Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Boletice - noční závod Nova 13 km - noční závod

# Jméno rok Klub Zapl.
Worbisová, Barbora 1991 Ne
Hřebíčková, Nikola 1998 Ano
Wogurková, Daniela 1972 Ano
Houdková, Kateřina 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Houdek, Adam 2010 Ano
Julius, Petr 1988 Ano
Mačková, Marcela 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Sovová, Kateřina 1973 Ano
Horák, Gabriel 1981 Ano
Cernovska, Vendula 1984 Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Metelková, Magdalena 1992 Ano
Hloušek, Tomáš 1990 Ano
Kupková, Marika 1973 Ano
Houserová, Stela 1999 Ano
Haislerová, Hana 1998 Ano
Míčová, Pavlína 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hriagyel, Jiří 1976 Ano
Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
Valeš, Lukáš 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
Krausová, Michaela 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
Tichá, Věra 1970 Rozběháme Česko Ano
Máchová, Miluše 1979 Megery Ano
Mácha, Zbyněk 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Ano
Jandáková, Jitka 1972 Ano
Jandák, Vratislav 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Tomanová, Lucie 1993 Ano
Punt, Jaroslav 1984 Avanti tým Ano
Feriancová, Monika 1971 Avanti tým Ano
Dvořáková, Martina 1969 Avanti tým Ano
Rebej, Martin 1970 Avanti tým Ano
Rebejová, Lenka 1975 Avanti tým Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Trnková, Nicola 1993 Ano
Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
Porubová, Ludmila 1976 Ano
Kousalová, Dana 1977 Ano
Plajner, Ivo 1961 Ano
Rejlek, Vladimír 1979 Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
Veselý, Michal 1976 Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Procházka, Roman 1972 Špacíři Ano
Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
Veselý, Jan 1979 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Štecherová, Hana 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Mačáková, Petra 1982 Ano
Štěpán, Jakub 1986 Ničeho nelituju Ano
Mandát, Jakub 1987 Ano
Pálka, Petr 1972 Kumpáni R Ano
Pálka, Soňa 1979 Kumpáni R Ano
Straussová, Jaroslava 1979 Avanti tým Most Ano
Pavlová, Anetta 1991 Ano
Rožmberský, Vít 1990 Ano
Košťálová, Kateřina 1986 Ano
Procházka, David 1993 Ano
Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
Ekartová, Tereza 2005 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Sabolová, Beata 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
Kopečný, Martin 1988 Ano
Filípek, Tomáš 1975 Ano
Filípková, Karla 1974 Ano
Čurdová, Jana 1994 Ano
Vavřínek, Ladislav 1994 Ano
Vopat, Jiří 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
Horáková, Ladislava 1999 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Kazda, Jan 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Janda, Tomáš 1992 Ano
Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
Vlk, Michal 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Jolana 1992 Ano
Kolářová, Lenka 1992 Ano
Hesounová, Dominika 1993 Ano
Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
Papajová, Alžbeta 1993 Ano
Rebejová, Simona 1996 Avanti tým Ano
Stacha, Tomáš 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
Horáček, Vít 1958 Ano
Horáčková, Hana 1994 Ano
Ondrušová, Martina 1973 Ano
Malá, Jana 1983 Ano
Čánová, Veronika 1980 Ano
Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
Hrabák, Petr 1983 Slowrunners Skvrnany Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Veselý, Jakub 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Hánová, Alexandra 1993 Ano
Smítková, Karolína 2000 Chomutov Ano
Smítková, Jana 1966 Chomutov Ano
Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
Kolář, Petr 1968 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
Havrda, Zdenek 1987 Stefko running team Ano
Pešl, Petr 1986 Dr.Max Ano
Protivánková, Markéta 2002 Ano
Bubal, Milan 1976 Ano
Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
Brýl, Jan 1992 Dr.Max Ano
Skleničková, Petra 1993 Dr.Max Ano
Bachová, Naďa 1979 Dr. Max Ano
Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
Kopřiva, Tomáš 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
Kafková, Dagmar 1980 Ano
Šťastný, Michal 2002 Ano
Doležalová, Kristýna 1998 Dr.Max Ano
Brestovská, Markéta 1979 Ano
Lanči, Michal 1988 Ano
Adamčík, Jozef 1965 Ano
Schonbauer, Petr 1987 Ano
Marešová, Jiřina 2000 Ano
Gauthier, Sebastien 2000 Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svozilik, Josef 1959 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kučerová, Jana 1959 Ano
Šperlich, Adam 1999 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
Motlová, Tereza 1986 Dr.Max Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Žák, Petr 1979 Ano
Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
Vítovec, Jakub 1994 Ano
Jišková, Denisa 1994 Ano
Kašíková, Paulína 1994 Ano
Krejčová, Soňa 1994 Dr.Max Ano
Melka, Adam 1994 Dr.Max Ano
Kašparová, Zuzana 1980 Ano
Crhonek, Tomáš Crhonek 1978 Ano
Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Ježek, Jakub 1975 Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Bohmová, Lucie 1988 Ano
Chadrabová, Dominika 1992 Ano
Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Kabeleová, Petra 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bjaček, Kamil 1976 Lesy ČR Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Kostřica, Martin 1991 Ano
Neradová, Klára 1985 Ano
Jelínková, Lenka 1980 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wolf, Tomáš 1979 RunBo Team Liberec Ano
Holda, Josef 1958 Ano
Kristýnová, Veronika 1988 Ano
Tarasidu, Alexandra 1990 Ano
Laloučková, Michaela 1981 SK Habrovice Ano
Macoszková, Nikola 1989 Ano
Macoszková, Natálie 1998 Ano
Vaněk, Petr 1973 SKOB Zbraslav Ano
Farkačová, Lucie 1980 Ano
Kovandová, Eva 1979 Ano
Havelka, Tomáš 1977 Ano
Havelka, Milan 1981 Ano
Netolický, Martin 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
Hajkova, Andrea 1989 Ano
Holeksova, Marie 1996 Ano
Moravcová, Aneta 2004 Ano
Patras, Marek 2010 Lobzy team Ano
Patras, Jiří 1979 Ano
Šedová, Jitka 1990 Šneci v běhu Ano
Heřmanský, Kateřina 1980 Ano
Šálek, Vladimír 1978 Ano
Petráš, Adam 1999 SDH Třísov Ano
Mikešová, Michaela 2005 Tým Kleť Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pavlíčková, Veronika 1990 Ano
Vondráčková, Tereza 1989 Divný holky Ano
Hanáková, Miroslava 1966 TJ Sokol Bučovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
Cerny, Michal 1976 Ano
Chlebuš, Jan 1988 Ano
Seidl, Vladislav 2000 VLS Ano
Seidlová, Andrea 1974 Ano
Seidl, David 2002 Ano
Kubínek, Václav 2008 Ano
Kubínek, Václav 1972 Ano
Hofmannová, Adéla 1991 AC Čáslav Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Juchelka, Jiří 1976 Ano
Hendrych, Tomáš 1988 Ano
Fiedler, Michal 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Steiger, Marek 1985 Ano
Primáč, Roman 1979 Sokolov Ano
Urbanová, Veronika 1979 Ano
Lososová, Kristýna 1995 Ano
Bezuchová, Markéta 1990 Divný holky Ano
Holub, Pavel 1969 Ano
Bernátová, Kristýna 1986 Dr.Max Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Holubová, Magdaléna 1995 Ano
Bernard, Jan 1998 BK real Roudnice Ano
Černý, Tomáš 1986 All Blacks Otrokovice Ano
Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
Šando, Martin 1971 Ano
Mareš, Martin 1994 Ano
Typltová, Tereza 1999 Ano
Lupíšek, Jiří 1975 Ano
Moravec, Jan 1956 AC Vrbno Ano
Cimický, Tomáš 1967 Ano
Řezáčová, Renata 1994 Rozběháme Písecko Ano
Smetanová, Andrea 1975 Rozběháme Písecko Ano
Kupcová, Barbora 1979 Rozběháme Písecko Ano
Smetana, Mikuláš 2006 Rozběháme Písecko Ano
Švarc, Vlastimil 1977 Ano
Halířová, Kateřina 1980 Ano
Kouřil, Tomáš 1993 Dr. Max Ano
Daňková, Lucie 1990 Ano
Zerzán, Miloš 1993 Ano
Krejčí, Pavel 1976 Ano
Havranek, Jan 1980 Ano
Havrankova, Petra 1979 Ano
Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Mlčáková, Michaela 1987 Ano
Kaplanová, Petra 1992 Ano

Poslední aktualizace: 25/07/2021 06:16:13

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Sportisimo
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Benzina
    Caficko®
    Thule
    Nordic telecom
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko