Startovní listina:
Běhej lesy Železná Ruda Dětské závody Dr. Max

# Jméno rok Klub Vlna Zapl.
Vošahlík, Ernest 2015 Ne
Vošahlíková, Frída 2018 Ne
Dvořáková, Daniela 2013 SK Sporting Příbram Dětský závod Ano
CVRKAL, Filip 2016 Dětský závod Ano
CVRKALOVÁ, Elsa 2018 Dětský závod Ano
CVRKAL, Felix 2020 Dětský závod Ano
Horová, Žofie 2020 Dětský závod Ano
Hora, Kryštof 2022 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Mladý, Alexander Ján 2022 Dětský závod Ano
Kučerová, Sofie 2014 AK Škoda Plzeň Dětský závod Ano
Morávková, Hana 2016 Dětský závod Ano
Morávek, Jan 2020 Dětský závod Ano
Nováková, Júlie 2018 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou Dětský závod Ano
Nováková, Pavlína 2020 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecká, Kornélie 2021 Novis team Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Braun, Marek 2015 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Braunová, Laura 2013 Dětský závod Ano
Štěpánová, Emma 2018 Dětský závod Ano
Štěpánová, Bella 2020 Dětský závod Ano
Štemberová, Elen 2012 jElita Vrchlabí Dětský závod Ano
Štemberová, Anet 2017 jElita Dětský závod Ano
Iriondo Correa, Nicolas Karel 2010 Dětský závod Ano
Svoboda, Vítek 2016 Dětský závod Ano
Svoboda, Štěpán 2018 Dětský závod Ano
Kuchyňková, Adéla 2020 Fanklub Poldi Kladno Dětský závod Ano
Olejníček, Adam 2020 Dětský závod Ano
Bercsényiová, Emma 2015 Bercsényi team Dětský závod Ano
Bercsényiová, Anna 2018 Bercsényi team Dětský závod Ano
Kollmann, Jachym 2012 Dětský závod Ano
Muráňová, Nikola 2015 Dětský závod Ano
Muráň, David 2016 Dětský závod Ano
Pučegl, Jakub 2017 Jihočeský klub maratonců Dětský závod Ano
Zelenková, Vilemína 2021 Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Marika 2014 Bodíci Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Bodnár, Magdaléna 2021 Bodíci Dětský závod Ano
Karvan, František 2018 Dětský závod Ano
Karvanová, Alžběta 2012 Dětský závod Ano
Karvan, Jan 2014 Dětský závod Ano
Lau, Karl August Rudolf 2016 Citylauf-Verein Dresden Dětský závod Ano
Kalus, Tobiáš 2014 Dětský závod Ano
Kalus, Mikoláš 2018 Dětský závod Ano
Kolář, Ondřej 2017 Dětský závod Ano
Nováček, Matyáš 2020 Dětský závod Ano
Novotná, Josefína 2017 Dětský závod Ano
Konečná, Kamila 2012 Dětský závod Ano
Konečná, Patricie 2015 Dětský závod Ano
Šubrtová, Karolína 2013 Join the Dark Side Running team Dětský závod Ano
Vacátková, Anežka 2017 Ano
Vaněčková, Valentýna 2021 Dětský závod Ano
Tichý, Matyáš 2014 Jihočeský klub maratoncu Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecká, Rozárie 2016 Novis team / SK Speed Brno Dětský závod Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Horecká, Anastázie 2018 Novis team / SK Speed Brno Dětský závod Ano
Novák, Tomáš 2013 Dětský závod Ano
Nováková, Adéla 2015 Dětský závod Ano
Šubrtová, Adina 2022 Join the Dark Side Running team Dětský závod Ano
Hamerníková, Anna 2010 Dětský závod Ano
Hamerníková, Adriana 2012 Dětský závod Ano
Snopek, Jan 2014 Dětský závod Ano
Sajner, Daniel 2019 Dětský závod Ano
Sajnerová, Viktorie 2017 Dětský závod Ano
Mahrla, Nikolas 2018 Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
Pospíchal, Jan 2019 Dr. Max Ano
Pospíchalová, Stella 2017 Dr. Max Ano
Trávníčková, Klára 2017 Dr.Max Ano
Trávníčková, Veronika 2018 Dr.Max Ano
Trávníček, Antonín 2020 Dr.Max Ano
Rottová, Laura 2014 Dr.Max Ano
Rottová, Sára 2019 Dr.Max Ano
Pavlíková, Františka 2020 Dr.Max Ano
Pavlík, Viktor 2015 Dr.Max Ano
Hálkova, Natálie 2014 Klub Jihočeských maratonců Ano
Hálek, Ondřej 2016 Klub Jihočeských maratonců Ano
Hálková, Anna 2019 Ano
Flanderka, Lukáš 2017 Dr.Max Ano
Flanderková, Elen 2020 Dr.Max Ano
Neužil, Josef 2018 Hbity Ano
Neužilová, Ella 2014 Hbity Ano
Ujka, Jakub 2021 Dr.Max Ano
Ujková, Dominika 2023 Dr.Max Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
Absolvent všech závodů loňského ročníku Běhej lesy Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
Mikulandová, Adéla 2017 Ano
Mikulandová, Tereza 2020 Ano
Stejskalová, Felicie 2015 Ano
Stejskalová, Josefína 2018 Ano
Charlotte, Blouin 2014 Ano
Christophe, Blouin 2015 Ano
Schön, Michael 2014 Ano
Schön, Maxmilián 2017 Ano
Štich, Nikolas 2016 AK ŠKODA Plzeň Ano
Kršňáková, Nela 2017 Ano
Kršňák, Vilém 2020 Ano
Polgár, Dominik 2014 Ano
Polgár, Šimon 2019 Ano
Vacátko, Ondřej 2019 Ano
Formánková, Adéla 2022 Ano
Čeloudová, Veronika 2015 Ano
Gurkova, Amálie 2020 Ano
Poláček, Matěj 2014 Ano
Zapletal, Vít 2017 Ano
Michalica, Jakub 2018 Ano
Michalicova, Ema 2021 Ano
Hošek, Tadeáš 2017 Ano
Hejdová, Nela 2014 Atletika Hostivař Ano
Poskočilová, Doris 2019 Ano
Poskočil, Vilém 2021 Ano
Vecka, Jonáš 2014 A.C.Sparta Praha Ano
Vecková, Johana 2016 Atletika Človíček Ano
Šuchová, Denisa 2019 Ano
Šuchová, Dominka 2018 Ano
Moje, Dětsko 2015 Ne

Poslední aktualizace: 25/04/2024 06:15:26

Founding partner

    Lesy ČR

Main partners

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

Official partners

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

Payment partner

    ČSOB + MasterCard

official suppliers

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

Partners

    Continental
    CETIN
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    bahis
    DB Schenker
    Caficko®
    Royal Bay

Marketing partner

    Raul

Main media partners

    TV Nova
    Deník Sport
    iSport.cz

Media partners

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna
    Náš region

Main institutional partners

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Cooperation

    Bjež
    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko
    TOP běžecký seriál
    Smartemailling
    Freelo
Výživové okénko