Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Vysočina Dětské závody Dr.Max

# Jméno rok Klub Zapl.
Kotroušová, Eliška 2012 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Ano
Urbanová, Karolína 2014 Ano
Kolář, Ondřej 2017 Ano
Říčka, Antonín 2014 Ano
Říčková, Anežka 2017 Ano
Bugel, Matěj 2019 Ano
Zvěřina, Pavel 2012 Ano
Zvěřinová, Valérie 2009 Ano
Brouček, Filip 2015 Ano
Broučková, Lucie 2017 Ano
Blacký, Matěj 2014 Ano
Blacká, Natálie 2016 Ano
Heřmanová, Ingrid 2011 Ano
Heřman, Jakub 2013 Ano
Heřman, Kryštof 2018 Ano
Tichová, Adéla 2015 Ano
Tichová, Kamila 2018 Ano
Drápalová, Sofie 2012 Ano
Procháska, Tadeáš 2016 Ano
Prochásková, Laura 2018 Ano
Šedivý, Kristián 2016 Ano
Šedivá, Justýna 2015 Ano
Fialová, Adriana 2014 Ano
Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců Ano
Pučegl, Jakub 2017 Jihočeský klub maratonců Ano
Čeloudová, Veronika 2015 Ano
Morávková, Hana 2016 Ano
Sychová, Theodora 2018 Ano
Kalinová, Jasmína 2018 Čertův gang Ano
Kalina, Fabián 2020 Čertův gang Ano
Klimenko, Sophia 2015 Ano
Duroň, Filip 2012 Ano
Duroň, Daniel 2016 Ano
Sobotka, Daniel 2012 Tj Spartak Třebíč Ano
Žůrková, Lucie 2019 Ano
Havrankova, Linda 2009 Ano
Havrankova, Zuzana 2011 Ano
Roubalová, Žofie 2021 Ano
Paulíček, Erik 2015 Ano
Mudrová, Valerie 2012 Ano
Prášek, Adam 2018 Ano
Skřičková, Marie 2013 SK Nové Město na Moravě Ano
Skřička, Jakub 2015 SK Nové Město na Moravě Ano
Kopřiva, David 2014 Ano
Štěpánová, Emma 2018 Ano
Ludvíková, Aneta 2014 Ano
Ludvíková, Patricie 2016 Ano
Čížek, David 2009 Ano
Lau, Karl August Rudolf 2016 Ano
Vosmeková, Tereza 2014 Dr.Max Ano
Vosmek, Jan 2011 Dr.Max Ano
Vosmek, Vojtěch 2008 Dr.Max Ano
Orlovič, Jan 2015 Ano
Orlovičová, Anna 2018 Ano
Orlovičová, Eliška 2018 Ano
Špačková, Sára 2013 Ano
Špačková, Mia 2009 Ano
Sabová, Klára 2011 Sabovi Ano
Sabová, Markéta 2014 Sabovi Ano
Bizova, Marie 2014 Ano
Bizová, Anežka 2010 Ano
Kiseláková, Elen 2018 Ano
Dobešová, Zuzana 2015 Dr.Max Ano
Dobeš, Martin 2018 Ano
Šálek, David 2018 Dr.Max Ano
Šálek, Dalibor 2016 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
Maixner, Denis 2011 Vranov Ano
Maixnerová, Ellen 2011 Vranov Ano
Langpaul, Šimon 2015 Ano
Molík, Jakub 2017 Ano
Bednářová, Alena 2017 Dr.Max Ano
Kapinusová, Sofie 2014 Ano
Kapinusová, Karin 2015 Ano
Junová, Zuzana 2014 Ano
Jun, David 2016 Ano
Andrýsková, Karolína 2010 Křelov Ano
Andrýsková, Barbora 2014 Křelov Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Matyáš 2014 Ano
Bukáčková, Šárka 2008 Ano
Šípková, Tereza 2010 Ano
Šípková, Alena 2012 Ano
Matonohová, Soňa 2018 Ano
Brožová, Sára 2013 Ano
Brožová, Sofie 2016 Ano
JERMLOVÁ, Tereza 2014 Dr.Max Ano
Tržický, Matyáš 2016 Dr.Max Ano
Tržická, Magdalena 2018 Dr. Max Ano
Krayzlová, Nela 2013 Dr.Max Ano
Jindrová, Kateřina 2019 Ano
Hladíková, Deniska 2011 Holice Ano
Moučka, Jeník 2010 Lyžařský oddíl Svratka Ano
Zelený, Lukáš 2010 Sk Svratka Ano
Moučka, Antonín 2012 Sk Svratka Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Adéla 2013 Ano
Kratochvílová, Zuzana 2013 Ano
Kratochvilova, Veronika 2016 Ano
Kopeček, Dominik 2015 Ano
Prokš, Matyáš 2018 Ano
Víchová, Amelie 2011 Sokol Hradec Králové Ano
Víchová, Elen 2013 Sokol Hradec Králové Ano
Veselíková, Terezka 2019 Ano
Kaplánek, Dominik 2015 Ano
Veselá, Dominika 2012 Ano
Veselá, Viktorie 2014 Ano
Kloudová, Ema 2016 Maso Klouda Ano
Kloudová, Nela 2018 Maso Klouda Ano
Kloudová, Karolína 2010 Ano
Ochmanová, Šarlota 2009 Třanovičtí přespolní žraloci Ano
Horáková, Tereza 2010 Atletika Ujezd nad lesy Ano
Fuzikova, Kristina 2016 Ano
Wiedersheimová, Terezie 2010 Modřice Ano
Gurkova, Amálie 2020 Ano
Kunc, Jaromír 2016 Ano
Korec, Vojtěch 2008 STG Svitavy Ano
Kocián, Kristián Pavel 2019 Dr.Max Ano
Kocián, Alexandr Pavel 2017 Dr.Max Ano
Bodnár, Magdaléna 2021 Bodíci Ano
Redlich, Jan 2016 Dr. Max Ano
Redlichová, Kateřina 2013 Ano
Kowalczyková, Nikola 2020 Ano
Vavrousová, Stella 2015 Dr.Max Ano
Buchtová, Nina 2016 Ano
Buchta, Radim 2017 Ano
Bahounková, Eliška 2016 Ano
Bahounek, Jiří 2018 Ano
Glogarová, Šarlota 2015 Ano
Glogar, Vít 2016 Ano
Volkmannová, Elena 2012 Ano
Volkmannová, Květa 2016 Ano
Horecká, Rozárie 2016 SK Speed Brno Ano
Horecká, Anastázie 2018 Ano
Dvořák, Antonín 2020 Ano
Nejtek, Tomáš 2014 Ano
Nejtek, Jiří 2014 Ano
Sedlář, Matyáš 2009 Ano
Sedlářová, Liliana 2013 Ano
Papírníková, Markéta 2012 REHABFIT Ano
Papírník, Lukáš 2014 REHABFIT Ano
Prudilová, Natálie 2013 Ano
Tachtatzi, Magdalena 2015 Ano
Tachtatzis, Markos 2019 Ano
Škadra, Martin 2016 Ano
Škadra, Maxim 2018 Ano
Beránek, Vojta 2016 Ano
Novák, Richard 2013 Runningzone Brno Ano
Kovanda, Matěj 2015 Ano
Kovanda, Vojtěch 2017 Ano
Novák, Erwin 2017 Ano
Richterová, Elen 2014 Ano
Richterová, Ema 2019 Ano
Klaus, Adam 2015 Dr.Max Ano
Hojačová, Beáta 2013 Ano
Havlíčková, Radka 2010 Ano
Havlíček, Václav 2012 Ano
Jíchová, Lenka 2014 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
Adler, Tomáš 2012 Ano
Ivančiková, Anežka 2017 Ano
Petruchová, Natálie 2018 Ano
Trundová, Veronika 2017 Dr.Max Ano
Linhart, Matěj 2010 Ano
Linhartová, Sofie 2017 Ano
Jurčová, Ema 2017 Ano
Richtigová, Beáta 2017 Ano
Richtigová, Natálie 2019 Ano
Pořízek, Mikoláš 2019 Ano
Ondra, Jan 2013 Ano
Ondrová, Ludmila 2014 Ano
Ondrová, Anička 2016 Ano
Janíček, Šimon 2015 SPEED Brno Ano
Kysela, Jan 2008 Ano
Kysela, Václav 2011 Ano
Smejkalová, Anna 2020 Ano
Sali, Violka 2017 Tj sokol Havlíčkův Brod Ano
Baránková, Karina 2014 Ano
Gayer, Samuel 2018 Ano
Březina, Mareček 2020 Ano
Svoboda, Jiří 2012 Ano
Svoboda, Vojtěch 2011 Ano
Janíčková, Elen Ester 2018 PBV MTB Team Brno Ano
Brumla, Tomáš 2014 Ano
Beneš, Vojtěch 2013 Generali Investments CEE Ano
Benešová, Eliška 2018 Generali Investments CEE Ano
Melichar, Martin 2016 Suchdol nad Odrou Ano
Kadleček, Max 2013 Ano
Kadlečková, Sára 2017 Ano
Líbal, Tomáš 2008 Ano
Mužíková, Anna Viktorie 2013 Ano
Mužíková, Mia 2014 Ano
Machová, Rozálie 2012 Ano
Hlavica, Eduard 2015 Ano
Hlavica, Artur 2018 Ano
Hlavica, Teodor 2019 Ano
Horecká, Kornélie 2021 Ano
Švarcová, Kristýna 2014 Ano
Švarcová, Emma 2017 Ano
Šafránková, Sandra 2016 Ano
Pěnkava, Ema 2020 Ano
Holík, Václav 2010 Ano
Loukota, Teodor 2020 Rozběháme Vyskovsko Ano
Zacha, Eliáš 2016 Ano
Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
Voráčková, Adéla 2016 Ano
Voráček, Adam 2017 Ano
Jindřišek, David 2015 Ano
Jindřišek, Tomáš 2018 Ano
Korba, Viktor 2015 Ano
Korba, Radek 2018 Ano
Schafferhans, Filip 2021 Ano
Ribeiro Vicente, Johari Emily 2019 Ano
Filip, Matyáš 2010 Ano
Kučerová, Terezie 2017 Ano
Veverková, Elena 2017 Dr Max Ano
Křivanová, Laura 2019 Ano
Křivanová, Nora 2019 Ano
Fiala, Lukáš 2018 Ano
Kafka, Matěj 2010 TJ Sokol Říčany a Radošovice Ano
Dufek, Jindřich 2011 Ano
Dufek, Milan 2011 Ano
Kazancev, Bohdan 2008 Suchdol nad Odrou Ano
Bártová, Markéta 2015 Ano
Plotová, Ema 2015 Ano
Šímová, Markéta 2013 SK Nové Město na Moravě Ano
Šíma, Vojta 2019 Šiok e-shop team Ano
Luňák, Jindřich 2016 Ano
Luňáková, Aneta 2014 Ano
Eklová, Michaela 2011 CETIN Ano
Zišková, Tereza 2015 Ano
Busova, Katerina Alexandra 2017 CETIN Ano
Fryšavská, Aneta 2012 Ano
Fryšavská, Ema 2014 Ano
Vojtek, Martin 2010 CETIN Ano
Janošcová, Aneta 2019 Ano
Zak, Matej 2017 Ano
Zak, Tomas 2020 Ano
Plašilová, Lucie 2010 Atletika TJ Znojmo Ano
Trdý, Jakub 2011 Ano
Trdý, Jiří 2011 Ano
Hlaváčová, Aneta 2012 Ano
Hlaváč, Martin 2015 Ano
Brestovský, antonín 2012 Ano
Urbanová, Vendula 2014 Ano
Urbanová, Štěpánka 2016 Ano
Benešová, Kateřina 2012 Ano
Bureš, David 2016 Ano
Slavík, Kryštof 2015 Ano
Johanová, Magdaléna 2014 Ano
Pauser, Matěj 2014 Rodina Pauser Ano
Hejdová, Nela 2014 Ano
Vošmera, Dominik 2018 Ano
Morávková, Izabelka 2016 Ano
Halasová, Eliška 2010 Ano
Halas, Ondřej 2012 Ano
Krupičková, Adéla 2011 KKL Hlinsko Ano
Králová, Natalie 2014 CETIN Ano
Králová, Laura 2017 CETIN Ano
Langová, Natálie 2016 Letovice Ano
Lang, David 2018 Letovice Ano
Hubnerová, Tereza 2010 Ano
Hubner, Lukáš 2011 Ano
Hubner, Jan 2016 Ano
Šubrtová, Karolína 2013 Join the Dark Side Running team Ano
Halamka, Roman 2016 Ano
Vecka, Jonáš 2014 Atletika Človíček Ano
Vecková, Johana 2016 Atletika Človíček Ano
Suchý, Vlastimil 2010 Ano
Suchá, Anna 2015 Ano
Urban, Zdeněk Jakub 2019 SRTG Most Ano
Vyvážil, Tobiáš 2016 Ano
Vyvážilová, Karolína 2018 Ano
Danielová, Klaudie 2013 Ano
Zobač, Matyáš 2015 Ano
Jurašek, Vanessa 2009 Ano
Jurašek, Andrea 2012 Ano
Šikl, Olivie Anna 2017 CETIN Ano
Šikl, Bartoloměj 2008 CETIN Ano
Kalus, Tobiáš 2014 Ano
Kalus, Mikoláš 2018 Ano
Wiedersheimová, Natálie 2018 Ano
Ondráčková, Michala 2012 Ano
Ondráček, David 2010 Ano
Navrátilová, Aneta 2010 Ano
Navrátilová, Alžběta 2013 Ano
Vida, Elizabeth 2016 Ano
Vida, Madeleine 2021 Ano
Urbánek, Filip 2010 JAC Brno Ano
Urbánek, Albert 2014 Ano
Vieweghová, Stella 2015 Ano
Viewegh, Oliver 2013 Ano
Madron, Ondřej 2012 Ano
Madron, Emily 2014 Ano
Madron, Natálie 2017 Ano
Bugel, Pavel 2014 Ano
Mejstříková, Rozálie 2012 Ano
Švrcová, Eliška 2013 Ano
Švrc, Štepán 2017 Ano
Trávníček, Antonín 2013 SKI Team Herálec Ano
Trávníčková, Lucie 2016 SKI Team Herálec Ano
Haríl, Jan 2012 Ano
Kubíková, Kateřina 2012 PSK Olymp Praha Ano
Mrázová, Julie 2012 Ano
Bartošová, Monika 2015 AK Olomouc Ano
Bartoš, David 2015 AK Olomouc Ano

Poslední aktualizace: 26/06/2022 21:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko