Startovní listina:
Běhej lesy Železná Ruda 39 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Stráský, Eduard 1983 Ano
Havlová, Tereza 1983 Predators České Budějovice Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Malaga, Ivo 1992 Běžci z Polabí Ano
Reichman, Libor 1971 Ano
Matyáš, Radek 1977 Ano
Trsová, Magda Trsová 1979 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Vávra, Tomáš 1984 Ano
Nesnídalová, Petra 1980 Penzion HAVELKA Ano
Morávek, Ondřej 1986 Ano
Vítková, Anna 1996 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kohout, Michal 1978 Ano
Trávníček, Tomáš 1986 Ano
Laval, Bryce 1990 Ano
Hettler, Václav 1998 Ano
Tatýrek, Roman 1994 Ano
Sláma, Petr 1979 Ano
Vesely, Lukáš 1987 Generali Česká pojišťovna Ano
Baráková, Milena 1981 MIZUNO TEAM a BEST:TIME tým Ano
Odnoha, David 1974 Přátelé Polánky Ano
Suchan, Miroslav 1994 Lapka z Pajreku Ano
Moravcová, Tereza 1985 Ano
Svatoň, Jan 1983 Auto Krs Ano
Vaněčková, Zora 1988 Ano
Pevný, Vlastimil 1992 Ano
Kolářová, Denisa 1988 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Kosař, Petr 1975 SRTG LIŠOV Ano
Skůra, Daniel 1984 Ano
Novák, Martin 1976 ELKOV elektro Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Stejskal, Václav 1978 Ano
Bachman, Michal 1984 SK Maxtri Liberec Ano
Schön, Michal 1986 Ano
Vránek, Martin 1985 Ano
Štella, Lukáš 1989 SK Barrandov Ano
Doleželová, Mirka 1977 SRTGCB Ano
Ferebauer, Petr 1972 taꓘleť Ano
Vávra, Daniel 1990 Vidče Ano
Kacířová, Svatoslava 1981 ČEPS, a.s. Ano
Silva, Miguel 1971 Ano
Fryčková, Pavlína 1980 Rozběhame Česko Ano
Forejtová, Kristýna 1995 T&T&T Ano
Matthieu, Blouin 1982 Ano
Adámek, Ladislav 1989 Ano
Wolf, Martin 1989 FreedivePraha Ano
Myslivec, Jan 1995 Ano
Šalata, Martin 1995 Ano
Rendl, Tomas 1974 Ano
Jankovsky, Martin 1993 Ano
Novotná, Jana 1986 Hybridtraining Ano
Veselková, Klára 1999 Ano
Sisr, Daniel 1969 Střední škola Semily Ano
Váňa, Michael 1994 Střední škola Semily Ano
Loos, Jakub 2001 NDrivers Ano
Kobelka, Jiří 1985 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Boukalová, Naďa 1988 Splašené veverky Ano
Kroupa, Tomas 1980 Ano
Pelc, Václav 1967 Vytrvalci Strakonice Ano
Ďurovič, Ondřej 1978 Ano
Wendler, Viktor 1976 UWG Plzeň Ano
Mráz, Tomáš 1980 S. S. B. Ano
Orság, Petr 1998 Ano
Penniger, Ondrej 1974 Ano
Dvořák, Tomáš 1984 Ano
Kopenec, Filip 2003 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Králová, Jana 1975 Ano
Vaňková, Anna 1978 rungo Ano
Moravcová, Petra 1978 Rozběháme Litoměřicko Ano
Kotlan, Milan 1982 Lesy ČR Ano
Gombár, Martin 1982 Novoveský Tatra club Ano
Přikrylová, Johana 1987 BKV Holýšov/Plzeňští tempomakers Ano
Beck, Zdeněk 1971 Jevany Ano
Nisler, Marek 1989 Ano
Ticháček, Jiří 1970 Sousedi sobě Ano
Pleskotova, Gabriela 1980 Ano
Kozáková, Lucie 1989 GALAXY CykloŠvec Stevens Ano
Valenta, Michal 1987 Cyklo Jiřička Ano
Kurbatov, Volodymyr 1989 In It For a Beer Ano
Zemanová, Zdeňka 1983 Rozběháme Česko Ano
Flak, David 1979 CSG TRI TEAM Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Holá, Dominika 1995 TEMPO MAKERS Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prajzlerová, Valentýna 1997 Ano
Hrubý, Richard 1986 Ano
Lizec, Miroslav 1975 Ano
Gajdušek, Marek 1989 Ano
Valachovičová, Miroslava 1986 Holýšov Ano
Luňáčková, Michaela 1984 Ano
Němec, Bedřich 1964 Hornice Ano
Kozlova, Radka 1977 Ano
Drenko, Jakub 2000 Ano
Kostroun, Miroslav 1999 Resinovci Ano
Wallner, Sabine 1995 WSV Rabenstein Ano
Holík, Michael 1984 Ano
Jiránek, Tomáš 1977 Tatami Ano

Poslední aktualizace: 23/06/2024 09:15:29

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

PARTNEŘI

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko