Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Lednice VoltaRUN

# Jméno rok Klub Zapl.
30174 Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu, dobrovolnik jizerska 50 Ano
30058 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
30073 Šimková, Petra 1990 Ano
30074 Partykova, Karla 1974 Ano
30075 Partyka, Dominik 2013 Ano
30077 Širůček, Petr 1988 Ano
30078 Širůčková, Kateřina 1989 Ano
30079 Tovarová, Alena 1982 Jizerská 50 Ano
30082 Navrátil, Karel 1989 Ano
30083 Kunstnerová, Jana 1996 Ano
30084 Žižka, Petr 1962 SKH-racing Ano
30072 Tuháček, Štěpán 2008 Ano
30071 Veselský, Tomáš 1967 Ano
30059 Šromová, Petra 1978 Ano
30060 Šromová, Nikola 1999 Ano
30061 Režňáková, Eva 1972 Ano
30062 Názlerová, Kateřina 1972 Ano
30063 Volná, Kateřina 1978 Ano
30064 Pliskova, Jana 1978 Ano
30065 Pavlíčková, Zuzana 1983 Ano
30066 Steklý, Pavel 2010 Ano
30067 Steklá, Veronika 2006 Ano
30068 Drahozalová, Lena 2005 Ano
30069 Lencová, Anna 2006 Ano
30070 Lencová, Vladimíra 1983 Ano
30085 Gaura, Zuzana 1983 Slavia Malé Hoštice Ano
30086 Masopustova, Jolana 1970 Amelie Ano
30158 Menšíková, Blanka 1987 Ano
30175 Češková, Hana 1972 Ano
30087 Haubertová, Tereza 1991 Ano
30102 Říhová, Lenka 1984 Ano
30103 Vaněčková, Nina 1989 Dr.Max Ano
30104 Vaněčková, Martina 2020 Ano
30105 Adamcová, Lenka 1987 Dr.Max Ano
30106 Bočinec, Josef 1994 Ano
30157 Srpová, Barbora 1990 Chcanky v běhu Ano
30107 Veselá, Dagmar 1953 Ano
30108 Kadlčková, Alice 1992 Ano
30109 Barinova, Michaela 1984 Ano
30110 Bukovjanová, Lucie 2004 Šneci v běhu Ano
30111 Keprtová, Michaela 1977 Šneci v běhu Ano
30112 Trnková, Helena 1975 Ano
30113 Trnka, Tomáš 1974 Ano
30101 Haluzová, Jana 1988 Dr.Max Ano
30100 Harris, Michaela 1971 x Ano
30088 Karasová, Sabina 1996 Ano
30089 Demeterová, Bibiana 1977 Ano
30090 Demeter, Robert 1973 Ano
30156 Poláčková, Rozárie 2019 Folksofie Ano
30155 Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
30154 Říhová, Petra 1988 Folksofie Ano
30091 Novotná, Radka 1989 Dr.Max Ano
30092 Tomanová, Stela 2007 Orel Vyškov Ano
30093 Gigerich, Vojtěch 2013 Ano
30094 Gigerich, Petr 1979 Ano
30095 Řídká, Alena 1992 Dr.Max Ano
30096 Řídký, Vojtěch 1993 Dr.Max Ano
30097 Lžičařová, Hana 1974 Dr.Max Ano
30098 Štěpánová, Ivana 1971 Prostě běž Ano
30099 Štěpánová, Šárka 1999 Ano
30114 Dušková, Zdeňka 1945 Ano
30001 Jackelová, Kamila 1982 Dr.Max Ano
30016 Jackel, Maxmilián 2010 Dr.Max Ano
30017 Jackel, Vilém 2012 Dr.Max Ano
30018 Jackel, Pavel 1978 Dr.Max Ano
30019 Maly, Ales 1982 Ano
30020 Šturm, Petr 1965 Ano
30021 Kaňová, Marcela 1992 Ano
30022 Sedláčková, Taťána 1966 run99 Havířov Ano
30023 Zbořil, Jakub 1989 Dr. Max Ano
30024 Orenič, Vojtěch 1987 Ano
30025 Vintrlíková, Nikola 1996 Ano
30026 Vintrlíková, Michaela 1999 Ano
30027 Příjmení, Jméno 1985 Dr.Max Ano
30153 Pohoničová, Petra 1998 Ano
30015 Juříková, Michaela 1998 Ano
30014 Juříková, Denisa 1976 Ano
30002 Juřík, Dominik 2002 Ano
30003 Letovanec, Juraj 1992 Ano
30004 Litrbacky, David 1979 Ano
30005 Litrbacký, Jakub 2013 Ano
30006 Krejčová, Jarmila 1988 Ano
30007 Machala, Petr 2014 Ano
30008 Březinová, Kateřina 1983 Modřice Ano
30009 Klenovská, Veronika 1980 Rozběháme Pardubice Ano
30010 Lejčková, Jana 1978 Rozběháme Plzeň Ano
30152 Telecká, Petra 1988 MP Svitavy Ano
30151 Pichler, Pavel 1984 Ano
30011 Režňáková, Barbora 1991 Ano
30150 Šrejmová, Petra 1973 Běhámespolu.cz Ano
30012 Dohnalová, Kveta 1979 Ano
30013 Baníková, Martina 1972 Klokani Ano
30028 Šimanovský, Martin 1990 Ano
30029 Šimanovská, Amálie 2018 Ano
30030 Řezníček, Tomáš 2013 Ano
30045 Horáčková, Kateřina 1985 Ano
30046 Slaninová, Andrea 1982 Ano
30047 Kulková, Jiřina 1970 Ano
30048 Valkovič, David 1980 Ano
30049 Valkovičová, Aneta 2018 Ano
30050 Tethalova, Anna 1991 Ano
30051 Kubíčková, Magdalena 2011 Ano
30052 Pavel, David 1992 Ano
30053 Tomčíková, Ilona 1982 Ano
30054 Žvátorová, Jiřina 1964 Ano
30055 Šrahulková, Lenka 1982 Ano
30056 Bulejko, Roman 1988 Ano
30044 Svídová, Kamila 1972 Restaurace U SVÍDŮ Ano
30043 Holanová, Monika 1967 Dr.Max Ano
30031 Monsport, David 1995 Ano
30032 Kadlecová, Ela 2019 Ano
30033 Monsportová, Mirka 1963 Ano
30034 Sedlakova, Kristyna 1976 Ano
30035 Sedlakova, Julie 2010 Ano
30036 Doktorová, Kristina 1993 Ano
30037 Přibyl, Libor 1979 Running & Fitness Team Macho Ano
30038 Přibyl, Monika 1973 Running & Fitness Team Macho Ano
30039 Ploch, Petr 1975 Ano
30040 Vršková, Marcela 1985 Ano
30041 Maksymjuk, Viktorie 2017 Ano
30042 Moravcová, Lucie 1995 Ano
30057 Zelenka, Jan 1991 Ano
30115 Ježková, Kristýna 1993 TJ Sokol Čechočovice Ano
30116 Ježková, Tamara 2004 TJ Sokol Čechočovice Ano
30149 Vaňharová, Tereza 2006 Šneci v běhu Ano
30148 Špiříková, Adéla 2005 Ano
30147 Špiřík, Igor 1972 Ano
30159 Ondrová, Amálie 2007 Biatlonklub Říčany Ano
30160 Klímová, Andrea 1979 #tymKlet Ano
30161 Kalusová, Michaela 1985 Ano
30173 Kalus, Tobiáš 2014 Ano
30172 Sovják, Miroslav 1981 Ano
30171 Vyskočilová, Karla 2004 Ano
30170 Grolmusová, Monika 1975 Ano
30169 Grolmusová, Erika 2003 Ano
30168 Grolmus, Roman 1970 Ano
30167 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
30166 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
30165 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Denisa 1990 Ano
30164 Brouček, Ondřej 1984 Tři pro zdraví Ano
30163 Broučková, Lenka 1986 Tři pro zdraví Ano
30162 Brouček, Kryštof 2019 Ano
30146 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Jan 2012 Ano
30145 Vlasáková, Romana 1987 Ano
30144 Holá, Monika 1977 Ano
30128 Hrdinova, Aneta 1991 Ano
30127 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
30126 Bodnárová, Petra 1988 Bodíci Ano
30125 Nagyová, Gabriela 1975 Ano
30124 Haklová, Darina 1994 Ano
30123 Kolářová, Jana 1972 Krásetín Ano
30122 Šustrová, Tereza 1996 Ano
30200 Sekulová, Veronika 1986 Ano
30120 Kaiser, Jaroslav 2005 Ano
30119 Králová, Simona 1990 Ano
30118 Turtáková, Petra 1986 Ano
30117 Perekstová, Dominika 1993 Šneci v běhu Ano
30129 Hrnčiar, Filip 1996 Ano
30130 Kodadová, Jarmila 1968 Ano
30131 Mejzešová, Hana 1983 Ano
30143 Mejzeš, Dominik 2016 Ano
30142 Mejzeš, Josef 1985 Ano
11673 Minářová, Ivana 1973 Ano
11672 Minářová, Alice 1999 Ano
30198 Minář, Martin 1968 Ano
30141 Wielgusová, Kateřina 1993 Ano
30140 Kilián, Ladislav 1972 Ano
30139 Kilianova, Jitka 1975 Ano
30138 Minářová, Lucie 1993 Ano
30137 Steinwascher, Bruno 1989 Ano
30136 Klozová, Lucie 1991 Ano
30135 Ehlerová, Petra 1978 USK Praha Ano
30134 Kraus, Eva 1985 Ano
30133 Kraus, Sofie 2020 Ano
30132 Mohylová, Michaela 1996 Ano
30076 Klozová, Jana 1967 Ano
30199 Kraus, Jakub 1989 Ano
30181 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
30179 Červenková, Věra 1977 Dr.Max Ano
30178 Dolínek, Zdeněk 1972 Ano
30177 Mojžyšek, Tomáš 1992 Dr.Max Ano
30176 Bendová, Jana 1991 Dr.Max Ano
30184 Solnařová, Jana 1984 Ano
30183 Oberhel, Martin 1991 Ano
30182 Solnařová, Anna 2016 Ano
30185 Trnková, Ilona 1978 Ano
30186 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Adéla 2013 Ano
30187 Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
30189 Kucerova, Tereza 1986 Ano
30190 Procházková, Tereza 2008 Ano
30191 Reischigová, Petra 1977 Ano
30188 Krayzlová, Gabriela 1979 Dr.Max Ano
30193 Bušková, Laura 2014 Ano
30192 Blaschková, Dagmar 1962 Ano
30194 Chalupová, Simona 1990 Ano
30196 Líbalová, Ema 2006 Ano
30195 Líbalová, Alice 1978 Ano
30121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Douša, David 1977 Raul Ano
30197 Hanušová, Magdaléna 1996 Ano
30081 Cilečková, Petra 1992 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko