Startovní listina:
Běhej lesy Železná Ruda 18 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Protivanek, Ivan 1965 Ano
Svatošová, Lucie 1981 Ano
Hron, Michal 1968 Ano
Malaga, František 1977 Pro radost Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhartová, Anna 1998 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhart, Jan 1999 Ano
Havlůj, František 1983 Ano
Andrš, Honza 1990 Ano
Pejsar, Jan 1983 Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
Novák, Antonín 1967 Ano
Hrabák, Petr 1983 Slowrunners Skvrnany Ano
Poskočilová, Denisa 1987 Ano
Brabec, Michal 1996 Ano
Soušek, Martin 1988 TJ Magla Ano
Gregar, Jan 1989 Univerzita Palackého Ano
Kočovský, Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby Ano
Němec, Tomáš 1992 POKO Running team Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Čekan, Tomáš 1975 Ano
Koželuha, Patrik 1990 Ano
Reiprich, Daniel 1970 Ano
Havlenová, Zdeňka 1984 Ano
Mrzenová, Jindra 1985 Ano
Blažek, Lukáš 1991 Ano
Stránský, Jiří 1963 Lhotka zastávka Ano
Vokřínek, Petr 1975 Ano
Potuzak, Martin 1979 Ano
Skořepová, Tereza 1978 Ano
Průša, Martin 1976 Ano
Daskalov, Daniela 1986 Ano
Škorvagová, Nikola 1997 Ano
Škorvaga, Zdeněk 1974 Ano
Vadlejch, Martin 1987 Ano
Škopek, Michal 1984 Rozbehame Cesko Ano
Štěpánová, Petra 1989 Ano
Ondra, Vladimír 1968 Český běžecký klub Ano
Baxa, Radim 1998 Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 Ano
Škorpil, Miloš 1954 Běžecká škola Miloše Škorpila Ano
Lukešová, Terezie 1979 Ano
Rosecký, Tomáš 1985 Ano
Mládková, Lenka 1980 Ano
Maršálková, Marcela 1982 Ano
Blažečka, Libor 1981 Ano
Baloušková, Miloslava 1979 Ano
Mareš, Martin 1963 Ano
Střižík, Ivo 1958 Ano
Titlová, Monika 1985 Ano
Zimlová, Věra 1976 Ano
Poláčková, Veronika 1990 Ano
Rubášová, Lucia 1982 Ano
Vicendová, Petra 1975 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Ciffra, Michal 1988 Šumperské geny Ano
Štembera, Petr 1982 Ano
Štemberová, Věra 1983 OB Spartak Vrchlabí Ano
Kotek, Vojtěch 1973 Ano
Koršala, Dominik 1992 Ano
Dorazilová, Lucie 1977 Ano
Jonáková, Markéta 1999 Ano
Machová, Ivana 1969 Ano
Fišer Šabatová, Lenka 1977 English Academy Ano
Vohradský, Jan 1981 Ano
Maleninská, Leona 1996 Ano
Krejča, Jiří 1997 Ano
Kiraľ, Matúš 1992 Ano
Lacina, David 1989 Ano
Kotek, Jiří 1986 Ano
Zelenka, Petr 1979 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Hasl, Josef 1984 Ano
Moulík, Lukáš 1980 Ano
Bím, Marek 1971 Ano
Karvanová Čabrádková, Barbora 1980 Ano
Lau, Filip 1988 Český běžecký klub, z.s. Ano
Davídková, Lenka 1974 Plzeňská12tka Ano
Hasmanová, Lenka 1975 Plzeňská12tka Ano
Šatrová, Barbora 1982 Plzeňská12 Ano
Beštová, Michaela 1974 Ano
Sedláček, Pavel 1967 Plzeňská 12tka Ano
Páníková, Kamila 1975 Plzeňská 12tka Ano
Nováček, Miroslav 1988 Ano
Míča, Tom 1986 SK Kuklenská Brno Ano
Krůta, Jaromír 2003 Ano
Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
Teska, Lukáš 1995 Ano
Roule, Michal 1989 Rozběháme Blovice Ano
Vaňková, Lucie 1973 Ano
Fajmon, Luboš 1963 Ano
Gehlert, Petr 1983 Ano
Čučvarová, Iveta 1988 Ano
Čučvara, Pavol 1983 Ano
Šmolka, Jiří 1986 Ano
Horák, Slavoj 1974 LČR Ano
Vyšínová, Markéta 1975 Speedy Pugs Ano
Teska, Ondřej 1986 Lesy ČR Ano
Svatuška, Zdeněk 1974 Ano
Jurošková, Monika 1974 BeBe Ano
Fiala, Rostislav 1962 FLAMINGO RUN TEAM PILSEN SOUTH Ano
Smolík, Milan 1991 Ano
Čejková, Simona 1977 Rozběháme Česko Ano
Levorová, Adéla 1985 Ano
Šístek, Václav 1983 Anatrotto Boys Ano
Kinovič, Matěj 1990 Ano
Tachezy, Ruth 1995 Ano
Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Sibera, Ondřej 1992 Kamenné Žehrovice Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gereg, Branislav 1993 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Šťastný, Jakub 1980 Ano
Apostolová, Marta 1979 Ano
Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Trávník, Martin 1973 Ano
Novák, Ondřej 1990 Ano
Čižinská, Aneta 2000 Ano
Pesničák, Jan 1979 Ano
Pesničáková, Květa 1989 Ano
Holcmanová, Miroslava 1969 BK Jeleni Ano
Šafránek, Jiří 1984 Ano
Jonášová, Blanka 1976 Ano
Boudník, Michal 1999 Beer Mile Club Prahue Ano
Löserová, Markéta 2001 Ano
Tůma, Ladislav 1966 CETIN Ano
Vránek, David 1978 Brno Ano
Petr, Milan 1979 Mattoni FreeRun Jihlava Ano
Tropp, Stanislav 1979 Mattoni FreeRun Jihlava Ano
Vidner, Miroslav 1991 Ano
Klimeš, Petr 1980 Jihočeský klub maratonců Ano
Ryglová, Petra 1985 Ano
Janíčková, Kateřina 1986 Skupina přátel lehkého šlapání Ano
Sajner, David 1980 KOA Ano
Plesnivý, Robert 1974 Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Trávníčková, Jana 1985 Dr.Max Ano
Viktora, Miloslav 1983 Ano
Hala, Josef 1982 Žižkov Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Kastlová, Martina 2001 FFÚ VŠE Ano
Klupáková, Zuzana 2000 FFÚ VŠE Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dvořáčková, Jitka 1984 Ano
Zachová, Lucie 1985 Báječné ženy v běhu Ano
Zach, Milan 1967 Báječné ženy v běhu Ano
Schön, Monika 1985 Ano
Heiserová, Hanka 1974 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
Zítka, Miloslav 1963 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
Pankrácová, Alžběta 1994 Dr.Max Ano
Špaček, Jaroslav 1976 Ano
Krzanowská, Ivana 1974 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Flanderková, Míša 1992 Dr.Max Ano
Ferenczy, Marek 2001 Ano
Augusta, Karel 1968 Ano
Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
Šando, Martin 1971 Ano
Čalfová, Andrea 1991 Adventní běhání Ano
Kováč, Erik 2002 Ano
Dundáček, Tomáš 1990 Ano
Šugová, Naděžda 1987 Adventní běhání / SABZO Ano
Hezoucky, Ladislav 1984 FTMO running club Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Langr, Radek 1971 Dr. Max! Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Dobeš, Tomáš 1977 Dr. Max Ano
Vozarová, Anna 1993 Ano
Papay, Jindřich 1991 Generali Investments Ano
Štella, Tomáš 1991 SK Barrandov Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Braun, Tomáš 1989 Ano
Hollý, Vladimír 1993 Dr.Max Ano
Heřman, Petr 1980 Ano
Eliáš, Vratislav 1995 Ano
Elias, Vratislav 1966 Pulsar Ano
Němečková, Lucie 1987 Ano
Štrobl, Pavel 1958 Ano
Mašek, Zdeněk 1980 VivoCB.cz Ano
Černý, Josef 1978 BarcaAny Ano
Havlík, Tomáš 1986 OOB Kotlářka Ano
Jonáš, Mojmír 1978 Ano
Krupka, Luboš 1995 Ano
Šíma, Marek 1994 Ano
Bernášek, Libor 1974 Šneci v běhu Ano
Klimeš, Jan 1984 TJ Velké Poříčí Ano
Beránková, Aneta 1994 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Sternwaldová, Libuše 1968 Hradec Králové Ano
Klečková, Štěpánka 1988 A.D.S. Ano
Hynešová, Tereza 1985 Ano
Mahelová, Lucie 1994 SK Babice Ano
Moulisová, Helena 1974 Ano
Moulis, Matyáš 2005 Ano
Michalica, Jiří 1987 Ano
Maloveczká, Andrea 1974 Ano
Majer, Jan 1973 eD system Silvini team Ano
Leixner, Miroslav 1977 Ano
Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
Semrádová, Adélka 1994 Dr.Max Ano
Kaczmarek, Arkadiusz 1982 Ano
Konečný, Richard 1982 Ano
Bečvář, Josef 1980 Ano
Šuch, Pavel 1986 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Černoch, Jakub 1977 Run 4 Fun Ano
Štecher, Jiří 1994 Ano
Houška, Jan 2006 Střední škola Semily Ano
Bulfínek, Lukáš 2004 Ano
Pastyřík, Radek 1974 Střední škola Semily Ano
Veselý, Jakub 1985 Ano
Petřík, Dušan 1972 Ano
Voříšek, Jaroslav 1956 Ano
Machková, Lucie 1982 Rozběháme Nepomuk Ano
Hřebejk, Tomáš 1972 Ano
Garcia, Juan 1995 Ano
Paterová, Lucie 2006 Ano
Motlík, Jan 1976 Ano
Schwarzkopf, Jakub 1991 Ano
Wágnerová, Veronika 1976 Vytrvalci Strakonice Ano
Pešková, Ivana 1986 Ano
Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
Ďurovičová, Lenka 1979 Ano
Šusta, David 1990 Ano
Bavlič, Michal 1990 Ano
Manda, Marek 1967 Ano
Friebert, Pavel 1966 Ano
Altschulová, Daniela 1975 Ano
Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
Pátek, Zdeněk 1986 Tuli Tuli Ano
Machulka, Martin 1980 Ano
Runt, Lukáš 2001 Ano
Mukenšnabl, Marek 1991 Ano
Čermák, Jan 1981 Ano
Kolátor, Aleš 1972 MTB MEL Ano
Poláková, Alena 1975 Rozběháme Plzeň Ano
Lišková, Veronika 1996 Ano
Köhler, Tomáš 1996 Ano
Neumannová, Lucie 1990 Petrov u Prahy - Osada Úsvut Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Lechner, Jan 1958 VS Uhřice Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Slávik, Dušan 1973 Ano
Čivrný, Radoslav 1972 Ano
Čivrná, Jana 1981 Dr.Max Ano
Soukupová, Marcela 1989 Mars.fitfams Ano
Stančík, Tomáš 1976 Ano
Havelková, Kateřina 1996 Ano
Marvan, Jiří 1993 Ano
Szabóová, Jaroslava 1974 Ano
Dobišová, Magdalena 1971 Ano
Barnáš, Martin 1978 Ano
Italyantsev, Sergey 1978 Ano
Eisnerová, Petra 1985 Ano
Suská, Dominika 1996 Ano
Kutil, Václav 1988 Ano
Šuster, Martin 2004 Ano
Diart, Tomáš 1977 Česká Lípa Ano
Veleba, Daniel 1983 Ano
Janíčková, Iva 1990 Ano
Maceják, Pavel 1968 Ano
Macejáková, Anna 1984 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
vrátníková, alice 1976 Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Hrdová, Jitka 1985 Nezmaři Ano
Bošek, Michal 1977 Amatér Ano
Kostohryz, Martin 1996 Ano
Kolouch, Miroslav 1985 Gym Class Heroes Ano
Vyšín, Stanislav 1968 Ano
Honomichl, Vojtěch 1993 Ano
Mezenský, Adam 1991 Ano
Tichová, Tereza 1985 Adventní běhání Ano
Ticha, Ondřej 1981 Ano
Vida, Přemysl 1980 On Running, 2XU Ano
Petruška, Bohumil 1988 Ano
Hofmanová, Jitka 1978 ŠBV Ano
Krieger, Martin 1970 ŠBV Ano
Klimešová, Miroslava 1977 Ano
Břicháčková, Lucie 1975 BBK Ano
Čada, Jan 1997 Alkátor Ano
Sotona, Jiří 1989 Ano
Simonová, Marcela 1986 Ano
Srb, Jindřich 1985 Night Run Team Ano
Jaumotte, Laurent 1972 CETIN Ano
Hamoudova, Gabriela 1979 Ano
Kurka, Radim 2000 Ano
Karban, Jan 1982 Ano
Červenka, Jiří 1972 Sport Active invest Ano
Černý, Jakub 1993 Ano
Augustin, Viktor 1979 Ano
Vedral, Ladislav 1972 Ano
Brabec, Ondřej 1996 Ano
Burda, Tomáš 1983 Rohozec Amix Team Ano
Stanek, Tomas 1964 Ano
Fait, Jaroslav 1979 Rozběháme Česko Ano
Marek, Jiří 1970 Jihočeský klub maratonců Ano
Starinčáková, Michala 1989 VTahu Ano
Vodička, Jiří 1980 CETIN Ano
Kantor, Eduard 1986 Ano
Veselovský, Miroslav 1998 Ano
Mareš, Daniel 1991 Ano
Krejčí, Marta 1977 Ano
Cibulová, Tereza 1992 Ano
Nový, Jaroslav 1996 CZECH MULTISPORT COACHING Ano
Solarová, Danuše 1985 Ano
Čadová, Lucie 1998 Alkátor race Ano
Rosenberg, Zdenek 1981 Progres Run team Liberec Ano
Jedlicka, Jindrich 1971 Ano
Hladík, Petr 1987 Ano
Káš, František 1991 PENNY Ano
Pernica, Ondřej 1984 trista60 Ano
Vohradský, Lukáš 1988 KB Runners Ano
Macurová, Adéla 1993 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Koukal, Martin 1978 Kempy Martina Koukala Ano
Spěváček, Jiří 1983 PENNY Ano
Karkoš, Martin 1991 Ano
Tsiranidis, Nikolaos 1993 Ano
Nosek, Petr 1995 Ano
Rubášová, Ivana 1971 AK Sokolov Ano
Hudec, Jiří 1973 Mattoni FreeRun Praha Hvězda Ano
Roubalová, Veronika 1986 Ano
Linhart, Václav 1988 Ano
Trefanec, Pavel 1972 Ano
Podraský, Karel 1977 Malý Berlín Ano
Košťal, Martin 1993 Ano
Krupička, Pavel 1989 RAUL! Ano
Zachova, Dagmar 1984 Ano
Žilka, Marek 1973 Ano
Wanninger, Josef 1981 Ano
Gruber, Jurgen 1978 Ano
Náprstek, Milan 1986 Ano
Šatavová, Lenka 1986 Ano
Zmrzlý, Martin 1978 Ano

Poslední aktualizace: 23/06/2024 09:15:29

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

PARTNEŘI

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko