Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Vysočina Nova 12 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Šafránek, Zdeněk 1986 Ne
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Hendrych, Tomáš 1988 Ano
Huml, Jan 1984 Ano
Kubát, Roman 1989 Sausage dogs Ano
Durďáková, Tereza-Markéta 1994 Ano
Chromcová, Jarmila 1968 Ano
Houdková, Kateřina 1982 Ano
Houdek, Adam 2010 Ano
Michálek, Aleš 1970 Ano
Dvorská, Monika 1977 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Ambrožová, Lenka 1967 Ano
Kolář, Milan 1977 Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
Novák, Antonín 1967 Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
Kalinová, Barbora 1990 SRTG Česká Ano
Milička, Tomáš 1972 WINNERS Nový Šaldorf z.s. Ano
Němečková, Lucie 1987 Ano
Nezmeškalová, Martina 1973 Ano
Kozelková, Marta 1972 Ano
Kozelek, Jiří 1970 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nováková, Michaela 1971 Ano
Němec, Lukáš 1990 Ano
Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Hriagyel, Jiří 1976 Trenovanibehu.cz Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Gazdová, Pavla 1969 Jihočeský klub maratonců Ano
Vařáková, Amálie 2006 Jihočeský klub maratónců Ano
Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
Kowolowski, Hana 1975 Jeden měsíc běžce Ano
Žalmanová, Lenka 1994 Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Slováček, Libor 1976 Rozběháme Česko Ano
Číhalová, Olga 1991 Rozběháme Česko Ano
Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Gurkova, Dana 1985 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Solar, Josef 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
Muller, Anežka 1986 Ano
Kalinová, Pavla 1987 Ano
Švec, Petr 1982 Ano
Švecová, Šárka 1981 Ano
Bahounek, Pavel 1986 Polná Ano
Vopat, Jiří 1973 Ano
Ďoubalová, Lenka 1986 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
Štefina, Michal 1990 Ano
Hroch, František 1972 Klokani Ano
Hanáčková, Petra 1984 Ano
Janáčková, Andrea 1982 Ano
Urban, Zdeněk 1989 SRTG Most Ano
Brada, Martin 1985 VIS Ano
Vojtová, Daniela 1969 AK Tišnov Ano
Vrzalová, Jindřiška 1968 ak tišnov Ano
Hanák, Petr 1986 Meluzína Beuzína Ano
Pichlerová, Petra 1979 Ano
Vala, Zdeněk 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Dvorská, Tereza 1997 Ano
Gistr, Tomáš 1977 Ano
Holubář, Adam 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
Kramelová, Magdalena 1980 Ano
Zemková, Zuzana 1976 Ano
Červenková, Petra 1984 Ano
Červenka, Miroslav 1979 Ano
Ziška, Jan 1978 Ano
Doležal, Miroslav 1976 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kafková, Dagmar 1980 Atletický klub - Tj Sokol Říčany a Radošovice Ano
Veverka, Jan 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Porubová, Ludmila 1976 Ano
Lacina, Robert 1976 OTB Štoky Ano
Daskalov, Daniela 1986 Ano
Pruša, Kristýna 1991 Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Havranek, Jan 1980 Ano
Havrankova, Petra 1979 Ano
Havelková, Věra 1997 Ano
Benda, Jiří 1977 ŠTOKY Ano
Hondl, Vojtěch 1993 OTB Štoky Ano
Matonoha, Tomáš 1989 Ano
Grulichová, Gabriela 1975 Ano
Bednář, Radek 1986 Ano
Žáková, Monika 1978 Šneci v běhu Ano
Školoudík, Petr 1980 Nabombíme to! Ano
Dospíšilová, Vanda 1995 Nabombíme to! Ano
Smyčková, Barbora 1996 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Paulíček, Lukáš 1980 Ano
Roubalová, Bára 1974 Ano
Roubal, Jan 2007 Ano
Roubalová, Marie 2005 Ano
Roubal, David 2003 Ano
Adamove, Katarina 1967 Ano
Mrvecka, Viliam 1960 Ano
Čálek, Ondřej 1979 Šneci v běhu Ano
čillíková, Kristýna 1979 Ano
Hrda, Tomáš 1990 Ano
Sloup, Jan 1963 Ano
Němečková, Tereza 1991 Ano
Walter, Jaroslav 1983 Ano
Kříž, Michael 1979 Ano
Smejkal, Radek 1990 Ano
Ardamicová, Radka 1981 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Kolátor, Aleš 1972 MTB MEL Ano
Kolátorová, Pavlína 1972 MTB MEL Ano
Zabloudil, Ondřej 1988 Ano
Drastíková, Clara 2004 Ano
Sloupová, Valentýna 2004 Ano
Střítežská, Lenka 1976 Ano
Jiroušek, Vojtěch 1984 Ano
Hrubošová, Adéla 1996 Ano
Lacina, Václav 1969 Havlíčkova Borová Ano
Lacinová, Hana 1970 Havlíčkova Borová Ano
Lukáš, Martin 1984 Ano
Wikturnová, Kristýna 1985 Tři sestry Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
Melezínek, Jiří 1970 Ano
Lukacova, Lubomira 1984 Ano
Kadlová, Pavla 1985 Ano
Kičin, Ľubomír 1959 neregistrivaný Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Frank, Albert 2000 Ano
Pražanová, Anna 2000 Ano
Šmardová, Kateřina 1992 Ano
Šíblová, Kamila 1989 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Weiszová, Kateřina 1983 Ano
Kaplan, Jan 1986 Ano
Kaplanová, Tereza 1996 Ano
Čermák, Petr 1973 Tebo Ano
Čermáková, Adéla 1976 Tebo Ano
Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
Janošíková, Lenka 1991 Ano
Steiger, Marek 1985 Fortex Ski Ano
Hynek, Ondřej 1990 Ano
Vecka, Michal 1981 Báječné ženy v běhu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Valíková, Andrea 1994 Ano
Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
Skřičková, Lucie 1984 SK Nové Město na Moravě Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
Netíková, Eliška 1990 CrossFit Tabata Poděbrady Ano
Kolář, Petr 1995 Lesy ČR Ano
Palova, Jana 1977 Ano
Hoklová, Lucie 1983 Ano
Tauš, Petr 1976 Orel Vyškov Ano
Čapková, Radka 1987 Ano
Čížek, Tomáš 1971 Ano
Kasinová, Barbora 1988 Ano
Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
Pospíšil, Ondřej 1998 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veselý, Jan 1979 Ano
Neubauer, Jindřich 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Novák, Martin 1990 Ano
Míčková, Hana 1972 CETIN Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
Kroupová, Pavla 1990 Svištící svišti Ano
Beneš, Miroslav 1992 Ano
Jirousková, Pavla 1982 #GLADIATORACETEAM Ano
Dočkal, Štěpán 2009 Ano
Dumek, Aleš 1973 Šachy Zastávka Ano
Špačková, Sára 2013 Ano
Šamořilová, Dana 1981 Ano
Špačková, Mia 2009 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
Majíčková, Zuzana 1984 Ano
Nevolová, Ivana 1973 Dr. Max Ano
Nevole, Jiří 1967 Dr. Max Ano
Nevole, Jiří 2003 Dr. Max Ano
Vít, Čestmír 1945 Hradec Králové Ano
Stádníková, Andrea 1975 Ano
Koutná, Božena 1965 Run magazin Team Ano
Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
Bizová, Kristýna 1982 Ano
Biza, Martin 1973 Ano
Zavřelová, Věra 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Vojtiskova, Tereza 1992 Ano
Polanecký, Roman 1988 Ano
Špinar, Dominik 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Babicka, Leona 1981 Ano
Šálek, Pavel 1988 Dr.Max Ano
Šálková, Lucie 1987 Dr.Max Ano
Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Šimkovská, Vanda 1987 Ano
Půžová, Adéla 1996 Ano
Komžíková, Veronika 1994 Ano
Tázler, Martin 1975 Ano
Simajchlová, Jana 1979 Ano
Kral, Josef 1958 sdh bystre Ano
Bednář, Petr 1978 Dr.Max Ano
Flanderková, Míša 1992 Dr.Max Ano
Kacovský, Josef 1985 Ano
Bučinský, Martin 1984 Ano
Rosenberg, Michael 1989 Dr.Max Ano
Smilowská, Adriana 1995 Dr.Max Ano
Pohl, Tomáš 1973 Pbv Mtb Team Brno Ano
Matyášová, Tereza 1984 Ano
Kotíková, Aneta 1989 Ano
Brýl, Jan 1992 Dr.Max Ano
Hladká, Adéla 2000 Dr. Max Ano
Andrýsek, Radek 1978 Křelov Ano
Korčáková, Zuzana 1973 Ano
Gloserová, Lucie 1982 Ano
Moravcová, Aneta 2004 Ano
Brabcová, Lenka 1966 WINNERS Nový Šaldorf Ano
Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Kudrnová, Lenka 1978 Ano
Myšáková, Marie 1983 Ano
Moravec, Petr Moravec 1984 Ano
Moravcová, Barbora 1992 Ano
Moravcová, Klára 1978 Ano
Le, Martina 1991 Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Mikešová, Kateřina 1979 B+ Ano
Uhlář, Daniel 1990 Ano
Grulich, Jakub 1995 Gepardi Prostějov Ano
Pávová, Gabriela 1975 Čápici Ano
Vráblík, Šimon 2009 Ano
Adamčíková, Adéla 2004 Ano
Petřek, Michal 1993 Michal Petrek Trading Ano
Koukalova, Adela 1988 Ano
Bukáčková, Jana 1997 Ano
Horáková, Michaela 1997 Ano
Kalousková, Eva 1986 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Havlenová, Martina 1992 Ano
Netolický, Martin 1972 Ano
Procházková, Blanka 1993 Ano
Jerml, Miroslav 1980 Dr.Max Ano
Ferenczy, Marek 2001 Ano
Černeková, Nicole 1997 Ano
Talaš, Martin 1989 Ano
Tržická, Lenka 1985 Dr. Max Ano
Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
Zetik, Daniel 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
Mrázek, Tomáš 1987 Orel Nové Město na Moravě Ano
Šíl, Ladislav 1986 Ano
Kratochvíl, Aleš 1980 Ano
Rexová, Eva 1974 Ano
Kubínová, Klára 1990 Ano
Radkovský, Filip 1992 Ano
Stejskalo, Petr 1966 Ano
Sukovatý, Aleš 1992 Ano
Bečka, Václav 1992 Ano
Jurek, Jakub 1992 Ano
Veselík, Tomáš 1984 STS Chvojkovice-Brod Ano
Lagdanová, Hana 1986 Ano
Veselíková, Monika 1988 Ano
Chrobáková, Lenka 1969 Ano
Kaplánek, Jiří 1983 Seš-lost z L.A Ano
Řezáčová, Lenka 1989 Ano
Skácelová, Alena 1979 Rozběháme Česko Ano
Skácel, Vlastimil 1973 Rozběháme Česko Ano
Petráňová, Jana 2002 Ano
Veselá, Lenka 1985 Ano
Balíčková, Petra 1980 Ano
Hýžová, Helena 1977 Ano
Vargová, Andrea 2001 Ano
Klíma, Josef 1959 Dr.Max Ano
Klíma, Petr 1995 Dr.Max Ano
Hovorka, Tomáš 1993 Ano
Bartoň, Tomáš 1991 Ano
Hovorkova, Karolina 1966 Bajecne Zeny V Behu Ano
Horák, Daniel 1972 Ano
Jícha, Lukáš 1995 Ano
Prantlová, Veronika 1976 Ano
Prantl, Tomáš 2005 Ano
Škorpík, Jiří 1985 Ano
Jandura, Peter 1986 Ano
Muselíková, Eva 1977 Ano
Valenčíková, Irena 1979 Ano
Valenčík, Radim 1979 Ano
Doležalová, Lenka 1989 Ano
Pohanka, Ondřej 1979 Modrá Strelka Ano
Cacková, Petra 1979 Ano
Sláma, Richard 1962 Pbv Mtb Team Brno Ano
Rybová, Radka 1969 Ano
Obleser, Lucie 1993 Ano
Mrázková, Lucie 1999 Ano
Čermáková, Václava 1963 Ano
Cermak, Miroslav 1955 Ano
Křikavová, Leona 1978 Ano
Kunc, Martin 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
Korec, Petr 1982 STG Svitavy Ano
Korec, Matěj 2006 STG Svitavy Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Plesník, Karel 1965 Ano
Plesníková, Erika 1971 Ano
Novotná, Petra 1986 Ano
Dvořáčková, Jitka 1984 Ano
Beneš, Milan 1983 Ano
Blahová, Eliška 1988 Dr.Max Ano
Kvíderová, Eva 1973 Ano
Kulhánek, Milan 1962 Ano
Král, Pavel 1983 PR Emil Nádeníček Ano
Kučerová, Lenka 1985 Ano
Vašíčková, Renča 1992 Fortex Ski Ano
Pražská, Veronika 1992 Ano
Kocián, Pavel 1990 Dr. Max Ano
Redlichová, Jana 1987 Dr. Max Ano
Kozáková, Daniela 1975 Ano
Fejtová, Zuzana 1983 SRTG Žďár nad Sázavou Ano
Tachtatzi, Barbora 1985 Ano
Dulovcová, Kateřina 1992 Ano
Pavlínková, Marie 1974 Ano
Baumrt, Tomáš 1985 Ano
Haberle, Ondřej 1986 Ano
Nguyen, Van Thien 2003 Ano
Mikula, Jaromír 1976 Ano
Němcová, Kateřina 1980 B+ Ano
Slámová, Martina 1998 Ano
Vojta, Radim 2000 Ano
Eliáš, Luděk 1970 Ano
Broučková, Kristýna 1985 Ano
Neubauerová, Lenka 1976 Ano
Neubauer, Karel 1974 Ano
Blažková, Klára 1994 Ano
Podhorská, Tereza 1979 Ano
Lejček, Lukáš 1978 Ano
Šťastná, Iva 1980 Ano
Skotáková, Veronika 1987 Ano
Papírníková, Jana 1985 REHABFIT Ano
Prudilová, Magdalena 1986 Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Vaculíková, Nela 1980 Ano
Sedláček, Jan 1974 Ano
Studená, Marie 1991 Ano
Lžičařová, Adéla 1994 Dr.Max Ano
Bauer, Michal 1982 Ano
Šujanová, Edita 1985 Ano
Tomek, Michal 1978 Ano
Ešnerová, Eliška 2004 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Ano
Ešner, Pavel 2002 Ano
Grygar, Adam 1995 Ano
Chmulíková, Mária 1992 Ano
Mikuška, Tomáš 1988 Ano
Bartek, Petr 1994 Ano
Novák, Petr 1969 Ano
Foltýnová, Žaneta 1980 Ano
Doležal, Tomáš 1985 Ano
Buchtová, Miluše 1970 Ano
Ručková, Ivana 1987 Ano
Mega, Kamil 1973 Ano
Zemánek, Petr 1977 Ano
Vostal, Tomáš 1985 Rozběháme Břeclav Ano
Homoláč, Daniel 1984 Dragonclub Brno Ano
Dostálová, Alena 1987 Ano
Hrabalová, Jitka 1989 Dr.Max Ano
Zelenková, Zuzana 1990 Rozběháme Luži Ano
Brožová, Soňa 1989 Ano
Richter, Luděk 1981 Sweep Factory Team Ano
Kachlíková, Ivana 1990 Dr.Max Ano
Kolčavová, Barbora 1989 Ano
Hošinský, Pavel 1983 Ano
Klausová, Jitka 1977 Dr.Max Ano
Havel, Josef 1965 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Brumovský, Jiří 1987 Ano
Singr, Martin 1987 SKP Nymburk Ano
Appelová, Kristina 1985 Ano
Baladránová, Romana 1969 Dr.Max Ano
Kunová, Jana 1974 Ano
Hovorka, Martin 1980 Ano
Hovorková, Jana 1981 Ano
Štefulík, Milan 1975 Ano
Liznová, Adéla 1993 Ton a.s. Ano
Bárta, Tomáš 1994 Dr.Max Ano
Střechová, Jana 1983 Ano
Makrovská, Pavla 1964 Ano
Závada, Otakar 1967 Ano
Valová, Petra 1985 Ano
Holub, Jozef 1968 Ano
Matoška, Pavel 1964 Dr.Max Ano
Dopitová, Lucie 1978 Turbošneci Ano
Unzeitig, Michal 1978 Turbošneci Ano
Caklová, Ivana 1978 Ano
Cakl, Vladimír 1971 Ano
Kamený, Ondřej 2004 Ano
Brablcová, Hana 1972 Ano
Bárta, František 1997 Dr.Max Ano
Špačková, Petra 1984 Ano
Snopková, Dajana 1995 Ano
Ságner, Zdeněk 1968 Ano
Pořízek, Libor 1972 Vysočina Cycling Ano
Ondra, Jan 1987 Ano
Kubíčková, Eva 1979 Ano
Matejicek, Pavel 1993 Ano
Veverka, Tomáš 1971 Ano
Kunz, Martin 1990 Ano
Rošková, Hana 1989 Ano
Pokorná, Lenka 1998 Ano
Vlčková, Adéla 1997 Ano
Bečák, Bedřich 1984 Prostě běž! Ano
Zahradníková, Veronika 1981 Ano
Sakáč, Ondřej 2003 Ano
Kolář, Petr 1968 Ano
Kysela, Jan 1982 Ano
Kočárník, Miloš 1983 Ano
Šmerda, Roman 1975 Ano
Plotová, Barbora 1982 Ano
Martincová, Lucie 1987 Ano
Kašparová, Iveta 1978 IK-SPORTUJ Ano
Přívětivý, Miroslav 1970 Ano
Košťálová, Jana 1982 Ano
Pírková, Linda 1978 Ano
Grulichová, Michaela 1978 Grulišáci Ano
GRULICH, PETR 1977 Grulišáci Ano
Ospanova, Alexandra 1991 Ano
Tunková, Martina 1983 Ano
Brumlová, Miroslava 1980 Ano
Klozar, Filip 1982 Ano
Toufar, Michal 1975 Generali Investments CEE Ano
Kotal, Ondřej 1986 Ano
Staneková, Miroslava 1989 Ano
Martének, Radek 1978 Ano
Zehrerová, Adéla 1983 Ano
Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
Poláček, Lukáš 1981 Folksofie Ano
Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
Kadleček, Kryštof 2011 Ano
Kadlečková, Kateřina 1978 Ano

Poslední aktualizace: 20/05/2022 06:15:37

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko