Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Bílá 19 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Pěnkava, Petr 1978 Ano
Hrabálková, Denisa 1993 Ne
Svoboda, Michal 1992 Ne
Kuráková, Karin 1974 Ano
Mařík, Vojtěch 1997 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Hlaváč, Jaroslav 1983 Ano
Špičák, Petr 1981 Ano
Malaga, Ivo 1992 Tramdriverskitchen Ano
Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Vrtek, Michael 1978 SK Kuklenská Brno Ano
Chromcová, Jarmila 1968 Ano
Bartoň, Jakub 2000 REBUT Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Bartoň, Jiří 1970 Rebut Ano
Matějcová, Jitka 1968 Báječné ženy v běhu Ano
Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Váňa, Martin 1979 Ano
Hrabina, Martin 1990 TJ Sokol Lacnov Ano
Nerudová, Jana 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
Galiova, Inge 1980 Stg Karviná Ano
Němečková, Lucie 1987 Ano
Kozelková, Marta 1972 Ano
Kozelek, Jiří 1970 Ano
Rohun, Petr 1969 Fatima Ostrava Ano
Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
Milička, Radek 2000 Slawex runners Ano
Kočí, Adela 1997 Ano
Murgaš, Dušan 1972 Slovan Tajov Ano
Beranová, Hana 1983 Ano
Veselský, Pavel 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
Fiala, Lukáš 1983 Ano
Dobiáš, Adam 1988 Ano
Bejček, Patrik 1994 Trailpoint.cz Ano
Milfait, Petr 1971 MK SEITL Ano
Kučerka, Tomáš 1991 Rožnov pod Radhoštěm Ano
Bagar, Jan 1984 Ano
Kalinová, Pavla 1987 Ano
Mudrončík, Michal 1983 Mattoni FreeRun Olomouc Ano
Zelinkova, Katerina 1983 Ano
Zelinka, Michal 1980 Ano
Kaňovský, Ondřej 1983 modrá ústřice Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 Ano
Posejpal, Jan 1973 Ano
Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
Štefina, Michal 1990 Ano
Švedova, Štěpánka 1994 Ano
Holoubek, Tomáš 1981 Ano
Velísková, Tereza 1983 Ano
Pichlerová, Petra 1979 Ano
Polášek, Matěj 1985 Ano
Vencová, Magdalena 1992 Running lions Ano
Fiedler, Adam 1977 Běhej Kolovraty Ano
Juziková, Magdaléna 1998 Ano
Frajman, Tomáš 1997 Rozběháme Mělník Ano
Kopřiva, David 1990 ELJAM RUN Ano
Špaček, Jan. 1977 ELJAM RUN Ano
Nosek, Miloslav 1994 MK Seitl Ostrava Ano
Míča, Tom 1986 SK Kuklenská Brno Ano
Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Matula, Marek 1973 SK Kuklenská Brno Ano
Lau, Filip 1988 Laufgruppe Dresden Ano
Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
Bohmová, Lenka 1990 Ano
Bubela, Jakub 1990 Ano
Matušková, Kamila 1987 Šneci v běhu Ano
Žáková, Monika 1978 Šneci v běhu Ano
Štefka, Michael 1975 Ano
Barvíř, Jiří 1982 Ano
Dunajská, Gabriela 1997 ELJAM RUN Zlín Ano
Jašek, Vojtěch 2001 Ano
Dvořáková, Martina 1995 Ano
Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Sklenář, Tomáš 1983 Ano
Smolka, Aleš 1979 Pardubice Ano
Vala, Zdeněk 1982 Ano
Olejníček, Jiří 1976 Ano
Ardamica, David 1976 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Ardamica, David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
Ikonomidis, Jiří 1976 VSVT Krnov Ano
Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
Kalaš, Rudolf 1971 Invalidovna Boskovice Ano
Hrncir, Tomas 1984 South City Runners Ano
Vorlová, Pavla 1980 Ano
Mikšík, Anton 1987 Prostě běž! Ano
Raisiglová, Lucie 1985 Ano
Dohnálek, Milan 1976 Ano
Dohnálková, Zdeňka 1978 Ano
Mikala, David 1982 AKEZ Kopřivnice Ano
Rudý, Jakub 1990 Ano
Lampart, Lukáš 1984 Ano
Hanáková, Radka 1986 Ano
Bartoň, Jan 1973 REBUT Ano
Pospíšil, Petr 1974 MS TORPEDOES Ano
Orság, Josef 1964 POMALÉ ŠÍPY Ano
Homola, Jáchym 1976 Motor České Budějovice Ano
Ulma, Petr Ulma 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Kloubkova, Tereza 1990 Ano
Marek, David 1991 Ano
Frolová, Lucie 1992 Mňamis Ano
Beňová, Lucie 1987 Mňamis Ano
Baranek, Radim 1988 BaRun Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veselý, Michal 1976 Ano
Kubíček, Petr 1966 Jdeto Ano
Kopřiva, Tomáš 1975 Ano
Vrťo, Zdenko 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Fejtek, Jakub 1988 Triatlon Slaný Ano
Pavelek, Aleš 1984 Ano
Kuročenko, Andrej 1989 Ano
Teplík, Jan 1988 Ano
Michl, Tomáš 1987 Ano
Lutonský, Aleš 1985 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Štecherová, Hana 1978 Ano
Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
Talpa, Martin 1981 Ano
Babic, Vladimír 1991 #20nieje12 Ano
Zemko, Martin 1990 #20nieje12 Ano
Nekola, Ondřej 1989 Ano
Šopov, Tervel 1990 Ano
Michálek, Martin 1978 SK Alpaka Vyškov Ano
Vacula, Lukáš 1980 Ano
Bernard, Jan 1988 Ano
Peterková, Lucie 1986 Ano
Horák, Jakub 1992 KHS Zlín Ano
Marek, Ondřej 1977 Adventní Běhání Ano
Kučerová, Jana 1980 Ano
Závodná, Radka 1981 Ano
Závodná, Eliška 2004 Ano
Prouza, Robert 1977 Trojanovice Ano
Blahová, Dagmar 1991 Ano
Hlaváčková, Dagmar 1980 STG Česká Ano
Peroutková, Veronika 1989 Ano
Kozák, Jakub 1985 Ano
Hlavsa, František 1947 Moravská Slavia Brno Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Janda, Tomáš 1992 ŠNECI V BĚHU Ano
Nosek, Zdeněk 1962 Ano
Pejpal, Petr 1990 Ano
Horák, Ondřej 1990 Ano
Orlovič, Josef 1978 Ano
Orlovičová, Magdaléna 1980 Ano
Oprštěný, Miroslav 1982 Ano
Sotolová, Andrea 1985 Ano
Bartoš, Jiří 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bauer, Václav 1978 Dr.Max Ano
Maixner, Dušan 1978 Vranov Sunday Runners Ano
Macháček, Pavel 1967 Ano
Korima, Pavel 1964 Ano
Bystroň, Vilém 1974 STS Chvojkovice Brod Ano
Orság, Ondřej 1977 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
Šturala, Jiří 1988 Ano
Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Jerabek, Zbynek 1973 Ano
Plachý, Ondřej 1988 GYM Boys Ano
Kohout, Michal 1978 Ano
Pazdera, Radim 1978 Ano
Telecký, Josef 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
Malý, Martin 1990 Ano
Vaněček, Jakub 1986 Ano
Adamčíková, Adéla 2004 Ano
Janošcová, Táňa 1971 Katarun Ano
Janošec, Karel 1971 KATARUN Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Murárik, Radim 1992 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Pešová, Veronika 1996 Ano
Pešová, Kamila 1999 Ano
Karabinoš, Michal 1986 Ano
Kroupa, Petr 1988 Lesy ČR Ano
Kana, Marketa 1970 Ano
Pichlík, Tomáš 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
Třísková, Katarína 1971 Ano
Mrkvicová, Daniela 1987 Ano
Mrkvica, Martin 1991 Ano
Prudil, Pavel 1966 Run The World CZ Ano
Vaňáč, Michal 1982 2BWINNER TEAM Ano
Zdražil, Petr 1957 QuoUsque Tandem Ano
Kružliak, Petr 1994 Ano
Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
Kaplánek, Jiří 1983 Seš-lost z L.A Ano
Škapová, Katarína 1987 Team Dino Ano
Sýkora, Václav 1989 Ano
Kadlčák, Jan 1988 Slečinky Napajedla Ano
Obleser, David 1987 Dr.Max Ano
Ochman, Roman 1975 Třanovičtí přespolní žraloci Ano
Jinek, Dalibor 1986 Ano
Vašťák, Radek 1987 Ano
Krameš, Martin 1974 Cvilínští schodaři Ano
Pchálek, Rostislav 1975 Ano
Pchálková, Kateřina 1978 Ano
Pátková, Jana 1976 Ano
Musil, Petr 1979 CZC.cz Ano
Hýl, Michal 1984 Ano
Hýl, Jakub 1984 Ano
Mudrochová, Klára 1996 Ano
Debs, Martin 1992 Ano
Moskva, Radovan 1990 Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Šikula, Jiří 1967 Ano
Kutálek, David 1986 Ano
Starec, Petr 1991 Ano
Sluka, Michal 1979 I. MVIL Hrabova Ano
Kutáč, Ivo 1981 Ano
Novotný, Jakub 1989 Ano
Lukovská, Blanka 1978 SRTG Podluží Ano
Lukovský, Roman 1977 SRTG Podluží Ano
Nevoral, Jiří 1983 Cyklo Galík Ano
Vlček, Jiří 1964 TK Hlučín Ano
Marešová, Helena 1990 Ano
Šumberová, Lucie 1972 Ano
Lysková, Anna 1998 Dr.Max Ano
Batelková, Petra 1985 Ano
Meranová, Lenka 1986 Ano
Janík, Pavel 1984 Ano
Štensová, Kateřina 1998 Ano
Kuča, Martin 1972 Ano
Kolaříková, Petra 1981 Ano
Kolařík, Petr 1982 Ano
Giža, Tomáš 1975 SK Černé plíce Ano
Vavrous, Nikola 1985 Dr.Max Ano
Kudlíková, Petra 1985 Adventní běhání Ano
Hubený, Jan 1978 Ano
Seckar, Pavel 1985 The Losers Initiative Ano
Čermák, Martin 1984 Ano
Zonková, Petra 1989 Ano
Holaň, Standa 1975 Ano
Marcol, Jan 1983 Ano
Vedral, Ladislav 1972 Ano
Nováková, Vanda 1988 Runningzone Brno Ano
Kučera, Martin 1968 Ano
Benešová, Markéta 1976 Ano
Janovský, Daniel 1993 Ano
Janovská, Marie 1990 Ano
Hudeček, Petr 1978 Karpatské naděje Ano
Čajánek, Tomáš 1986 Čajda Team Ano
Maňák, Jaroslav 1992 Karpatské naděje Ano
Pivoňka, Denis 1987 Ano
Siuda, Radim 1989 Ano
Žabka, Petr 1990 Ano
Jurkovská, Lenka 1973 Ano
Rychetská, Magdaléna 1991 Ano
Rychetský, Tomáš 1993 Ano
Petráňová, Jana 1972 Ano
Klobouk, Jiří 1967 Ano
Urban, Miroslav 1972 Ano
Pospíšilová, Gabriela 1989 Ano
Pospisil, Jakub 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Studená, Marie 1991 Ano
Nesladek, Petr 1980 Fatima Ostrava Ano
Zahradník, Václav 1986 Ano
Kriho, Josef 2000 Ano
Kriho, Jozef 1966 Ano
Šplíchal, Martin 1982 Running zone Brno Ano
Mičkal, Tomáš 1973 Ano
Brůček, Dušan 1985 Ano
Kuželová, Veronika 1972 Best:Time Ano
Vančurová, Marcela 1972 Best:Time Ano
Frommel, Ondřej 1987 Ano
Havlová, Markéta 1973 Medvědi Ano
Dvořák, Petr 1986 Ano
Havlíček, Ivan 1979 Ano
Hitlová, Broňa 1982 Cvilínští schodaři Ano
Hrubešová, Dita 1970 Synthon Ano
Pravcová, Michaela 1979 Ano
Ondrová, Simona 1974 Ano
Klusal, Jan 1972 Ano
Hanke, David 1971 AKEZ Kopřivnice Ano
Siročák, Petr 1978 Tři křižky Ostrava Ano
Volf, Milan 1972 Ano
Bihun, Andrej 1985 Ano
Pastorek, Ladislav 1977 Ano
Mucha, Martin 1979 Dr.Max Ano
Sovová, Marta 1986 Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fifik, Róbert 1973 Dr.Max Ano
Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
Kostelník, Jakub 2001 FBC Vikings Kopřivnice Ano
Monsport, Jan 1995 FBC Vikings Kopřivnice Ano
Tichová, Tereza 1985 Adventní běhání Ano
Drápalová, Klára 1984 Ano
Kutty, Jana 1979 Ano
Prejdová, Radka 1970 Ano
Mazal, Zdeněk 1975 Ano
Lorenc, Hynek 1985 Ano
Brabec, Michal 1987 Ano
Valečko, Jan 1985 Ano
Dufek, Martin 1988 Ano
Vašťák, Daniel 1990 VK-Slovácko-Uherské Hradiště Ano
Okřina, Jan 1984 Dr.Max Ano
Koliba, Jan 1993 Ano
Šimková, Nela 1985 SK Alpaka Vyškov, Ano
Prusek, Martin 1983 Dr.Max Ano
Sadílek, Pavel 1984 Ano
Doleček, Dalibor 1982 Ano
Johanides, Marek 1994 Súľov Ano
Sedlář, Martin 1980 Ano
Vavrečka, Luděk 1966 Vratimov Ano
Schmejová, Markéta 1982 Ano
Wykret, Vítězslav 1991 Ano
Miler, Jaroslav 1985 Ano
Neuwirthová, Tereza 1988 Ano
Morcinek, Milan 1983 Ano
Dostál, Martin 1985 Ano
Bortlíková, Barbora 1995 Ano
Karas, Petr 1974 Ano
Chrappa, Bronislava 1986 ETOS Slovakia Ano
Kuběna, Josef 1957 Ano
Rašovský, Matěj 1988 Benešovský běžecký klub Ano
Chmelař, Robert 1989 Hledam klub Ano
Tupec, Martin 1968 Ne

Poslední aktualizace: 26/06/2022 21:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko