106 Nepustilová, Lenka 1974 Dr.Max Ano
12119 Nepustilová, Kateřina 2005 Dr.Max Ano
12118 Vlasák, Tomáš 1961 Ano
11039 Kral, Josef 1958 sdh bystre Ano
12262 Kotíková, Aneta 1989 Ano
11136 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
11038 Nepustil, Petr 1977 Dr.Max Ano
11037 Glovacz, Tomáš 1976 Spartak Třebíč Ano
12117 Vostal, Tomáš 1985 Rozběháme Břeclav Ano
12116 Pitela, František 1971 Ano
11129 Čechová, Silvie 1979 Horuni Ano
11144 Dobrovská, Anna 1979 Nessi sport Ano
11143 Veverka, Tomáš 1971 Ano
11142 Ondra, Jan 1987 Ano
12115 Nováková, Lucie 1994 Ano
12275 Dostálová, Marcela 1979 Ano
11141 Štarhová, Iveta 1989 Dr.Max Ano
11140 Kývalová, Michaela 1991 Ano
11139 Lehká, Jana 1979 Dr.max Ano
12114 Sazimová, Jarmila 1981 Sokol Ústí nad Orlicí Ano
11005 Šifta, Radim 1986 Ano
11004 Radecká, Linda Luisa 1978 SKP ZLÍN Ano
11003 Kubec, Ondřej 1992 Ano
12356 Foučková, Hana 1979 Strakonice Ano
12113 Kolčavová, Barbora 1989 Ano
12112 Muselík, Břetislav 1955 Ano
12111 Muselíková, miroslava 1950 Ano
12211 Dostálová, Alena 1987 Ano
11012 Šimík, Daniel 1985 Ano
12220 Muselíková, Eva 1977 Ano
12221 Valenčíková, Irena 1979 Ano
12228 Valenčík, Radim 1979 Ano
11138 Sítařová, Jana 1992 Ano
12110 Korvasová, Veronika 1993 Ano
12109 Miladinović, Jaroslav 1981 Ano
12108 Miladinovićová, Martina 1976 Ano
12107 Moravcová, Tereza 1979 Ano
11020 Lukeš, Miloš 1971 Ano
11281 Havran, Lukáš 1997 Ano
11019 Lorenc, Lukáš 1990 Ski team Jimramov Ano
12091 Lisková, Monika 1983 Ano
11137 Peniáková, Radka 1983 Ano
11018 Bohmová, Karen 2003 Ano
12090 Antonín, Pavel 1984 Ano
12216 Provazník, František 2003 Ano
11124 Skácel, Vlastimil 1973 Rozběháme Česko Ano
12074 Hodyc, Martin 1990 Ano
12073 Lubovská, Štěpánka 1991 Třista60 Ano
11015 Milička, Tomáš 1972 WINNERS Nový Šaldorf z.s. Ano
11014 Střelec, Jaroslav 1962 Dr.Max Ano
12072 Střelcová, Iveta 1969 Dr.Max Ano
11123 Hendrych, Tomáš 1988 Ano
11109 Fiedler, Michal 1982 Ano
11108 Kunz, Martin 1990 Ano
11310 Haníková, Adéla 1991 Nymburské bomby Ano
11070 Krejčí, Radek 1992 Dr.Max Ano
12071 Žakova, Eva 1976 Ano
12322 Beníčková, Michaela 1998 Rebuild Ano
12225 Jílková, Martina 1993 Ano
11072 Havránková, Pavla 1985 Ano
11106 Škola, Václav 1979 Rozběháme Česko Ano
12070 Štenclová, Martina 1985 Dr.Max Ano
11073 Červenka, Milan 1967 TJ Dynamo Pardubice Ano
11105 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Steiger, Marek 1985 Ano
11104 Balíčková, Petra 1980 Ano
12226 Hýžová, Helena 1977 Ano
11103 Fialová, Barbora 1994 Herálec Ano
12069 Šimonová, Barbora 1987 SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou Ano
12068 Budigová, Marcela 1984 Dr.Max Ano
12222 Jílek, Martin 1996 Ano
12067 Vejrosta, Petr 1951 Ano
11076 Juřena, Ondřej 1991 Ano
12066 Šimarová, Barbora 1979 Ano
12065 Kletečková, Kateřina 1996 Ano
12064 Krajcigrová, Adéla 2000 Ano
11102 Tkáč, Jan 1986 Ano
12063 Bělovský, Lukáš 1982 Ano
12062 Kotlas, Zbysek 1981 Ano
10004 Vícha, Jiří 1987 Běžecký klub Skřipov Ano
11101 Cihlář, Pavel 1984 Běžecký klub Skřipov Ano
11110 Sláma, Richard 1962 Pbv Mtb Team Brno Ano
11111 Cihlář, Viktor 1979 Běžecký klub Skřipov Ano
11078 Stehno, Ondrej 1991 Ano
12075 Březinová, Karolína 1987 Amazons Gym Ano
11079 Paulíček, Lukáš 1980 Ano
11112 Šlemr, Jakub 1989 Šneci v běhu Ano
11067 Smrček, Jakub 1994 Ano
11121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bradová, Jaroslava 1959 Ano
11120 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brada, Jiří 1964 Ano
11119 Krouská, Lucia 1977 Dr.Max Ano
12076 Střižíková, Lenka 1988 Ano
11145 Jícha, Lukáš 1995 Ano
11309 Obšil, Jiří 1989 Ano
11049 Kičin, Ľubomír 1959 neregistrivaný Ano
12089 Dočekal, Roman 1989 Ano
12088 Kucerova, Magdalena 1987 Ano
11118 Vala, Zdeněk 1982 Ano
12087 Zabloudil, Ondřej 1988 Ano
12086 Kolátorová, Pavlína 1972 MTB MEL Ano
12085 Korner, Jindrich 1979 Ano
12084 Fígrová, Veronika 1988 Ano
12083 Větrovská, Monika 1988 Ano
12082 Tikovský, Karel 1966 Ano
12081 Horáčková, Adéla 2000 Ano
12080 Šopov, Tervel 1990 Ano
12218 Grulich, Jakub 1995 Gepardi Prostějov Ano
12079 Štaubert, Milan 1974 Broučci Humpolec Ano
12343 Ciková, Ivona 1979 Ano
12078 Vašíková, Šárka 1976 Running Zone Brno Ano
12077 Vašík, Miloš 1971 Running zone Brno Ano
11117 Pavlová, Anetta 1991 Ano
11116 Čížek, Tomáš 1971 Ano
11115 Furo, Josef 1991 Dr.Max Ano
11065 Tomala, Mojmír 1970 Ano
11063 Gregor, Martin 1994 Ano
11061 Šolín, Karel 1990 TJ Sokol Žďárky Ano
11114 Koldinský, Martin 1988 Rave Brothers Ano
11113 Cintl, Tomáš 1968 AC Malá Hleďsebe Ano
11058 Romaňák, Adam 1993 Ano
12321 Houfová, Pavlína 1976 Ano
11044 Holan, Jiří 1967 Dr.Max Ano
12156 Lastovičková, Zuzana 1981 regioRUN Havířov Ano
12320 Bykh, Kateryna 1992 Dr.Max Ano
11308 Mísař, Jakub 1992 Dr.Max Ano
12319 Pokorná, Jana 1972 Ano
12314 Hartl, Jan 1983 Ano
12318 Šebesta, Jan 1986 Ano
12317 Jarolímová, Renáta 1972 Ano
11280 Ptáček, Jindřich 1976 Ano
12316 Veselá, Lenka 1985 Ano
12315 Beránková, Barbora 2000 Ano
12352 Harder, Klára 1982 Ano
12313 Cipryánová, Alena 1978 Báječné ženy v běhu Ano
11279 Zdražilová, Dana 1965 Ano
12312 Vodvárková, Pavla 1987 Ano
11278 Čech, Roman 1979 HoRUNi Ano
11316 Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
11317 Hodač, Radek 1983 Ano
11325 Petřek, Zdenek 1958 Sokol Bohuňovoce Ano
12311 Koutná, Božena 1965 Run magazin Team Ano
12326 Khomchenko, Mariia 1990 Ano
12334 Sokolova, Martina 1987 Ano
12333 Walová, Martina 1975 regioRUN Havířov Ano
12327 Kruliš, Jiří 1961 regioRUN Havířov Ano
12331 Zemánková, Kateřina 1988 Dr.Max Ano
11261 Ďoubal, Miroslav 1974 Kolovraty Ano
12330 Hrádek, Václav 1991 Dr.Max Ano
12353 Šmídová, Edita 1985 Ano
11262 Hajek, Mila 1974 hajci Ano
11263 Pecina, Zdeněk 1996 Ano
12350 Vlkova, Dominika 1986 Ano
11324 Holub, Pavel 1969 Ano
11265 Haviger, Zbyněk 1971 SDH Pernštejn Ano
12332 Havigerová, Hana 1971 SDH Pernštejn Ano
11323 Lipenský, Petr 1986 Ano
11266 Černík, Zdeněk 1986 Ano
11322 Hanáková, Radka 1986 Ano
12345 Sedláková, Nikola 1991 Ano
11321 Kužel, Michal 1975 Ano
12329 Žižková, Jana 1967 Ano
11268 Valent, René 1989 BEHAME.sk Ano
12335 Fouček, Michal 1985 Ano
12336 Lešák, Marek 1988 Ano
11269 Kolman, Robert 1968 Vltava Found Ski Team Ano
11002 Sedlák, Petr 1978 Cetin Ano
12291 Fischerová, Alice 1988 Ano
11264 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šamořilová, Dana 1981 Ano
12290 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Mia 2009 Ano
12289 Jícha, Matěj 2004 Ano
11320 Petřek, Michal 1993 Michal Petrek Trading Ano
11339 Vanikova, Katarina 1983 CETIN Ano
12287 Mrázková, Pavlína 1990 Běžecký klub České spořitelny Ano
11319 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
11318 Langpaul, Jan 1978 CETIN Ano
11338 Kubíková, Veronika 1995 CETIN Ano
11271 Zedník, Petr 2002 Ano
12285 Molnár, Lukáš 1987 Ano
11272 Sykora, David 1980 CETIN Ano
11273 Pokorná, Monika 1998 Dr. Max Ano
11274 Bořil, Martin 1998 Inov-8 Team Ano
12351 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štěpanovič, Martin 1988 Rozběháme Česko Ano
12284 Di Guida, Francesca 1980 Ano
11337 Skála, Daniel 1995 CETIN Ano
10006 Fábera, Luboš 1987 SportRaces Ano
11336 Kopecký, Jakub 1974 CETIN Ano
11307 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
12281 Hadač, Ondřej 1992 Dr.Max Ano
11275 Pekař, Patrik 1991 Cross Kruhac Hlinsko Ano
12349 Kaliba, Jan 1983 Ano
12348 Janková, Zuzana 1987 Ano
11258 Němec, Ondřej 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
12347 Putna, Jan 1970 TOPCOL SPORT z.s. Ano
11335 Brabenec, Pavel 1970 CETIN Ano
12354 Dulovcová, Kateřina 1992 Ano
12280 Skupienová, Renáta 1965 Ano
12346 Čeloud, Patrik 1989 Ano
11306 Semrád, Ladislav 1967 Čáslav Ano
11291 Netolická, Anika 1994 Ano
12279 Poskočil, Pavel 1996 Ano
11270 Pospíšil, Miloš 1988 Lesy ČR Ano
11292 Dressler, Petr 1985 Dr.Max Ano
11296 Melecha, Jiří 1969 Ano
11334 Horák, Pavel 1980 CETIN Ano
11333 Potúček, Martin 1988 CETIN Ano
11295 Kuzmiak, Michal 1988 Adidas Runners Ano
12292 Trnková, Žaneta 1985 Ano
12293 Trnka, Ladislav 1983 Ano
12308 Novot, Iva 1981 Ano
11332 Urbánek, Martin 1985 CETIN Ano
11331 Hošťálek, David 1992 CETIN Ano
12305 Listopad, Jan 1978 Olympia Spartan Training Kutná Hora Ano
12304 Rovenská, Marcela 1985 Ano
11294 Gistr, František 1971 Ano
11293 Zelinka, Ondřej 1988 CETIN Ano
11330 Kusák, Ondřej 1993 CETIN Ano
11302 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
11353 Janele, Idmar 2007 Konkordia Ano
12302 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Holubová, Pavla 1982 Třista60 Ano
11297 Hruška, Matouš 1990 CETIN Ano
11267 Čermák, Martin 1984 Ano
11298 Š. Burešová, Eva 1981 CETIN Ano
11340 Šikl, Martin 1981 CETIN Ano
11329 Šikl, Benjamin 2010 CETIN Ano
11328 Šikl, Marian 2010 CETIN Ano
11327 Šikl, Bartoloměj 2008 CETIN Ano
12298 Liptajová Raisová, Anna 2005 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
12339 Petráňová, Jana 2002 Ano
11260 Poláček, Václav 1979 Ano
12338 Tichá, Eliška 1988 Runningzone Ano
11369 Gurkova, Dana 1985 Ano
11299 Mandát, Jakub 1987 Ano
12297 Krcháková, Irena 1987 Ano
11259 Seckar, Pavel 1985 The Losers Initiative Ano
11300 kubinkova, veronika 1986 TV Nova Ano
11301 Valoušek, Richard 2000 Ano
12296 Ferenczy, Marek 2001 Ano
11277 Bakule, Petr 1991 Ano
11282 Hůlová, Irena 1992 Třista60 Ano
11303 Hrenic, Ondřej 1979 Přibyslav Ano
11289 Kůra, Stanislav 1968 Ano
12295 Klemsa, Martin 1978 Kaisen Karate Klub Ano
12340 Šubrt, Martin 1981 Join the Dark Side Running team Ano
11290 Schonweitz, Jiří 1978 Ano
12294 Schonweitzová, Štěpánka 1974 Ano
12276 Hanzlíková, Dana 1985 Join the Dark Side Running Team Ano
12355 Jermanová, Jitka 1985 Ano
11304 Pelikánová, Martina 1982 Raul Ano
11305 Matoška, Pavel 1964 Ano
11356 Polcrová, Andrea 1972 regioRUN Havířov Ano
12277 Novák, Martin 1975 AC Choceň Ano
11342 Oprštěný, Miroslav 1982 Ano
11343 Janíčková, Jitka 1973 Ano
11344 Urválek, Vladimír 1991 Ano
11347 Roubal, David 2003 Ano
11345 Roubalová, Bára 1974 Ano
11346 Roubalová, Marie 2005 Ano
12400 Sehnal, Tomáš 1995 Ano
12399 Hlaváček, Zdeněk 1954 SKP Rychnov Ano
11350 Pajchl, Marek 1977 Ano
12398 Doležel, David 1990 Ano
11354 Kozáková, Patricie 1996 Ano
11355 Novotný, Přemysl 1959 Ski Pastviny Ano
11351 Urkanova, Denisa 1976 Ano
11375 Froš, Štěpán 1973 Ano
11358 Záruba, Štěpán 1999 Ano
11359 Bednář, Josef 1950 Ano
11360 Mikulášek, Petr 1995 Ano
11363 Fiala, Oto 1956 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolumbus, Kryštof 1970 O. J. E. B. Run Revuca Slovensko Ano
11365 Hartmanová, Kristýna 1995 Ano
11364 Hartmanová, Romana 1968 SRTG Kolín Ano
11370 Zárubová, Veronika 1996 Ano
11368 Slípka, Václav 1987 adidas Runners Prague Ano
11366 Szabó, Peter 1991 Ano
11367 Hlaska, Antonín 1986 Ano
11349 Kratochvíl, Jakub 1986 Ano
12397 Burger, Michal 1982 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko