Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Jizerská Nova 11 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Polišenská, Alžběta 1981 Running lions Ne
Kučera, Jaromír 1981 Ne
Žáčková, Lucie 1983 Ne
Novák, Zdeněk 1987 Ne
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Svačinková, Valérie 2001 Ano
Svačinka, Aleš 1974 Ano
Hendrych, Tomáš 1988 Ano
Marková, Věra 1975 Ano
Ledecká, Andrea 1979 Jablonecké Mattonky Ano
Kuklová, Zuzana 1984 Jablonecké Mattonky Ano
Mikuláš, Adam 2010 No stress runners Ano
Mikuláš, Daniel 2012 No stress runners Ano
Mikuláš, Miroslav 1978 No stress runners Ano
Franěk, Vladimír 1959 No stress runners Ano
Mikulášová, Adéla 1986 No stress runners Ano
Houdková, Kateřina 1982 Ano
Houdek, Adam 2010 Ano
Michálek, Aleš 1970 Ano
Dvorská, Monika 1977 Ano
Petríková, Miriam 1969 KERIC Ano
Petrik, Martin 1971 KERIC Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Kolář, Milan 1977 Ano
Mullerová, Tereza 1988 Ano
Drapáková, Monika 1971 Ano
Drapák, Imrich 1971 Ano
Nezmeškalová, Martina 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nováková, Michaela 1971 Ano
Horák, Gabriel 1981 Ano
Cernovska, Vendula 1984 Ano
Doubková, Petra 1989 Ano
Lukova, Marketa 1980 Ano
Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Hriagyel, Jiří 1976 Trenovanibehu.cz Ano
Trunkat, Michal 1985 Ano
Gazdová, Pavla 1969 Jihočeský klub maratonců Ano
Vařáková, Amálie 2006 Jihočeský klub maratónců Ano
Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
Žalmanová, Lenka 1994 Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Slováček, Libor 1976 Rozběháme Česko Ano
Číhalová, Olga 1991 Rozběháme Česko Ano
Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Gurkova, Dana 1985 Ano
Čeloud, Roman 1975 Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Solar, Josef 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
Procháska, Pavel 1980 Ano
Švec, Petr 1982 Ano
Švecová, Šárka 1981 Ano
Matějková, Michaela 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
Kimmerova, Alena 1986 Ano
Štefina, Michal 1990 Ano
Hroch, František 1972 Klokani Ano
Škrobáková, Michaela 1983 Ano
Janoušková, Zdeňka 1993 Ano
Nováčková, Michaela 1982 Ano
Brada, Martin 1985 VIS Ano
Hanák, Petr 1986 Meluzína Beuzína Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Fajstavr, Antonín 1985 Ano
Doležal, Miroslav 1976 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kafková, Dagmar 1980 Atletický klub - Tj Sokol Říčany a Radošovice Ano
Veverka, Jan 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Porubová, Ludmila 1976 Ano
Pěkná, Jitka 1979 CS Říčany Ano
Daskalov, Daniela 1986 Ano
Daskalová, Bibiana 1991 Ano
Valeš, Lukáš 1979 Ano
Kocek, Jan 1988 Ano
Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Urbanová, Jana 1973 Šneci v běhu Ano
Urban, Petr 1975 Šneci v běhu Ano
Schmidtová, Zuzana 1982 Ano
Kalábová, Tereza 1990 Ano
Hrstková, Lucie 1992 Šneci v běhu Ano
Miklošová, Alexandra 1977 Ano
Choutka, Pavel 1976 Ano
Žáková, Monika 1978 Šneci v běhu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Kubrová, Diana 1974 Diana a Vašek Ano
Kubr, Václav 1976 Diana a Vašek Ano
Solničková, Radka 1998 Ano
čillíková, Kristýna 1979 Ano
Hrda, Tomáš 1990 Ano
Sloup, Jan 1963 Ano
Němečková, Tereza 1991 Ano
Holovská, Petra 1982 Ano
Weissarová, Kateřina 1982 Ano
Hynková, Michala 1985 Ano
Hynek, Milan 1979 Ano
Čech, Michal 1959 eD system Silvini team Ano
Kříž, Michael 1979 Ano
Ardamicová, Radka 1981 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Míchal, Zdeněk 1970 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
Jiroušek, Vojtěch 1984 Ano
Lukáš, Martin 1984 Ano
Urgeová, Jana 1987 Ano
Melezínek, Jiří 1970 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Vajskébr, Jan 1982 DB Schenker Running Team Ano
Volná, Milada 1968 za Lvičku Ano
Link, Martin 1967 TUMLING TEAM Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Holomoucký, Tomáš 1971 DB Schenker Ano
Číla, Martin 1962 Basketbal Lokomotiva Liberec Ano
Čílová, Veronika 1963 Jizerská lékárna Liberec Ano
Conrathová, Kateřina 1992 JEŠTĚD SKYRACE TÝM Ano
Solnička, Tomáš 1968 Radouč Ano
Steiger, Marek 1985 Fortex Ski Ano
Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
Punt, Jaroslav 1984 Avanti tým Ano
Feriancová, Monika 1971 Avanti tým Ano
Dvořáková, Martina 1969 Avanti tým Ano
Straussová, Jaroslava 1979 Avanti tým Most Ano
Rebej, Martin 1970 Avanti tým Ano
Rebejová, Lenka 1975 Avanti tým Ano
Rebejová, Simona 1996 Avanti tým Ano
Schuhler, Tomáš 1994 Avanti tým Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veselý, Jan 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Kučerová, Hana 1976 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
Beneš, Miroslav 1992 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
Kubíček, Vojtěch 1978 Ano
Stádníková, Andrea 1975 Ano
Vít, Čestmír 1945 Hradec Králové Ano
Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Špinar, Dominik 1991 Ano
Cintl, Tomáš 1968 AC Malá Hleďsebe Ano
Doležal, Lukáš 1987 Ano
Brzáková, Magda 1977 Ano
Tulachová, Petra 1983 Ano
Tulach, Lukáš 1984 Ano
Lukeš, Roman 1980 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Tázler, Martin 1975 Ano
Kopáčová, Míša 1990 Ano
Kartakova, Gabriela 1980 Ano
Flanderková, Míša 1992 Dr.Max Ano
Zachařová, Petra 1981 Šneci v Běhu Ano
Smilowská, Adriana 1995 Dr.Max Ano
Rosenberg, Michael 1989 Dr.Max Ano
Hladká, Adéla 2000 Dr. Max Ano
Moravcová, Aneta 2004 Ano
Kasinová, Barbora 1988 Ano
Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
Hrmová, Hana 1968 Ano
Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
Habr, Jakub 2006 Sport Invest MTB Team Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Klanica, Radek 1990 Ano
Douchová, Blanka 1971 SDH Lžovice Ano
Moravcová, Veronika 1992 Ano
Hasman, Josef 1983 Ano
Hasmanová, Tereza 1983 Ano
Kudláčková, Simona 1980 Dr. Max Ano
Pyrchalová, Tereza 1977 Rozběháme Česko Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Bartoňová, Jana 1996 Ano
Vráblík, Šimon 2009 Ano
Adamčíková, Adéla 2004 Ano
Petřek, Michal 1993 Michal Petrek Trading Ano
Mulačová, Štěpánka 1981 Ano
Špác, Jiří 1977 Ano
Koukalova, Adela 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
Horáková, Michaela 1997 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Netolický, Martin 1972 Ano
Staněk, Martin 1991 Ano
Procházková, Blanka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
Šenk, Filip 2006 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Nicola 1993 Ano
Pařízek, Aleš 1989 Ano
Strnadová, Petra 1980 Ano
Grande, Vojtěch 1984 Dr.Max Ano
Grandová, Milada 1981 Dr.Max Ano
Ferenczy, Marek 2001 Ano
Ochrana, Vladimír 1964 Ano
Frantová, Veronika 1996 Ano
Mottl, Martin 1995 Ano
Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
Vítová Martínková, Helena 1986 Ano
Louman Darsová, Monika 1980 Running Lions Ano
Žáková, Tereza 1993 Dr.Max Ano
Dojczar, Jan 1987 Ano
Ersepke, Luboš 1980 Enjoy Ano
Ersepkova, Lenka 1981 Ano
Stejskalo, Petr 1966 Ano
Flemrová, Ivana 1986 Ano
Holub, Pavel 1969 Ano
Bartoň, Tomáš 1991 Ano
Rys, Marek 1994 Ano
Diblíčků, Alex 1990 Ano
Jandura, Peter 1986 Ano
Šimčíková, Anna 1995 Ano
Volfová, Zuzana 1984 Ano
Dařbujánová, Verča 1978 Ano
Obleser, Lucie 1993 Ano
Mrázková, Lucie 1999 Ano
Grund, Tomáš 1983 Ano
Tuan Nguyen, Minh 1993 Běžecký klub české spořitelny Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
Růžičková, Jana 1969 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Dvořáčková, Jitka 1984 Ano
Beneš, Milan 1983 Ano
Babková, Jitka 1976 Kaštani z Kaštanu Ano
Schovánková, Marie 1980 Alpin Club Rokytnice N. J. Ano
Slováček, Jakub 1985 Ano
Král, Pavel 1983 PR Emil Nádeníček Ano
Zítková, Pavla 1970 Ano
Vašíčková, Renča 1992 Fortex Ski Ano
Schejbalová, Vladimíra 1974 Dr.Max Ano
Dominová, Alina 1979 Dr.Max Ano
Domin, Lukáš 1975 Dr.Max Ano
Kukačková, Kristýna 1986 Dr.Max Ano
Vostruhová, Ivana 1976 Ano
Vávra, Robin 2009 SK SPEED BRNO Ano
Havlíková, Zuzana 1981 Ano
Schneiderová, Aneta 1995 Ano
Parusová, Jana 1982 Ano
Lisá, Kateřina 1995 Ano
Lisý, David 1991 Ano
Bojko, Jan 1979 Ano
Štěpán, Jakub 1986 Ničeho nelituju Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Svoboda, Jan 1978 Ano
Sechter, Michal 1991 Ano
Pluskalová, Michaela 1976 Ano
Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
Kašáková, Hana 1977 Ano
Bezucha, Bohuslav 1986 Ano
Moulisová, Lucie 1991 Ano
Kroupová, Lucie 1997 Ano
Jakša, Ladislav 1985 Ano
Pfeiferová, Andrea 1986 Ano
Šéda, Jan 1991 Ano
Čeřovská, Alena 1990 Ano
Brablcová, Hana 1972 Ano
Zderadička, Petr 1974 BBBTeam Ano
Poluha, Luboš 1975 BK Kalibr Benátky Ano
Poluha, Oskar 2008 BK Kalibr Benátky Ano
Pečenka, Antonín 1994 Ano
Ebel, Eduard 1962 Ano
Hanzálek, Petr 1972 HO JEŠTĚD VOK Liberec Ano
Kertészová, Jitka 1977 Ano
Pitrová, Markéta 1995 Ano
Kavková, Adriana 1996 Ano
Kavka, Adam 2005 Ano
Kulifay, Jitka 1986 Progres Run Team Liberec Ano
Červinková, Hana 1972 Rozběháme Liberec Ano
Červinka, Ondřej 1977 RunBo Team Ano
Kočárník, Miloš 1983 Ano
Wiesnerová, Lenka 1969 Ano
John, Milan 1965 Ano
Lánská, Martina 1979 Dr.Max Ano
Jinova, Petra 1975 Ano
Křížová, Zuzana 1969 Ano
Bláha, Martin 1992 Ano
Novotný, Aleš 1994 Ano
Bukáčková, Kristýna 1995 Runnig Lions Ano
Kos, Vojtěch 1995 Ano
Le, Martina 1991 Ano
Havelková, Michaela 1987 Dr. Max Ano
Halbrštát, Tomáš 1996 AC Choceň Ano

Poslední aktualizace: 25/05/2022 18:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko