Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Karlštejn Dětské závody Dr. Max

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Svitekova, Laura 2016 Ne
Svitek, Matěj 2010 Atletika Stodůlky Ne
Vlašínová, Julie 2020 Ne
Vlašín, Hynek 2018 Ne
Dvořáková, Daniela 2013 SK Sporting Příbram Dětský závod Ano
Hirt, Anna 2022 Dětský závod Ano
Kratochvilova, Veronika 2016 Dětský závod Ano
Kratochvíl, Michal 2019 Dětský závod Ano
Vanická, Eliška 2015 Dětský závod Ano
Vanický, František 2019 Dětský závod Ano
Kašpárková, Michaela 2012 Dětský závod Ano
Horová, Žofie 2020 Dětský závod Ano
Hora, Kryštof 2022 Dětský závod Ano
Podaný, Antonín 2017 Dětský závod Ano
Velický, Finn 2018 Dětský závod Ano
Velický, Oliver 2019 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mladý, Alexander Ján 2022 Dětský závod Ano
Krulišová, Milada 2022 Dětský závod Ano
Kučerová, Sofie 2014 AK Škoda Plzeň Dětský závod Ano
Šíma, Timea 2022 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecká, Kornélie 2021 HEČ Nový Přerov Dětský závod Ano
Vokáč, David 2019 Dětský závod Ano
Polák, Ondřej 2016 Dětský závod Ano
Poláková, Sabina 2019 Dětský závod Ano
Podaný, Daniel 2016 Dětský závod Ano
Podaná, Natálie 2019 Dětský závod Ano
Silovský, Vítězslav 2017 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Braun, Marek 2015 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Braunová, Laura 2013 Dětský závod Ano
Gebauer, Alice 2011 Dětský závod Ano
Gebauer, Patrik 2014 Dětský závod Ano
Gebauer, Elen 2017 Dětský závod Ano
Heřman, Jakub 2013 Dětský závod Ano
Heřman, Kryštof 2018 Dětský závod Ano
Heřman, Eliáš 2020 Heřmíci Dětský závod Ano
Kuník, Václav 2021 Dětský závod Ano
Iriondo Correa, Nicolas Karel 2010 Dětský závod Ano
Bouda, Janek 2019 Prd z Brd Dětský závod Ano
Bouda, Zorka 2021 Prd z Brd Dětský závod Ano
Havrankova, Zuzana 2011 Dětský závod Ano
Geletič, František 2012 Dětský závod Ano
Geletičová, Lucie 2014 Dětský závod Ano
Geletičová, Anežka 2019 Dětský závod Ano
Geletič, Václav 2021 Dětský závod Ano
Čákorová, Natálie 2020 Dětský závod Ano
Papoušek, Ondřej 2018 Dětský závod Ano
Papoušková, Ema 2018 Dětský závod Ano
Vávra, Vilém 2015 Dětský závod Ano
Brumlichová, Matylda 2017 Dětský závod Ano
Brumlichová, Julinka 2018 Dětský závod Ano
Langerová, Barbora 2018 Dětský závod Ano
Langerová, Gabriela 2020 Dětský závod Ano
Tichý, Vojtěch 2018 Dětský závod Ano
Tichá, Šárka 2021 Dětský závod Ano
Kos, David 2018 Dětský závod Ano
Kos, Filip 2020 Dětský závod Ano
Olejníček, Adam 2020 Dětský závod Ano
Čechmánek, Jáchym 2019 Dětský závod Ano
Čechmánek, Albert 2022 Dětský závod Ano
Koubek, Adam 2012 SK Dolní Chabry Dětský závod Ano
Koubek, Jakub 2015 SK Husinec - Řež Dětský závod Ano
Vlček, Tomáš 2015 Dětský závod Ano
Vlčková, Adéla 2019 Dětský závod Ano
Mareš, Lumír 2015 Dětský závod Ano
Kollmann, Jachym 2012 Dětský závod Ano
Koutná, Kateřina 2019 Dětský závod Ano
Toušek, Kvido 2021 Dětský závod Ano
Ludvík, Antonín 2020 Dětský závod Ano
Ludvíková, Adéla 2021 Dětský závod Ano
Hošnová, Josefína 2016 Dětský závod Ano
Hošna, Vojtěch 2019 Dětský závod Ano
Fusková, Johana 2017 Dětský závod Ano
Bulánek, Mikuláš 2014 Dětský závod Ano
Bulánková, Dara 2020 Dětský závod Ano
Jelínek, Jakub 2014 Tj LIAZ Jablonec Dětský závod Ano
Jelínek, Vojtěch 2016 Dětský závod Ano
Pučegl, Jakub 2017 Jihočeský klub maratonců Dětský závod Ano
Daniško, Max 2021 Dětský závod Ano
Samcová, Markéta 2017 Dětský závod Ano
Hořejší, Ondřej 2020 Dětský závod Ano
Kopecká, Kateřina 2018 Dětský závod Ano
Lacinová, Eliška 2019 Dětský závod Ano
Medal, Jakub 2019 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Marika 2014 Bodíci Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Magdaléna 2021 Bodíci Dětský závod Ano
Tolochová, Emílie 2021 Tološí cirkus Dětský závod Ano
Macho, Sebastián 2020 Running & Fitness Team Macho Dětský závod Ano
Müllerová, Madlen 2019 Dětský závod Ano
Müller, Mikuláš 2021 Dětský závod Ano
Hasman, Josef 2015 Dětský závod Ano
Hasman, Karel 2017 Dětský závod Ano
Kalus, Tobiáš 2014 Dětský závod Ano
Kalus, Mikoláš 2018 Dětský závod Ano
Kolář, Ondřej 2017 Dětský závod Ano
Sedláčková, Adina 2018 Dětský závod Ano
Sedláček, Adam 2016 Šakal Kbely Dětský závod Ano
Mašitová, Tereza 2018 Dětský závod Ano
Loumanová, Klaudie 2018 Running Lions Dětský závod Ano
Poláček, Matěj 2014 Dětský závod Ano
Hendrychová, Beáta 2021 Dětský závod Ano
Eliášová, Veronika 2016 Dětský závod Ano
Eliáš, Eduard 2017 Dětský závod Ano
Vohradská, Aneta 2014 Dětský závod Ano
Vohradská, Tereza 2016 Dětský závod Ano
Hofman, David 2014 Dětský závod Ano
Hofmanová, Adéla 2016 Dětský závod Ano
Križan, Filip 2014 Dětský závod Ano
Tajčová, Michaela 2017 Dětský závod Ano
Tajčová, Natálie 2019 Dětský závod Ano
Fendrych, Albert 2018 Dětský závod Ano
Kováč, David 2014 Dětský závod Ano
Štěpánová, Emma 2018 Dětský závod Ano
Štěpánová, Bella 2020 Dětský závod Ano
Bařina, David Edmund 2017 Dětský závod Ano
Bařinová, Stela Aida 2020 Dětský závod Ano
Mrkvicová, Kateřina 2011 Dětský závod Ano
Zajíc, Adam 2020 Dětský závod Ano
Zajícová, Eva 2017 Dětský závod Ano
Majernikova, Věra 2011 Dětský závod Ano
Ďoubal, Adam 2017 Brezka Dětský závod Ano
Ďoubal, Marek 2016 Brezka Dětský závod Ano
manura, antonin 2017 Dětský závod Ano
Konečná, Kamila 2012 Dětský závod Ano
Konečná, Patricie 2015 Dětský závod Ano
Sovová, Ema 2016 Dětský závod Ano
Poláčková, Klára 2014 Dětský závod Ano
Erbenová, Klára 2011 Dětský závod Ano
Erbenová, Tereza 2017 Dětský závod Ano
Vondrová, Anabel 2013 Dětský závod Ano
Čadová, Adina 2022 Dětský závod Ano
Šulcová, Amálie 2018 Dětský závod Ano
Hejdová, Nela 2014 Atletika Hostivař Dětský závod Ano
Mikulová, Barbora 2019 Ano
Langer, Kryštof 2015 TCV Jindřichův Hradec Ano
Vytiskova, Tamara 2022 Ano
Vytiskova, Katerina 2017 Ano
Zikmundová, Evelin 2018 Ano
Zikmunda, Artur 2020 Ano
Šubrtová, Karolína 2013 Join the Dark Side Running team Ano
Fikarová, Valérie 2018 Ano
Fikar, Eliáš 2019 Ano
Krejčí, Matěj 2016 Ano
Krejčí, Emilie 2018 Ano
Nepilová, Karla 2018 Ano
Zhao, Evelyn 2021 Ano
Altschulová, Anna 2012 Ano
Altschulová, Marie 2014 Ano
Farský, Lukáš 2010 MIZUNO TEAM Ano
Farský, Martin 2013 MARATONSTAV Úpice Ano
Vacátková, Anežka 2017 Ano
Vacátko, Ondřej 2019 Ano
Kuželová, Adriana 2019 Ano
Čalounová, Sofie 2018 Ano
Lichter, Michael 2019 Ano
Lichterová, Karolína 2021 Ano

Poslední aktualizace: 02/03/2024 15:15:15

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    Craft
    Volvo

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    bahis siteleri
    TKF

PARTNEŘI

    Continental
    CETIN
    Balíkovna
    Sportisimo
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    Thule
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Bjež
    Sparring Partners
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko