Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Železná Ruda 21 km

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Klimeš, Petr 1980 Jihočeský klub maratonců Ne
Protivanek, Ivan 1965 1. vlna Ano
Kimlova, Veronika 1983 PSK Prerov 1. vlna Ano
Svatošová, Lucie 1981 1. vlna Ano
Hron, Michal 1968 1. vlna Ano
Malaga, František 1977 Pro radost 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhartová, Anna 1998 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Gebhart, Jan 1999 1. vlna Ano
Havlůj, František 1983 1. vlna Ano
Andrš, Honza 1990 1. vlna Ano
Pejsar, Jan 1983 1. vlna Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 1. vlna Ano
Novák, Antonín 1967 1. vlna Ano
Hrabák, Petr 1983 Slowrunners Skvrnany 1. vlna Ano
Poskočilová, Denisa 1987 1. vlna Ano
Brabec, Michal 1996 1. vlna Ano
Soušek, Martin 1988 TJ Magla 1. vlna Ano
Přikryl, Milan 1978 Šneci v běhu 1. vlna Ano
Gregar, Jan 1989 Univerzita Palackého 1. vlna Ano
Kočovský, Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby 1. vlna Ano
Kolašín, Ondřej 1987 1. vlna Ano
Zuchewicz, Kornel 1985 1. vlna Ano
Vitovskyi, Stanislav 1990 1. vlna Ano
Němec, Tomáš 1992 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Čekan, Tomáš 1975 1. vlna Ano
Koželuha, Patrik 1990 1. vlna Ano
Reiprich, Daniel 1970 1. vlna Ano
Havlenová, Zdeňka 1984 1. vlna Ano
Mrzenová, Jindra 1985 1. vlna Ano
Blažek, Lukáš 1991 1. vlna Ano
Stránský, Jiří 1963 Lhotka zastávka 1. vlna Ano
Hicl, Filip 1988 1. vlna Ano
Vokřínek, Petr 1975 1. vlna Ano
Potuzak, Martin 1979 1. vlna Ano
Skořepová, Tereza 1978 1. vlna Ano
Kašpar, Petr 1977 1. vlna Ano
Průša, Martin 1976 1. vlna Ano
Škorvagová, Nikola 1997 1. vlna Ano
Škorvaga, Zdeněk 1974 1. vlna Ano
Vadlejch, Martin 1987 1. vlna Ano
Škopek, Michal 1984 Rozbehame Cesko 1. vlna Ano
Štěpánová, Petra 1989 1. vlna Ano
Baxa, Radim 1998 1. vlna Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 1. vlna Ano
Škorpil, Miloš 1954 Běžecká škola Miloše Škorpila 1. vlna Ano
Lukešová, Terezie 1979 1. vlna Ano
Rosecký, Tomáš 1985 1. vlna Ano
Mládková, Lenka 1980 1. vlna Ano
Davenport, Kate 1974 1. vlna Ano
Maršálková, Marcela 1982 1. vlna Ano
Blažečka, Libor 1981 1. vlna Ano
Baloušková, Miloslava 1979 1. vlna Ano
Mareš, Martin 1963 1. vlna Ano
Střižík, Ivo 1958 1. vlna Ano
Krzanowská, Ivana 1974 1. vlna Ano
Urbánková, Lýdie 1989 1. vlna Ano
Ciffra, Michal 1988 1. vlna Ano
Štembera, Petr 1982 1. vlna Ano
Štemberová, Věra 1983 Vrchlabí 1. vlna Ano
Kotek, Vojtěch 1973 1. vlna Ano
Koršala, Dominik 1992 1. vlna Ano
Dorazilová, Lucie 1977 1. vlna Ano
Jonáková, Markéta 1999 1. vlna Ano
Machová, Ivana 1969 1. vlna Ano
Kohoutová, Zuzana 1989 Fanoušovo běhny 1. vlna Ano
Fišer Šabatová, Lenka 1977 English Academy 1. vlna Ano
Vohradský, Jan 1981 1. vlna Ano
Homoláč, Václav 1989 1. vlna Ano
Hrachovina, Eduard 1995 Robert Bosch, s.r.o. České Budějovice 1. vlna Ano
Maleninská, Leona 1996 1. vlna Ano
Krejča, Jiří 1997 1. vlna Ano
Kiraľ, Matúš 1992 1. vlna Ano
Bartoněk, Jiří 1987 1. vlna Ano
Šípek, Antonín 1992 1. vlna Ano
Lacina, David 1989 1. vlna Ano
Kotek, Jiří 1986 1. vlna Ano
Zelenka, Petr 1979 1. vlna Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Hasl, Josef 1984 1. vlna Ano
Moulík, Lukáš 1980 1. vlna Ano
Bím, Marek 1971 1. vlna Ano
Pulcova, Anna 1990 1. vlna Ano
Lau, Filip 1988 Český běžecký klub, z.s. Elita Ano
Matěcha, Miroslav 1982 TJ Hvězda Trnovany 1. vlna Ano
Davídková, Lenka 1974 Plzeňská12tka 1. vlna Ano
Hasmanová, Lenka 1975 Plzeňská12tka 1. vlna Ano
Šatrová, Barbora 1982 Plzeňská12 1. vlna Ano
Beštová, Michaela 1974 1. vlna Ano
Sedláček, Pavel 1967 Plzeňská 12tka 1. vlna Ano
Páníková, Kamila 1975 Plzeňská 12tka 1. vlna Ano
Nováček, Miroslav 1988 1. vlna Ano
Míča, Tom 1986 SK Kuklenská Brno 1. vlna Ano
Krůta, Jaromír 2003 1. vlna Ano
Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice 1. vlna Ano
Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu 1. vlna Ano
Teska, Lukáš 1995 1. vlna Ano
Roule, Michal 1989 Rozběháme Blovice 1. vlna Ano
Vaňková, Lucie 1973 1. vlna Ano
Fajmon, Luboš 1963 1. vlna Ano
Hůrková, Veronika 1992 1. vlna Ano
Čučvarová, Iveta 1988 1. vlna Ano
Čučvara, Pavol 1983 1. vlna Ano
Šmolka, Jiří 1986 1. vlna Ano
Horák, Slavoj 1974 LČR 1. vlna Ano
Vyšínová, Markéta 1975 Speedy Pugs 1. vlna Ano
Teska, Ondřej 1986 Lesy ČR 1. vlna Ano
Svatuška, Zdeněk 1974 1. vlna Ano
Jurošková, Monika 1974 1. vlna Ano
Fiala, Rostislav 1962 FLAMINGO RUN TEAM PILSEN SOUTH 1. vlna Ano
Smolík, Milan 1991 1. vlna Ano
Čejková, Simona 1977 Rozběháme Česko 1. vlna Ano
Levorová, Adéla 1985 1. vlna Ano
Šístek, Václav 1983 Anatrotto Boys 1. vlna Ano
Kinovič, Matěj 1990 1. vlna Ano
Tachezy, Ruth 1995 Ano
Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Sibera, Ondřej 1992 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Šťastný, Jakub 1980 Ano
Apostolová, Marta 1979 Ano

Poslední aktualizace: 02/03/2024 15:15:15

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    Craft
    Volvo

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    bahis siteleri
    TKF

PARTNEŘI

    Continental
    CETIN
    Balíkovna
    Sportisimo
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    Thule
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Bjež
    Sparring Partners
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko