Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Slavkovský les Nova 11 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Hendrych, Tomáš 1988 Ano
Wogurková, Daniela 1972 Ano
Pleskotova, Gabriela 1980 Ano
Hejpetrová, Kristýna 1998 Ano
Sedláčková, Michaela 2000 Ano
Petríková, Miriam 1969 KERIC Ano
Petrik, Martin 1971 KERIC Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Ambrožová, Lenka 1967 Ano
Kolář, Milan 1977 Ano
Matějcová, Jitka 1968 Báječné ženy v běhu Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
Břížďalová, Daniela 1997 Ano
Žemličková, Hana 1998 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nováková, Michaela 1971 Ano
Němec, Lukáš 1990 Ano
Kolář, Josef 2006 Rhea Holding Ano
Szőkolová, Kateřina 1986 Ano
Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Váňová, Petra 1988 Ano
Hriagyel, Jiří 1976 Trenovanibehu.cz Ano
Votoček, Adam 2007 Ano
Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
Topičová, Šárka 1969 Ano
Žalmanová, Lenka 1994 Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Slováček, Libor 1976 Rozběháme Česko Ano
Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Weidenthaler, Jakub 1993 Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Solar, Josef 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
Jirková, Marie 1964 Ano
Švec, Petr 1982 Ano
Švecová, Šárka 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
Hroch, František 1972 Klokani Ano
Hlavatá, Kateřina 1994 Ready2Win Ano
Urban, Zdeněk 1989 SRTG Most Ano
Brada, Martin 1985 VIS Ano
Hanák, Petr 1986 Meluzína Beuzína Ano
Hrdinková, Jana 1984 Ano
Vala, Zdeněk 1982 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Cibera, Petr 1990 Ano
Koubová, Radka 1978 Ano
Hraběová, Lucka 1986 Ano
Lofflerová, Marta 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
Vrabec, Jiří 1961 Fírové Ano
Červenková, Petra 1984 Ano
Červenka, Miroslav 1979 Ano
Fajstavr, Antonín 1985 Ano
Jelínek, Vlastimil 1986 Endorfun Ano
Doležal, Miroslav 1976 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Strnadová, Alena 1989 Ano
Nekovář, David 1974 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kafková, Dagmar 1980 Atletický klub - Tj Sokol Říčany a Radošovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kafka, Jaroslav 1979 Kafčíci Ano
Veverka, Jan 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Porubová, Ludmila 1976 Ano
Daskalov, Daniela 1986 Ano
Daskalová, Bibiana 1991 Ano
Kučerová, Eliška 1972 Rozběháme Tachovsko Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Franzeová, Denisa 1990 Šneci v běhu Ano
Dospíšilová, Vanda 1995 Nabombíme to! Ano
Ira, Pavel 1968 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Kořínek, Daniel 1981 Ano
čillíková, Kristýna 1979 Ano
Doležel, Jiří 1993 Ano
Štufka, Milan 1989 Ano
Kříž, Michael 1979 Ano
Ardamicová, Radka 1981 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
Vrba, Karel 1962 AK Habartov Ano
Tůmová, Pavla 1992 Vrchol není cíl Ano
Jiroušek, Vojtěch 1984 Ano
Chvojka, Dušan 1962 Pim Divoka Sarka Ano
Lukáš, Martin 1984 Ano
Ludvík, Jan 2001 Ano
Veselý, Jakub 1985 Ano
Košťálová, Kateřina 1986 Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
Linhová, Klára 1975 SKH Racing Ano
Melezínek, Jiří 1970 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Vajskébr, Jan 1982 DB Schenker Running Team Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Dubovský, Pavol 1991 Ano
Harčarová, Lenka 1991 Ano
Kabeleová, Petra 1971 Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Brousková, Simona 1992 Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Čílová, Veronika 1963 Jizerská lékárna Liberec Ano
Dohnálková, Ester 1990 Ano
Pažout, Jaroslav 1972 Ano
Šlajs, Stanislav 1960 Ano
Bilek, Petr 1964 Ano
Steiger, Marek 1985 Fortex Ski Ano
Tománková, Kateřina 1990 Vejleťárna aneb neseď doma Ano
Hynek, Ondřej 1990 Ano
Pajtašová, Jitka 1981 Ano
Štecherová, Hana 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Prokeš, Tomáš 1969 Ano
Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
Kotrbatá, Zuzana 1987 Ano
Čížek, Tomáš 1971 Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
Šopov, Tervel 1990 Ano
Bartoš, Martin 1992 Ano
Richtrová, Alena 1975 Ano
Preti, Veronika 1981 Jeden měsíc běžce Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veselý, Jan 1979 Ano
Hříchová, Monika 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Kučera, Petr 1985 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
Teschnarova, Martina 1984 Ano
Miezaniec, Klaudia 1992 Ano
Kadlec, Vaclav 1982 Smolnice Ano
Pejpal, Petr 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
Kubíček, Vojtěch 1978 Ano
Kasinová, Barbora 1988 Ano
Majíčková, Zuzana 1984 Ano
Stádníková, Andrea 1975 Ano
Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Cintl, Tomáš 1968 AC Malá Hleďsebe Ano
Poprovská, Aneta 1986 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Kadlec, Jan 1974 VS Praha Ano
Kadlecová, Simona 1989 Ano
Mlejnková, Michaela 1988 Ano
Flanderková, Míša 1992 Dr.Max Ano
Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
Krejčová, Soňa 1994 Dr.Max Ano
Melka, Adam 1994 Dr.Max Ano
Šimkovská, Vanda 1987 Ano
Hessová, Karolína 1993 Ano
Kohout, Vašek 1994 Ano
Pittlová, Kateřina 1990 Ano
Tázler, Martin 1975 Ano
Kartakova, Gabriela 1980 Ano
Hrdlička, Radomír 1973 KIA CLUB CZ/SK Ano
Moravcová, Aneta 2004 Ano
Chadimová, Eliška 1988 Ano
Březinová, Martina 1973 Ano
Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Šálek, Vladimír 1978 Ano
Šálková, Hana 1980 Ano
Douchová, Blanka 1971 SDH Lžovice Ano
Hasman, Josef 1983 Ano
Hasmanová, Tereza 1983 Ano
Martínek, Evžen 1975 Ano
Forstová, Věra 1988 Ano
Kudláčková, Simona 1980 Dr. Max Ano
Kudláčková, Markéta 2006 Dr. Max Ano
Kudláčková, Zuzana 2006 Ano
Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
Bárta, Michal 1990 Ano
Bartoňová, Jana 1996 Ano
Horáček, Tomáš 1969 Ano
Adamčíková, Adéla 2004 Český běžecký klub Ano
Petřek, Michal 1993 Michal Petrek Trading Ano
Havlíčková, Lada 1974 Ano
Królová, Hana 1974 Ano
Vaňková, Barbora 1999 Ano
Písková, Nikola 1992 Ano
Bufka, Jiří 1994 Ano
Havlíček, Lukáš 1999 Ano
Rubišar, Jaroslav 2003 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
Horáková, Michaela 1997 Ano
Hríb, Pavel 1982 Ano
Vlček, Pavel 1972 Ano
Černá, Lenka 1985 Ano
Konarovská, Martina 1985 Ano
Konarovský, Miroslav 1984 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Vostřáková, Marie 1979 Ano
Netolický, Martin 1972 Ano
Procházková, Blanka 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
Šenk, Filip 2006 Ano
Dort, Jiří 1952 Atlético Čížkov Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Nicola 1993 Ano
Ferenczy, Marek 2001 Ano
Fiedler, Michal 1982 Ano
Stejskalo, Petr 1966 Ano
Holub, Pavel 1969 Ano
Augustinová, Helena 1979 Ano
Danko, Jan 1986 Rozběháme Tachovsko Ano
Bartoň, Tomáš 1991 Ano
Hlaváčková, Kamila 1980 Ano
Oulický, Roman 1964 Černošice Ano
Součková, Šárka 1981 Ano
Norek, Jaroslav 1991 DACHDECKER spol. s r.o. Ano
Šašek, Pavel 1980 Ano
Obleser, Lucie 1993 Ano
Trpáková, Daniela 2001 ARDF Cheb Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Dvořáčková, Jitka 1984 Ano
Beneš, Milan 1983 Ano
Kvíderová, Eva 1973 Ano
Kulhánek, Milan 1962 Ano
Král, Pavel 1983 PR Emil Nádeníček Ano
Vašíčková, Renča 1992 Fortex Ski Ano
Pražská, Veronika 1992 Ano
Pudelková, Vendula 1990 Ano
Vorel, Roman 1992 Dr.Max Ano
Mareš, Jakub 1992 Dr.Max Ano
Hamerníková, Monika 1966 Ano
Polanská, Hana 1985 Ano
Červená, Michaela 2005 Dr. Max Ano
Kodýtek, Martin 1977 Dr.Max Ano
Kubicová, Jana 1972 Ano
Šedivý, Kamil 1984 Ano
Valová, Petra 1985 Ano
Holub, Jozef 1968 Ano
Perková, Markéta 1975 Dr.Max Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Smrha, Jakub 1976 Ano
Čabalova, Zuzana 1981 Ano
Sopková, Dominika 1990 Ano
Fajstavrová, Bohuslava 1985 Ano
Kroupová, Lucie 1997 Ano
Kortišová, Anna 1997 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vajnar Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
Jelínková, Veronika 1976 Šneci v běhu Ano
Straka, Štěpán 1969 Ano
Kortiš, Jan 2001 Ano
Lachová, Barbora 1992 Lesní panovníci Ano
Moulis, Pavel 1975 BSP Ano
Kadlec, Vladimír 1966 Ano
Brablcová, Hana 1972 Ano
Novotný, Radek 1969 Ano
Ságner, Zdeněk 1968 Ano
Valeš, Jan 1995 Ano
Holá, Dominika 1995 Ano
Ebel, Eduard 1962 Ano
Skalová, Lucie 1995 Ano
Kučera, Zdeněk 1980 Ano
Štětková, Klára 1995 Ano
Picková, Barbora 1992 JPK Axis Ano
Hynková, Olga 1976 Ano
Hynek, Petr 1976 Ano
Nováková, Martina 1976 Ano
Novák, Petr 1968 Ano
Zehrerová, Adéla 1983 Ano
Chovancová, Dominika 1996 Ano
Kohoutová, Petra 1975 JPK AXIS Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Tomáš 2002 Ano
Hanulíková, Markéta 1994 Dr.Max Ano
Ježková, Hana 1954 Ano
Pašková, Monika 1974 Ano
Hebr, Martin 1989 Ano
Poštová, Barbora 1986 Ano
Laštůvka, Martin 2001 Ano
Solar, Ivana 1995 Ano
Kučera, Jaromír 1981 Ano
Hradecký, Martin 1977 Rozběháme Žitnou Ano
Neduchalová, Zuzana 1994 Ano
Peteřík, Lukáš 1995 Ano
Hříchová, Vendula 1992 Ano
Reiterová, Nicol 2003 Ano
Čížek, Tomáš 1984 Ano
Houdek, Karel 1973 Ano
Kovandová, Věra 1974 Ano
Janovcova, Marcela 1989 Plzeň 40 Ano
Ladányi, Petra 1978 Ano
Punčochář, Jan 1985 Ano
Cedidlova, Jirina 1980 Ano
Králová, Lucie 1989 Ano
Vencovská, Michaela 1984 Bitters Cyklolive Team Ano
Končelová, Václava 1987 Ano
Švarcová, Simona 1995 Ano
Šmídová, Edita 1985 Ano
Hutira, Miloš 1982 Ano
Prouzová, Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko Ano
Kulifay, Jitka 1986 Progres Run Team Liberec Ano
Šleis, David 1975 Elentos Ano
Lukáčová, Veronika 1980 Ano
Šafránek, Zdeněk 1986 Ano
Návratová, Anna 1990 Ano
Klapková, Šárka 1988 Ano
Primáč, Roman 1979 Sokolov Ano
Mašková, Anna 1997 Ano
Peteříková, Lucie 1975 Ano
Čančura, Zdeněk 1982 Ano
Baloun, Lukáš 1996 Ano
Gorniaková, Beáta 1986 Běžecký klub České spořitelny Ano
Bucharová, Lucie 1982 Ano
Šperl, Václav 1987 Ano
Rajchmanová, Lenka 1972 Ano
Klosse, Jiří 1970 Orlando Bananas Ano
Weissová, Apolena 1992 Ano
Manda, Marek 1967 Ano
Chládková, Barbara 1976 Ano
Chládek, Martin 1973 Ano
Zubaj, Milan 1983 Ano
Vimr, Jiří 1995 Ano
Šárovec, Robert 1979 MESTR Ano
Šárovcová, Tereza 1996 MESTR Ano
Sivoková, Kristýna 1992 Ano
Bartkowiak, Tomasz 1985 Ano
Petrtyl, Zdeněk 1959 INKAPO Ano
Leinveberová, Katarína 1979 Ano
Pazderková, Lenka 1984 Ano
Murlová, Pavla 1984 ONy v ONu Ano
Martínková, Vendula 1976 Ano
Martinek, Tomáš 2006 Ano
Kvasna, Stanislav 1996 Ano
Rozum, Jan 1986 Lesy ČR Ano
Jeřábková, Veronika 1995 CETIN Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wala, Petr 1971 regioRUN Havířov Ano
Polcrová, Andrea 1972 regioRUN Havířov Ano
Rožmberský, Vít 1990 Ano
Lex, Radim 1979 Ano
Šamořilová, Dana 1981 Ano
Špačková, Mia 2009 Ano
Walterová, Miluše 1983 Ostrov Ano
Imlingová, Nikola 1993 Ano
Danko, Marian 1982 Folksofie Ano
Poláček, Lukáš 1981 Folksofie Ano
Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
Veselá, Bronislava 1961 FN Motol Ano
Foglar, Marek 1976 Ano
Hamzová, Marie 1984 Ano
Drdak, Robert 1967 zadny Ano
Mansfeld, David 1970 Ano
Iwonski, Jiří 1978 Ano
Volmutová, Barbora 1992 Ano
Botulová, Martina 1988 Ano
Schwalbe, Ulrike 1978 ASC Marktrodach Ano
Březinová, Lucie 1981 Ano
Fintová, Dana 1978 Ano
Fintová, Andrea 2004 Ano
Machová, Kateřina 1997 Ano
Beran, Luboš 1975 Ano
Stromková, Kristýna 1976 Ano
Dubská, Kateřina 1974 Rozběháme Česko Ano
Košanová, Jája 1984 Rozběháme Česko Ano
Adamčík, Jozef 1965 Ano
Sirotek, Martin 1987 Ano
Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
Michalská, Tereza 1995 Ano
Moravec, Jan 1995 Za komínem Ano
Čivrná, Jana 1981 Dr.Max Ano
Vecka, Michal 1981 Báječné ženy v běhu Ano
Hrochová, Jolana 1992 Ano
vrátníková, alice 1976 Ano
Augusta, Jan 1998 Dr.Max Ano
Pech, Štěpán 1986 adidas Runners Prague Ano
Táborská, Nikol 1993 Voltaren Ano
Palubjak, Robert 1981 Petula a Robino Ano
Skála, Milan 1960 SCK- ŠLAUF Příbram Ano
Tyrnov, Vladimír 1988 Ano
Brabec, Radim 1994 Ano
Haraštová, Adéla 1988 CETIN Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Skála, Daniel 1995 CETIN Ano
Křenková, Lucie 1978 DB Schenker Running Team Ano
Sykora, David 1980 CETIN Ano
Horák, Pavel 1980 CETIN Ano
Vojtek, Lukáš 1975 CETIN Ano
Potúček, Martin 1988 CETIN Ano
Kalus, Vlastislav 1983 Ano
Norenko, Viktor 1987 CETIN Ano
Michalego, Aleš 1974 CETIN Ano
Dirová, Kateřina 1992 CETIN Ano
Drapáková, Monika 1971 Progres run team Liberec Ano
Sedlecký, Karel 1968 CETIN Ano
Myška, Radek 1978 CETIN Ano
Just, Milan 1979 Ano
Hrušková, Blanka 1975 Ano
Špačková *, Jana 1974 Running2 Ano
Ondrejcak, Roman 1970 Ano
Vyšatová, Lucie 1990 CETIN Ano
Panská, Zuzana 1982 Ano
Vojáková, Jana 1994 Mílaři Domažlice Ano
Lehnerová, Soňa 1971 Ano
Lehner, František 1969 Ano
Požár, Jiří 1976 Ano
Rubáš, Jan 1980 CETIN Ano
Pospisil, Jaroslav 1986 CETIN Ano
Kafka, Filip 2007 SK Vyžlovka Ano
Větrovec, Vojta 2006 Ano
Švestka, Lukáš 1982 MK Prostějov Ano
Ekl, Michal 1973 CETIN Ano
Křenek, Jan 1980 CETIN Ano
Koklar, Filip 2000 CETIN Ano
Richtr, Aleš 1975 Cetin Ano
Kantorová, Gabriela 1988 Generali Investments CEE Ano
Hrdlička, Jiří 1971 CETIN Ano
Dobišová, Magdalena 1971 Ano
Szabóová, Jaroslava 1974 Ano
Kirch, František 1970 Skalná Ano
Kincl, Marek 1997 Ano
Matoška, Pavel 1964 Dr.Max Ano
Strejcová, Michaela 1992 Voltaren Ano
Toulová, Jana 1992 Ano
Ruml, Pavel 1979 Ano
Zárubová, Veronika 1996 Ano
Poláček, Petr 1972 Cetin Ano
Hozák, Pavel 1958 Bochov Ano
Brabencová, Marta 1971 Běžci Bochov Ano
Kubík, Daniel 1992 Ano
Derco, Dušan 1974 Ano
Ondrejka, Peter 1955 Ano
Živný, Michal 1963 CETIN Ano
Lauberová, Edita 1995 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kusák, Ondřej 1993 CETIN Ano
Hejda, Jan 1977 Ano
Šantínová, Markéta 1974 PSC Plzeň Ano
Juchelka, Jiří 1976 Ano
Medlín, Jan 1975 Ano
Chlantová, Jana 1988 CETIN Ano
Hamada, Igor 1992 Ano
Kočí, Adela 1997 Ano
Štěpánová, Lucia 1986 Ano
Hrdlička, Jiří 2005 Ano
Neděla, Tomáš 1971 CETIN Ano
Neděla, Šimon 2004 Ano
Martincová, Johanka 1986 Ano
Sádecký, Kristián 2005 Ano
Rikl, Milan 1960 Žitenická žihadla Ano
Psohlavec, Tomas 1976 Ano
Zimová, Miroslava 1978 Ano
Kopková, Ivana 1991 Top4Running Ano
Čekan, Tomáš 1975 Ano
Novák, Boleslav 1970 PVZP Ano
Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
Volf, Jan 1998 RAUL! Ano
Mesany, Tadeáš 1971 Ano
Pelikánová, Martina 1982 Raul Ano
Brož, Marek 1986 MaraFit Ano
Svojanovský, Daniel 2000 Ano
Vozková, Markéta 1986 Ano
Bazika, Jan 1989 Ano
Čada, Martin 1975 Ano
Starinčáková, Michala 1989 VTahu Ano
Zábojník, Marcel 1998 TJ Lokomotiva Beroun Ano
Šustrová, Tereza 1996 Ano
Polanský, Radim 1978 Pašácí Ano
Kost, Tomáš 1990 Ano
Abrahámková, Andrea 1983 Ano
Kvaček, Otakar 1998 Ano
Koštál, David 1972 Ano
Iskandarova, Albina 1997 Ano
Weisshautel, Jan 1986 ON Running Ano
Cejnar, Tomáš 1991 Rozbehnito.cz Ano
Slepičková, Renata 1977 Ano
Rozumová, Lenka 1983 Ano
Zifčák, Martin 1985 Ano
Střižíková, Lenka 1988 Ano
Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
Janulík, Roman 1991 Ano
Vedral, Ladislav 1972 Ano
Olejníček, Jiří 1976 Ano
Tyrnova, Tatjana 1987 Ano

Poslední aktualizace: 07/10/2022 00:15:31

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

Official partners

    ON
    CZC

Partners

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova

Media partners

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

Main institutional partners

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko