Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Boletice - noční závod Nova 13 km - noční závod

# Jméno rok Klub Zapl.
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Hendrych, Tomáš 1988 Ano
Petríková, Miriam 1969 KERIC Ano
Petrik, Martin 1971 KERIC Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Kolář, Milan 1977 Ano
Drapáková, Monika 1971 Ano
Drapák, Imrich 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nováková, Michaela 1971 Ano
Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Hriagyel, Jiří 1976 Trenovanibehu.cz Ano
Kočandrlová, Kristýna 1994 Ano
Kočandrlová, Kateřina 1996 Ano
Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Gazdová, Pavla 1969 Jihočeský klub maratonců Ano
Vařáková, Amálie 2006 Jihočeský klub maratónců Ano
Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
Žalmanová, Lenka 1994 Ano
Slováček, Libor 1976 Rozběháme Česko Ano
Číhalová, Olga 1991 Rozběháme Česko Ano
Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Solar, Josef 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
Procháska, Pavel 1980 Ano
Švec, Petr 1982 Ano
Švecová, Šárka 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
Hroch, František 1972 Klokani Ano
Hanáčková, Petra 1984 Ano
Janáčková, Andrea 1982 Ano
Brada, Martin 1985 VIS Ano
Hanák, Petr 1986 Meluzína Beuzína Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Beníšek, Jan 1981 Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Ditrich, Josef 1983 BzM Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
Kramelová, Magdalena 1980 Ano
Doležal, Miroslav 1976 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kafková, Dagmar 1980 Atletický klub - Tj Sokol Říčany a Radošovice Ano
Veverka, Jan 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Porubová, Ludmila 1976 Ano
Daskalov, Daniela 1986 Ano
Jánová, Klára 2001 Ano
Jánová, Tereza 2004 Ano
Havranek, Jan 1980 Ano
Havrankova, Petra 1979 Ano
Kalábová, Tereza 1990 Ano
Ledvina, Radovan 1974 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
čillíková, Kristýna 1979 Ano
Hrda, Tomáš 1990 Ano
Sloup, Jan 1963 Ano
Němečková, Tereza 1991 Ano
Kříž, Michael 1979 Ano
Ardamica, David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
Ardamicová, Radka 1981 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Tvardík, Josef 1987 Domo-elektro Ano
Tvardíková, Lucie 1991 Ano
Jiroušek, Vojtěch 1984 Ano
Lukáš, Martin 1984 Ano
Košťálová, Kateřina 1986 Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
Melezínek, Jiří 1970 Ano
Mikešová, Lenka 1992 Ano
Janoušková, Alena 1984 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Šmardová, Kateřina 1992 Ano
Šíblová, Kamila 1989 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Kabeleová, Petra 1971 Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Steiger, Marek 1985 Fortex Ski Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
Veselý, Petr 1971 Ano
Punt, Jaroslav 1984 Avanti tým Ano
Feriancová, Monika 1971 Avanti tým Ano
Dvořáková, Martina 1969 Avanti tým Ano
Straussová, Jaroslava 1979 Avanti tým Most Ano
Rebej, Martin 1970 Avanti tým Ano
Rebejová, Lenka 1975 Avanti tým Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veselý, Jan 1979 Ano
Neradová, Klára 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
Vaněk, Pavel 1978 Ano
Kolařík, Jiří 1978 JK Sprint Ano
Pejpal, Petr 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Špinar, Dominik 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Pešl, Petr 1986 Dr.Max Ano
Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Hluska, Pavel 1996 Ano
Tázler, Martin 1975 Ano
Flanderková, Míša 1992 Dr.Max Ano
Bořánková, Ilona 1970 TJ Řásná Ano
Smilowská, Adriana 1995 Dr.Max Ano
Rosenberg, Michael 1989 Dr.Max Ano
Brýl, Jan 1992 Dr.Max Ano
Ficková, Dana 1975 Megery Ano
Grygárková, Jitka 1980 Ano
Hladká, Adéla 2000 Dr. Max Ano
Moravcová, Aneta 2004 Ano
Brabcová, Lenka 1966 WINNERS Nový Šaldorf Ano
Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Hasman, Josef 1983 Ano
Hasmanová, Tereza 1983 Ano
Telecká, Petra 1988 MP Svitavy Ano
Telecký, Josef 1982 Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Bartoňová, Jana 1996 Ano
Hlubinová, Alexandra 1996 Ano
Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
Adamčíková, Adéla 2004 Ano
Petřek, Michal 1993 Michal Petrek Trading Ano
Pitrová, Markéta 1995 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
Horáková, Michaela 1997 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Procházková, Blanka 1993 Ano
Ferenczy, Marek 2001 Ano
Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
Žáková, Tereza 1993 Dr.Max Ano
Žák, Václav 1997 Dr.Max Ano
Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
Pavlis, Daniel 1985 ENERVIT Team Ano
Mlčáková, Michaela 1987 Ano
Holub, Pavel 1969 Ano
Řezáčová, Renata 1994 Rozběháme Písecko Ano
Smetanová, Andrea 1975 Rozběháme Písecko Ano
Kupcová, Barbora 1979 Rozběháme Písecko Ano
Smetana, Mikuláš 2006 Rozběháme Písecko Ano
Smetana, Josef 1972 Ano
Bartoň, Tomáš 1991 Ano
Obleser, Lucie 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
Růžičková, Jana 1969 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Seidl, Vladislav 2000 VLS Ano
Seidlová, Andrea 1974 Ano
Seidl, David 2002 Ano
Seidl, Tomáš 2007 VLS Ano
Dvořáčková, Jitka 1984 Ano
Beneš, Milan 1983 Ano
Blahová, Eliška 1988 Dr.Max Ano
Slováček, Jakub 1985 Ano
Král, Pavel 1983 PR Emil Nádeníček Ano
Vašíčková, Renča 1992 Fortex Ski Ano
Kocián, Pavel 1990 Dr. Max Ano
Pavlínková, Marie 1974 Ano
Bojko, Jan 1979 Ano
Štěpán, Jakub 1986 Ničeho nelituju Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Bradová, Jaroslava 1959 Ano
Brada, Jiří 1964 Ano
Pašek, Qítko 1976 Šneci v běhu Ano
Kašáková, Hana 1977 Ano
Mikešová, Michaela 2005 Tým Kleť Ano
Kroupová, Lucie 1997 Ano
Primus, Petr 1979 Ano
Primusová, Veronika 1989 Ano
Krejčí, Petra 1993 Ano
Krejčí, David 1993 Ano
Konečný, Jakub 1994 Dr. Max Ano
Kysela, Jan 1982 Ano
Sloupová, Zuzana 1980 Ano
Kozáková Pelcová, Renáta 1970 Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 Ano
Vydra, Karel 1975 Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 Ano
Schonbauer, Petr 1987 Ano

Poslední aktualizace: 20/05/2022 09:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko